• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Já ho sem nepustím.Ještě by tu slinu chytil a já bych pak musela dělat aspoň toho kapříka :grinning: .
27. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
chacha jasně Regí pust ho sem :grinning: jejda proč by to z tebe měli vytahovat?? :confused: neboj,to vytáhneš i sama kdyby se stalo že zklouzne,ale to se moc nestává :wink: tak šup na to :dizzy_face:
27. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
kapříka?????je to to co si myslím? :confused:
27. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
Janni.ko, proč bych se zlobila??? Je logické, že nás zajímá, proč to které z nás nejde, ne? Jen nikdo neví, proč nevychází ani IVF, protože, mimo to, že nemám ty cesty, tak jsme oba úplně v pořádku. Uvidíme, třeba to výjde zrovna teď:slight_smile: Víte, jak se někdy říká: poprvé a naposled, tak u nás to bude pošesté a naposled:wink: A už letím......
27. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
A pak bude muset jít k zubákovi, aby jí povolil panty :grinning:
27. dub 2009 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jani to bude asi ono :wink: .
Přesně tak Májo. :grinning: To to raději vydržím a budu makat moc abych byla unavená :grinning: .
27. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Janinko, 120 tablet, takže to je na dva měsíce. :slight_smile: Kája provokuje, jsem zvědavá, co by nás přiučil, mi už jsme ostřílené harafice. :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
No vy by jste mi tak akorát zkazili :grinning: ale jak se říká ZKAŽENÉHO SE NIC NECHYTÁ :grinning: :grinning: :grinning: .
27. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
Belíšku to víš že to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
Tý jo Karolko tak to je rozdíl a tos zadala jen Eregma a objednala si to z náhodně zvolených stránek,nebo z nějakých konkrétních?Tak to bych si je taky objednala :wink: teda 1200 mi přišlo fakt moc :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
Belinko se ví že to vyjde a v létě budeme těhulky všechny :wink:
27. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
Karolko,jak to že nehajáš??
27. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
Je to vončo? Tady tyto vycházej nejlevněji, ale dle vyhledávače:

http://www.picnicsro.cz//sex/erekce/erekce1/eregma-max-power-tbl-100--tbl-20-zdarma.html
27. dub 2009 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jani, já jsem přetažená a čekám, že každou chvíli dojde milášek domů :slight_smile: Zadala jsem Eregma powera ono ti to vyjede, kde to mužeš objednat i s popisem, na co je to dobré, myslím si, že je to www prozdravi, ale já takhle objednávám všechny léky :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
Májo, je to ono, :slight_smile: Na co to máš ty, ty už to úpřece nepotřebuješ, :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen je to jiná firma, ale o je šuma fuk, cena je stejná :grinning:
27. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
a za jak dlouho to dorazí?
27. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
to přijde poštou na dobírku nebo jak???Já právě potřebuju pro mužíka,dochazí mu L-carnitin a vitamín E a ten vitamín E Karolko taky baštíte?Ten je dobrý při léčbě neplodnosti
27. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
Já to mám na čumění na pixličku :grinning: Ale zas neutratim, víte :stuck_out_tongue_closed_eyes: Si to najedu na netu a čumim a přemejšlim, jak má Tvůj milášek vyboulený asi ty tepláky :grinning:
27. dub 2009 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz
Manža vysává, už sice dneska padá na déééržku, ale saje, to je vám bááájenčje pohled, takovej orgasmus pro mě :grinning: , jak ty chuchvalce mizej a drobečky vnikaj do tý trubice :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zem je zase čistáááááááá :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:37  •  1 dítě  • Odpověz
báááječnej, mě to tak rozrušilo, že se mi písmenka popletly
27. dub 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky loučím se sváma do města jsme nakonec nešli byla mi zima a pétula mi změřila teplotu a mám 38.2 ležím v posteli. :frowning2: Přeji vám všem krásné sníky a dobrou noc :wink:
27. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
Lůco, pořádně se vypoť, jste si tu nemoc asi předaly. Brou nocku.
27. dub 2009 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz
ahojáá berušky,se hlásím :slight_smile: všechny zdravím,jdu Vás dočíst ať vím co se tu děje
27. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
Zdravíčko dámy, jakpak se máte...? tý jo jak to tu čtu tak je to tu dneska pěkně sexuální..normálně bych se z toho asi mohl zbláznit.. :sweat_smile: Karlík
27. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
Luci, tak honem do pelíšku a potit, potit a potit:wink: Hezky se vyspinkej:slight_smile: Katy ahoj, kde se touláš??? Andrejka už fičijou domů a gratuluje moc Terezce:slight_smile:
27. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak pojď maličká, pojď, Tě potahám za vlásky :grinning:
27. dub 2009 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco pořádně se vypot čajík+medík a hajat :wink: Na manžílka taky něco leze,snad to nechytím :confused:
Zdravím Karlíka :sunglasses:
Berušky du se věnovat miláškovi,přeji dobrou noc a zítra sem tu jako na koni :wink:
Máji koho chceš tahat za vlásky? :confused:
27. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
jo a tu Eregmu sem si už objednala :wink: jen sem zadala bankovní převod způsob platby ale nikam sem nic nevypisovala,tak teda ted nevím kdy to teda zaplatím
27. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Janni.ko pěkný věnování, potahám naší malou Kačenku :grinning: , bo trošku neposlouchá maminku :grinning:
27. dub 2009 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz
Máji aháááá....tak papa berušky :sunglasses:
27. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.