• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moni, no jo, ale když já prostě ten test nejsem schopná koupit, no. A ani nevím, jestli bych si ho udělala, i kdybych ho měla.
24. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
ahoj Bellko, uff, dalo mi to práce tě najít. Já si nemohla vzpomenout na tu přezdívku,kterou jsi mi řekla. Tak já jsem ta , co ležela v den OPU vedle tebe :slight_smile: . Byla jsem na ET v pondělí i když mi doporučovali PK, ale já se bála, že mi další den oznámi, že žádný bobíšek nepřežil, tak jsem šla na to hned. Při předchozím ivf jsem to taky tak udělala , ale to nebyla jiná možnost. Já ti moc přeji, aby ti to po těch trápeních konečně vyšlo, ale ono ti to určitě vyjde :slight_smile:. Jestli Vám to nebude vadit, tak bych byla moc ráda, kdybych sem občas mohla za Vámi přijít.
24. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Jé, ahoj nikes, já Tě taky hledala, ale myslela jsem, žes říkala mikes:grinning: No jasně, že kdykoliv přijď. A jak jsi nakonec dopadla? Jsme se smáli, protože doktor, když Ti dělali punkci, tak bylo slyšet, jak říká, že je to jak ve školce:wink:
24. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
Belli ty jsi prostě taková klidná duše, že to vydržíš, takže jsi ani u jednoho IVF netestovala a vydržela do krve?
Nikes jasně že sem můžeš, pořád jsme na stránkách snažilek a ty jsou právě spíš pro vás snažilky. těhule jsou tu už tak nějak ze setrvačnosti, ale prostě to nejde odejít teda aspoň u mě, když se tu už tak známe a máme mezi sebou takové pouto.
Nikes kolik máš u sebe broučků?
24. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
Moni a kam bys jako chtěla jít??? Moni, vždycky jsem to vydržela, test jsem dělala při tom úplně prvním, jinak nikdy. Nikes, kam jsi mi zmizela? Taky čekám na zprávičky. Jsem Ti zkoukla albíčko, krásné:slight_smile:
24. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Belus, nakonec jsem měla 12 vajíček a oplodnilo se 9 , takže docela úspěch :slight_smile: . A ty jsi taky zabodovala ,co? 15 vajíček je krása :slight_smile:. A dojala si mě s tvým manželem, jak jsi psala, že čekal na schodech. Kde rostou takoví chlapi? Teda vybrala jsi si sakra dobře, ale to on taky :slight_smile: . Budu ti každý den držet pěstičky, ale myslím,že je to zbytečné a ty to nebudeš potřebovat. Už raději končím, páč dnes a zítra vypomáhám kolegyním v práci, takže jsem momentálně na noční službě, takže nerada bych, aby mě načapal šéf, jakou odvádím práci. :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
Ještě mi řekni, kolik Ti jich zavedli:slight_smile: Tak ještě, že jsem spala, nevím, co říkal u mě:wink: Přeju Ti klidnou službu a zase přijď, budu mocinky ráda a taky Ti držím pěstičky pro štěstí:slight_smile:
24. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Belluš, tak ještě nakukuji, ale opatrně, páč kolem krouží šéf. Tak zavedli mi 2 drobečky, ale ted se biju do hlavy, páč jsem měla říct o 3. Teda ten doktor jeden zlobivý, on tak o mě jo? A to mi připadal takový sympaťák :frowning2:
Příště se už na něj nebudu usmívat, drzoun jeden :slight_smile:. Jestli mi to okolnosti dovolí, tak sem ještě dnes nakouknu. Zatím papa :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Nikes, ale on to říkal s takovou láskou:slight_smile: A zbytek máte mražáčky? Já toho doktora na začátku vůbec nechtěla, že je nový a nezačali jsme zrovna jednoduše, ale teď jsem ráda, že mi dělal i ET. Jsem mu řekla, ať mi tam ty bobíšky tentokrát přilepí, tak se smál a nakonec jsem ráda, že mě měl od začátku až do konce. Drž se a hodně štěstí, beruško:slight_smile:
24. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Už jsem zavedla Utrouš a koukám na Copak je to za vojáka. Koťátka moje zlaté, kdybych usnula, přeju vám dobrou nocku a krásné sníky:slight_smile: MVRSM:slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Belli dobrou noc a hezky se vyspinkej.
Je tu dnes nějak prázdno. No ale známe to nočnice ještě mají chvilku, pak se to tu rozjede :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Berušky všechny vás moc zdravím. :slight_smile: Beluško zlatíčko moje jenom odpočívej přeji ti dobrou noc a krásné sníky :wink:
24. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj Moni zdravím tě jak je :slight_smile: já dneska od rána peru a suším a ted jsem dožehlila brr já jo tak nesnáším :frowning2:
24. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Luci takže už jsi hozená do každodenního fungování, po dovolence je toho na praní hodně, viď a kdy půjdeš do práce? U mě všechno ok jen jsem s chutí snědla 4chlebíčky a teď je mi těžko-no dobře mě tak.
24. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Moni do práce jdu v pondělí teda doufám psala jsem vedoucí a ještě mi neodpověděla co a jak. Praní mi neva ale žehlení teda fakt nesnáším :angry:
Moni jíš za dva tak se hezky najez ale všeho zmírou at ti není těžko na žaludku :wink:
24. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Luci tak to si ještě užijete hezky víkend. žehlení taky nemusím. Už zapadnu do postele zítra musím vstávat v5 a jet na pozemek otevřít bránu, firma s tím domkem na nářadí tam bude v 6. Tak všem hezkou noc a pěkné sny.
24. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj koťátka, tak morulky už šly do pelíšku. Vítám Nikes, to je ale pěkná sympaťajda a jakou má krásnou holčičku. A nakupuje jak divá na mimáči podobný úlovky jako já :grinning: , tak to přijď častěji. Kolik malý už je? Máte krásný čepičky, jsem taky teď sháněla, máme podobný :slight_smile: a kukala jsem v albíku, že malá nechtěla být na bříšku, Anýs taky moc nechce, je mi jí líto, sebou mrská, mlátí se do nosíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, tak v pondělí do práce, no to je hrůza, ale jeden den a jsi zase zaběhnutá, já to vždycky nesnášela a pak byla ráda, že zas jsem v záběhu :slight_smile:

Kde máme oslavenkyni? Zase ty návštěvy, že? A zase spací? Ani nevím.
24. črc 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
OMG firma jezdí v šest a v sobotu? No to je teda luxus :slight_smile:

Holky, já ty pohyby cítila taky později a to až ve 20.tt a pouze v leže, natáhnout nohy a nehejbat se.
24. črc 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Noooooojo, všichni už padly za vlast, tož já tu mám mamču, koukáme na dvojku, nojooooooo, ona je to dvojka, je tam nějaká komééédie, nějaký divadlo s Etzlerem, asi to píšu blbě co? Docela sranda...

Tož brou nocku, taky půjdu do hajan, ae do půlnoci musím počkat na mlíčko...hmmmmmm, to je ještě pěkná doba. Brou, brou , brou!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem Nikes okoukla na Mimáči a holky nic neprodávaj :rolling_eyes: , to je škoda...
24. črc 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
Máji v pondělí nastupiji a vůbec se mi nechce mám ranní to bude vstávání ach jo :frowning2: Máji přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Beruško, tak se loučím, padám únavou, ráno brzy vyrážíme :slight_smile: tak žádné vylomeniny, ne že mi za ten týden tady zvlčíte :grinning: MVMMMR :slight_smile: Zvláštní pozdrav Belce, palce držím pořád :slight_smile: beruško, myslím na tebe, kudy chodím :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak zase rychle nakukuji, ale opatrně, páč šéf má blbou náladu. Affice, moc děkuji za krásná slova, která potěší každou maminku. Malá má 2,5 roku a vím, že to každá matka říká o svém dítěti, ale já bych tu naši kočičku pořád pusinkovala. :slight_smile: Ty děti po ivf jsou vážně jaksi hezčí :slight_smile: Já jsem byla až chorobně závislá na nakupování na MMB a MMA a manžel ze mně šílel, ale už mě to docela přešlo a nakupuji tam tak max. 1x za 2 měsíce. Dřív jsem tam byla skoro každý den a tak 3x týdně mi chodili balíčky s věcmi. Přešlo mě to tak před necelými 8 měsíci. Díkybohu za to, páč bych asi rodinu zruinovala. Tvoje princeznička je moc sladká, hlavně v těch růžových šatičkách. :slight_smile: Moc ráda bych si zase prožila ty první měsíce s miminkem. Teď si to užívá hlavně tatínek, páč s malou si už pokecá a často z ní padají vyloženě perly. Jako před týdnem, byla jsem s ní v takovém areálu pro děti v Rožnově a je tam tak 20 metrová skluzavka. Ale dělaná tak, že se dítě vždy po 2m samo zastaví, takže je bezbečná, ale je docela únavné na ni vylézt a malá mi po pár schodech povídá, "mami, to si děláš kozy"?.No, já myslela, že padnu. Radek občas do telefonu toto pronese,když mluví s kolegou z práce, no a malé to nějak utkvělo v paměti. Nebo miluje Beana a skoro každý den ho chce pouštět a on tam při té scénce v restauraci říká, OU YES, no a malá to při každé příležitosti používá. Třeba zakopne a spadne a vypadá ten pád dost děsivě a ona místo křiku řekne, ou yes a začne se smát. A takových perel je více. Však si to sami prožijete, uvidíte :slight_smile: Já Vám to ze srdce přeji. Hlavně tobě, Beluš :slight_smile:
24. črc 2009 ve 23:58  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka moje!!
