• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak to ti teda řeknu jsoubfakt debilové takhle strašit to je na jebnutí,hlavně že to byl jen ten blbý poplatek.
24. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Šmarjá, takový nervy zbytečný!!! Blboňové, holt jedou předpisově. Posílám v práci denně modrý pruhy a často mě přesně toto napadá, že občas to zbytečně děsí. A brácha čeká na výsledky toho rentgenu?? Proč tak dlouho?? A Mají, ale přece podstatné jsou výsledky té krve, ne?? A ty jsou ok, přece. Jenže to asi není věc racionálního myšlení, takovýhle šoky, co?
Leontýnko, ahojky! Máš to holka stejně náročný. Já bych se ustejskala, bejt tři měsíce vždycky bez manži :frowning2: .
24. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Nojo, teďka mi volal, že všechno má zaplaceno, že to najde. Jsou to blboni.
24. črc 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Anýsku, tak zasejc pláčeš?? Šimrám Ti pupíček :wink: . Máji, co budeš dneska děéélati??
A kde máme držitelku morulek :wink: :slight_smile:? Asi odpočívá.., doufám, že žížátka přežila bez úhony.. :confused:
Kozénky, jsu pomoc Jeníčkovi likvidovat tu spoušť na zahradě.
24. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
No to je taky hrůza, ještě jsem se k temu ani nevyjádřila. Taková spoušť a ještě lezeš na zahradu, omg. Nedej Bože, aby ty stromy padly na chajdalupu :rolling_eyes: Já se taky bála, že nám stromy padnou na panelák a zajímalo by mne, zda by to ta třicetiletá stavba ustála, jestli třebas nemůže strom ty panely brobořit, Booože, pak by se sesul celej barák, no to snad se neděje bo jo? :confused:
24. črc 2009 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a dneska asi nebudu dělat nic, možná vyperu nějaký hadry na mimáč a vyžehlím, pokusím se je dobře vyvěsit, aby tteho žehlení nebylo moc :slight_smile: Ale jsem líná jak veš, navíc jsem vstávala v 5,20hodin, tak jsem jak přejetá :sunglasses:
24. črc 2009 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz
Dupky moje milované. já se s vámi loučím, nevím jestli se ještě z domu dostanu se s vámi rozloučit :slight_smile: Jedeme na týden a pak jsem tu jako na koni :grinning: Sluníčka žádné špatné zprávy, budete bez dozoru, tak kocour odjede a myši nemají pré :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu na vás myslet, hlavně na Belíška, zdravím Věrku, Peťu, Monču, Andrejku, Lucku, Regí, Katy , Janinku, Manetku, další kobylky :slight_smile: Májenku zdraaaaaaaaaaaaaaaavím taky :grinning: Beli mocinky na tebe myslím :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Nebojej, paní matko, nebojej. Jste v přízemku, chránění :wink: . Naše duby nad chatou jsou ok. Mám je moc ráda, Tys to viděla na mapě, že chata ani pod nima nejni vidět. Jenže ty duby jsou chránění, skácet nejdou (jsem asi jediná z osady, kdo by je kácet ani nechtěl), furt tady oxidujou nějací zelení, ale aby je prořezali, to ne! Tak jsme si to zacálovali ze svého, 5ooo za každý dub. OMG! Ale zase máme fakt jen zdravé větve. A na chajdě je hromosvod, takže ani blesk nehrozí. To, co nám spadlo, byl nějakej pitomej jasan, za zahradou, tam to nikdoi neuržuje. Mušíš mi pak, až se uvidíme ukázati, jak děláš to aukcování :wink: . Taky budu prodávat :grinning:
24. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Karolajnko, kožíšku náš medvědí :sweat_smile: , užij si to, moc moc moc, a hlavně, ať je mezi vámi hezky, páč to je nejhezčejší pohlazení pak na dučišce :slight_smile: !! Páááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Lásky, jen vyřizuju, že Belíškovic nejde net už několik hodin :frowning2: . Ale nejsoun pod stromama, a ani nepsala o žížátkách, že by byl ňákej maléér.
Jó, Máji, co holoubátko??
24. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Kerol a kam že to frčíte, pod ten stan co? Tož ať Tě neodfooookne větor bo nespadne na vás větva, takovej marast venku.
Huž jsem myslila, že mě nepozdravíš, dupo! :angry: :slight_smile:
A bez founu odjet? OMG, no to by mě asi kleplo.
24. črc 2009 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, holoubátko tam bylo do rána a pak si pro něj dolítlo další holoubátko, pily spolu a pak odešli, asi nemooože lítat, juknu, kde se toulá, třebas už letí, nevím, neznám...
24. črc 2009 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu na to aukcování, jak říkáš :grinning: , ale když vidím ty ceny, za co se dneska prodává, já nemohla sehnat těhu rifle nošenýá a dneska se to prodává za pakatel, ááách jo, těhule nakupujte, je to fakt levný :wink:
24. črc 2009 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jdi aukcovat, a já muším uklízeti, všude binec, doma i venku, a ve tři přijede další banda.. Zítra odpol ke tchánovcům...No, a v neděli ráno frčíme tou lodí z Práglu do Neratovic do lodního servisu. A vracíme se vééčer tak v 9. No, přijdu do práce vyřízená, OMG, hned do 6 bude, se po..
24. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Karolko,pěkně si užij dovolenou a ať Vám neprší a nemáte zas moc teplo :wink:

