• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
jé to je radosti z trochy šmajchlování :grinning:
23. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ježiši takhle dlouho z Německa :confused: , nojo až do Ostra, tak to je děs, to je jak k moooři.
23. črc 2009 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
Brou noc všem spícím :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko, co Anýsek, jak snáší ta vedra? :pensive: A nějak jsem nepostřehla čeho se týká Lubošova brigáda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Vedra ok, ven vyrážíme jen v lehkejch šatičkách a doma má jen bodynko, ale už zase dvě hodinky máme bolení bříška, tak tu cvičíme, mažeme Pupíkem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luboš vyprodává vojeský materiál...spacáky, stany, sítě, oblečení...
23. črc 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
Máji a to kvuli tomu musí jezdit o republice? Já vím, korunky jsou potřeba, ale je škoda, že si malou neužívá každý den :frowning2:
23. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Nojo Karolko, ale máme jen mou mateřskou...
23. črc 2009 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já vím, je to těžké :unamused: Snad se v tomhle za chvíli blýskne na lepší časy :wink:
23. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Karolko, už se nám tu blejská :grinning: a to hodně, buřina se asi vrací, ale furt je vidět jen blejskání a hromy nikde, tak jsem zvědavá, už jsem se tu zabednila. Zase neštěstí, hlásili, že na nějakou pani v parku spadly větve a zabily ji, pak dvě děti na zastávce nějako zasáhl blesk, tedy tu zastávku a už jsou vrtulníkem odletěný, no to je děs. V Praze pohromy, padaly střechy...
23. črc 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
Vypadá to, že už chrupete, nojo největší ponocovatelky jsou fuč, Andrejka slaví, to musí být veselo, Bellíšek uspává mimísky, Věruška šlape...

Mimíska už nepláče, vejská si v postýlce, kéž by jí to bříšenko už přešlo, padám na déééržku už...

Tož brou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko dobrou noc :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak mimíska stále pláče, už nevím, co s ní, asi tu budeme pochodovat do rána.

Navíc jsem koukala z balkojna, leje, blejská se a holoubek je tam pořád, nějakej schoulenej, nevím, zda vůbec ještě žije,Bože, jak mám spát a pod oknem mi trpí živá duše... :unamused:
23. črc 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já jdu zas pochodovat, bo řve na celej barák. Už aj rektální trubička byla. Tak brou prdky.
23. črc 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Zlatíčka, já bych tak ráda napsala hodně, ale nemůžu,bo vedle mě už usnul Honzí a já ho nechci budit, a všude jinde někdo spí, nemám kam zalézt. Tak až zítra. Vichřice hnus, plot v dupě, jinak ok,narozky super, kytárka ....MVR!!!!!!!!
24. črc 2009 v 01:14  • Odpověz
Jůůůůůůůůůů, přečteno mám v cuku letu :grinning:

Tak oni měli aji kytárku, no už slzy roním, jak je to pěkný :slight_smile:

Krmíme se, slavnostně jsme se večer ve 22,30h posrandily a usnuly, spala do teď. Papáme a čekám, až usne a půjdem se satanem, bojím teho, jak dopadl holoubek :unamused:

Tož bréééé páteční ránko :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 05:43  •  1 dítě  • Odpověz
Přeju všem krásný páťulínek, koťátka:slight_smile: teda, co tady se dělo nad ránem, no katastrofa, jsem se bála jít i na záchod, hromy, blesky, vítr, OMG! No uvidíme, co nám to způsobilo, jak vylezeme ven.
24. črc 2009 v 06:17  • Odpověz
Ahoj Bellí, tak u vás se něco dělo? Tady vůbec nic, jen sprchlo trošiček, ale už je zas teplo...
24. črc 2009 v 06:28  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku, každou chvilku na Tebe myslím a to i v noci, bo u nás furt valí Halí, Bellí :grinning:
24. črc 2009 v 06:30  •  1 dítě  • Odpověz
Krucik, já si včera někam napsala do diskuze a ted nevím,do kterého tématu. :angry:
24. črc 2009 v 06:32  • Odpověz
Máji, no jo, tady to bylo šílené, ale už je po všem. Tak to je dobře, že Andulka spinkala celou noc.
24. črc 2009 v 06:34  • Odpověz
Pet.s, to nevadí, je jich tady docela hodně a když začínáš, tak kdo se v tom má orientovat, viď:slight_smile:
24. črc 2009 v 06:36  • Odpověz
Bré ránko kobylky,

nejprve zdravím Lůcu z dovolenky,doufám že řádně odpočinutá a vydovolenkovaná,ale asi někde sami na pláži u moře by bylo líp,než lítat po rodině co?

Máji,teda chudák Anýsek s tou kolikou,to je na prd :unamused: snad to brzo přejde.

