• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Hanýsku, kdyby jsi ten pocit neměla, nebylo by to normální :wink: , držíme pěsťule, ať se tam pěkně mrská to srdínko.

Bellí, je to parádní pomocník, opravdu, jsem věšela prádlo, ona je v tom přivázáná houpe se, sleduje hračky, dobře to pan neléčitel vymyslel :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz
Holky já jsem ale prasátko.Jsem sežrala celej deseti kilovej meloun. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
To mušíš bejt te´dkonc ouplná kulička :grinning:

To jsi mi připomněla, že mám ve skříňce Nugetku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jdu ji sežrat, bo Luboš usnul, je to bezpečný :grinning:
29. črc 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz
Majky ahoj:slight_smile:
29. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
To jsem Máji.Zdenda taky čeká až usnu aby si snědl v klidu svoje oblíbený pikao.A to už nevím kam mu ho mam schovat,protože ho všude najde.
29. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
hoj, ty štědrý večer!
29. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
jsem si objednala bylinky na čaj a taky chlorellu a taky mladej ječmen! 5.000 v řiti!
29. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Ty tajemný svátku :grinning:
29. črc 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Choleru :grinning:
29. črc 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jsem tu a dám s váma pauzu.
Kde je Věruška??
Hergott , jsem tak zblblá z teho ICQ, že už se mi tohle zdá blbý a pomalý
POřád entruju a čekám hned reakce, a vono nic
29. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Jsem tu :wink:
29. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Já taky, ale budka semtam né:grinning:
29. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Všršuko, ICQ
29. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Tos udělal Andrejko moooc dobře že jsi si tyhle věci objrednala. Chlorelu a mladý ječmen znám, dělali to jeden čas známý.
Máji, Anýsek je jako vždy kouzelná. To vymyslel neléčitel?
Marky ahoj, to jsi snědla na posezení? :grinning:
29. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
ahojky děvčata :grinning: :grinning:
že já se nahlásím vždy kolem poledne :grinning: :grinning: no jo se tady cpu houskou se salámem a olivama :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnamka je to.
Musím vám říct co se mi přihodilo :confused: volal mi před chvílí mužíček a říká,seš v kuchini?já jo,tak jdi do obýváku a sedni si,sem byla celá hin co jako je :confused: a on co bys řekla tomu kdyby sme od po do st jeli na 3dny do Řecka do Atén-na fotbal sice ale to mi neva,dostali sme výlet od švagrové,let 1třídou i ubytování je to vše pro VIP :grinning: :grinning: tož letíme do Řecka no :grinning: sem se přeobjednala na zubním a na gyndě na další týden a huž se těším :wink: Sem byla u moře jen v anglii ale tam je hodně špinavé a studené brrrrr

A co tu nového?Anýsek má novou hupsnu a moc jí to sluší :wink:
Věruška bude malovat bytík :slight_smile:
Andrejka houřaduje
Belka hýčká mimíska
a Marky zbušila meloun :astonished: a jako naráz jo?My měli 9kilovej ajedli sme ho týden :grinning: a už žádnej letos nechci ani vidět :confounded:
29. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
taky držím palečky Katce aby operace dopadla na výbornou a vše bylo bez komplikací :wink: :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Magdíku, icq!!!
29. črc 2009 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Janni. Papáš jo? :grinning:
29. črc 2009 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji,spíš žeru :grinning: na to sem si dala hroznové víno a asi prasknu :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jo jo holky na jednou a už jsem i dovařila omajdu z houbyček a půlku jsem sezrala a ted jenom ležím a funím.Bříško mám jak nafouklí pumpičkou. :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tý jo Janinko ty se ale máš.Tak do Řecka jo.Já bych jela hned ani by mě nikdo nemusel prosit.Sluníčko,písečná pláž,příroda a pěkně opálený těla.
29. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jinak jsem si holky na zítra udělala hýčkací den.Jdu ráno k holiči a pak na kosmětiku.Po té jdu na sezení z porodní asistentkou a pak budu cvičit.Bude to takovej odpočinkovej den. :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Marky tak všechno až na ty opálený těla :grinning: se slunit nebudu a plavat taky ne,jen po kolena :wink:
Tak houbovku vaříš jo,já ji dělala min pátek a včera sem ji dojedla,měla sem ji snad 5krát k obědu :grinning: ale když ona je tak dobrá a hlavně sem ji pořádně okyselila :wink:
29. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tak to budeš mít hezký den Marky :slight_smile: pěkně si ho zítra užij :wink:
29. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
On jí chtěl udělat Zdenda tak jsem mu jí uvařila a je fakt výborná.Zítra si to užiju se vším všudy.Dlouho jsem nikde takhle nebyla tak se nechám rozmazlit a hýčkat.Potřebuju hlavně ten obličej vyčistit nebo je to hrůza.Jinak mi v pondělí přijede Regínka tak musím bejt pěkná aby se mě nelekla. :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
jéé se uvidíte s Regí to je super :wink: no já musím říct že mám ksichtík jak dětskou prdelku :grinning: a to sem dřív měla občas nějaký pupeny,jen se mi udělal kolem nosiku trochu vyrážka,ale tu mažu měsíčkovou mastičkou a je docela na ústupu :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
To já mám obličej samé akné už od mala ale ted jak jsou hormonky na postupu tak je to horší a horší.Potřebuju zase hloubkově vyčistit a poradit se na nějaké masce nebo krémíku nebo i čistícím toniku nebo jak se to jmenuje.
29. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
já vyzkoušela vše možné i Mery Key a to byla dost drahá kosmetika a taky mi nesedla až úplně náhodou -sme dostaly ted v lednu od firmy kosmetické balíčky od Nivea a byly tam krémy a odličovací mlíčko s tím Q10 a to mi úplně vyhovuje,mám krásně čistý obličejík a jemný vrásky na čele zmizely :wink:
29. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj Ahoj zdravím všechny kobylenky po dobrém obědě.Jdu jen nakouknout jak se má Belinka a kdy bude testíkovat aha už jsem to přečetla tak v pondělí držím pěstule.
Anýsek má nádhernou houpačku ,škoda že takové věci nebyly pro naše děti před 10ti léty by se hodili.
Tak zas letím mějte se pěkně ,chystám se na zítra brzy ráno vyrážím na to vyšetření do Brna.
29. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tahle ta kosmetička co kní jdu tak používá čistě přírodní kosmetiku,že nealergizuje a hojí.Taky krásně voní a dělá mi dobře.Jen je to dlouho co jsem u ní byla naposled tak uvidím co mi poví zítra.Jinak ta Nivea s koenzimem Q10 je opravdu dobrá a taky krásně voní.Používala jí bejvalá tchýně.
29. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.