• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellucho :grinning: , to neni s láskou, si možná ještě dneska potrháme kožichy :angry:
27. črc 2009 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz
Bellucha muší na poštu, omg :grinning:
27. črc 2009 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz
Bréé ránko kobylky,

Monči a Janči přeji krásné pokoukáníčko,a fotečky hezky vzít :wink:
Jani mě taky dělá utz vždy,už teď se těším na příští pondělí to jdem na velkej utz na srdíčko a tak co se chodí v 20tt,tak nám snad potvrdí tu holčičku,si myslím že jo-naši byli naměkko,máti teda furt říkala že holka,tak jsme nechali celou mou rodinu tipnout a trefila se akorát máti s tatíkem :wink: ostatní hádali kluka,a u Tondů to bude stejný,jedině mamka myslím říká holku

Máji hele s tím pohybem,to já právě jsem byla úplně zmatená,jako co to je,v břichu mi kručí a pracuje furt,takový to co je spojený s větrama to taky je jiný,tak to asi bylo ono :grinning: a i na břichu bylo jako poznat kdyby se válela na pravo-to bylo vypoklý a vlevo propadlý,jsem do ní trošku chtěla šťouchnout(jako láskyplně) jste neviděly Tondu hned začal nech ju,nedloubej do ní do chuděrky :grinning: :grinning: no jo ochránce :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Jo Majdí se Pavlíkovi nedivím,taky bych nechtěla aby mi ztrhli nehet :confounded: blééé,taky raději domácí léčení :wink:

Máji ještě mě zarazila u Tebe věta: jsme jeli na opalovačku-si se slunila???

Hanýsku,našla jsem stránky s oblečením www.kojenecke-obleceni.eu a tam jsem utratila asi tak 1200,a myslím že Dady tam taky nechala nějaké penízky :grinning:
Jinak kočárky,spíš co požaduješ a kolik si ochotná za něj dát. Já jsem pro Jané :wink: ale cena je vyšší,holky si docela chválí X-lander
27. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj kobylenky,tak sem doma z Jihlavy :slight_smile: fotečku teda nemám no,jaksi sem od tam vystřelila plná dojmů a na fotos už ani nevzpomněla :grinning: příště si řeknu určitě :wink:
Tak sem viděla mimíska budeme mít asi malýho boxera :grinning: :grinning: :grinning: hrozně mlátilo ručičkama a občas koplo nožkou,dr mi udělal ultrazvuk úplně bez problému on hned tak podte podíváme se na něho :slight_smile: asi tyhle vyplašený nastávající matky zná :grinning: zasunul ultrazvuk a sestra mu donesla telefon někdo volal a já se na mimíska mohla dlouho dívat jak se má k světu :slight_smile: to bylo kráááááásný.Taky sem mu říkala že sem hledala info na netu a on at nic nečtu že ten net je za trest :slight_smile: pak sem vyplašená zbytečně.
No Máji já si ten test udělala čárka tam byla ale já ju pořád sledovala a srovnávala s ostatníma a připadala mi slabší než ty poslední,pak sem vykoukala že ze dne 19 je silnější než ze dne 25 no prostě magor co na to říct :grinning: :grinning: sem ten test vyhodila do koše abych na něj už nečuměla :slight_smile:
jinak Moni nám se ty tríča hodí,my chodíme hodně na koncerty-Manowar,Iron Maiden,Kabati,festáky a tam se to unosí,přece tam nemůžu jít jako slušňačka v bílém tričičku by mě asi vynesli :grinning: :grinning:
Katy gratuluju k pohybům,to musí být krásnýýýý :slight_smile: a ještě si do malé chtěla šťouchat jo? :grinning:
Máji ty špekoně bych si taky dala,ale po těch klobásách z festáku,radši ne :rolling_eyes:
27. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
já se slunila chvilku na balkoně minulý týden a jak beru ještě pořád ty léky z caru tak najednou mi vyskákaly takový bílý fleky,fuj sem se toho úplně lekla,tak na slunko radši moc nelezu a to sem tam byla cca 30minut :confused:
27. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Jani tak to je super zprávička a už je po strachu. Na sluníčko nechoď, nestálo by to za to, tak žádné slunění. Tchýně tak kdysi potratila, taky se slunila :frowning2: Jé tak to tríča užiješ za slušňačku fakt jít nemůžeš.
Máji ses mohla k mamce přestěhovat, když nejni Luboš doma, stejně si tam porád, ale asi tam není net, co? Nebo ona k tobě. Kristián je syn, dědu s sebou neberem, i když to už malý nabízel všem dědečkům i babičkám jestli se nechcou jet podívat na utz taky- by jsme byli jak Hujerovi :grinning: .
27. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Belli, tak to má Pavlík jediné štěstí, že jsi zdravotní sestřička. A jak jde čekání, co děláš celé dny?
27. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Moni ahojík těhulinko :slight_smile: jo jo tríča užijeme.To máš pravdu je po strachu ulevilo se mi a jak!Já vím že se slunit nesmím tak sem byla oblečená a na sluní dala jen nohy od půl stehen dolů,abych v šatech nebyla jak úplná bledule,ale že bych se vypleskla na slunko a grilovala se tak to ne :wink: hnědá budu příští rok :slight_smile:
Už se těšíš na ultrazvuk vid?Už bude mimísek veliký,tak si řekni o fotečku at mimíska taky vidíme :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Janni, jsem moc ráda, že to všechno dobře dopadlo. Moni, teď už začínám jančit, no. Ale to přejde, až bude jasno, takže nezbývá než vydržet:slight_smile:
27. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj kobylenky. Hlásí se vám porouchaná poletucha, bo jí od včera bolí za krkem a má migrénku.
Jen jsem nakoukla co Janinka. Super zpráva, tak jsi i utz užila, no ,to je fajn. A už jsi hlavně klidnější:slight_smile:
Mončo, ještě držím palečky tobě, ať si to taky užijete a přijdeš s dobrýma zprávama:slight_smile:

