• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem zpátky, jsme měli návštěvičku, přišli za námi s Terezkou:slight_smile: Hani, už jdu kouknout na albíčko. Hanysku, velká gratulka k miminku. Májinko, přepůlil si palec, no. Věruškooooo, ahoj sluníčkooooo:slight_smile:
25. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahojka Máji kočárek koupíme v německu je to značka Safety 1st od maxi cosi u nás stojí bez autosedačky 16800,-kč a v německu 260.-eur to je asi 6500.-kč a autosedačka od maxi cosi u nás 5500.- a v německu v přepočtu 2000.- nevím proč to tak je ale je,tak to raději dovezeme od tamtud papa
25. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Hani, jsem zkoukla fotešky a jsou mocinky krásnééé a sluší Ti to. Jste s manžou sympaťáci:slight_smile:
25. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Koťátka, přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: Doufám, že zítra už bude konečně venku hezky. Pa, pa, pa, pěkně se vyspinkejte, MVRMMM:slight_smile:
25. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak už jsem tady a tu zas nikdo:slight_smile:
Musela jsem ještě zpracovat meruňky, které jsme přivezli, tak jsem udělala kynutý koláč, něco dala do mrazáku a zítra budou knedlíky.
Na dovolené jsme se měli fajn, počasí vyšlo a vichřici a dešti jsme ušli jen tak tak. Měli jsme možná víc štěstí než rozumu, nebo nás někdo ochrňoval, bo jsme projeli parkem a za pár minut v něm padaly lípy.
Kokořínsko je zas jiný kraj,ale dalo by se to objet autem za jeden den. My jsme jezdili na kole, ale zas tolik taky ne. Viděli jsme hrad Kokořín, Housku, soutok v Mělníce, Českou Lípu, kde jsme se dobře najedli u Míšového strejdy,dále skalní útvary takzvané Pokličky a nakonec jsme vylezli na horu Říp a navštívili Litoměřice, kde mám zas já bývalého švagra.
A co je nového tady? Celou dobu jsem myslela na Belíška, jak ti je, kočko? Andrejka je zas slavící:slight_smile: Velkou radost mám ze srdíčka Petí. Mája chuděra zas doma sama, Monča už má neschopenku a co Karolka, ta nikam nejela? Než já vás dočtu,,,no asi se mi to ani nepovede. ještě, že jsou tabulky :wink:
Jo a Míkísek mne láskou málem celou snědl:slight_smile: Hrozně povyrostl a hlavně i chlupy má delší. Musela jsem si ho vyčesat,bo naši to nedělali,ale jinak se o něj starali skvěle a mamka si na něj moc zvykla, že mi ho pomalu ani nechtěla vrátit :wink: Jo a umí nový kousek, vyskočit na gauč,ale to udělal až teď doma, bo u našich na gauč nesměl, takže asi nějaký mazlící deficit. Teď se tu vyvaluje na polštářích:slight_smile:
No nic, půjdu asi spinkat., Takže všem brou a zítra ahooooj.
25. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Brý večer, spíše pěkné sníky všem, bo zase se tu jenom spí, omg :slight_smile:

Jsme jeli, jak se vrátil Luboš s malou a s Maikym ven, jeli jsme do města a procházkou podél řeky ke koupališti, tam jsme potkali kámoše se synkem pětiletym, tak byla sranda, jsou to pěkní rozumbradové :grinning: Pak jsem jela s mamkou do obchodů, doplnila ledničku a koupelnu a už zasedám k netu, nohy nore a pak spinkání. Se dneska těším.

Luboš se chystá asi na svatbu, kámoš se nám oženil, ten můj masážista domácí :slight_smile: , tak asi vyrazí. No neva, stejně půjdeme s malou spát.

Hani, ten kočárek, to je teda bomba ty ceny. Hrůza děs, jak s tím nutrilonem, u nás všechno předražený, práce žádná a když, tak na prd peníze, omg.

