• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Hooooří, tramtadadááááááááááááá, nooojo, tady to houká, omg...Zase tu něco někde chytlo, to je pořád :angry:
27. črc 2009 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz
Kdepak máme kulíška ze Žížátkova?
27. črc 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
Máji si to představuju jak šlapeš :grinning: :grinning:
No jo je tady ted nějak mrtvo,kdo ví co Andrejka naše uplacovaná :confused: snad už bude mít za chvíli padla
Belinka určitě odpočívá a hýčka kulihrášky
27. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Andrejka nestačí otvírat dvéééře sociálům, za hodinu zamkne a pošupajdí k domovu, to je taky nelidská pracovní doba :rolling_eyes: Když si vzpomenu, že jsem taky takhle magořila, třebas od 4 do 23 hodin, fůůůůůůůj, to jsem byla blbka a dobrovolně zadarmiko :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 17:06  •  1 dítě  • Odpověz
Potřebuju jít se satanem kurňa, mimisku jsem udělala bunkr a usnula, ovšem já se budu mušet převléci z těch servanejch šatů, haby si sooosedi nemyslili kdo vé co tady neprovádím :grinning:
Venku je nádherně, tož si děckááááááááááá užívejte prázdniny, bo v pátek nebo kdy jsou v půůůlce, to mě vždycky srandilo ve škole, to už jsem ty prázdniny balila :sunglasses:
27. črc 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny.
Janni.ko to je fajn, že je vše v pořádku.
27. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Holky tak děkuji za tipy,ale ani jeden použitelný pro nás,kupujem to jen za nás s manžou,ono totiž jedni ti moc neřeší a mají tak vínko a něco k temu.My tak dáváme zhruba za 800max.nakulatiny.Ale je fakt že na naše 25a30 jsme dostali pilu na dřevo :grinning:to se složili
Jediný na co jsem přišla tak nějaký přívěšek z křišťálu-musím mrknout :wink:
27. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Katy vidíš že na něco přindeš :wink:
Katko ahojky,jak se máš beruško?
27. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Máji to máš pravdu já to taky tak brala,konec července=konec prázdnin a začínala sem depkovat že zase škola,ale většinou sem byla červenec někde na brigádě-jako at to hnusný mám rychle za sebou :grinning: :wink:
27. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
Tak to já na brigádě nikdy nebyla a válela se u babičky v chatovém středisku a žrala, spala, ohnila se večer s buříkama a kytárkou, jezdila na vééélety :slight_smile: Zlatý časy a 14 dní někde s našejma u vooooooooooody...
27. črc 2009 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
já se sváma loučím berušky,jdu ještě něco udělat,pak se osprším a zalehnu k telce :wink:
přeju všem hezký večer a dobrou noc s krásnýma miminkovskýma sníkama :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :pensive:
27. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Brý večer kobylky, Jdu vám rychle napsat co mi zas řekl astrolog Havelka a zas sem musím pustit Míšu,tak si vás dočtu až večer.
Opět mne přivítal stejnou větou, prý kolik těch dětí chci:slight_smile: jestli najednou. No a pak, že jsem se od minula zlepšila a na začátku září budu v dobré kondici a to se prý bude zlepšovat stále ke konci roku, bo to je prý nějaká i dobrá konstelace. Takže prý ideální pro otěhotnění. Dal mi zas nějaké preparáty a pošle mi konečně ten kalendář pro početí. Odcházela jsem teda spokojená.
27. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Máji,teda to jsi byla pěknej lenoch,to já lítala po brigádách od 14 :grinning:

Jani pěkné sníky :wink:

Věruško,tak to je velice fajné,určitě to bude fajn a brzo budeš těhule :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky holky
Janiko tak doktorovi trenky sleduješ :grinning: jsem se tomu nasmála.
Belli nejanči ještě je brzo, :wink: doufám že vše v pořádku, tebe tu nevidět od rána, není zvykem. Tak hezky hýčkej broučky i Pavlíka, nebo ten spíš tebe.
Věrko to jsou super zprávy, doufám že migrénka už ustoupila.
Andrejka je splavená asi z práce.
No jinak všechny ostatní moc zdravím.
Katy tak nepečený dort by mi teď přišel k chuti :slight_smile:
Katko zlato jak je doufám že se moc nenervuješ z operky. Přeju moc moc štěstíčka ať už je to za tebou.
Máji jakto že jsi orvaná??
Já dopadla dobře utz pěkný fotečku mám ale nestíhám vložit, tak později.
Už vás zas opouštím, zítra práce, tak jdu do pelechu.
Všem dobrou noc a hezké sny.
27. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jsem houm, byla jsem přeci jen na jedné partičce petanque, jsem vyhrála, tak se nemuselo polračovati :grinning:

