• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
A hlavně jsem se těšila, až na to příjdeš:slight_smile:
26. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj kobylky,

se hlásím po odmlce o víkendu,ale měli jsme šíleně nabitý program.Doufám že se tu nic nestalo závažného,dočítat Vás nestíhám.

Anýskovi přeji vše NEJ a posílám pusinku na čelíčko :slight_smile:

Jinak mám novinku,asi se ozvala malá,asi před hodinou po večeři jako kdyby se otřela o stěnu zevnitř-jak v bazénu když se odrazíš na přetočení a takové jakésy bubliny v podbřišku,tak to snad bylo ono :slight_smile:

Majdí jakpak se cítíš?
26. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak tu nikdo,tak dobrou noc :wink:
26. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky kočenky, ráno jsem vás stihla jen přečíst kousíček, pak jsem jela s mamkou do obchodu, měla jsem sebou i Aninku, která vám všem děkuje za krásná přáníčka, udělaly jste nám radost. Mamka jí koupila Nutrilon :slight_smile: a samolepky se jménem, jednou mi tím polepí celej byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Já si koupila v C a A konečně šaty, huž je sleva na všechno, tož byly jedny za 298Kč, jedny mi zaplatila mamča a jedny já, tak jsem vybavená :slight_smile:
Pak jsme přijely domů a hnedka frčely do moravskejch Budějovic k Lub. rodičům, byla opalovačka, ještě přijela Lubošova teta se strejdou a s dvojčatama, tak bylo veselo, náhle dojely i dvě Lub. sestry s klukama, tak bylo ještě veseleji. Opekli jsme špekáčky, měla jsem na ně strašnou chuť, jela jsem je koupit do Billy, ovšem cena mě málem porazila :grinning: , normálně 15ks špekoňů stálo 171Kč!!! :confused: No masakr, ale zase byly aspoň dobrý, ne jak ty vakuovaný hajzlíci, co se roztečou nad ohněm :slight_smile:
Před chviličkou jsme dofrčeli domů, malou jsem hodila do vany :slight_smile: , nakrmila, pojezdila kočárkem, pak jsem hodila sebe do vany, osekala, co se dalo :sunglasses: , naolejovala a nalakovala hnáty láčkem, který jsem dostala od Lub. ségry, měla ho na drápkách, já záviděla, tak mi ho dala :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
Janni,ka plaší, zbytečně jistě, stačí udělat test a být dále v klídku.

Věruška už se zabíhá a čte a čte a čte.

Kačer má pohyb, no to je krása, až mi zase slza ukápla :wink:

Andrejka je v Práglu, no mám z toho za Tebe blbej pocit :unamused: , úplně to znám, takovou tu pohodičku na dovče, na chatičce, problémy jdou mimo, teda skoro všechny městský a pak najednou návrat a práce, no děs, ale po zítřejším dlouhém dni, budeš zase ta sociálka ráda chodící do práce :grinning:

Bellíšek má useknutýho Pavlíčka, Bellí a co jsi mu s tím prstíkem udělala? To mu přišili bo mu to neupadlo celý bo jak?

Jsem si na vás, holky, vzpomněla, jeli jsme k těm Lub. rodičům a na stozích na poli seděly čápy, jsem vejrala jak péééro zas, dva stohy vedle sebe a na každym stál čáp, tž jsem je na dálku pro štěstí poplivala a řekla jim, ať holkám na Kobylce přinesou miminko. tak doufám, že mě vyslyšely a huž letijoooooooooooo :wink:
26. črc 2009 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz
DEATH ANGEL :grinning: , omg jsem mrtvá :grinning:
26. črc 2009 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jooo Janni, ten dortík jsem nedělala, bo by jsme ho ani nepřevezli v tym hicu a navíc by ho nemohl Anýsek, tož by to nebylo pro ni, tak jsme ji letos jen udělali výlet a byli na ni hodný :slight_smile:
Od tchýně dostala šáteček, čepičku a chrastítko. Já se taky koukala na nějaký hraní, ale má oho plnou krabici a ještě to bevyužije, tož dotsane ke svátku až ve střééédu houpajdu :wink:

