• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Janinko, tak do Řecka! Super,ale nebojíš se letět? Od kdy nemůžou těhule do letadla? Asi až před porodem, tak to se tě zatím netýká:slight_smile: Tož si to tam užij, já tam taky nikdy nebyla.
Marky, ty si užíváš:slight_smile: A jaké sezení s porodní asistentkou? To už budete probírat porod, jo? Ta j¨si to taky užij.
Zdravím Leontýnku, jak se vede? Co zdraví a baráček, makáte? Hlavně se šetři.
29. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Leontynko, Janni, ahoj holky:slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jsem musela dočíst:slight_smile: Janni, výlet do Řecka, paráda. Leontynko, ať Ti to vyšetření zítra dobře dopadne:wink:
29. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky Věruško jo jo užívám si to a docela to potřebuju.Jinak těhule nesmí do letadla od 30tt.Kvůli hrozícímu předčasnému porodu.A co se týká tý porodní asistentky tak to je v kurzu pro těhule co chodím.Jednou týdně je sní sezení a povídá nám o těhotenství porodu nemocech a tak.Jinak zdravím Bělku.
29. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Belí ahojky,zahříváš zahříváš?Tak zahřívej :slight_smile:
Věry těhule od 28tt musí mít potvrzení od lékaře že je vše oki a můžou letět tak yzáleží na společnosti každá to má jiný.Trochu se bojím letět,ale já se spíš bojím toho letadla,aby nespadlo no :confused:
29. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Leontýnko zítra držím palečky at to dobře dopadne a co ta Katka nemáte na ni někdo mobilník?Snad je vše O.K
29. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Marky, to je fajn, že takhle chodíš na kurz, to by mne taky bavilo.
Janni, neboj, létání je prý nejbezpečnější druh dopravy:slight_smile:
Jdu něco dělat, tak zatím páááááá
29. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Myslím, že Katuš ještě dospavá, psala Andrejce, že se ozve, až bude moct, beruška.
29. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jedině všem doporučuju.Člověk se tam dozví spousty věcí a seznámí se z dalšíma ženskejma.Je tam sranda a nepřijde ti že jsi sama.
29. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Majky, jak sama? Vždyť máš Zdendu
29. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
To jo ale ten je pořád v práci a řeší jiné věci.Tak jsem sama.A co ty?Jak je?
29. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jo tak. Je to v pohodě, semtam zapracujou nervy, ale myslím, že jinak v pohodě:slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky.
Je tady ještě někdo nebo odpočíváte někde venku po obídku???
29. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
No asi ne.
Tak já jdu zase uklízet.
29. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Kočenky zlatý, dočítat teď nemóžu, ale mluvila jsem s Katuškou, moym je venku, laparkou to bohužel nešlo, ale vem čert jizvu, je to venku!! Je jí špatně, ale to je bohužel normální. Hlavně, že to má za sebou a je po obávané narkóze. Bude tam asi týden.. Stop... jdu makat, ale určo nakouknu, až nebude fronta
29. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Tak paráda, hlavně, že ho má venku. Ten pooperační stav jí nezávidím. Andrejko,pozdravuj jí.
29. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Andrej tak to je super že už to má Katka za sebou.Přesně jak sji napsala.Čert vem jizvu hlavně že je to venku a Katka to má za sebou.Týden uteče jak voda a bude zase doma.Tak jí moc pozdravuj.Děkujem za info.
29. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Holky děkuji že na mě myslíte,já doufám že nebudu muset na operaci.
Katušce přeji at se brzy uzdraví a je jí líp.
Jsem skončila se žehlením věci mám též nachystány,malí šel k sousedům tak si jdu dát dvacet,dnes jsem si ještě nesedla.
Zdravím Věrušku,Reginku,Andrejku,Belinku,Majky,Janiku,Maju a Anýska.
Večer ještě kuknu.
29. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky Leontýnko.
Ty naše zlatíčko kde se pořád touláš?
Jak ty jsi na tom?Já teď nemám přehled.Dlouho jsem tady nebyla.
29. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Jééé, tak super!!! Katuška má myom venkuuu, čert vem jizvu, hlavně že bude moct zase bojovat o miminko a jistě ten boj vyhrajeee:slight_smile:
29. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Bellko a jak se cítíš ty?Už máš nějaké těhu příznaky?Kolik sis nechala zavést?
29. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
Regi, zavedli mi nakonec 2 morulky a nic zvláštního necítím mimo únavy, která je z Utrouše:wink:
29. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Páni tak 2 hrášky jo?Tak budu držet palce aby se uchytli oba.Kdy testíš?
Mě je hrozně záhadou proč berete utrouš a jánikdy nebrala.Vlastně jen jednou a to po ivf.
29. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Regi, Utrouš se po IVF dává na podporu časného stádia těhotenství, je to progesteron, víš.
29. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
No a proč mi ho nedávaj po IUI???? :confused: .To k tomu nepatří?Mám ale otázky co?Promiň.Sbírám info abych byla na další připravená.Teda jestli na nějaký pudu.
29. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Holky já utrouš nemám mám jen crinon gel ale myslím že je to to samé :wink:
29. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahojky Jani.
No to je jedno ale já nikdy nic neměla.Tak nevím.
29. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Regi, už jsem tu, volal mi Pavlík, tak jsem nemohla, víš?
29. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Jj, je to to samé a myslím, že Monča má jak ten gel tak Utrouš. Regi, normálně se na to v CARu zeptej.
29. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
No to se budu muset zeptat.Teda jestli tam ještě někdy pudu.
To je v pohodě.Pavlík je přednější.
29. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.