• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji, ale to si děláš srandu, s tou jehlou, že jo:wink: na mě vlezl nějaký bacil, OMG! Mám plný nos, bolí mě v krku, je mi trošku chladno, tak už piju druhý půllitr čajíčku, tak doufám, že to přejde.
28. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Bellí nedělám, my celkem nic nešijeme :grinning: , já to prodala s bavlnkama, nitěma, knoflíkama, jehlama, prostě sakum prdum a opomenula na rodinu. :confused:
28. črc 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Pravda jehlu tu najdu,a le nitku ani jednu, muším na nákup.
28. črc 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, no tak to pokoupíš. Zas taková tragédie to nejni. Peťunka tu taky nebyla a Andrejka už by mohla být z práce domečka, né?
28. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Pavlík šel dneska po dovolené do práce, tak jsem tu sama a už se těším, až večer příjde. Se mu vůbec nechtělo.
28. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Chudák Pavlík, Andrejka je ještě v práci, zdá se.
28. črc 2009 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz
A kdepak je Věruška, včera nedopověděla, co vlastně ten Havelka.
28. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Věruška psala o Havelkovi, teďka si fučí palici...
28. črc 2009 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jako to, že jí dal nějaké preparáty a že jí pošle ten kalendář pro početí? Jsem to špatně pochopila, jsem myslela, že to napsala jako zhruba a pak to popíše detailně, víš?
28. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Kočky, frčím na návštěvu. bude nás masírovat míšova sestřenka,udělala si kurz, tak budem pokusný králíci.
Bellí, copak bys chtěla o Havelkovi vědět? Ono není psát co víc. Mám ho zas navštívit za měsíc.. pa mějte se tu zatím
28. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
Belluško, já k němu taky chodila, tak kdybys něco chtěla vědít, napíšu, je to tam rychlý, tož Věruška napsala dosti, možná i více :grinning: , tam vlezeš a huž zas jdeš :grinning:

Andrejka si dělá přesčasy asi :confused: , asi je maj placený :slight_smile:
28. črc 2009 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jéžiš jde dělat králíka, haby jsi se ještě postavila a nebolela Tě kedlubna, to bych teda já neriskovala,a le zase někde to zkusit muší že...
28. črc 2009 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz
Aha a já čekala nějaké story ještě. No asi to tam běží jak na běžícím pásu, co? U toho Havelky. Věruško, užijte si masage:slight_smile:
28. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
Ajhojky
:wink:
28. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj Peťkooo, kdepak se touláš? Jsi měla dneska asi ranní, viď:slight_smile:
28. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
No tady je teda živo :grinning: , tu dvě hodiny nejsem a neva, přečtu dva řádky a jsem zase v hobraze. Asi se někde opalujete bo pěkně leje :slight_smile:

Očistil se vzdoušek, je krásně, akorát to prádlo mi neuschlo.

Petjunko, ahojky.

Jinak jsem dneska tak rychlá, že už mám obalenej květák na oběd, nynyí vyčkávám až domyje myčka, bo tam mám spešl pánev, na kterej to chcu smažiti :slight_smile:

Joooooooooooooooooooooooooo, Bellíšku, nějako jsem zaslechla v telce, že prej jste přejeli hasičům hadici a že splašky lejete k sousedům na zahradu :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz
No jo, taky jsem to viděla a co na to říct? Ještě, že vedle takového souseda nebydlíme, no.
28. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Jojo, všude se najde nějakej idiot, nevím, co tím ty lidi sledujou :confused: Aspoň jsme k vám mohli zavítati a viděli pana starostu :dizzy_face:
28. črc 2009 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz
No vidíš a já ho ani neviděla:wink: jsem byla hodit spršku a zalezla jsem s čajem do pelíšku, bo je mi zima z toho nachlazení, to mi ještě chybělo.
28. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Asi imunita narušená, já to přeci taky měla, před bodancema a pak tři dny před OPU, hezky lež a pij no.
28. črc 2009 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
Nooooo jste se vyspinkaly bo co?Já už myslela,že jste zdrhly přede mnou :frowning2: Bellí jsem někde slyšela,že někomu se těhotenství projevuje tak jako chřipajzna :wink: mocinky Ti to přeju.
Já se musela včera zaregistrovat u jiného doktora.Ten můj má něco s páteří :frowning2: šudinka.Plotýnky mu tlačí na míchu,půjde na operaci a půl roku určo nebude :frowning2: Ale tady u nás je taky jeden šikula jen se tam dlouho čeká ikdyž je člověk objednaný le co se dá dělat.Už mi vypsal i průkajdu a spočítal mi termín na 5.3. :wink:
Na všechny moc myslím ale nestíhám tady být tak často :frowning2:
28. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Je to možný :angry: tady už zase nikdo není????
28. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Tak já jdu mít okna :slight_smile: luxovat :grinning: žehlit :slight_smile: vytírat :grinning: skákat do schodů :slight_smile: pojďte mi někdo vynadat......
28. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
:confused: no nic tak jsem si pokecala :grinning:
28. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Peťkooo, tytyty!
28. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
:grinning: ještě tady čekám
Ajoj Majdí.Co si to vymýšlíš.Zalez do pelechu ať si fit.Už bolí prsa???
28. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Peťko, to slyším prvně a v tom případě je Pavlík těhotný:wink:
28. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Já to tu taky sleduju :confused:
28. črc 2009 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz
Peťko, výhoda budky tkví v tom, že s ní můžu být v pelechu:slight_smile: Mě prsa bolí normálně před ms.
28. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
Bellí mě to tenkrát někdo napsal ještě na starých snažilkách,že mu takhle začínalo těhu :wink: Jirka asi taky podle břucha :slight_smile:
28. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.