Kobylky, jdu si lehnout, je mi blbě, tak zatim.....
27. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Věruškooo, foukám na hlavinku, koťátko:slight_smile:
27. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Janni,testy si už nedělej,oni ty hodnoty toho hcg pak někdy začínají klesat,by si se zbytečně vyplašila.Já taky nic nečtu co se týká toho špatnýho co se děje,ono to mi vrtá pak hlavou a taky to myslím nedělá dobře mimi,protože jsi ve stresu.
Ale fotečku hlásím hned na začátku utz,ještě než tam dá sondu,pak jsem taky mimo z mimi,tak dopředu hlásím.

Monči,jo tak malej je má pěknou vyřídilku,by na Vás asi trochu koukali kdyby Vás došlo plno :wink:
27. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Boha jeho, tady je vstanutejch Kobyl :grinning:

Já psala opalovačku? aha, no asi jsem myslila tu opalovačku u tchánovců, bo jsme seděli venku a nešlo se temu výhřevu schovati, tož i já, ředitelka vápenky, seděla asi dvě hodinky na lunci, ale znát to neni, nebojte, ředitelování se jen tak nevzdám :grinning:

Mončo, já bych u mamky nebyla :slight_smile: , tady je to pohodlnější pro malou a pro mě hlavně. Ale ona chodí k nám. Tak yodma pracuje, takže by to ani nešlo, kdyby tam malá jačla a satan štěkal a naháněl kočky :slight_smile: , to by bylo čóro móro, takže ve volnym čase ona chodí k nám a spává tady, když teda nemaká od brzkého rána raníčka :wink:
27. črc 2009 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ce dokrtor zasunul :grinning: , to s emi líbilo, jasně že je všechno oukej, to se dalo čekati, ale plašme plašme děvčata, to tak prostě je, asi se z teho zcvokneme bééérzo a Kobyla vyhyne :slight_smile: , já taky byla mago některé dny. :sunglasses:

Věruška má migrénku, no to teda nezávidím, to je hnus velebnosti, tož do večera a´t je fuč, ludřice jedna. Ale sem ji neposílej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
Katy tak to musím dělat jako ty :grinning: brý den chci udělat fotečku :grinning: mám super dr je sním sranda :wink:
Věruško a hlavně Máji ráno byla ve snídani nějaká paní,nevím co to byla zač zapla sem to a už mluvila ale asi nějaká odbornce na bylinky a mluvili tam o migréně-tak holky hlavní a nejdůležitější je hodně bumbat :wink: nečekat na žížu ale fakt pít říkala že je to nedostatek vody a na bolest hlavy říkala směs bylinek z mateřídoušky a ještě něčeho ale to mi vypadlo :confused: tak sem si na vás vzpomněla vy co hlásíte často migrény,tak fůůůů fůůůů :fearful: at Věrušku hlavinka brzo přestane bolet
27. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Máji a co mamča dělá za práci?
Tož to víš,ještě že se máme říkat tohle nějaký netěhotný kámošce tak na mě čučí jak na cvoka :grinning: my aspon víme o čem je řeč.Už čumím po netu jen na samé krásné věci-jako třebas kočárek,ale stejně vyrazíme potom na čumendu tady v Třešti,máme tady obchod s kočárkama tak nám paní poradí,okouknem ho osaháme a pak objednáme z netu :grinning: :grinning: :grinning: pokud bude levnější :wink:
27. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
ŽENY JDU DĚLAT BÁÁÁÁÁÁBOVKU :grinning:
sem se právě rozhodla :grinning:
27. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
janni jdi na poštu a pak peč a pošli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
Mamka dělá čarodějnici :grinning:

