• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Janinko, Eregma je na potenci, libido a obsahuje vitamínky na zlepšení ovulace a spermii. Bral to manžel od Andrejky a prý se spermijky vzpamatovali, tak to berem. K tomu to regeneruje organizmus a celkově pomáhá, tak to beru jako jarní kůru. Milášek je po tom jako divý a já jsem taky náruživější, tak si alespoň užíváme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
Se ani neptej Janni.ko,zobou Eregmu a daj i tři kola a pak jde na noční... :grinning:
27. dub 2009 v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz
Májo,Ty teda zase perlíš :grinning: :grinning: :grinning: ta pláštěnka byla děsná :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
Jani příští týden mi končí 6ti nedělí.Tak uvidíme.Snad MS dostanu bez problémů.Sousedka je 14 dni po 6ti nedělí a ještě nic.ak doufám že při mé smůle to příjde včas.
Teda Májo :angry: .Nikdy PLÁŠŤENKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak dneska proběhla poslední exkurze prohlídky porodky u nás. Kámoška tam byla a už čekám, jaký bude mít zážitky. Doufám, že nezjistím, že jsem psychopat jenom já a nebo radši jo, že mě uklidní, že to nic neni. Snad tam taky zrovna někdo rodil a bude mít čerstvé zážitky. Na rozdíl ode mne, se šla ptát na plno věcí, tož jsem napnutá...
27. dub 2009 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jé je zase ten sex.Kde se dá ta eregma koupit?Kámoška má nějakej problém a možná by jim to pomohlo.
Regi a proč ne pláštěnku?Samo ne tu zelenou :wink:
27. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
Májenko, já ti pořád říkám, neboj se porodu. Ten sexík chtěl milášek a já chtěla mít pokoj a byl hodně opatrný. To jsou ti chlapi :wink: Regí, já se z tebe picnu, kapřík ne, pláštěnka ne, abstinovat taky ne, tož co s tebou holka. :slight_smile: Do práce s tebou :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
Janni.ko, mě vzali oba vejcovody, proto ani zázrak nepomůže. Máji, zkus cucat zabalený bonbón, není to jak pláštěnka???
27. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
Nojo Regííí, to už bude co by dup, pak na to vlítneš a budou nový příběhy :grinning: , se tu budem červenat ještě :grinning:
27. dub 2009 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz
Markytánko já se na tu Eregmu ptala normálně v lékárně ale stála asi 1200 na měsíc tuším,nekupovala sem ji nějak mě zarazilo že je to na podporu chuti na sex,což mě vyděsilo o tom v Caru nic neříkali :confused: už takhle sme jak urvaný z řetězu a ještě tu chut podpořit,by sme se propadli asi k sousedům,mimochodem mají ložnici pod náma :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Ty máji na prohlídku porodnice musíš jít před porodem nebo můžeš i jen tak v těhotenství?Jsem možná divná ale informuju se i po netu.My asi hrabe co?
27. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Nic zabalenýho necucám :grinning: , šááák já už ani nevím, vo čom tu je vlastně řeč :sweat_smile:
27. dub 2009 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, stačí říct a dám Ti číslo, můj názor znáš:wink:
27. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
Aha Beli to sem nevěděla,ale mohlo mě to napadnout,nezlob se že sem se ptala.
27. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
Marky tak kámoška joooooooooooooo? Ja to objednala přes internet, nejsem moc náruživá, spíš jsem 2krát týdně požitkářka, a teď mám chuť denně a milášek je připraven pořád, tvrdí, že to funguje na mě, ale vyboulené telpláky jsem viděla napsledy, když jsme dělali malého. Holt ho chytla druhá míza. :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
Jdu schovat, pokrmit a poklidit žížátka, tak zatím:wink:
27. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
Janiko já jsem měla problém,že mi nedozrávali vajíčka a měla jsem hodně vysokej prolaktin.
Karolko takže to funguje jo :wink: tak ještě aby se zadařilo,držím pěstičky :wink:
Belinko papa a dobrou noc už se s tebou dneska asi neuvidím,pudu brzo do hajan,ještě sem znavená z pracovního procesu :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
Tak smůla v porodce zrovna nikdo nerodil, ale byli tam hodinu a půl :confused: :confused: :confused: Ta bude nabitá informacema, normálně se tam bývá půl hodinky a neni co řešit.
Markytánko, ta prohlídka byla v rámci předporodního kurzu, na který se objednáš a oni Ti už sami určí termín. Jinak jsou porodky, který maj na netovejch stránkách info, kdy probíhá prohlídka porodnice. Zkus na tu svou mrknout, třebas se dozvíš víc. A píšou tam i o těch kurzech.
27. dub 2009 v 17:59  •  1 dítě  • Odpověz
Marky a jak ti zjistili že ti nedozrávají vajíčka??To se dá zjistit z toho hormon.profilu?
27. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Karolko pro kamarádku je jí 33 a říkala že už dlouho spolu nespali.Že skouší co může a snim to ani nehne.Tak jsem jí chtěla něco poradit.
Beli díky já jsem pořád na vážkách, neumís s i nějak sama poradit, pořád někde hledám odpověď a ona nepřichází. Však to znáš :slight_smile: Přes internet je eregma levnější a o moc, já za ni platila 500 a to tam mám léky navíc. :wink:
Janinko, to je z toho profilu, cos tak zvesela odkládala, jsem zvědavá jak ti dopadne. Jdu se natáhnout, snad usnu :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
Jojo Karolko.Přesně tak.Jen a jen práce.aspoň mi to uteče a nebudu mít roupy.
Jani už jsem to psala proč néééééééééééé plášťenku.Brrrrrrrrrrr ta představa že jdu někam na gyndu aby to ze mě vytáhli.Ten TRAPAS :grinning: :grinning: :grinning: .
Neboj Májo já vás provokavat nebudu.
Jinak jsem říkala kájovi jak tady zas SEXUJETE a vzkazuje že prá se k vám přidá a y se něco naučil :grinning: .
27. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
Jo z toho profilu a že nemenstruuješ.Já jsem chodila každej měsíc na injekci aby se mrcha dostavila.
27. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
Karolko to jako fakt?za 500???a na jak dlouho ji máte?Kolik pilulí?
27. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
Nojo, když tady se o sexu jen kecá a skutek utek, to by toho moc nepochytil, snad jen ty sliny, co nám tečou od hubic :grinning:
27. dub 2009 v 18:04  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko,já profil neodkládala :confused: na jednom sem byla v lednu a měla sem zvýšený prolaktin a měla sem léky už sem je dobrala a minulou st sem byla na dalším profilu výsledky zítra :wink:
27. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.