Věruško, to jsis pěkně pocestovala, hodně jste viděli, to je dobře. A Mikís šťastnej, že z teho skáče takový výšky :grinning:
25. črc 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka dneska zpívá u sousedů :grinning: , tož Andrejs, kdybys nakoukla, dobrou nocku i Džonovi a Tairunce :zipper_mouth: :dizzy_face:

Brou všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka, vás pěkně zanedbávám. A bude hůř, od ponělka v rachotě :angry:
Věruško, tož vítej doma! Májuška má Ouboše, ale ten zasejc běží na svatbu. Beluška stále zahřívá morulky, vlastně asi už blastulky :slight_smile: . Hanče vidíme do očí, to je hned příjemnější :wink: . Holky, jsem opravdu, ale opravdu zubožená. Byli jsme u tchánovců, no přežila jsem to :rolling_eyes: . Teď jsem rychle dělala štrúdl, bo zítra jede Honza s bráchou a naším tátou tou lodí do servisu, tak aby měli co zobat. Ale huž padám na hubu. Dneska po dlouhé době bez mejdánku, tož snad se vyspím. Vlastně ne, táta Honzu vyzvedává v 5.30. No, ale já pak budu chrnět dále.
25. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
Jé, tak ona zpívala u tchánovců, jsem to nějako popletla :grinning:
25. črc 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahóóóójj láááááááááááskooo!!
25. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jsi zubožená, viď? Já taky, jsem ráda, že už přijel Luboš, se mazlí s mimískou a je chviličku klid na oddych bo na ten nákup. Je to zabíračka.
Kdy jdete k těm sousedům? Zítra až? A co u tchánovců? Věděli, žes měla narozky?
25. črc 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bohužel se sousedama huž jsem nezpívala, ale vůbec jsi to nepopletla, bo v plánu to bylo. ALe já huž nemóhla, jsem přijela od tchánovců a spala huž v´autě, a pak se na hoďku natáhla. To jsou ty hlídací sousedi, a oni mi popřáli ve čtvrtek, dostala jsem origoš dar, koš plný zeleniny a kytici z mrkví :grinning: , páč furt melu o tej dietě :grinning: . No, ale ani panáka jsme nedali hned, bo jsem zrováínka čekala tu inší návštěvu, tak jsme to odkládali, odkládali, no a nakonec nic :frowning2:
25. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
Bylo mi to jASNÝ,že to jsou hlídací sousedi, no tak dáte panáčka jindá, ono to neuteče, třebas až budete dopíjet ty zbytky :grinning:
25. črc 2009 ve 23:06  •  1 dítě  • Odpověz
Děfffčata, až se vzbudíte ze sna, mimochodem , já měla dneska strašný sny, viděla jsem mrtvý a jeden z nich byl táta, ležely nám na patře a já nechtěla vidět, jak vypadaj,ale vždycky jsem nakoukla a byly takový vyfouklý, no hrůza.brrrrrr, ale zpět, až se teda vzbudíte, tož mi písněte, zda nemáte nějakej ozkoušenej fígl na celulitýdku, je to mrška hluboká a veliká a všudéééééé na hnátách a na prdeli... :rolling_eyes:
25. črc 2009 ve 23:19  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Haló :astonished:, haló :astonished:, DNES MÁ SVÁTEK ANÝSÉÉÉÉÉÉÉK!!!!!, POSÍLÁME KOBYLÍ POLÍBENÍ :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v srpnu bude IUI.Huž frčíme na týden do kempu.Mobil necháme dom.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Máme dovču, ale Kája marodí, ách jo, budeme dom, ale spolu!!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci, v září KET, návrat ztracené poletuchy! :grinning:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé!Adopce ještě - jen nějaké papírování,to zvládnem!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Tak jsme si užili dovču a zasejc do roboty.
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7.,ET 22.7. Slavnostně hlásíme, že Belíšek má u sebe dva kulíšky, jedna sněhová vločka ještě počká. Tak huž jsme dom a hýčkáme si Venglářata. :slight_smile: 7.8.krev. :dizzy_face:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička.
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!Huž máme 2x25cm a 2x360g.
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!3.8velkýUTZ,17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Výsledky tripplu za týden.Služebka,návrat3.8.JsmeOK
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!30.7poradna, zatím furt makáme,ách jo.
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Máme neschopenkú!UTZscreening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ .
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola. Že by výletek??
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Huráá,máme jednoho bobíska!Hurráá, srdíííčkoooo!!!Z Cááru nás huž vykopli.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09,Ouboš doma,se ví,muší oslavit svou dcerušku Anušku!:wink: :slight_smile:
26. črc 2009 v 00:19  • Odpověz
autor
No, ještě se muším vrátit ke včerejšku, tak pak Belluch má menší palec? OMG, to bude bólet chvíli.., chudák. Co dělal???
A ještě muším pogratulovat Hanýskovi. Jen si tu zprávičku užívej a vychutnávej :slight_smile:
26. črc 2009 v 00:30  • Odpověz
Přeju krásnou neděličku, koťátka:slight_smile: Věruško, tak jste si dovču užili a Mikísek byl štěstím bez sebe, no vidíš:slight_smile: Andrejko, taky sis krásně tenhle týden užila, viď:slight_smile: Májinko, dej za mě Anýskovi pusinku a přeju všechno nejlepší k svátečkuuu:slight_smile:
26. črc 2009 v 05:55  • Odpověz
Tady se ještě spinušká, při nedělce:slight_smile:
26. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Brééé dopoledne všem kobylkám, ale malé Anýsce zvlášť!
Vše nejlepší k svátku, ať jsi stále zdravá, krásná, milovaná :grinning:
Posílám pusuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!

