• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Brou nocku Redžíííííííííííí, já tady něco douležitýho řešim ještě :slight_smile:

Ta Věruška je ještě v rukách Božích masážních bo jak?
28. črc 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
Huš jsem tadýýýýý zmasagovaná :wink:
28. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
A žiješ? Nemáš hrby?
28. črc 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v srpnu bude IUI.Huž frčíme na týden do kempu.Mobil necháme dom.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Máme dovču, ale Kája marodí, ách jo.Tak si děláme radosti šopem s mamčou.
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci, ještě si užíváme neschopenku, v září KET, jsme po maságovánííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,29.7. (9.oo) operace! Na dálku držíme kopejtka!!! :wink: :wink: :wink:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé!Adopce ještě - jen nějaké papírování,to zvládnem!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, A zasejc makáme! :frowning2:
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7.,ET 22.7. Slavnostně hlásíme, že Belíšek má u sebe dva kulíšky,jedna sněhová vločka ještě počká. Tak huž jsme dom a hýčkáme si Venglářata. 7.8.krev. Vydrž prťka, vydrž, držíme s Tebou! OČARUKA, BACIL Z KRKA, OČAFOUS, PRÁZDNEJ NOS!! :grinning:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička. Kde Tě máme?
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!Huž máme 2x25cm a 2x360g.
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!3.8velkýUTZ,17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Výsledky trippl za týden.Služebka,návrat 3.8.Jsme OK.
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!30.7poradna, zatím furt makáme, ách jo.
Moonca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Neschopenkáá!Ale poslední týden makáme:unamused:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ , halló, jak je?
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,15.8.UTZ. prďolka se vrtí, tak to má býti!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Huráá,máme jednoho bobíska!Hurráá, srdíííčkoooo!!!Z Cááru nás huž vykopli.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Duo Sobotuo vařilo. Jukněte jak! :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
M sem vlezl Míša, tak jsem vám nemohla psáti. Docela to bylo fajn, sestřenka má čerstvý kurz,ale masíruje fakt dobře, má pro to cit. No a ještě jsme se dozvěděli, že se tam ve vsi prodává chalupa, tak jsme si jí šli obhlídnout,ale nikdo nebyl doma, tak jen zvenku a vypadá to slibně, ještě za jakou ceniu to budou chtít. Je to kouzelný kraj Podblanicka kde lišky dávaj dobrou noc:slight_smile: Jéé, huš jsme se tam viděla s mimískem naložená v bazénku:slight_smile:
Konec snění, tedˇrealita. Tak zítra tfuj , tfuj moc Katce, ať jí to dobře dopadne a ona může jít dál.

Bellí, ta chřipička je nepříjemná,ale tak trochu slibná, bo fakt jeden z těhu příznaků je jako na chřipku a když by to byla opravdu chřipka, tak taky dobře, bo tělo nebude mít sílu se bránit emryjkům a tak je líp přijme. Já jsem taky od ET do čárek kejchala a smrkala, tak móóóóc držím vše, co mám i Mikísek :slight_smile:

Májo, foteška je úžasná, prý kde se prodává to vybavení v tescomě? :grinning: Že bych si tam zítra zšla a koupila si jednu črnovlasou kuchařinku:slight_smile:

