• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Teda Máji,co to tu čtu?? :confused: Tobě čoklík skáče do postýlky za malou ? :confused: Máš veselo
24. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Ne neskočil tam, ale rád by, když brečí, ono mu je jí líto, víš. :grinning:
24. črc 2009 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz
To zas bych nedovolila, ale v kočáru byl no :confused: :grinning:
24. črc 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz
Teď momentálně satan obdivuje písničku od Jacksona, jak se tam měněj ty hlavy pořád na jinou, týýýjo, to jsem už dlouho neviděla :slight_smile:
24. črc 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz
Vložila jsem foto mé vysněné ložnice, postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz
Májo to ouplně vidím, Anýsek pláče a satan se chystá ji oblíznout hubinku, a utěšit ji, a ty mu to nedovolíš :grinning: To musí být kouzelný pohled :slight_smile: Jinak jedem do Sladkovičova na Slovensku, je to kousek od Sence, tam jsem jezdila jako malá :slight_smile: Výlet si uděláme do Bratislavy do ZOO a do Sence :slight_smile: Teda pokud bude počasí příznivé, bo pokud bude vedro, tak haranty od vody nedostanem a chlapi budou glgat pivo :grinning: Jinak Máji, já bych taky jezdila k večeru, kdy je obstojně, neboj sociálku na tebe nepošlu :grinning:
24. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
No Ty ne, ale Andrejku bych tu měla pečenou vařenou a vydržte to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já jdu cestovat, Ti to tam obhlídnu :grinning:

No nedovolím, to zas takovej vegáč tady nemá, i já tu někdy velím :grinning:
24. črc 2009 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz
Tak nic, jdu pokračovat :slight_smile: Ještě upéct buchtu, vysát, zalít kvítka, a vyžehlit manžova trika :slight_smile: Tož já huž jduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :confused: :dizzy_face: :grinning: :slight_smile:
24. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Máji,se povozil v kočáru,jo ? No věřím že Max by taky chtěl,když k nám přišli známý s autosedajdou nebo korbou,hned byl u ní,tak jsme ju museli dát do pokoje a zavřít-jinak by tam taky ležel :wink:

Karolko,tak krásně si to užij.

Já budu muset zabalit dárky,udělat švíci nepečenej dortík a sardinkovou pomazánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se nacpala pudinkem a jsem jaksi plná
24. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahojky
Andrejko no stála mi husí kůže, jé je ještě že se nikomu nic nestalo. Tak hezky pokračuj ve slavení. No my to budem mít jen zahradní domek na nářadí 2,5x3m, ale úřadům trvalo povolení 2,5měs, tak proto se tak raduju.
Máji ta ložnice je nádherná, ale zdá se mi postýlka úzká, určitě si nech udělat širší, pač až se ti tam začnou cpát ráno děti a pes, tak tam nevejdete. A s tím dopisem to fakt nasere takové nervy, to poštovné stojí víc jak ten 30ti korunový poplatek, tak to ztrácí logiku. Andrejko udělej s tím něco ve státí sféře.
Karolko tebe zdravím, doufám že si to hezky užijete celá rodinka.
Já jsem si dala 4 chlebíčky a jdu se natáhnout, si to užívám, horší je, že mám chutě na to co bych neměla.
24. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Jé Katy tys mě udělala chutě na nepečený dortík. Takže jdete taky slavit.
24. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Moni ahoj:slight_smile: ale jenom si dej na co máš chuť:slight_smile:
24. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Máji, taky jsem koukla na ložnici, pěkná, pěkná:slight_smile:
24. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Kočky, já su nalitá asi :grinning: :grinning: :grinning: , jsem si udělal ataky pudink vanilkovej, na to luplka hromadu borůvek, zase pudink a dooole jsem naházela piškoty a jelikož tu mám trošku rumu, tož jsem to v tem vyráchala, jsem myslila, že to nebude cítit, ale ouh, já se směju a mám jaksi naváto...omg