Ahoj Andrejko, jak jsi to oslavila?
Bellí, co máš s paluchem a jak je?
26. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj Věruškooo:slight_smile: no konečně je někdo vzhůru:wink: já s paluchem nemám nic, ale Pavlík si ho včera přeříznul, bobek můj. Tak jak jsi se vyspinkala, konečně ve své postýlce?
26. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Jéé, Andrejka slavila u tchánovců...a co, zvládla jsi to?
Májuš, na hlubokou celulitidu nic neznám, prý je stejně nejlepší cvičit. nemyslíš ty spíš strie? Jestli jsou hluboké, tak asi taky nic moc nepomůže. To jsem tě moc nepotěšila, co. Jak budete dnes slavit?
26. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Mě je úplně normálně, zrovna jsem povídala těm naším bobíškům, aby u nás zůstali, že pro ně udělám všechno na světě:slight_smile: takže asi moc normální nejsem:wink:
26. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Bellí, jsi naprosto normální, taky bysme tu každá pro ně udělala vše na světě, ne?:slight_smile: Budeš testit dřív než bude krev?
26. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky, já si po tom týdnu co jsem tu nebyla připadám nějaká vytržená z rodiny. Tož to muším dohnat a zase zaplout do děje.
26. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Chyběly jste mi :wink:
26. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Věruško, ani nevíš, jak moc jsi tady chyběla, fakt moc, koťátko. Jinak jestli ms do pátku nedorazí, uvažuju, že v neděli zkusím teda ten test, OMG.
26. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
krásnou nedělinku berušky moje :slight_smile: :slight_smile:
Andrejka krásně oslavila narozeniny a zažila vichřici :confused:
Věruška už je zpátky celá a svalnatá :grinning:
Belinka hýčká mimíska,tak hezky hýčkej :slight_smile: :slight_smile:
Petka někde fandí
Anýsek má sváteček-tak pusinku a hodně štěstíčka princezničko naše :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face:
Máji tak si dělala dortík Anýskovi?
Zdravím i Monču,Katy,Dady,Hanýska-gratuluju k mimískovi :wink: Hanču-krásné fotečky
Jinak my včera s mužíkem nečekaná akce o půl jedné odpoledne v Dačicích byl fesťák-Torr,Debustrol,Alkehol,Doga,Harley,nějaký 2co neznám a pak Citron a Arakaini,koupila sem si tam tričko s kostrou na motorce a ve tmě svííítí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mužík taky jedno zakoupil,no užili sme si to bylo krásně,svítilo sluníčko,lidí hafo,moc se nám to líbilo ale do konce sme tam nebylo nebot sprchlo a samo sme zmokli :confounded: a byla mi zimina tak sme pak jeli domů,ale vydrželi sme tam do 22hod :wink: to triko vám pak vyfotík i s těma šatama v úterý :grinning: Řeknu vám,k jídlu tam neměli nic jinýho než-klobása na grilu,bůček,výpečky,utopence nebo sekanou,tak sem si dala 2krát klobásu,bylo mi z ní pěěěkně šoufl,ale hlady by to bylo ještě horší no :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
páni to je román :grinning:
holky mě píchá v podbříšku :confused: nevíte proč,má to tak být?Nebo co to jako je :confused:
26. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Janni ahoj:slight_smile: to si jenom mimísek dělá místečko a roztahuje se děloha, neboj beruško.
26. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj Janinko, tvrdá rockerko :grinning: Tak ty jsi si takhle užívala? Tríčo s kostlivcem?no to musíš vyfotit.
Jinak neboj, jak píše Bellíšek, nic to není.
Jo a ještě jsem zapomněla taky reagovat na fotešky Haniny, konečně víme která jsi:slight_smile: sympaťačka:slight_smile: A Dady ke krásné zprávě o párečku (tiše závidím:slight_smile:
26. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.