• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak takovou jsem tam taky našla, kukala na ni, dělá se z ní pak to křesílko, ale není u ní psáno, že má samohoupací tento hento....ovládání :grinning: , tak jsem ju nebrala... No co, za chviličku začnu plnit mimáč prodejem hadříků a těchto kravinek, bo stejně rychle dětičky rostou, zas to prodám, to nemám strach.
23. črc 2009 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz
Vždycky, když to od někoho objednávám, tak mu zkouknu albíko nebo aspoň podrobně fotku věcičky, kteoru prodávaj, jak maj plovoučku a upravenej byt, jdu do teho :grinning: :grinning: :grinning: Sama mám hnusný starý lino :sunglasses: Od šmudel bych nebrala nic, ale píšou, že ten potah je pratelnej, tož to provedu. :wink:
23. črc 2009 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jasně,ale nedá se vzít do ruky a přenést jak ta co máš.JInak na baterky taky fachá,spíš vrní než houpe,to houpání je super,ale nedávej to na nejvíc,to je snad na obtočení o 360° :grinning:
Jo pratelné to je,stejně i z obchodů peru co se dá a zvláště pro mimčo :wink:
Hadříky řeším taky,ale od 56,a blbý je že vy jste letní a my tu kobylky spíš potřebujem zimní
23. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
No to je blbý no :grinning:, ale dupinky a bodynka josu potřeba i v zimě aj v létě stejný. Plus teda kabátek k bodynku, ale jak se bude topit, možýná pak postačí dítku i krátkej rukávek, ne možná, ale určo, zas nemůžou být přecitlivělý, vylezou do mrazu a zmrznou :grinning:

Holky, nechodí vám nabídka Ikey do mailu? Já se normálně pocvrknu z teho :grinning: , hnedka první obrázek s mojí vysněnou ostelí a tak hezky barevně poskládaný, no omg, radši se na to ani nebudu dívat, to je můj sen... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz
postelí, omg
23. črc 2009 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem vylezla na balkon pověsit prádlo a málem mě kleplo, pani vedle se sluní na balkoně, nechápu jak dejchá...no možná už nedejchá :grinning: , nejni vidět do xichtu... To je hicna, to se nám Andrejka narodila do pěknýho vedra, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
Majucho Araba bych nechtěla ani za nic já bych nezvládla ten jejich pobožný režim kde nemá žena skoro žádná práva.Manža je Moravák jak já jenom se mu naskytla před 7dmi lety příležitost tak tam pracuje jezdi domu po třech měsících na měsíc.
Já to mám na dvorku dobře udělané že se tam dá pěkně opalovat a ksichtík mám ve stínu a když mě to neba tak šupnu dom tam mám klimatizováno,to víš jak je mi líp tak pokouším osud,ale v dobrém.
23. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tak je to, Leo, v pořádku :slight_smile:

Děvčata, uklidila jsem ze 3/4 terárko, dál nedosáhnu přes nábytek, kašlu na to, leje ze mě jak z debila :grinning: , nesla jsem to do popelnice a málem nedošla zpátky. Oznamuji, že odmítám nosit podprsenku, vypouštím Elišku a Mařenku k pasu :grinning:
23. črc 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, další kozy na pastvě, to zas bude všechno hezky spaseno:grinning: Leontynko, ahoj beruško.
23. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Bellíšku, ahojky, konečně Tě vidím. Hajáš a užíváš si?
23. črc 2009 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Máji ty nikdy nezklameš :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj Janni.ko, čo sem provedla? :confused:
23. črc 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
Máji hele nakupovala si někdy na http://www.kojenecke-obleceni.eu/ ? já jen tam brouzdám a mají plno super věciček,tak asi objednám
23. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Jo jo, už pěkně ležím a užívám si. Ale zase bez hnutí né, jsem seděla chvilku venku ve stínu:slight_smile:
23. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Katy, Máji tam nikdy nenakupovala, ale taky jsem na ten odkázek minulej tejden najela, je to ten co svítí taky vedle naší Kobyli, že? :slight_smile: Ceny některý slušný, ale to víš, já pořídila všechno fakt z mimáče a hodně věcí jsme novejch dostali, jinak nakupujeme spíše v C a A ve slevách bo v Tescu. Ale jinak tady maj hezký věcičky, tož objednej.

A já jdu trsat bo hrajou fčelku Máju :grinning: :grinning: :grinning: od tých borečkůůůů :astonished: :astonished: :astonished:
23. črc 2009 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz
Tak když se hejbech v sedu, tož to můžeš :grinning: :wink:
23. črc 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz
hejbeŠ, omg

Holky, mám tu koláč plnej borůvek, což přijet na kávičku a na koláček, tady to nikdo nejí a já už nemůžu......, kdo taky, když jsem tady sama, že jo.
23. črc 2009 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ten tvůj komentář,vypustila sem Elišku a Mařenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si mě rozesmála,tak říkám že ty nezklameš v tom že se tady pobavím :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Tož v Budějkách padl už teplotní rekord, omg, opalujte se pomalu a ve stínu :grinning: , bo ten Oskar tedy pořádně šajní.
Jdu vyhlížet mraky a černotu, bo toto huž je na mě fakt příliš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ach so, Ty máš prdel z mejch koz :grinning: , se Ti ani nedivím...nojo, huž holky pobíhaj, bo spíš se pokyvujou sem a tam :grinning:
23. črc 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
katy ty stránky sou boží,ty si uložím :wink:
23. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Sme byli na nákupu milášek mě vzal a koupil letní šatky z úpletu-sem nechtěla nic co je na mě nacucnutý a nemůžu se hnout :sweat_smile: podprdu a tričko,zlatíí je to moje no :wink: fotečku vložím až budu mít šatky doma to bude v úterý,na mě malou byly moc dlouhý tak mi je zkrátí :slight_smile:
Máji ty mraky taky vyhlížím,nikde nic a ráno sem si říkala,bože jak by mi bylo nádherně na koupališti v bazéénku :slight_smile: haha tak maximálně sprcha no,hold to letos vydržím :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Máji já se po borůvkách osypala,takže asi nic.

Jani,jo já už mám objednávku za liter :slight_smile: jen ju poslat :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
se nedivím Katy krásný věcičky tam jsou a mnohem levnější než v obchodě :wink: a nikam nemusíš :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Máji bež pro poštůůůůů :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
tož kde ste všechny? :confused: :confused: Májo nech ty koláče,bude ti špatně! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Já plakala u porodu paterčat:slight_smile:
23. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Jo jo dupajdy za 89kč,to je super :grinning:

Majdí co jsi rodila za žížátko?
23. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
a kde?a kdy Belí?
23. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
jo jako žížátka jo? :confused: já myslela mimuška :sweat_smile:
23. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.