• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj berunky!
Tak jsem teď dočistila ten bazén, no - čistý je relativní pojem :grinning:, jen oschnu a sbalím ještě ledničku a pofrčím.. Tak jsem vás chtěla ještě pozdravit :wink:
26. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, jestli máte některá z vás zkušenost s IUI....
26. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Ahoj Haribo, sice zkušenost mám, a je nás tu víc, ale když jukneš na seznam diskuzí, tak najdeš přímo IUI.. :wink:
26. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Tož razím holky, ale mám skoro na krajíčku, fakt se dovča povedla. No, dovča, vlastně neschopenka, no, tak ta se nepovedla, ale vynahradila jsem si to chajdou.. OMG, já nechcu, a nechcu a nechcu do Práglu :angry: .. jinak jsem ouplně dospělá.. :grinning: :grinning: :grinning: Tož zamknu, a jedúúúú...
26. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
Štastnou cestu Andrejko a neplakej však se na chajdu béérzo vrátíš :wink: My si s miláčkem zašli na zmrzku-výýborná byla
26. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Na IUI mi taky moc nepomohly... :unamused:
26. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahojky
vůbec vás nestíhám číst, ale koukla jsem na tabulku od Andrejky a už jsem celkem v obraze ještě že tě máme :wink: :wink: :wink:
Bellinko tobě přeji ať už jsou bobíšci zakousli a ty hlásiš // moc držím pěstičky.
26. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Andrejkooo, super, že sis odpočinula a užila chatičky, za chvilku je pátek a jedete zase:slight_smile: Katuš, moc děkuju, Ty bys už měla mít ve středu nástup do nemocnice, jestli se nepletu? Držím všechno co mám, ať to dobře dopadne:slight_smile: Harribo, já zkušenosti s IUI nemám, ale možná když se zeptáš, třeba budeme některá vědět.
26. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Bellinko nepleteš. Ty máš pamatováka :slight_smile: :wink:
26. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
tak sem vám vložila ty trička z Fesťáku :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
No, já si pamatuju, že máš 30.7. operaci a říkala jsi, že den předem máš nástup do nemocnice. A jak se cítíš?
26. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Katko ahojky beruško,tak ty nastupuješ do nemocnice,konečně to budeš mít za sebou a pustíš se dodalšího boje :wink: budu držet palečky at vše dopadne dobře a ono dopadne :slight_smile:
haaribo já též s tímto zkušenosti nemám,ale jak píše Belinka třeba některá budem umět odpovědět :wink:
26. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Beluško kolikátý den si dneska?5?Jak se cítíš??? :dizzy_face:
26. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
janni.ko děkuji. A co ty. Hlavně v klidu já zažila zamklé těhu a měla jsem takové bolesti břicha, že jsem nemohla chodit, sedět ležet no děs a pak jsem začala špinit a nakonec krvácet a ještě k tomu silný zánět dělohy
Bellinko už máš vše vyběhané a pomalu narůstá strach. Jinak zase mám zvýšenou sedimku 25 za hodinu tak už chápu proč jsem tak unavená. Pořád bych spala. Já to nechápu
a co ty jak se máš? Kdy budeš testíkovat?
26. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Janni, dneska 4. den, jde to pomalu, ale bobci už mají 8 dní:slight_smile:
26. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Katuš, víš, že já netestuju, ale řekla jsem si, že jestli ms do pátku nedorazí, že i já zkusím testík v neděli, to budu 11. den.
26. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
jé tak to opravdu nevím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
že já sem u tebe vždycky o den na před,to víš už chci abys zahlásila // :slight_smile: :slight_smile: moc moc ti to přeju a at se ujmou oba bobíšci :slight_smile:
Katy vydrž,bude líp a pak zase dobře :wink: budu na tebe moc myslet.
26. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Katuš, to je jedno, hlavně aby to dopadlo, né? A na Tebe budu mocinky myslet:slight_smile:
26. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
no to určitě budu na tebe moc myslet a jak se dostanu k netu tak doufám, že tu budou všichni bouchat šampusy nebo těhulky rychlé špunty :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
Ty nám taky musíš zahlásit tu zprávičku, že jsi v pořádkuuu, budeme na to moc čekat:slight_smile:
26. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Janni, trička pěkná a ta vlajka by se Pavlíkovi líbila.
26. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
určitě dám nějak vědět
26. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Janni.ko kde jste byli na fesťáku ve VIzovicích?
26. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Ahoj kuřátka!!
Tak jsem dom a pérvní, co mi padlo do oka, byla obálečka ze Žížatova :slight_smile: , jsem dostala sloníka k narozkám!! Belíšku, děkuju :slight_smile: , jak jsi to dopravila na poštu, máš ležet, přecivá :wink: !
A další milé překvapení bylo doma, kvete mi krásně několik kytiček, fialky a trnová koruna. Zato na balkóně to lehlo, OMG, dala jsem je ke kraji, tak na ně mělo pršet, ne? No, neva. Teď huž mi jede pračka a ještě jdu dovybalit ostatní krámy a večer si vás ještě vezmu do postýlky..
Katuško, ahoj beruško, neboj, uteče to jako voda a budeš bez myomu a hrozně se Ti uleví!
Janninko, a dala sis pohárek i za mě? Nejradši mám karamel :wink: :slight_smile:
Haribo, a co potřebuješ vědět? Zkusím Ti odpovědět..
26. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Andrejkooo, tož koukni na razítko, jsem to posílala už minulý pátek a proto jsem Ti tam psala: otevřít až v den ražděnia:grinning:
26. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Andrejko když sem si objednávala zmrzku tak sem si na tebe vzpomněla a říkám mužíkovi mám si dát i za Andrejku :grinning: měla sem zmrzku marcipánovou a tvarohovou Míša-výborný
Katko my byli v Dačicích fakt to nemělo chybu :wink:
Jinak jdu do hajan zítra razím do té Jihlavy a ukecám dr at na mě mrkne pro klid mé duše :slight_smile: tak snad tam bude
přeju všem dobrou nocku a krásný sníky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
26. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Janni, pěkně se vyspinkej a zítra tfujtfujtfuj, věřím, že bude brouček v pořádku:slight_smile:
26. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Belíšku, a že jsi nic neprozradila, :wink: . Děkuju Ti beruško :slight_smile: Je to milý... :slight_smile:
Janni, tak jo, marcipánovou beru :sweat_smile: Zítra Ti budeme moc držet palce. Ale opravdu se neboj, a nebo boj, ale hodně o tom piš, ať to ventiluješ ven :wink: Já vůbec nevím, jak budu zítra stíhat nakukovat, bo zase jiné kolegyně maj dovču, takže bude frmol, v kolik se tam chystáš?
26. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Andrejko, to byl ten pátek, kdy jsem letěla na tu krev, pak na poštu, potom ten melírek a rychle do Olmíku:wink:
26. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.