• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Aha, no jo jsi jela autem, viď? Já myslela, žes tam vyběhla v pyžamu:wink: Moni, ms má přijít ve středu, tak uvidíme.
25. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Belli to si piš že nic neuvidíš :wink: :wink: :wink: žádná ms nepřijde. já jela autem a teď mizím do práce.
25. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Haló, haló, koťátka, tady se ještě spinušká???:slight_smile:
25. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Takových hodin a tady to fakt ještě všechno spí :slight_smile: tak to jen my Belli strašíme už od rána. No já byla v práci jen 2hod.
25. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
No jo, Moni, jsme strašáci:grinning:
25. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Moni a co mamince, líbilo se jí v práci?
25. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky kočenky, jen nakukuji, mám tu mamku a mimisko se budí. Zrovna mi došla sms, že Sluníčko, pamatujete si ji?, má Elišku od 2,55h., 3580g a 51cm :slight_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, já si sluníčko pamatuju, myslím, že otěhotněla po 2. KETu nebo tak nějak. To je nádhera, tak už má to svoje sluníčko v náručí:slight_smile:
25. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Holky, tady je úplná průtrž a buřina jako blázen a Pavlík je s Belluškou v lese, asi mě trefí. Že on mě nikdy neposlechne, aby seděl na té prdeli!
25. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Bellí, Luboš mi taky volal, že je tam lijavec, je v Holešově, tady vedro a do toho kape.
25. črc 2009 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz
Běhám tady od okna k oknu a koukám, jestli je neuvidím, ale asi budou čekat v lese, než to přejde, jejda, když ono to pořád sílí.
25. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Nikes, ještě k tomu mmb a mma, já první nákup :grinning: udělala v den, kdy nám řekli, že to bude holčička a pak, jak píšeš, nakupovala téměř denně. Hrůůůza, nebyl tejden, aby tu nebyl pošťák, z počátku tu byl taky tak 3x do týdne, asi po dvou měsících mě to přešlo, manža si oddychnul, bo to neni kam dávat :slight_smile:
Teď čekáme houpačku :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, neboj, oni jsou schovaní, na ně neprší a bouřky nehlásej.
25. črc 2009 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už doběhli, hastrmani tatrmani:grinning:
25. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Belli tak to sis oddechla viď. Mamce se líbilo ale je to jiný program než zná, no má 4roky do důchodu a nové věci se moc nechce učit, ale co na plat, jestli si ji nenechají tam kde byla, tak bude muset. pro mě by to bylo fajn že by mi místo podržela. Tak uvidíme.
Máji to máš fajn že máš místo manži mamku doma.
U Andrejkovic to muselo být včera velké, že tak dlouho vyspává.
25. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Ahoj láásky!!
Tak odjela poslední návštěva. Tady bordel, šílenej. Tak Belí, zasejc buřina?? Tady je ještě sluníčko..Já se zrovna chystám, že vlezu do bazénu a vyčistím ho, je plnej sajrajtu a větví, než jsme ho přikryli předevčírem, stejně tam je spoušť. Tak aby mě to nepřepadlo, ještě než ho dočistím.
Tak Sluníčko má Elišku! :slight_smile: To je krásná zpráva!
Májuško, Monči ahojda. Jsem furt, jak praštěná kladivem. Oslav bylo dosti. Odpoledne jedeme k těm tchánovcům, večer posedíme tady se sousedama. A zítra na tu loď pojede jen Honza, já budu gruntovat a balit po dovče a hurá do arbeit :angry: .
Ách jo, jdu na to uklízení!
OMG! To snad není pravda, zalezlo sluníčko a žene se vítr!Šmarjáá, a jakej! To jsem snad přivolala!!!
25. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Andrejko bazén nech tak vždyť dojedete na chatu až zas za týden tak toho bincu přibude a pak to vemeš jedním vrzem.
Za chvilku mi dorazí kluci z Itálie, tak už se budu o ně do věčera starat a prát.
25. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Tak u nás už taky svítí sluníček o 106 a po buřině ani památky:wink: Andrejko ahoj, nech ten bazén, příští týden ho budeš stejně čistit zase, jak říká Monča. Moni, tak dneska budeš mít prací sobotu:wink:
25. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Děfffčata, mamka nás opustila, ubíhá k domovu za bratrem, bo on hlídá štěňátko Yorkshira, kočky jsou z něho vedle, asi si myslej, že je to myš :grinning:

Neustále věšim a sundavám prádlo, bo furt svítí nebo leje, omg.

