• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky kobylky.
Jak se šechny máte?
Já jsem doma v tomto šíleném horku a starám se o Káju.Už je mu trochu líp.Horečky už jsou pryč a už má i trochu roupy :wink: .Tak je to dobré.
Jdu uklízet a žehlit a vyhoím aspoň peřiny do okna.
27. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Janinko, on si to žaludek stejně přebere :grinning:
Ahoj Regíí, tebe jsem už dlouho neviděla:slight_smile: Jak se máš? Kája je nemocnej, jo? Co mu bylo, chřipička?
27. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky Věruško.
Měl nějakou angýnu ošklivou.Kybych ho nedonutila jít k ékaři tak skončil v nemocnici na kapačkách.To mám ale štěstí co? :unamused: .
No dlouho jsem tady nebyla.Nebyl nějak čas.Tak se moc omlouvám.
A co ty?Jak se máš?
27. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Regí ahojík,tak ty děláš sestřičku?to je o Káju dobře postaráno :wink:
27. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky Jani.No snažím se ale včera jsem nebyla doma celýden tak moc dobrá sestřička nejsem :wink: .
27. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Regi, já jsem tu taky nebyla necelý týden. Byli jsme na kolech na Kokořínsku, tak jsme si užívali. Bylo to fajn.
27. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Věruš na kole jo? :confused: No to já bych asi neušlápla.Tak to je fajn že sis to užila.Kdo ti hlídal Mikíska?
27. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojte jsem utekla vařit,manža přišel dřív z práce,šel k zubařce :slight_smile: měli jsme peč.rybu se sýrem a peč.brambory s rajčátkama ze zahrádky :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda spí vedle mě manža a u dveří kocour,no paráda :grinning:

Jani já ten papír normálně vytáhnu u ní a ptám se jí,jsem řekla že všechno uvnitř zapomenu tak jsem se připravila,mě pochválila že to mám pěkně napsané :grinning:

Zdravím Věrku pod práškem a Regíí-čus kočko,to je štěstí že šel k dr.to by bylo ještě horší v nemocnici
27. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky Katy.Jak je těhulko???
No to by bylo asi horší v nemocnici.Asi bych se zbláznila kdyby skončil v nemocnici.Jak u jsem psala tak už má roupy a to je dobrá zpráva.
27. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Regíí napapaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: né je mi fajn,už je to super,i energie je plno,jen ty vedra jsou děsný :unamused:
Jak má roupy tak je to fajn,to je dobré znamení,chlapy jsou děsní když jsou marod,to je si pozůstatek nevím čeho,ale je to na ranu,pak když jsou na tom líp tak je to fajn.
27. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
No už zlobí a má už i chuť na jídlo.Tak to je dobré né???Teda aspoň si to myslím.Jo jsou jak malý děti.Někdy i horší.Ale já se ráda starám.Jen Káu mrzí že mi zkazil dovolenou.Ale to neřeším.Jezdím do Prahy na pivo.Tak si trochu tu dovolenou užívám :wink: .
27. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Zdraví je důležitější a určitě si sám nevybral marodit,že jo :wink:
27. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj kobylky.Jsem tady nebyla o výkendu tak nevím co je nového.My jsme byly na pouti a pak na oslavě kamarádových kulatých narozeninách.Měl 35let.Jinak jsem postřehla že Katuška už má pohyby.No tak vidíš a ty jsi se bála,že je mít nebudeš.Jsem ti říkala že to bude každý den jen že máš vyčkat.A co se týká teho píchání do miminka tak jsme na tom stejně.Malá když my tlačí kde nemá tak do ní píchám bud prstem nebo tuškou aby šla jinam,to máš vidět mího mladýho co dělá.Že prej se nám narodí a bude děravá jakk cedník nebo šišatá.Se musím vždicky jenom smát.
27. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Marky ahojky,taky jsem tu o víkendu nebyla a hlásím že od čt taky nebudu,jedem na chatu,pak so oslava narozek máti :confounded: a pak v neděli kamoška slaví 30.Holky nevíte co koupit?My vůbec nevíme.Třicítky co Vám dávali k 30?

Jo jo si říkala,vím :wink: Si myslím že se jim nic stát nemůže né,když do nich trochu dloubneme.Já teda spíš do ní asi dloubala malinko a opatrně aby ještě něco předvedla,víš? Pak něco udělala zas a pak asi spala a nic.Každopádně to bylo zajímavé,už předtím den se mi zdálo že v autě něco udělala,ale nebyla jsem si jistá.
No jo chlapy se bojí o ty svoje princezny :grinning:

A jak je Ti jináč?
27. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky, jsme z výletu dávno doma a spíme v sedajdě, bo byl řev v postýluši.

Ještě že vá čtu a Kačer napsal o tej rybě, bo já ji mám upečenou v troubě od rána a zapomněla jsem na ni a ještě by mi tam chcípla.

Už mi napsal páneček od satanovýho bráchy, že děkuje za fotos a že je hodí na jejich stránky, satan bude slavnej :grinning:

Všechny přítomné zdravím.

jo a seznam na gyndě je teda dobrej, to jsem už u někoo taky slyšela, ale ještě lepší jsou trenky, ještě jsem s nahnula :grinning: , omg :grinning:
27. črc 2009 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz
Muším zabrousit na stránky lékařů, co to má za krasavce, ta Janiika, to chodíš v Jihlavě bo u vás?

