• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Myslela jsem si to dobře jen jsem nevěděla že jsou do dvou let potřeba 4x,takže 8tyček,jo? :confused: hmm žádná levnota
23. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Máji ty šatky sou za krk ale měli i variantu jako mám to tričko taky pak vyfotosuju :wink: pěkně sedí.
Tady bouřííííííííííííííííííííííííííííííííííí a blejská se a bude cedííííííííííííííííííííííít :grinning:
23. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
tak brou nocku kobylenky a at se vám zdají samé krásné sníky :pensive: :pensive:
tady nám už pééééééééršíííííí :wink:
23. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Tady stále černěji, ale nic se neděje, tak čekám, přichází to tak pomalu a tajemně, že se až bojím, aby to nebyla bolakási kalamita, snad ne. Je to zvláštní, že z každýho deště jsou teď pohromy.
Konečně jsem sehnala Luboše, měl jet do tej Bechyně a od rána je nedostupnej, tož už jsem vytočila kámoše, se kterým tam je a udělala stíhačku :grinning: , ale žije a nikam nakonec nejdel, čekali prý na zboží a už půjdou na hotelík.

Mimíska usíná, potřebuju ještě dojít se satanem, ale v kalamitě nejdu :unamused:

Jo a huž jsem objednala a poslala Kačáky na houpajdu, se těšim. :slight_smile:
23. črc 2009 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jani, já už si ty šatky našla, jsem špion :grinning:

Brou nocku, tad stále nic...
23. črc 2009 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz
Škoda, že nevidíme k Andrejce, ta je v obležení gratulantů, veselí se, jééé to muší bejt krása, oslava na chajdě, do teho to různorodý počásko, snad si najde přeci jen chviličku a napíše nám, jak to probíhá všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz
Hlásím u nás tak docela černo,uvidíme co z toho bude

Máji,budeš určo spokojená,kdyby né,tak si vzpomeň na mě :wink:

Jani dobrou nocinku a krásně se vyspinkej,půjde to dobře když Ti perší :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
No tady se už nehne lístek, je to opravdu povzolný příchod, jdu se psem, mimíska snad usnula, letímmmm
23. črc 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, já mám takovou smůlu, máme tu u vchodu na schodech od rána prej, já o tom nevěděla, holoubka, vypadá to na malýho ještě, teda mladýho, cupitá tu furt po schodkách, chodí normálně, ozobává, ale nevím, zda lítá. Je tu od rána a když jdou lidi kolem, tak se nebojí. Co s ním? :frowning2: Teď přijde ten slejvák s buřinou, co si počne, chudák. Jestli nám tu umře, tak mě klepne. Upozornila mě na něj teďkonc sousedka, kurňa, že já na ten balkon lezla.
23. črc 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,co to tam máte?? Já jsem asi pako,ale nevím co je prej :confused:
23. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
holoubka je dále, jakože prej od jedné paní zvěsti :grinning:
23. črc 2009 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz
Poslušně hlásím příchod kobylky moje :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Andrejko vše nej ktým narozeninkám. :slight_smile:

Beluško tfuj tfuj at se kuklihrášky zakousnou a nepustí :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj Lůco, no kde jsi pořád?

Hlásím, že u nás jsme odsouzeni ke zdechnutí vedrem :slight_smile: , opět se vyjasnilo.
23. črc 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky
Luci jak jste se měli?
Máji tak u vás furt nic? tak k nám to dojde snad až nad ránem či co. to se bude spát :unamused:
23. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Luci ahoj, doufám, že jste si dovolenou krásně užili a jsi náležitě odpočatá:slight_smile: Máji, na holoubka nesahej, jsou sice milí, ale přenášejí spoustu nemocí.
23. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Máji dneska jsme dorazili z dovolené.
Moni bylo báječně akorád těch utracených peněz těch je škoda mohlo být na IVF ale neva půjdem o něco později. A jak je mamino už 13tt toto letí :wink:
23. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj Beluš tfuj tfuj držím moc moc palečky :wink:
23. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Moni a jakpak jsi ten dnešní den strávila Ty? Luci, děkuju.
23. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Luci tak to je super že jste si to užili, jednou za čas si člověk musí udělat radost a vypnout a opečovávat sám sebe, tak nelituj peněz. na IVF našetříte. Jo jo čísílko mi roste mílovými kroky, od srpna už budu doma na neschopence, tak se těším.
Belli tak jak je máte taky takový hic?
23. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Moni, přesně to samé jsem teď chtěla Luci napsat, že si aspoň užili sami sebe s rodinkou. My máme naštěstí doma chládek.
23. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Belli, no z práce jsem musela na pozemek odkrýt plachtu ze základu aby oschl, zítra tam dá brácha IPU a v sobotu dojede firma postavit zahradní domek - HURÁ. No a pak jsem byla u kamarádky na kafíčko a po příchodu domů dočítám a jsem s váma. Horší ten binec kolem, na ten mi nezbyl čas.
23. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Moni neboj nic, binec Ti neuteče:slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
OMG, to jsem blb co? Vždyť vím, že jste byli v tem Německu, tak povídej, kde jste všude byli, za co utráceli. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz
Belli tak to máte fajn aspoň se ti v chládku klidně odpočívá. Já vím že binec neuteče, ale moje svědomí se velmi stydí, tak už se vypínám něco poklidím a hurá sprcha a postel.
Tak všem dobrou noc a hezké sny
23. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Máji byli jsem v ZOO a zároven v delfináriu no paráda Péta byla nadšená. Jinak jsme hlavně jezdili po manželově rodině. Koupila jsem boty, nějaké trička v Ceáčkám byl výprodej. Petuli taky něco na oblečení manža si koupil boty samý výprodej. Koupila jsem si kulmo fém od Rowenty a potom jsem si koupily kávovar Tchibo no prostě 15000 v dupě plus cesta ale co jsem odpočatá to je to nejdůležitější.
23. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Moni, pěkně se vyspinkej. Už jdu taky do pelíšku, jsem nějaká unavená. Přeju dobrou nocičku a krásné miminkovské, koťátka:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Beluško přeji ti dobrou noc a krásné sníky hezky se vyspinkej :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Zdravím Lucku z dovolené, a Regí, je to na pytel, ale boužel nemoc si nevybírá :angry: Huž mám nakoupeno, zítra budu balit a pak od soboty vyrážíme :wink: Ovečky nevozím sebou telefon, bo dovolená je dovolená, tak ani nebudu vědět, co je s Belíškem, ale já stejně věřím, že je těhulka, takže gratulace budu vysílat až přijedu :sweat_smile: Jinak jsem ulítaná, práce, horko a to chystání, tak se loučím a jdu spát :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Berušky jdu do hajan včera jsem vyjeli v 1730 z Německa a dorazily dneska 1040 do ostravy jsu trochu unavená a taky dneska bude po 10 dnech sex hurááááááááááááááááááááááááááá :grinning:
Berušky dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.