Teprve teď jsem se dostala do pelechu. Oslava byla skvělá, jsou tu dvoje známí s dětma, mimochodem ta první má holčičku z IUI a teď čeká druhou taky z IUI. A ta druhá kamarádka má chlapečka z IVF. Takže jsem si užila dětičky, a pak večer se zasejc hrálo na kytárku, jeden manža kámošky hraje fakt výborně, tak jsme zpívali a strašně se nasmáli, páč kluci dali metaxu, tak fáákt veselo :wink: Teď vedle to jedno batolátko bulí, huž asi půl hoďky, OMG, to je sirééna :grinning: :grinning: :grinning: .
Karolajnko, tak přeju super dovču!! Belíšku, beruško, moc Tě zdravím :slight_smile: . Zítra se snad rozepíšu, teď mi začali padat víčka... Tak honéém Nasťu, bo včera jsem to odflákla. Zdravím Nikes, a držím palce. Malá je strašně roztomilá. Jo, a já taky měla 12 vajuch a 9 se oplodnilo :grinning:
Májenko, postýlka je krásná. My máme na ten způsob, ale barva přírodní dřevo.
Monči, co ty ouřady všechno nevymyslej, kdepák státní sféra! Zákonodárce vyměnit, my už mušíme podle nich. A povolení na domek na nářadí?? OMG, ´já myslela, že když je montovanej, že žádný povolení není potřeba?
Zdravím opravdu celou rodinu, na víc nestihnu zareaovat, ani IP, bo opravdu usínám,,, pardon, spímm, ale zítra to doženu!!
25. črc 2009 ve 02:55  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!! Slavííme!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v srpnu bude IUI.Frčíme na týden do kempu.Mobil necháme dom :frowning2:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Máme dovču, ale Kája marodí :frowning2: , ách jo, budeme dom, ale spolu!!:slight_smile:
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci, v září KET, šlapeme na cyklu po Kokořínsku,ale bez Mikíse :frowning2:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé!Adopce ještě??
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Tak jsme si užili dovču a zasejc do roboty :angry:
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7.,ET 22.7. Slavnostně hlásíme, že Belíšek má u sebe dva kulíšky, jedna sněhová vločka ještě počká. Tak huž jsme dom a hýčkáme si Venglářata. 7.8.krev. :wink: :wink: :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička.
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!Huž máme 2x25cm a 2x360g.
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!3.8velkýUTZ,17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Výsledky trippl příští týden.Služebka,návrat3.8.JsmeOK
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!30.7poradna,zatím furt makáme, ách jo.
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,huž máme neschopenkú!UTZscreening27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,A vyváříme dál!!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Huráá,máme jednoho bobíska!Hurráá, srdíííčkoooo!!!Z Cááru nás huž vykopli.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, HUž máme určo 4 kg A taťka jel zase pro penízky na baštu. A taky to podle toho vypadá! Dítě řve :frowning2: , máma pije rum :frowning2: , na vzduch se dostane až večír, Satan nad tím vším veje z Anýskovic pelechu, OMG!:slight_smile:
25. črc 2009 ve 03:03  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Andrejko tak to jste si to hezky užili, jen si zvykej na sirénu :slight_smile:
Karolko šťastnou cestu a hezky si to užijte.
Máji jo jo já už vyrážím, některé firmy mají nasazení, co. Ale jsem ráda řekli že dojedou do měsíce a teď je to po 14ti dnech a už mají čas, tak to je super, raděj dřív než pozděj.
Andrejko teď už se nehraje na rozměry staveb, prostě vše co je pevně spojeno se zemí musí mít povolení :angry: dřív to bylo do 4x4m osvobozeno.
25. črc 2009 v 05:27  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju všem krásnou sobotěnku. Karolkooo, šťastnou cestu a krásnou dovolenou:slight_smile: Andrejko, jen oslavuj a jak říkala Monča, zvykej si na sirénu:slight_smile: Nikes, pěkně se vyspinkej po noční, jo a krásně jsi namalovala malé pokojík, nádhera:slight_smile: Věruška už by se dneska měla vrátit z dovolené. Všem krásný den:slight_smile:
25. črc 2009 v 06:12  • Odpověz
Belli ty už vzhůru? tobě taky krásný den :slight_smile:
No já dojela 5.50 a firma už tam byla, tak to jsem hleděla, myslela jsem že v 6 nedojedou, jako vždy tak půl hod.zpoždění. No tak jsem zas doma pojím a v 8 jdu do práce.
25. črc 2009 v 06:28  • Odpověz
Jé, už jsi zpátky? To máte ten pozemek kousek, viď? A zase do práce, ani v sobotu si nedáš pokoj, OMG? Dobrou chuť:slight_smile: No mě píchá v podbřišku, tak jsem z toho nervózní, ale znáte to všechny.
25. črc 2009 v 06:33  • Odpověz
Belli to píchání se broučci zakusují, kdy máš mít termín ms? Zdá se mi to do krve faakt dlouho, no jo ale je to 16dní, jen se ty dny povlečou. Máme to daleko jen 13km, tak rychlovka. No do práce jdu s mamkou protože možná ona bude můj zástup, zkrachovala firma ve kt.byla a teď bude propuštěná, tak jí to jdu ukázat.
25. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.