Mončo, ta postel na fotce je úzká, ale já chci tu nejširší, to je jasná věc, bo Luboše někam narvat, satana, mimisko, to huž bych mušela leda pod postel :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Achójky, můžu dneska pozdravit a nakouknout, když myslím nikdo nemá zrovna narozky?? :grinning:
Karolko, dovča bude super - uvidíš - teď se Ti nechce a nakonec to bude jedna z nejlepších! Tak hlavně ať Vám vyjde pěkně počasí a odpočiň si!!!
Máji, můžu se zeptat proč 23 října nemusíš???
Katy, na tom Tomkáču mají i oblečení na mimi?? Včera mě dalas dobrou notu - objednala jsem si taky za 1056 kč. Tak jsem na to zvědavá, už se těším!! Co Ty sis objednala??
Mě se tam hlavně líbí, že si můžu objednat stejnou věc dvakrát a na mimáču moc nee!! A já chci aspoň trochu oblékat ty prcky stejně aspoň když někam půjdem, nebo aspoň podobně.
24. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahoj Daddy, no z numerologického hlediska a ze zkušenosti, bo těch chlapů okolo tohoto data máme hnedle několik :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz
Dady ahoj, no jasně že můžeš, ale můžeš taky nakouknout častěji, Ty uličnice jedna. Jak se s dětima máte:slight_smile:
24. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Máji, já jen, že můj švagr je 23.10 a je takovej zajímavej - já si s nim absolutně vůbec nerozumím. A ani manžel nijak ne - jakožto s bratrem - nemají vůbec hezký vztah. A Ty se zajímáš o numerologii??
Beli,tak jednou za týden se ozvu, hlavně když někdo čeká na nějaký výsledky, tak to vždy sleduju, teď zrovna Tebe!! Budu čekat až budeš hlásit // Jinak s dětima se mám v poho, vrní se pořád - je to hezké!!! Ale ty hice, hlavně včera mě moc dobře nedělaly - FUJ!!!
24. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Dady, zatím to vypadá, že opět testovat nebudu, nechám to až na krev, jestli se na ní dostanu a nepříjde ms. Tak oni se v bříšku vrní, jak já vám závidím, samozřejmě v dobrém, berušky:slight_smile:
24. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Neboj Beli, ješte tak 18 týdnů a budou se Ti tam taky vrnět dva bobci!!!! :wink:
24. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Mony,nejhorší je že já ten dort udělám a pak ho nebudu moct jest do zítra odpo,kdy jedem za švícou-to bude něco,musím ho hodit do druhé lednice aby mě nelákal :slight_smile:

Dady,jo mají tam i oblečeníčko v druhém patře.Já tam nakupovala kamoščinýmu chlapečkovi,mají tam dobré ceny,třeba za čepičky,i kompletky,ale je to tam takový víc naňahňaný,takže trošku trpělivost to je potřeba.
Mě ta objednávka neodešla,tak jsem dnes objednávala před chvíli znova,no a mám tam bodíčka s kočičkou,pak asi 3 dupajdy,pak ty rozkošný polodupajdy,zavinku,čepičku a ponožky a taky to balení plínek :grinning: no a dneska jsem to udělala na 1189kč :grinning:
24. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Majdí,já taky závidím ty pohyby,musím si ještě počkat,malá se nějak nemá kopat,asi je medvídek po tatínkovi a spinká :wink:
24. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
Katy promiň, ale teď jsi mě vůbec nepochopila.
24. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Majdí,já su husa,no jo :angry: Omlouvám se,jsem nějaká nechápavá :sweat_smile:
24. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
Tož já se tam musím někdy podívat na ten Tomkáč! Katuš, 1000 kč naskočí hned co? Akorát ty toho budeš mít víc na tu princeznu. Taky jsem si vzala ty plíny, nějaké dupajdy i polodupajdy - se na to už hrozně těším!!
A neboj Katy, ty pohyby už brzy budou, já to cítila od 21 tt. a dr. se strašně divila, že dvě jsou víc cítit a dřív, tak mě akorát tak pěkně vyblbla!! Ale vždycky je teda cítím, když něco dělám anebo když se najím, když ležím, nebo odpočívám, tak oni asi taky, páč o nich nevím. A to mě říkala tchyně, že až budu úplně v klidu tak je ucítím!!! Asi jak u koho!! A jinak seš v pohodě??
24. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
To víš že naskáče,a stejně je tam věcí tolik pěkných,no je fakt,ty to máš na dvě dětičky :slight_smile: Já vzala aji dupajdy,bodíčko a polodupajdy vel.62
Mě dr. říkala že to zhruba budu cítit tak až 22tt,ona malá si hoví v placentě,pěkně v měkkém,pořád tam zalízá a dr. má problém ju vyfotit :grinning:
Jinak my je fajn,cítím se skvěle,teda ty vedra co byly tak to bylo blbý,ale to myslím že snad každá těhule byla na tom bídněji.Jinak fajn,se těším na další utz-jdem na echo na Veveří-tak uvidím zda nenarost pindík-by byl v růžovým :grinning: ale myslím že né,bude to holčina :slight_smile:
24. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
Belli kdy jedeš na krev, víš ať vím jaké ještě bude čekání. No já se teď vzbudila, jsem šla dnes i dřív z práce, tak se mi chtělo spát. A co děláš celý den?
Máji tak to je dobře s tou postýlkou že jde vybrat šířka, to bude romantika.
24. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Moni, v pátek 7.8. mám jet na krev, tak uvidíme. Tak jsem hodila spršku a zalezla zpátky do pelíšku, jsem z toho Utrouše trochu unavená. Katy, v pohodě, jsem jenom chtěla říct, že jsem to myslela jinak, víš?
24. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Moni, asi už si tělíčko potřebovalo odpočinout. Vždyť jsi pořád v práci a jsi těhulka, tak by ses měla trošku víc šetřit:slight_smile:
24. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Belli až 7.8. to je doba, i na mě moc dlouho :slight_smile: To je dobře že jsi v klidu. Mě utrouš hrozně uspává jsem po něm taková malátná, v práci to někdy stojí za to :slight_smile: ale holky už ví že jsem trošku sjetá po obědě. (já už od pondělí s utroušem i crinongelem končím-hurá)
Máji tak už jsi střízlivá :grinning: nebo tam máme poslat Adrejku ze sociálky? :grinning:
24. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.