Máji,jo jo riflata jsou tam velice levná,jen teda nikdo neprodává pás do auta :angry:

Andrejko,pěkné odpoledne :wink:

Majdí snad bez netu hajá a odpočívá,koukala jsem na počasí a u Ostravy mají zataženo a kapky,tak je určo zalaezlá v postýlce :wink:
24. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Hurááá, už mám signál:slight_smile: Karolkooo, krásnou dovolenou, kočičkooo:slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tak u nás je všechno v pořádku, jenom pár věcí polítalo po zahradě, ale jinak všechno a všichni v pohodě:wink:
24. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tak jsem dočetla, a musím říct, že z toho, co jste si, Andrejko, včera s vaší rodinou prožili, asi by mě kleplo, hlavně, že už je to pryč. Máji, no jo, pitomé poplatky, a s tím modrým pruhem to fakt pos...i, OMG!
24. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Budka premává, vítejte :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz
Nacvičujem do houpajdy, frkla jsem ju do sedajdy a houpu, to je klid. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz
No konečně, jsem myslela, že se sem už dneska nedostanu. Houpání je super, zrovna včera Pavlík říkal, že je škoda, že nemáme houpací síť, že jsem mohla ležet venku:wink:
24. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Boha jeho, chvilku nechám korbu na zemi a už v ní leží satan, to je děs, žárliveček, jsem se ho lekla, co to máme za dítě veliký :grinning: Ještě že nemáme Baroše :grinning:
24. črc 2009 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz
Dupky, tak huž balím, vubec se mi nechce. :frowning2: Kdyby to udělal někdo za mě, vubec bych se nezlobila :grinning: Někdo se ptal, tak odpovídám, jedeme do přívěsu, a známí do stanu :slight_smile: I když děti to asi nebudou rozlišovat :sweat_smile: Budete mi dupky chybět :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Máji tak máš výceučelovou korbu, tak se nediv, satan se chce taky ponosit :grinning: Beli síť není to pravé ořechové, všude to tlačí, ale tak velikánskou houpačku, ať se tam vlezete všicni čtyři, to by bylo žužo :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Karolko neboj, uteče to a jste zpátky:slight_smile: Máji, tož ho trošku pohoupej:grinning:
24. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Beli uteče, všechno uteče, jen kdyby bylo pěkně, ať se malý vydovádí :slight_smile: U moře je to jistý, ale tady mám strach, no máme naplánované dva výlety, tak snad tam celý týden vydržím :slight_smile: Zatím papa jdu zase balit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Karlí, bude hezky, uvidíš a možná se Ti ještě nebude chtít domů:slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Karol, to jsem se ptala já Keliška :grinning: , tak do přívěsu a kam že to přesně frčíte a jaký máte výlety, dej tip, já si to procestuju na netu :grinning:
24. črc 2009 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz
Kdyby jen víceúčelovou krobu, věším prádlo, otočím se, satna stojí na posteli, přední packy na postýlce a huž by byl v ní, koukal jen, jestli mu dám povel hoooopni :grinning: , ona totiž brečela, tak on chtěl za ní a kňučel s ní, to je sranda s něma.
24. črc 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
Je tam zas pěkný vedro, dusno, no děs, na procházku to rozhodně neni. Až navečír, zas budu na sociálku, bo já vyrážím klidně o půl osmý večer, je krásně příjemně, ona hnedle usne, ne jak doma, když ječí do jedenácti.
24. črc 2009 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.