• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belli včera to bylo fajn, jen tam měli po dovolené takový nátřesk, že jsme 2hod. čekali, dr. už byla pěkně nervózní, ultrazvukem rejdila sem tam vůbec jí to nešlo dostat se na zátylek a změřit to tam, nenechala ten utz ani chvilku na jednom místě. Šlo jí především o ty míry-ty jsou ok, kluci byli rádi to jo.
Belli ty léky byli ode mě poplivané pro štěstí tak věřím že vám to konečně vyjde. To čekání je nekonečné ale ten finiš bude ještě těžší. vyskoč z postýlky a zkus se něčím odreagovat, třeba zajdi na houby a borůvky.
Já psala ze své zkušenosti po mém neúspěchu bylo těžké číst o pohybech a srdíčkách. Vím že se tomu nevyhneme protože jsme tu velká rodina a těhulek je tu moc. a dělit bych se nechtěla na těhu a snažilky, jak na starých stránkách. Stačí ale trošku mít ohled na druhé.
28. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
Máš pravdu Moni, určitě je to těžké číst v době očekávání, jak to všechno dopadne. Moni, to já taky nechci! Jejda, žádné dělení, jenom to né, to bylo hrozné, o některých beruškách mám přehled aspoň díky mailům! Tak narváno tam bylo, hm. Vlož fotečku, já vám je vždycky tak zkoumám:slight_smile:
28. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Jsem si říkala, že byly ty léky nějaké mokré, to byly těhubacily, OMG! Paráda, tož to musí vyjít:wink:
28. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobré ránko kobylky,pro mě teda né moc milé když jsem si přečetla příspěvky nazpátek.

Opravdu jsem se nechtěla nikoho dotknout,ale asi už u mě je u určitých kobylek averze hned za jménem,toho lenocha jsem myslela ze srandy,je každýho věc zda šel na brigádu,o kobzolkovi Karolky jsem to napsala s údivem-jako že to by mne nenapadlo,mám prostě na to jiný názor-neříkám že lepší,někdy jsem trochu jak slon v porcelánu tak píšu jak tatar,ale zase jsme nemusela reagovat vůbec,ale taková já hold nejsem,se hold zeptám nebo něco jako svůj názor projevím-je zajímavé že u ostatních se to bere jinak.
A k tomu jak píšeme o těhu věcech a tak,to je asi fakt že jsem si neuvědomily že je to asi nevhodné,ale zase je s podivem (prosím neberte to nijak zle,je to jen příklad) že Mája např.psala i píše pořád o tom co nakoupila Anýskovi a tak,Marky už předtím vybírala kočárek-to jsme prdaly všechny co za značku a tak,ale najednou to vadí a zvláště u mě,taky zajímavé.
Majdí ani nevíš jak moc mě to překvapilo a ještě od Tebe,protože zrovinka ty jsi ta poslední které bych nepřála vše co by chtěla,ale hold to tak je.
Jen ještě jedna věc,mě zajímá osud všech co jsou tu,jen neumím jen psát abych se zalíbila,no to nejsem,raději upřímnou věc než chozením kolem horké kaše.

Andrejko moc pěkná chatička,pěkně si to tam užijte :wink:
28. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Pro ty které by se mnou chtěly zůstat v kontaktu tak IP znáte,popř.kdo by chtěl icq tak pisnite :wink: já se Vám taky občas ozvu do IP :wink:

Všem snažilkám přeji ať se jim splní jejich sen mít miminko,těhulkám přeji krásný a hlavně zdravý mimčo(mimča) a mamině Máji ať Anýsek krásně roste a nic ju nezlobí :slight_smile:

Nechci a také nebudu ta která tu ruší partu do které ji přijaly,tudíž je na místě opustit místo.Ještě jednou děkuji že jste mě vzaly mezi sebe,moc jste mi pomohly :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Katy, takhle jsem to nemyslela. Tak jsem to špatně pochopila já, jak jsi to myslela a omlouvám se Ti. Asi si to teď moc beru a nedovedu si představit, kdybys tu nebyla. Jsi tady od začátku a patříš tady jako kdokoliv jiný. Zůstaň tady s námi. Prosím. Mrzí mě to, ale jak jsem říkala, vyznělo to úplně jinak.
28. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky,
Dneska už mám nástup do nemocnice zrovna jsem dorazila z práce a jdu balit a okolo 15 h jedeme do nemocnice a zítra už mám operaci. Kvůli dovolených, protože by mě ve čtvrtek nemuseli vzít a chce mě operovat primář tak jestli nemůžu přijet už dneska. Jsem ráda, že už to budu mít za sebou ale na druhou stranu jsem si to chtěla ještě užít dneska s rodinou.
Holky díky moc že na mě myslíte. Já se ozvu jak budu moci. Papa
28. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Tak musím napsat. Ale ono už není co. Monča to napsala velmi srozumitelně a citlivě. Tyhle stránky já chápu především , ale PŘEDEVŠÍM jako podporu těch, co jsou zrovna v akci. Takže teď je to období Bellky.