Doufám, že už se mi začne vratcet muž, mimisko spalo celý dopoledne, mamka zabouchla a začal řev :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky přeji krásnou sobotku :wink:
doufám,že není nic nového,vůbe nestíhám dočítat
Bellinko tobě je snad dobře a poleháváš.Ani nemůžu nic dělat jak držím palečky :wink:
Včera jsme byli na bouwlingu dnes jdou hrá kluci nohejbal a ženy budou fadit :wink:
Co to je s těma tt.Jestli t půjde takhle dál tak za chvíli rodim :grinning: dnes jsem 8tt a u fotečky mam 9tt :confused: Včera jsem se dozvěděla,že můj gynekolog končí :frowning2: Sakra vůbec nevím kde koho budu hledat ten si umí vybrat :angry: ale je chudinka,má prý něco s páteří a je to moc vážný :frowning2:
Andrejka ještě pořád slaví :wink:
Máji gratulka od tebe pro Andrejku super :wink:
Mocinky na Vás myslím :slight_smile:
25. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky Peti, snad netaháš bowlingový koule.

Nezačínáš dneska 9.tt?Jakože 8+0?
25. črc 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Peťko:slight_smile: teda u nás je to jak na horské dráze, chvíli svítí sluníčko, chvíli lítají blesky a aby toho nebylo málo, Pavlík si uříznul půl prstu, OMG!
25. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Májinko, jsem Tě asi nepozdravila. Ahoj mamino:slight_smile:
25. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahojky, Bellí, u vás je bouřka aj? Tady je teda taky chvilku slunce, chviličku zas deštík, ale na koupání to rozhodně nejni, leda tak na pouštění draka.
Co si udělal Pavlík?Jako úplně ufiknul? :confused:
25. črc 2009 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka holkyyyy vložila jsem koneně nějaké fotky i ze svatby.čtu pořád ale s tím psanímje to horší.
Tady je to taky dnes jako na klouzačce chvíli hezky pak deštík.
Krásný víkend všem.
Belinko hezky se šetři ať se kulíšci můžou pěkně zakousnou.
Držím palečky,jinak mě píchalo a bolelo břicho až do 4měsíce,a ze začátku tak hrozně že jsem vždy ráno šla na záchod s tím že mám MS,ale zatím se Sophíšek drží včera řádila celý den a dneska to dospinkává. :slight_smile:
25. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Hani, moc pěkný fotečky, tak jste si to užili, viď? A ta jachta, pořád na ni koukám, jaký to asi je, takhle se projíždět po mooooři :slight_smile:
Co to máte za vybraný kočárek? Vypadá hezky.
25. črc 2009 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj kobylky, rodinko, zkrátka všichni! :slight_smile:
Poletucha je už doma:slight_smile:
Jen se hlásím a jdu vybalovat. Večer nahlídnu.Dovolená ok. A co tady nového? jen tak ve zkratce? Tož zatim pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.
25. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Jéééé poletucha je zpět z jedné z mnoha dovolených :slight_smile: , vítej nožko svalnatá :grinning:

Tady nikdo, všichni se opalujopršej bo co? Andrejka stále slaví...
25. črc 2009 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka má dnes svoují islavu? No, to si to muší pořádně užít, kdy ti přijedet OUboš? A jak jsi to bez něj zmákla? Co Bellíšek, šetří se? petí má st¨rdíčko a co co navého jinak?
25. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak sem byla ve ctvrtek u lekare, miminko je na svem miste a pristi tyden uz snad pujde slyset i srdicko. V pondeli zaciname 7 tyden, tak drzte palce at vydrzime.
25. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.