Zdravím Majdí,u Vás teda peršelo ráno,jo?Tu je zas hic jak prase :angry:
24. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Ahoj koloušci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!
Moc vás zdravím, tak už můžu v klidu datlovat. Tak nejdřív ke včerejšku. Den kráásnej, moc! Ta vichřice, ty byla strašná, během chvíle ouplné peklo. Kolem padaly borovice, větve z dubů, naši zrovna odjížděli, tak 3 minuty po odjezdu to začalo, Kuba(synovec) venku někde na kole, strašný. Tak já lítala po zahradě, jsem si říkala, vždycky v televizi nadávám, jak jsou lidi hloupí, že nechráněj jen svý životy, no a pak kokotka jdu přikrývat rychle bazén, Honza běžel pomoct a vedle u sousedů spadla větev, že kdyby to bylo u nás, tak je po nás. Nám spadla větev z jasanu na zadní straně zahrady, a plot zcela leží. Ještě, že Tairunka byla doma. Pak jsem volala našim i Kubovi a všude nedostupno, no jsem myslela, že se posejřím strachy. No, huž to zkrátím, naši dvě hodiny čekali asi 2 km od chaty, až je vyprostěj hasiči, bo jeli mezi lesy, všude kolem nich stromy. A Kuba přijel totálně vyděšenej v šoku, bo vítr ho shodil z kola rovnou do lesa a všude kolem něj padaly stromy. OMG, díky za to, že jsme všichni zdraví. Takže Bellí, vím, o čem píšeš. Co žížata? Ta měla asi taky dost, viď?? A Ty se nesmíš nervovat, takže to hlavní je, že se nic nestalo vám, ostatní neřeš, zlatíčko!!! :slight_smile: No, večer pak jsme se všemu už smáli a hráli na kytárku, Májenko, no nevím, jestli by ses spíš nechechtala, než ronila slzéénky, bo jsme se u teho nasmááli. Byl tady nakonec jen Kuba a Dita , ta moje kámoška z dětství. Jsme vzpomínali, co jsme se navyváděli, huž ve školce jsme měly spolu průsery, rozjížděly jsme kočárky, kdo rychlejš :grinning: , nebo místo spaní po obědě si cucaly palce u nohou a měly záchvaty smíchu, no jsme ten náš život tak zrekapitulovaly... :sweat_smile: .
Teď jel Honzík koupit olej do motorové pily, bo bude likvidovačka stromů žuchlejch. Nevíte někdo, jestli to stačí pro pojišťovnu vyfotit, nebo muší někdo od nich přijet nejdřív?
Táák, a teď ke kobylce !
Všechny moc zdravím, a ještě jednou děkuju ze srdíčka, moc moc jste mě včera potěšily!! Lúcu vítám z dovči, hezky jste si to užily, to je moc dobře, to muší bejt!
Májenko, jak dopadl holoubek? Tohle na mě taky blbě působí, to je asi přirozenej strach z pohledu na utrpení, případnou smrť aj, no..
Leontýnko, určo je to fakt náročný, řešit zdravotní problémy, je to moudrá pravda, že zdravíčko je hlavní! Ale je moc dobře, že zkusíte tu adopci ještě. Tak hodně energie, ale vzhůru do teho administrování, i když to bude složitější a asi to bude i něcoi stát, ty překlady, viď? Ale zasejc míň , než IVf, tak hurrá do teho, beruško
:wink: . Máš můj obdiv.
Tak ještě to jdu radši prolítnout, bo jsem dočítala v noci, a asi jsem něco zapomněla, tož jdu mérknout, ale radši ten slohovej útvar huž odešlu, bo by mi jeblo, psát to znova!!
24. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Regíí, tak s dovčou to takhle dopadlo, či spíše nedopadlo :frowning2: , to je mi líto. Tak byste to s Kájou potřebovali, viď? Ale po antibiotikách se mu určo uleví, tak aspoň v tom druhém týdnu dovči třeba huž něco užijete..
Karolajnko, to děláš dobře, že mobil se dovolenkovat nepojede, tedy já bych to nedokázala :confused: . A na jak dlouho jedete, já jen, aby ses nám neztratila, to my si zasejc ohlídáme :wink: :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Tak Monči, huž brzy budete mít domeček, hurrá!! Tak si ještě stačít užít léto, no to budeš mít super srpen, volníčko, bříško poroste a budeš moct být venku na vzduchu a ne zavřená v bytě, to se těšíš, viď? :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Tož mušíme slavit něco častěji, bo pak se zastaví na slovíčko aj takové kobylky, jako je Dady a a MončaEt :grinning: .

Já se muším zvednout huž, páč jdu nafocovat ty spouště po zahradě pro tu pojišťovnu :wink:
24. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Jsem domáááááááááá, byly jsme se ukázat prvně v práci, aby nás nepomluvily, že nedojdeme, pak k MUDr. pro Zyrtec na alergii a do obchodu.

Muším vám říci, že mi bylo velice ouvej před chviličkou, tak jsem na vááás moooc myslila, zrovna psala i Věruška, že je v Mělníku bo co...
24. črc 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Maji proč ti bylo ouvej něco se stalo.
24. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky.
Andrejko bude to těžší vyřizování,ale naštěstí mám dobrou překladatelku,která není až tak drahá a překládá nám už někokik let.
Dnes se nesluním je zima celou noc jsme tu měli bouři jak prase.
Ted mě jěště roščiluje malí asi dostane výchovnou.
24. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Huž jsem tu, omg.Mimisko jedlo a pláče :slight_smile:

Abych to dopisááála.., šla jsem z práce a volala mi mamka, že bráchovi přišel doporučenej dopis z onkologie z Brna, měli mu toiž zavolat výsledky a pořád nic, dokonce jí to aj pošťajda dala, ještě že jsou tak rozumný a aspoň když se jedná o zdraví, tak polevěj. Tak mamka že mu napíše, jestli to může otevříti. To byla dba, než odpověděl, mamak ana infarkt, já taky, pak i brácha a ti ichtylovci ho upomínaj o nezaplacených 30Kč za vyšetření, bo se to tam platí v automatu a on jaksi zapomněl, bo tam má člověk jiný myšlenky. Fůůůůůůůůj, se mi ulevilo, ještě teď se mi to svírá na hrudníku úzkostí. Kdyby to poslali aspoň obyč. bo to vymáhal někdo jinej, ale toto :rolling_eyes:
24. črc 2009 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.