Katuško, držím Ti palce!! Moc! Ničeho se neboj, projdeš tím krok po kroku..
28. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
No bré ráno, tady je veselo :rolling_eyes: :slight_smile:

Prdky neblbněte omg. Každej má svoje trápení a svoje radosti. Tož to bych se mohla taky uprdnouti a odkráčeti, jinde bych to udělala, ale tady to nejde no. Člověk vás zná dlooouho, je s vámi každý den, to prostě nejde a dávat si za vinu, že já otěhotněla, u mě ještě hůř, porodila, to přecivá nejde. Já vám to přeju všem a jak vidíte, postupně se přání plní a bude plnit dál.
Já bych tu ku příkladu nemohla napsat nic, jelikož můj život se odehrává mezi mnou a mimísou, ale ráda vám poradím, napíšu vlastní zkušenost a bude nás víc a víc a nakonec úúúplně všechny a budeme si psáti zas jak magorky jen o plínušách :sunglasses:

Belluška to včera udělala, myslím, dobře, prostě nepřišla, oddychla si od všech řečí, psaní, nevím, ale já to tehdy udělala na delší dobu, byla to domluva mezi embryjkama a mnou a slíbila jsem jim, že nic číst nebudeme, pomohlo mi to a pak jsem se vrátila.
Pro nikoho to neni lehký, ani pro čekatelky, ani pro těhule, víte co se tu kolikrát odehraje a i těhule maj nervy a strach..., kolikrát mi bylo hodně ouvej :frowning2:

Tož nikdo nikam neodcházejte, každej může vypsat své pocity a nasrátí a budeme to tolerovati bo každej den není veselo...

Nerada bych, abych se bála napsati nějakou svou radůstku či starůstku, bo nikdy neodhadneme náladici těch ostatních Kobylek... :unamused:

Já vám taky chci napsati jednu novinku, ale teda až páááááááááááááááááááááák.

Katy kchamoooon a Bellíš víš, že na Tebe všechny myslíme a paluchy držíme, jsi v kritické chvíli, což známe všechny a jak jsem psala, u mě lítaly ku..y, píí..e, dě..y, šu...i, to byl repertoár a okolí bylo samej kr...én!!!

Kobylky, měme se rády :slight_smile: , pošííííííííííííííííííííííííííííííííím.
28. črc 2009 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz
Kde stéééééééé? :confused:
28. črc 2009 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz
No nic, muším odjéééti do Spořky, odjíždím, balím kufry a až přijdu, tak uvidíte čo s vámi udělám. Roztrhám na koušíčky malinkatý! :angry:
28. črc 2009 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylky.
Katy, moooc na tebe budem myslet a držet paluchy, ať má primář pevnou ruku.