Zdravím i Petjunku, která se tu mihla :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz
Holky neznáte nějaký internetový obchod, ale fakt dobrý na kočárky a taky na nějaké moc hezké věcičky ( s čím máte zkušenost), já sem kukala, ale nic moc se mi extra nelíbilo. Za každý tip děkuji.
26. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Berušky, jdu do pelíšku, tak vám přeju dobrou nocičku a krásné sníky, koťátka:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dobrou noc také kočky, jsem taky death.
Andrejko, ať to zítra zvládneš.
Bellíšku, tobě klid a těšení na duši.
Májo, ty budeš už zas sama, bo s Oubošem? Tak se užívejte všichni tři.
Hanysku, dobrý typ ti může dát as Mája,ta je přes nakupování na netu:slight_smile:
Zdravím taky Katy a všechny kobylky. Brou
26. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Hanysku, já nakupovala všechno na mimibazaru, mají tam hodně věcí, spoustu i nových a prodávají tam kočárky přímo majitelé kamenných obchodů, takže přes mimáč se dostaneš i na odkazy k jejich stránkám. My např. koupili kočárek v Brně a pak jem pani našla i tam, že nabízí kočárky. Z oblečení se mi moc líbí Next a George, najdeš pomocí vyhledávače, ale to asi znáš... :slight_smile:
26. črc 2009 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz
Hanysku a o jaké kočárky by se mělo taky jednat?
26. črc 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz
kočárky na miminko :o)
26. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
No neke :grinning: , já myslela, že už třebas víš značku. Mně se líbily moc stránky Chipolina, maj je moc hezky nafocený, jukni :slight_smile:

http://chipolino.cz/katalog/kocarky

Ale jinak můj favorit bylo Janéčko a manži zase Casualplay... :slight_smile:
26. črc 2009 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
čus bus, autobus!
Jsem v pelechu, ještě si natřu nehty a pevně doufám, že usnu..
Tak sis Máji s Anýskem užila, nakoupila, no jó, CaA je aj moje značka, bo tam maj velký :grinning:
Belíšku, kulíšku, Ty jsi zlatíčko..
Věruško, díky, ještě ráno frčím do Caru se uschopnit a pak mi to začne.
Katy, zdravím též.
26. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Tož tady huž zasejc nikdo, půjdu tedy vložit Nasťu. Na zítra jsem koukala, že taky Monča má důležitej UTZ, snad jsem to nepopletla, tak Moni, už se těšíme na novou fotečku! :slight_smile: . Janninko, na Tebe myslím, a nebojej se paní Jihlavská, odpol tady budeš machrovat s novou fotečkou taky! Beluško, Ty prožij další den nějak uspokojivě, bo všeci víme, ža tyhle čekací lhůty jsou drtiče mozgoven :wink: :grinning: .
26. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!! A zasejc do arbeit :angry:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v srpnu bude IUI.Huž frčíme na týden do kempu.Mobil necháme dom.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Máme dovču, ale Kája marodí, ách jo, budeme dom, ale spolu!!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci, ještě si užíváme neschopenku, v září KET
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,29.7.nástup,kobyla půjde s Tebou,nebój! operace 30.7. :dizzy_face:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé!Adopce ještě - jen nějaké papírování,to zvládnem!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Tak jsme si užili dovču a zasejc do roboty :angry:
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7.,ET 22.7. Slavnostně hlásíme, že Belíšek má u sebe dva kulíšky, jedna sněhová vločka ještě počká. Tak huž jsme dom a hýčkáme si Venglářata. :dizzy_face: 7.8.krev. :dizzy_face:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička.
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!Huž máme 2x25cm a 2x360g.
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!3.8velkýUTZ,17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Výsledky trippl za týden.Služebka,návrat 3.8. Jsme OK
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!30.7poradna, zatím furt makáme, ách jo.
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Máme neschopenkú!UTZ screening 27.7.:wink:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,15.8.UTZ. , 27.7.UTZ pro klid dušičky.. :wink:
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Huráá,máme jednoho bobíska!Hurráá, srdíííčkoooo!!!Z Cááru nás huž vykopli.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Orodujeme u čápů za kobylky! :slight_smile:
26. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
Bré den :grinning:
Tak manžel mi odfrčel, jsem od půl 5 vzhůru a mimisko od 22hodin stále spí :confused: Mlíčko uvařený..., satan vyvenčenej, uklízela jsem, dokonce i xicht mám nakreslenej, vzala jsem si letní šat a očekávám hicunk.

