• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
jo Katy ty mají v akci vid?Sem to sjela jak fretka se mi líbily ty postýlky ale dají fotos postýlky se šuplíkem cenu a do toho sloupečku napíšou bez šuplíku,maj dost tak proč to tam tak blbě fotí :angry: :angry: se mi zrovna táááák líbila :slight_smile:
Katy a postýlku už máte?
23. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Janni.ko, jasně že mimuška. Bylo to v Chirurgové a dali tam záběry z opravdového porodu, no krása:slight_smile:
23. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Janni tak to né,postýlku chcem osahat,a tu budem kupovat tady u nás na Tomkáči,mají pěkný a hlavně mají masivnější-ta levná z Ikeí to bych nedala,měla bych strach má mít silnější rám.Tu nám asi bude kupovat babička,a chtěla bych ju tak nějak v listopadu už mít nachystanou

Aha,já myslela Majdí žížátka :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahojky holky.
Andrejko vše nej nej nej k narozeninám.Hodně štěstí,zdraví,lásky a hlavně ať se ti splní tvá tajná přání.
Tak holky dovolená se ruší.Kája marodí.Má hnisavou angýnu a hrozně oteklý krk.Tak nikam nejedem.No to ale nevadí.Zdraví je přednější.Trošku mě to mrzí ale dovolených ještě bude moc ale zdraví máme jen jedno.
Petruš moc gratuluju k srdíčko kočko.
23. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Katy, ne ne, byli to mimuška, no to se ani nedá popsat:slight_smile: Regi ahoj, tak dovolená nebude? Tak si když tak zajdeš někam s kamarádkama, no:slight_smile:
23. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Tož jsem vysála, vyklidila myčku, pověsila další prajdu a vyvenčila satana, no a padám zas hicem. Leje ze mě jak z krávy, tentokráte :grinning:

Tak Bellíšek rodil paterčata rovnou, no už nevědi co do těch seriálů dáti :sweat_smile: , rovnou paterčata :slight_smile:

Redžíííííííí a já myslela, že huž stojíte za dveřma.

Jak jssem venčila teho satana, podívala jsem se k nebi, úplně čistý, jak u moooře, tož jsem si zavřela oči a představovala si, jak jsem u moooře. Já když tam náhodou jsem, tak si to tak užívám, stojím v těch vlnách a děkuju za tu možnost a vítám se s moořem :slight_smile: No letos zas nic, snad příští rok to Bibione vyjde. A říkala jsem si, že je škoda, že se tam člověk za celej život tak málo dostane, teda člověk jako já :grinning:

Si ani neuvědomuju nějako, že jsou ty boží prázdniny, kdy se jezdí na dovči a koupe na koupáku...nojo, časy dovolených s rodiči, které byly každý rok, jsou ty tam... :confounded:
23. črc 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, mamka mi volala, že se bojí pověsit prádlo ven, že od Bééérna je černo, bylo u vás něco? Nic, viď? :slight_smile: Zase plaší, já teda černo nevidím nikde... :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz
Májo promiň snad jindy :wink: .
Bellko ráda bych ale neni ským.Všechny buď jsou těhule a nebo jsou taky na dovolené.Tak nevím co budu dělat.Prý má být stejně ošklivo tak uvidíme co bude.
23. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
Regi to nevadí, tak budeš pěkně odpočívat doma, no. Mě to teda nevadí, že jsme o dovolené doma:slight_smile: Máji, jsem šťastná, že doma máme příjemný chládek.
23. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Já jsem taky někdy ráda doma ale teď jsme se oba moc těšili.No to se nedá nic dělat.Nějak těch 14 dní zabiju :wink: .
23. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Katy taky se bojím postýlek z kika a tak připadají mi takový chatrný :confused:
ale kde ji koupit tady v Jihlavě áááááááá Mája by mohla poradit :wink:
23. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Já bych se teda postýlky z Ikey nebála, bo ji má plno známejch a ještě ani jeden mrtvej bo zuboženej :sweat_smile: Já bych třebas tu bílou chtěla.My máme normálka jednu postarší a jednu použitou novější.
A kde sehnat postýlušu v blázinci :grinning: , tož to fakt taky nevím.
23. črc 2009 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,černo nevidím nikde :confused: ale je možná že to přijde teprva,včera taky chcalo až večír,ale myslím že tak za 3 hodky to je uschlý :wink:

Janni,nevím zda máte v Jihlavě nějaké kšefty nebo tak něco.Já mám kousek od baráku to Babyline,takže tam to nakoupíme,i španělskou deku tam mají mnohem levnější než ve městě.No Mája sice říkala že se jí ceny nelíbíly,ale mě se zdají ok.Ono to je asi jinak mimo Brno.
23. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Fakt?ta bílá se mi taky docela líbila,ale radši bych nějakou jako je na těch stránkách co poslala Katy s tím šuflíkem,ta je kráááásná
23. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Jo Janni,myslela jsem ty postýlky levnější-ty za liter a tak.Ta co myslí Mája ta bílá tak ta je festovnější,ale zas já bych chtěla buk-aby se nám hodila do ložnice :wink:
23. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
No super ceny kočárků měli tam v tem obchodě, jak je směrem k Ikey, k Makru, nevím zas, jak se to jmenuje. Na Tomkáči měli drahý jen kočárky, jiiiinak ceny asi běžné a hlavně teda tam neměli výběr, jen ty levný kočíky, hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mimo Brno to nesrovnávám, bo jinde jsem nebyla. Jo ještě na kočárkách jsem yla v Jihlavě na náměstí, jak je Hasso, tam je velkej výběr docela, bo já chtěla kočárek , než ho koupím vidět, ale nesehnala jsem ani tam. jen jsem tam okoukla Leviroo, který jsem chtěla a fakt kalamita katastrofa, byla to tehdá novinka a málo kde ho měli a v tej Jihlavě fakt byl. Maj tam myslím i postýlky, už nepamatuju.
23. črc 2009 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
ahááá tak to v Jihlavě až přijde čas oméérknu :wink:
23. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Jsou ty šaty zavazovací za krkem?
23. črc 2009 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ne jsou asi na ramínka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
No já se tam nedívala na kočárky na ceny,omakala jsem si tam ten Jané a objednávat budem jinde. Jinak ceny ostatního mě přijdou docela levný :wink:
23. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
Jojo, to asi jo, hlavně je tam velikej výběr, ale my tam jeli přímo kvůli okouknutí na živo kočárků a to jsem teda byla hodně zklamaná, Janéčko jsem si tak taky omrkávala.
To je stále vedro, áááách jo. Sebrala jsem prádlo, pomazlila mimisko a už zas hajá a čekám, zda usne bo bude kvílet. Supr je, že začíná komunikovat a když se na ni zasměju, tak se taky culí, to je super pohled.

Sledujeme kvůli mimísce Óčko, byla tam nějaká třináctiletá kočka, pěkně hraje na klavír, skládá si hudbu i text v angličtině, to je dneska chytrá mládež a já tu holčinku vůbec neznám. ovšem puberta s tým mlátí, to je na zabití :grinning:
23. črc 2009 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz
Kačere, pani mi píše, že uchycení je jen v tom pase, myslíš, že mi to mimísku udrží? Pani píše, že to stačí, ale já nevím, myslela jsem, že jsou tam njaký kšírky bo tak něco.

A ještě se chci optati, jaký máte názor na očkování proti Penumokokovi? :confused:
23. črc 2009 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
Zvedá se tu nějako vítr, nebe stále čisté, ale huž ne modré, ale do světle šeda, něco se řítí.

Dožrala jsem Primátora, mňamka to byla a jdu zase doplnit tekutiny, bo dostanu na řitku.
23. črc 2009 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,jasně udrží,Domča v tom ke konci dračil jak blázen,jsme si dělali srandu že propadne jak se veselil a to měl skoro 9kilo,tak neboj :wink:
23. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
My do toho očkování proti pneumokokům půjdeme,myslím že to není špatný,hlavně je to dobrý když se chodí hodně s mimi a jsou v kontaktu s ostatníma dětima.No a taky když jsem slyšela jak to dopadlo když nebyli děti očkovaný,no tak raději jo.To je zatím můj názor.

V Brně se trošku zvedá vítr,ale teplý :angry:
23. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Já právě byla u MUDr. a sestřička říkala, že to všechny matky nemají, což je jasný, ona, že by to svýmu dítěti sobně asi nedávala, že se setkala jenom s jedním případem, za svou dlouholetou praxi, ale já si přečetla zase letáček :grinning: a to je hrůza. Včera jsem se právě ptala neléčitele, zda očkovat bo ne, myslela jsem, že řekne ne a ono to dopadlo naopak, jen mě děsí ta cena a myslím si, že snad politici schválí bezplatné očkování, co čtu na netu, ale do srpna to asi nestihnou. Tož budeme potřebovat 4 vakcíny, děti od dvou let pak už jen jednu, ale čekej do dvou let, že? No jdeme do toho hnedka v těch třech měsících no...

Tady nějaká tma,a le stále duno.
23. črc 2009 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
Kolik to koštuje?Hele od známých někdo to měl a chlapeček ohluchl pak :confused: no a to je docela maso,to pak si řekneš že bys dala nevím co za to aby dítě slyšelo

U nás taky trochu šedne,ale trochu,za to dusno je velký,není mi zrovna nejlíp :confounded:
23. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Naše největší šlapalína zdraví Kobylu, dneska v tem největším vedru se zubožila do Mělníka na koupák, už je zpět a začal prý slejvák. Tady stále černěji :confused:
23. črc 2009 v 18:15  •  1 dítě  • Odpověz
No myslím, že jedna vakcína stojí 2tis.
23. črc 2009 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška je blázen,aby nedostala infarkt :wink: jo jo ty bouřky přijdou,snad nic přívalového,ale jen se ochladí a spláchne to vedro
23. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.