Já už piju, ale od rána jsem tomu teda moc nedala, pravda...
27. črc 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
Jani,já minule přišla a vytáhla si papírek a tam napsáno na co se chci zeptat :grinning: no co pak půlku zapomenu a jsem nerves,takže já jsem příklad trochu magoření,ale bere to dr.naprosto v pohodě,a taky asi pozná poblblou těhuli :grinning:

Věrka a hlavinka,no to je vždycky boj,co je v hlavě to bolí šíleně.A ještě co způsobuje migrénu děvečky tak je to že máš špatnej zrak a nenosíš brýle,to hodně,takže kdo trpí víc,je lépe navštívit optika na změření jak vidíte :wink:
27. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Jéé bábovku,to bych taky dala,ale jelikož se nemůžu cpát tak radši nic,u švici jsem sežrala dvakrát dortík nepečený-moc se mi povedl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak si stoupla na váhu a co jsem neviděla,hrůza,ale ráno jsem se vážila jak jsem zvyklá tak je to ok

Máji,pít pít pít,já se to taky naučila :wink:
27. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Loučím se s vámi prozatím, bo jedu k matici a na nákup kočármo, je hezky, vzala jsem si zase druhé nové šaty :grinning: a jdu ukázat světu ty moje bílý hnáty, ale jen kousíček, bo letos jsem si řekla, že na to srandím a prvně vylezu na svět takto, bo muže mám, tož lovit nemusím :grinning:
27. črc 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,pa pa a pravda je,lovit nemusíš tak co.Bílá je taky pěkná :slight_smile: Užij si to
27. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Kočky, tak jsem si šlehla nějaký nový prášek co mi dal Míša- Saridon, tak doufám, že to po něm přejde. Včera jsem sice málo pila,ale spíš to cítím od krční páteře a zrak mám taky dobrý, jako ostříž. Jo a něco divnýho se navíc děje. Jsem 18.den cyklu a malinko špiním. K ovulka to už asi nemůže být, bo si měřím BT a měla jsem ju asi 15. den, tak jsem z toho divá, aby mi ten cyklus nějak nehaproval. Večer jsem objednaná k Havelkovi, tak uvidím, jestli mi něco řekne. Hlavně jsem zvědavá, jestli zas potvrdí mimi do září.
27. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Kdo je Havelka Věry? :confused:
Máji pít pít a pít,já se to taky musela naučit a už pár let lemtám jak duha :grinning:
Katy tak to seš dobrá já ten papír studuju ještě v převlíkací kabince a pak stejně nic nevím :grinning: :grinning: a až odejdu-nashledanou tak se mi vše vybaví,no magor no :grinning: Já myslím že gyndaři jsou s náma prvotěhulama smíření že sme hold takový vyplesklý úplně ze všeho u druhého to bude jiný,bo budeme vědět o čem to je :wink:
Hehe taky polovinu věcí zapomenu nebot se mi můj pan dr hrozně líbí :grinning: :grinning: sem mu loni studovala trenky :grinning: se otočil v sedě na židli pro pilule a ohnul se a vykoukli mu boxerky a já se ještě nahnula abych se lépe podívala :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Máji si kočka i bez opálení :wink: :wink:
Věry to špinění já takhle taky špinila,od asi 20dc až do ms a měla sem vysoký prolaktin,ale to se tebe asi netýká.
27. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Jani, Havelka je astrolog. Už jsem u něj byla a psala jsem tu o něm. Řekl mi, že stejně jako neléčitel, že mimi letos bude. No, já to špinění mám někdy tak týden před ms,ale teď se mi to zdá nějak brzo.
27. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Prášek asi zabírá, hurááá. Jdu se najíst.
27. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
to vím žes psala Věry žes byla u astrologa,jen mi vypadlo jméno na ty moc pamět asi nemám :sweat_smile:
To je dobře že je ti líp beruško tak dobrou chut já dopekla bábovku a mám teflon formu,nevymazala sem ji a ona se mi přilepila mrška a v půli se rozpůlila spodek zvlášt vršek zvlášt ale co,stejně to rozkoušu :grinning:
za chvíli půjdu smažit řízky ještě máme ze včera :wink: Kdo papáte tak si nechte chutnat :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.