Včera jsem vložila noooje foto.
27. črc 2009 v 05:46  •  1 dítě  • Odpověz
Všem kontrolkám tfuj tfuj tfuj a všem pracujícím-OMG, nějak to přežijte. A kde je vlastně Terka volantová? :confused:
27. črc 2009 v 05:47  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátkaaa, přeju všem krásný den a šťastný vstup do nového týdne:slight_smile: Moni, pěstičky na kontrolku a Andrejko, ať Ti to v práci utíká:slight_smile:
27. črc 2009 v 06:06  • Odpověz
Dobré ráno
Máji ty jakto že neležíš? Kam se chystáte, že si se tak vyparádila? Fotečka krásná čepička Anince moooc sluší :slight_smile:
Belli jak je to s tím prstem, bylo to na šití? To budete s Pavlíkem ležet a odpočívat spolu.
Andrejce klidný návrat do práce.
Katy gratulka k pohybům, jo jo to je přesně ono :slight_smile:
Věrko ahojky to sis to hezky užila :slight_smile:
Janiko tak trička super, ale teda by mě zajímalo kam v nich budeš chodit? Si vás představuju v tričkách s kostlivcema a s kočárkem na vycházce :grinning:
Díky za palečky, dnes mám volno a jedeme před obědem na UTZ i manža a Kristián. Včera jsme pěkně slavili, jedli, pili.
27. črc 2009 v 06:53  • Odpověz
Jani, ještě jsem si vzpomněla, mě dělá gyndařka utz při každé kontrole, tak ti ho určo taky udělá bez problémů.
27. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
Ahoj kuřátka :slight_smile:
tož všední den je tady :rolling_eyes: . Jdeme na to! Belíšku, děkuju, no snad to uteče... :slight_smile:
Máji, Anýsek krasavice, jen je ta fotečka volakási posunutá či co, až jsem se lekla, kde je ručička..OMG, sorry, no. Jó, a volantová je Manetka, přecivá :grinning: . OMG, takhle po ránu, a hned Tě sprdnu:grinning: :grinning:
Monči, tak bude i Kristiánek vidět mimi :slight_smile: !
Janni, těšíme se i na Tvou fotečku :wink: , klííd mamino :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Ále ne, volantová je i Terka, bo dělá u tých volantů ve Škodárně přecivá, OMG! :confused:
Fotečka je uříznutá, bo je stažená z mobilu a já ji zvětšila, mám tam i neuseknutou, ale porouchal se kompjůtr včirá, sežral nám ho virus, tož ho bude Ouboš léčit, až se vrátí z rabóty.

Mončo, chystám se jen k mmace, vyfikla jsem se na vedro ne pro parádu :grinning:
27. črc 2009 v 07:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a kdo je Kristián, vím, že se o něm furt píše, ale já jsem mimo :grinning: , syn bo děda bo manža bo mimisko? :confused:
27. črc 2009 v 07:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ajooo, chybí kus ručičky, nojoooooo, tu jsem jí usekla, bo zlobila :grinning: .................asi sebooo hééébla a ručička je v mlze :grinning:
27. črc 2009 v 07:25  •  1 dítě  • Odpověz
A nenavážej se do mě, jo?! Já vím, že mušíš do práce, ale já za to nemůžu :slight_smile: OMG Z teho budu mít hnedle od pondělka depréééze :rolling_eyes:
27. črc 2009 v 07:25  •  1 dítě  • Odpověz
Terka se služební, by se mi nechcelo a tak dlouho, omg...
27. črc 2009 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, tady už si to vyměňuje názory, hihihi, je ale z toho cítit, že je to s láskou:wink: Moni, kdyby neměl Pavlík strach z doktorů, tak by mu strhli ten rozpůlený nehet a sešili, ale takhle jsme to stáhli a dala jsem mu na to INADINE a pěkně se mu to hojí:slight_smile: Moni, moc moc moc pěkné pokoukáníčko přeju:slight_smile:
27. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Tak Bellíšek provádí samoléčbu :confused: , snad mu ten prst neupadne, omg... :slight_smile:

Si tu tak brouzdám po netu a náhodně jsem narazila na stránky bratra Maikyho :grinning: , krásnej pesan, jako by si z oka vypadly, satani jedni, huž jsem jim vnutila mailíkem naše fotečky, snad budu mít radost, jako já z jejich bo si řeknou, že jsem pojebanec :grinning:
27. črc 2009 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.