Pak na KOuli na pizzu a teďka domů, to dítě strašně pnocuje :slight_smile:

Jakej lenoch? Já měla prázdniny prostě jako dítě, nechodí se do školy, tak si je užít, na co na brigádu? :confused: Jako abych neměla dlouhu chvíli bo jak? :grinning:

Jsem, Věry, úplně zapomněla, že jsi tam šla, nojoooooo, tak to pak mušíš ještě rozebrati.
27. črc 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou noc všem spinkajícím :zipper_mouth: :dizzy_face:

My čekáme na tátu, ještě se nám nevrátil...
27. črc 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
Kuku, jsem tu:slight_smile:
27. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Kuku Ty náš kluku, tak co? Co ještě říkal? Bude to v tom září bo teda dýl?
27. črc 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož jukněte do albíka, kde bude sraz kobylek v září..
27. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
Kočenky, všechny moc zdravím, a odpusťte starý matce, že tabuli dodá až zítra....
27. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Andrejko, moooc kásná chajdalupka:slight_smile: Huš se těšíme. Jsi unavená, bo smutná? Brou noc broučku, MTR
27. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
Dobrou noc včem kobylkám a nebuďte smutní, sluníčko nám zítra vyjde:slight_smile:
27. črc 2009 ve 23:46  • Odpověz
Přeju krásné dobré ranko, berušky:slight_smile: Moni, tak pokoukáníčko krásné? To ráda věřím, co na to malý a manža? Nějak není o čem spát, mezi těmi řečmi o bříškách, pohybech atd. Nicméně si kromě Máji, Věrušky, Andrejky a Tebe, stejně nikdo nevšiml, že tu nejsem, tak co. Jo a Katy, promiň, ale když někdo nebyl na brigádě jako Ty, tak je lenoch, když Karolce spí kobzolek v posteli, tak se nad tím...
28. črc 2009 v 05:50  • Odpověz
...pohoršuješ. Já nevím, ale příjde mi, že jsi necitlivá. Možná to tak vnímám jenom já a možná je špatně, že mě zajímá osud všech, nechci nikomu ublížit, ale vidíš jenom sama sebe. Opravdu se raději se teď budu držet dál, nezlobte se a Katy, chápu Tě, ale nerozumím Ti a vůbec to nemyslím špatně. Koťátka, MVR všechny i Tebe Katy, ale každého svým způsobem, však vy víte:slight_smile: Přeju krásný den všem.
28. črc 2009 v 05:59  • Odpověz
Když si to po sobě přečtu, tak to zní úplně jinak, než jsem to chtěla říct, ale myslím, že kdo bude chtít, tak pochopí, jak jsem to myslela. Hormonky pracujou, mrzí mě to, nechci, aby mě takhle ovládaly a střídaly nálady jak na horské dráze, ale prosím, pochopte, že je to 6.IVF a už je toho moc, no.
28. črc 2009 v 06:18  • Odpověz
Beli ahojky a hezké ráno, chuďátko to mě mrzí špatná nálada, máme tu být pro tebe a pomáhat ti přitom čekání a místo toho se tu probírají těhu věci. Vím že to dělám i já, promiň a zárověň bych chtěla poprosit i ostatní těhulky aby si psali těhuvěci (jako nákupy) přes interko. Pořád jsme na stránkách pro snažilky a protože jsme si tím prošli každá měli bychom být ohleduplné, protože na to jak to bylo těžké zapomínáme. Belli a prosím buď tu pořád.
28. črc 2009 v 06:26  • Odpověz
Moni, prosím Tě, co blázníš, koťátko? Takhle jsem to vůbec nemyslela, já si ráda čtu, co nového máte, jak se těšíte, koukám na fotky, jenom teď mi to ty hormonky vůbec neusnadňujou, víš? A co říkal ten malý s manžou?
28. črc 2009 v 06:36  • Odpověz
ahoj Belluš, dlouho jsem tu nebyla, ale jaksi nebyl čas. Tak , jak se cítíš? Já tuším, že to u mě asi nevyšlo :frowning2: No, co se dá dělat, nemůžu mít pořád štěstí. Ale tobě to konečně vyjde, uvidíš. Zatím se měj a drž se holka
28. črc 2009 v 06:42  • Odpověz
Ahoj Nikes, beruško. Taky mám pocity jednou že jo, pak zase že né, už jsem z toho na palici a víš co? Musíme vydržet, beruško, však víš:slight_smile:
28. črc 2009 v 06:45  • Odpověz
Nikes, ještě jsem se Tě minule ptala, jestli máte mražáčky? Než jsi mi stačila odpovědět, kroužil tam asi šéf:wink:
28. črc 2009 v 06:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.