Já chodím semky, tož jukněte na mojí kozu :grinning: do fotogalerie :grinning: , aj na mého MUDra a sestřičku :wink:

http://www.centrumpeceozenu.cz/
27. črc 2009 v 15:01  •  1 dítě  • Odpověz
Nikdo tu? :rolling_eyes:
Tož valím na petanque, páááááááááááááááááááááá
27. črc 2009 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.pp-gyn.cz/ spešl pro Májenku našeho detektiva :grinning: bože sem ani netušila že tam má fotos jeden :grinning: :grinning: tak najdeš je v kolonce o našem pracovišti bo jak je to tam napsaný :wink: je to Poustka ale tu divnou obrazuchu tam už nemá :slight_smile: a sestřička je dole Šárka je hrozně hodná a vysmátá se tam hihnáme jak pubertačky když k nim jdu :grinning:
27. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Máji ty máš taky nějakýho mladocha :grinning: :grinning: :wink:
27. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Pěkné :grinning:
Šárka je stará jak já, teda mladá :grinning: a pan MUDr. bude asi tak nějako jako ten můj... Paní doktorka moje-doooole, je taky stará jako já...
27. črc 2009 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz
Mě pozdržela vosa, satan jak loví mouchy, tak neví, že vosička zobá, tož šel po ní na okně.Odvlekla jsem ho za obojek do ložnice, dítě postavila opodál a zavraždila teho tvora, oddělila jsem jí tělíčko od hlavičky :angry: A huž můžu vyraziti za sportem...
27. črc 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tak zas nejdu :grinning: , bo huž je konec, tak si tu budu povídat, jestli vám to nebude vadit :grinning:
27. črc 2009 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Máji si správný ochránce rodiny :grinning: :grinning: :grinning: tak to já k vám nepudu abys mi taky neoddělila hlavičku od tělíčka :grinning: :grinning: :grinning: si mě fakt rozesmála.
No jo tak to sme Máji stejnej ročník :wink: mě bylo 30 v listopadu a tobě?
Kdo se to ptal na ty 30 a na dárky?Katy asi tuším......tak já chtěla prachýýý :grinning: koupila sem si kuchyn.robota a od kamarádek sem dostala když mrkneš do albíka tak jak sou tam ty trička na sedačce vyfocený tak na té polici je svícen není moc vidět a ještě k tomu mi daly v rohu taky na té fotos je ratan.lampa-tu ne :grinning: ale vedle je takový kvítí točivý vysoký s oranžovýma kvítkama a k tomu i vázu je hodně vysoká ale ta není vidět :wink:
já budu kupovat kámošce k 30 sušinu na zed chtěla tak myslím pokud se jí tohle líbí a víš že má místečko a do jakých barev šla bych do toho,neznám holku který by se to nelíbilo :wink:
27. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
a kam si chtěla jít sportovat? :confused:
27. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
Ratanová lampa, tak tu ne :grinning: , tož se chtěla pochlubit lampou no :grinning:

Tak třebas já sušinu nerada :grinning: , bo sušený kvítí doma být nemá :grinning:

Já dostala k třicátinám noťas a s kámošema, když něco slavíme, tak se nás domluví vícero a kupíme, co si ten dotyčný přeje bo když nevíme přesně jak by to mělo vypadati, tak uděláme kytici z peněz nebo obraz, taky dáváme poukázky z obchodů, který se hoděj, naposledy temu kámošovi jsme dávali poukaz do Baumaxu. Já třebas bych ráda poukaz do Ikey :grinning:
27. črc 2009 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem chtěla jíti sportovati za bráchy a mamky barák, bo tam maj petanqueový :grinning: hřiště, ale než jsem to tu vyvraždila a pohledala nit, kterou ve finále nemáme :grinning: , tak je po souboji.
27. črc 2009 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz
Třebas jedni chtěli lampičky do ložnice, al troufnite si koupit lampičky, že, tak se vybraly prachy a ty se nalepily na starou lampičku z půdy, pěkné to bylo :grinning: Bo jako svatební dar se dávala sedačka, ale zase si netroufnete, že? Tak se vzala stará sedajda odrbaná hnusná, dotáhla se na svatbu a do ní bylo zašito několikero pytlíčků s penězma...
27. črc 2009 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz
sem si myslela že hned bude odezva-já sušený néééééé :grinning: :grinning:
Ted záleží zda Katy budou kupovat jen za sebe je to holka šikovná na něco přinde :wink:
27. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
ti museli mít šok,stará sedačka :grinning: :grinning: ale je to vtipný,my dostali jako svat.dar od kamarádů želetinový srdce a v něm byly zalitý smotaný ruličky peněz-museli je obalit igelitem :grinning: aby nebyly barevný a stejně některý byly ale my z obchodu sme je šuply na výměnu do banky :wink:
27. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Neměli šok, ono je to zvykem už :grinning: , já od nich dostala k třicetinám starej rotoped, bo co to je, jen tyč, zbytek chyběl a na ní šlapky, tož mi drželi řídítka a já šlapala, bylo to na plese mezi lidma :grinning: a k tomu byl psaný návod, jak používat, pěkné, ještě ho někde mám schovaný. :sunglasses:
27. črc 2009 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.