No, nic, jdu do hajan. Všem zítra přeji krásný den, dobrou náladu a úsměv na tváři :wink: MVR
28. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: jé, tady to včera pěkně žilo, a přišla i Regi a Luci, no paráda. A Moni, koukám, že taky vydržela docela dlouho:slight_smile: Andrej, pěkné zaklínadlo v tabulce, jsem se zasmála. Věruška je zmasírovaná a má zálusk na baráček, hm. Katuškooo, na Tebe mocinky myslím a držím pěstičkyyy:slight_smile:
29. črc 2009 v 06:08  • Odpověz
Máji, jsem taky koukala na ty kuchyňské doplňky a to v tom černém koupím, jenom řekni kde!!!:slight_smile:
29. črc 2009 v 06:32  • Odpověz
autor
Dobré ráánko, hřebčíne! Jen spěšně zdravím, letím do spéérchy a do arbeit... pápá všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
No jo, vždyť je středa a Ty máš zase ouřední den, OMG! Tak ať máš samé příjemné klienty a ať Ti to utíká:slight_smile:
29. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
Bréé ráno kobylky. Tady soncna rupluje už od rána. Půjdu asi vyprat vše co se dá, aby mi to uschlo a musím taky žehlit, tož dnešek bude ve znamení velkého prádla:slight_smile:
Katko, myslíme na tebe, zrovna tě asi vezou na sál bych tak odhadovala, tož telepaticky tfuj, tfuj.
Všem ostatním krásný den, pracujícím ať to rychle utíká, naší holce v akci také:slight_smile:, těhulkám příjemné těhulení a nám čekankám valstně ať to taky hezky utíká:slight_smile:
29. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Věruško, ahoj beruško:slight_smile: no jo, taky chci vyprat všechno co půjde, zdá se, že to budou jedny z posledních slunečných dnů, je třeba toho využít:slight_smile: Katuška už spinká, tak ať má pan primář šťastnou ruku, tfujtfujtfuj.
29. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Bellí, nestraš, jedny z posledních slunečných dnů :slight_smile: vždyť je polovina pprázdnin!
29. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Jak ti je? Už je to lepší, myslím psychika a co tvoje tělíčko:slight_smile:
29. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Asi blbá otázka, co psychika, myslím, že nervíky a napětí musí gradovat. :angry:
29. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Věruško, dneska ani né, ráno jsem pozdravila prďolky a řekla jsem jim, že vím, že tam jsou a kdyby náhodou né, tak s tím stejně nic neudělám a na slzy je času dost:slight_smile:
29. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
No já si to myslím, když jsem ráno viděla tu mlhu, tak už jsem viděla zimu, brrr:wink:
29. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak to je dobře. kdy že to zkusíš testík, v pátek? Svatá Anna, chladna z rána:slight_smile: ale zas když je mlha, tak je pak přes den slunečno. Já jsem taky čučela do okna a řikala jsem si, jestli je tam mlha, bo mám tak zasraté okna:slight_smile:
29. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Věruško, testík zkusím v pondělí, jestli nedorazí ms. Jste mě úplně zmagořily, mě odpůrce testování, OMG!
29. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Si říkám, že to najednou nějak letí, dneska 7. den po ET:slight_smile:
29. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky Kobylky.
Bellko tak v pondělí testíš jo?Jo je super.Budu moc držet palečky ale já věřím že ti to taky vyjde.
Věruško ahojky kočko.Jak je?
29. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj Regi, tak co, načerpala jsi aspoň nové síly během dovolené:wink:
29. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Jsem doma teprve 3 den ale nějak jsem to nepoznala.Snad se to zlepší a já si jí konečně užiju.Kdo ví???!!!
29. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Až v pondělí? Tě zmagoříme ještě víc a zkusíš ho třeba už v sobotu:slight_smile:
Regíí ahoj. Mám se docela dobře, nestěžuju si:slight_smile: Jsem furt doma, tak mám roupy. Nejradši bych tu něco předělala, třeba ložnici,ale to musí nejdřív Míša předělat akumulačky,ale pak se vrhna na malování a huš se na to těším.Co ty?
29. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Věruško, a proto žádný testík doma nemám, abych úplně nezmagořila:grinning:
29. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Brééé den, Kobylinec :grinning:

Bych dneska tááák spala, ani nevím, v kolik mimisko jedlo, jsem to ale matka, né že bych jí nekrmila a nevařila mlíčko, ale nepodívala jsem se samou únavou na hodiny. Kolem deváté nás vzbudil pošťák, přifrčel konečně ten dárek k svátku. Huž se hooopáme, táta hned jel do shopu pro baterky :slight_smile:

Jsem si umyla hlavu, ještě hodím spršku. tak vy si myslíte, že dneska bude pěkně jo? Ani nevím, kolik je stupňů, huž to vidím, 25, tak to ještě ujde. My totiž s Anýsem jedeme na sraz s kámoškama do města, tak nevím, co si na sebe odíti. Půjdeme kamsi asi na kávu bo tak něco.

Jé já měla testíků plnej šuplík a ještě je tu mám, zatím se mi nepodařilo je vyfotiti.

Co vaříte? Asi nic, bo všechny perete, já tu taky věsiti prajdu, huž se dotočila, neslyším ji...bo se rozbila, omg.
29. črc 2009 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahoj, tak už dorazila houpačka, tak to musíš vyfotit, ať vidíme, jak se Anýsek houpá:slight_smile: jo a protože máme lékárnu daleko a Pavlík má v práci moje autí, bo nemá ve svém nabitou baterku, tak se tam ani nedostanu, což je fajn, protože vidím, že bych tam hned jela:wink:
29. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Tož je to táááám, tety :zipper_mouth: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz
AHoj holky, zitra jdeme na ultrazvuk, kde by mělo být už vidět ( nebo slyšet?) srdíčko. Bojím se ale že tam nebude. Měly ste taky takový pocit, mám z toho strach.
29. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Máji, tak to vypadá, že Anýskovi se líbí a bude to asi její hodně oblíbená věc:slight_smile:
29. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj kobylky.Máji já vařím houbovou omáčku pro miláčka a já si udělám bud buchtičky se šodo nebo karbanátky se sýrem.Hanýsku ten strach jsme měli asi všichni,ale neboj se to srdíčko tak určitě je. :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.