Tak kočky, já chci něco napsat, možná by to shrnulo jedno slovo: TOLERANCE.
Snažím se na to podívat z obou pohledů, protože jsem zažila obě situace, jak těhulky, tak hodně zklamané snažilky. Jako těhulka chápu, že popsat první pohyby,nebo plánovat kočárky je něco úžasného. Prostě ta radost musí taky ven. Taky jsem vám to sem líčila a vůbec si neuvědomila jak moc to může druhého bolet. Ale to tak v životě je, prostě jednou jsi nahoře a jednou dole. Když ale člověk prožije třeba 6. pokus IVF,nebo potrat v 5. měsíci těhotenství, tak to vás hodně ovlivní, jsou dost těžké psychické zátěže, které se někdy zvládají hůř, někdy lépe.... Ale vždyť jsme tu proto, abychom si řekly svoje pocity, obavy, rady , podpory, ale i radosti.... Hlavně žádné rozbroje, to by žádné z nás neprospělo. Tak trochu TOLERANCE a jedeme dál:slight_smile: Takže každý na své místo, zůstaň ,sedni, lehni:slight_smile:!
28. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Bellinko tobě ještě hodně štěstíčka ať za pár dní najdeš // budu držet pěstičky. Drž se.
28. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Věruška to řekla stručně a jasně :slight_smile: , šikulka, nojo to dělaj ty zkušenosti...
28. črc 2009 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Nakukuji přes oběd
Katy tak to je super, to se ti zkrátí čekání a zítra už to budeš mít za sebou. Rodiny si užiješ až na neschopence. Tak hodně štěstíčka a ať má pan primář pevnou a přesnou ruku.
Věrko je pravda že ty máš na tuto věc asi nejobjektivnější názor, protože jsi prošla obojím a souhlasím.
Belli ty jsi naše sluníčko a stálice, která je tu děnně a pro každého má vlídné slovo, tak se honem ukaž, po hormonech máš právo mít taky blbou náladu a napsat to sem.
28. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jak to, že je tu mrtvo !!!??? Přijde Mája a roztrhá vás na kousíčky malinkatý!
28. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
No ,konečně někdo:slight_smile: Moni, teba Mája neroztrhá:slight_smile: Jsem řekla každý na své místo, ne? :grinning:
28. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Mě taky nééé:wink:
28. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Koťátka moje zlaté, jsem ráda, že jste to vzaly tak, jak jste to vzaly:slight_smile: a Katy, šupky sem, protože tady máš své místo:slight_smile: Katuš, tfujtfujtfuj a zítra budu držet všechno co mám, ať to dobře dopadne a ono dopadneee:slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Věrko jsem na svém místě zatím celá :slight_smile:
Mája teda nevím- ta byla včera nějaká orvaná, či co to psala, ale nepochopila jsem jestli jí to někdo udělal. Tak teď se chce vyřádit na nás :slight_smile:
Belli ty jsi taky celá to jsem ráda.
No a od srpna jsem doma to je pozitivní, ale manža bude chodit denně na obědy což je horší, tak se z toho vymýšlení obědů picnu.
No tak zas mizím makat.
28. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Právě dovářím franfurtskou plévku a meruňkové knedlíky. Tak máš Moni typ na srpen. To bude paráda, budeš si konečně užívat volna,ale ty obědy, to mne taky někdy děsí, člověk jíst musí,ale ta fantazie vázna a někdy i lenost něco vařit.
28. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jé hele, všimly jste si, že nám v hlavičce stránek bliká reklama: Co dnes uvaříte? A je vyřešeno, počítač nám uvaří :grinning:
28. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jsem to zrovna chtěla říct, že jsem tu zahlédla jídelníček nebo co:wink:
28. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jsem si chtěla po obědě s Kokešem schrupnout, ale spinká jenom Kokeš, no. Nějak nemůžu zabrat, ale aspoň na chvilku jsem si lehla.
28. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jsem tu z nákupů, kde jste kdo?
Tak k temu mojemu vorvání včera, jsem tu psala, že Anýs ječel, vztekačka a matky trhačka, tož mi utrhla ramínko u tých novejch šatů, tž následně roztrhla já ji :grinning:

Teprve půjdu dělat objed :grinning: , bude smaženej květáka bramboury.

Kde je Andrejka? Pracuje asi...

Kačer je kde?

Lůca?

Redžííína...

A další a další na roztrhání?
28. črc 2009 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko chata vypadá nádherně, úplně vám závidím to září, no ještě to zkusím vykoumat abych mohla taky.
Díky no jo ty recepty jsou tam :slight_smile: , budu čerpat nápady.
Máji to je škoda šatek nových ale ty jsi šikula a zašiješ je. kam dnes vyrážíte?
Za chvilku mizím z práce a jedem séct travku -asi do večera.
28. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Ani jannika tu nejni :confused:

Běžte do prdky....přecivá mě tu nenecháte šamotnou :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz
Nezašiju, nevlastním ani jehlu, ani nit, jsem prodala na mimáči šicí stroj s celou výbavou, debil a dneska zapomněla pokoupiti níííííítě. My nevyrážíme nikam, budeme doma odpočívat, bo je venku hnusněji :slight_smile: Já budu tady na Kobyle vyrážet do všech světoých stran, tož mě napadá, kde přesně bydlíš? Že bych netmo zavítala :grinning: Já už mám polítanou celou republiku :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz
Nejde mi icq, Věruška mi ho asi strhala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ještě ahoj Nikes...
28. črc 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.