• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj Redžíí :slight_smile: jak je ? Co marod?
28. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky
Máji tak malá a ty už ji učíš vařit, to je hezké a zodpovědné.
Andrejko fuj fuj práce, ale hlavně že už jsi doma. Katušku samo zdravím taky a jsem ráda že ti poslala čas operky, aspoň víme kdy jí držet všecko co máme.
Belli hezky se vyspinkej.
Regínko ahojky tak co manža už je lepčí?
Peti z bříška si nic nedělaj, já mám taky břicho o 3měs dopředu.
28. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahojky Andrej.
No marod už je skoro fit.V pátek jde ještě na krev ale snad už to bude jen lepší.
Jinak u mě celkem fajn.
Dneska jsem se nějakk PC nedostala.Byla jsem s mamkou ve městě utrácet.
Co ty?
Co belíšek?Nějak nestíhám dočítat.
28. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Regí a co máš nového?
28. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Dobrý večer kobylky moje moc moc se omlouvám , ale nejak nestihám za váma choditi :frowning2: Ale pořád na vás myslím :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Luci ahojky tak už plné pracovní nasazení viď. Snad ale nemáš aspoň ty nočňouchy?
28. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky Mončo.
Koupila jsem 2 trika,2 podprsenky a asi patery kalhotky.Kájovi triko aby mu to nebylo líto.Celkem cena asi 280 kč.Nechodim do drahých obchodů.Nemám na to.
Dneska jsem si koupila ten samoopalovací krém jak o něm psala Mája.Tak jsem zvědavá co to do rána udělá.Buď budu flekátá že mám alergii a nebo to bude O.K.
A co ty těhulko?Jak je?
28. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Regí tak to sis udělala radost a ještě za takovou cenu to je hned dvojitá radost. U nás vše ok. byli jsme séct trávu tak jsem dorazila večer a už se těším do pelechu. Jinak Bellka je trochu nachlazená tak se kurýruje čajíkama. Do kdy máte dovču i příští týden, nebo už do práce?
28. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj Moni noční mám pátek a končím v úterý ráno takže 4 mám před sebou :angry: Jak je tobě těhulko? :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Ahoj Monči :slight_smile: , tak chajdička by Tě lákala, pak jsem ráda, že jsem vložila obrázky :wink: , třeba Ti to vyjde :slight_smile:
Redží, tak sis udělala radost, to je dobře.
Máji, kuchyňské doplňky úžasné! Hlavně ten sedící, spinkající! Kde ho prodávaj? V Tescomě??? Letíííííííím!
Luci, ahojda! Tak jsme obě po dovče zase v rachotě, co? :angry: . Jak to šlo?
28. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Mončo já mám 14 dníale Kája měl jen týden.No nechá si to do neděle a pak do práce.Já pak budu sama doma ještě týden.Takže dovolená na prd ale hlavně že je Kája O.K.
Ty sekáš trávu jo?Holka moc to nepřeháněj.
Ahojky Luco.Ty chuděrko.Ty makáš jo?Je to asi na hlavu co?Moc lidí v obchodě a venku tak hezky co?To pěkně na s.... co?Já vždycky nadávala.Vždycky jsem si říkala proč ty lidi netáhnou k vodě.
28. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Luci tak to budeš mít víkend na prd, no
28. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Andrejmoc hezké to tam máš.Taky bych brala něco takového.Nějaký relax by se hodil.Nějak si teď připadám že dělám něco špatně ale nevím co.
28. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Regíí, to znám.. ani nevíš, jak dobře to znám.. A ještě horší je, když já vím, co dělám špatně, ale neumím to dělat jinak.
28. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Holky co se dá dělat prašule potřebujem takže musím makat :frowning2:
Berušky jdu do hajan ráno vstávám v šest. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky mám vás všechny moc moc ráda :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jo jenže já nevím co dělám špatně.
Snažím se uklízet,vařit ještě k tomu Kájovi pomáhám s PROVIDENTEM a jěště jsem asi špatná.Posledn dobou mi příde že jsme se odcizili.Nedá mi ani pusu a ani mě neobejme.Neřekne že mě miluje a nepohladí.No a mě to tak chybí :frowning2: :cry: .
28. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Luci, hezky se vyspi.. :slight_smile:
Luco hezkou dobrou noc a hezké sny.Papa kočko.
Luci dornou noc a hezké sny
Andrejko takovou chatu bych si přála dole kuchyň obývák koupelna terasa a nahoře 2pokoje.
Regí neboj já se u sekajdy střídám s malým, má pojezd tak jede sama. Jé tak to zvládnete snad aspoň víkendový výlet, jestli teda bude krev dobrá.
28. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Regí nesmutni to bývají takové období u každého páru, nebo aspoň u nás jo. Zas bude dobře možná je to tím jak je nemocný.
28. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
No Mončo myslím že víkend taky nebude.Asi si to nechá až do neděle.Tak nevim.
V sobotu mám rozlučku s bývalím šéfem a pak večer na narozeniny.Kamarádka má 30 let.No zase jdu sama.Na tu krev jde v pátek tak to asi nebude vědět hned jaký budou výsledky.
28. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Já nevím Mončo.Snad máš pravdu.Uvidíme co bude příští týden a jak to dopadne.
28. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Regí tak aspoň budeš slavit po večerech.
28. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Andrejko napustit mimíse, už je vykoupaná a zklidnila se, měla nějaký velký bolení, tak jsem jí to nahřála a už leží a je klídek, zatím teda.

Jo ten doplněk je od Tescomy :grinning:
28. črc 2009 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím Regíííííííí a Lůce dobrou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Regí to je fakt pech taková dovča, zdraví je ale přednější. Je dobře že si dokážeš poradit a máš pár akcí které tě aspoň trošku zabaví. tak už mažu do postele v.bec se mi nechce zítra do práce.
Tak dobrou noc všem
28. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jo Mončo to je přednější ale myslím že se to Kájovi moc nelíbí.On je doma a já pořád někde lítám.
Dobrou noc kočko.
Májo ahojky kočko.Dneska jsem si koupila ten samoopalovací krém co jsi o něm psala.Tak jsem zvědavá co se ráno stane :grinning: .Budu třeba jak černoška a třeba budu SEXY :wink:
28. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Sexy dalmatin :grinning: a nesváděj to na mě, bo to psala paní ze Žížátkova, že se tím tře :grinning: Ale já to komentovala, to zas joooooooooooooo :grinning:
28. črc 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
No uvidíme co ze mě bude :grinning: :wink: .Nějak to dopadne.No ty jsi komentovala tak v tom jedeš taky :wink: .
28. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
No a jsem tu zase sama.
Tak jdu taky do peřin.
Všem přeji krásnou doboru noc a hezké sny.Papa a MVR všechny moc.
28. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.