• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Zdravím, jsetm tu nová, mohu se přidat do diskuze?
29. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
ak303 ahojky.Vítej mezi náma.Jasně že můžeš.Že jo holky :wink: :slight_smile:
29. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
Děkuji, je potřeba si s někým popovídat, kdo je tam tom obdobně.
29. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
No to je pravda a to jsi tady dobře.
Tady diskutujem o všem.
29. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahojky Redží ty jsi tady zase? :grinning:
29. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Jinak zdravím novou tvářičku ahoj ak303.A co máš ty za problém pověs nám. :confused:
29. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahojky.
Nojo Marky.Občas sem vlítnu a jak vlítnu tak zas odlítnu :grinning: .
29. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
No já mám za sebou IVF byla jsem ve 3 měsíci a dnes mi sdělili, že v pátek mi to vezmou, protože miminku přestalo bít srdíčko. Tak jsem z toho špatná. :frowning2: :frowning2:
29. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
Ak, vítám Tě mezi námi a je mi moc líto, že jsi za námi musela přijít s takovým smutkem. Jestli se potřebuješ vypovídat, jsme tady, beruško.
29. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Tak to mě moc mrzí a je mi to moc líto.
29. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Ak303 vím jak ti je.
Já tohle měla po IUI ve druhém měsíci.Klidně se vybreč a zanadávej si na svět.Jsem klidně napiš taky co cítíš.Pokud to bude v našich silách tak pomůžem aspoň slovně.Mě tady holky hodně pomohly.
29. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Je mi hrozně. Tak jsme byli šťastni že se to povedlo a teď tohle.
29. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Jojo mi byli taky hrozně šťastní po tolika nezdárných pokusech.Všude jsem to řekli a pak tohle.Je to hrozná rána ale věř že bude líp.Já to taky zvládla a spousta holek to tady taky zažila.Sice jinak ale všechny si tady tím projdem.
29. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Ak, je nepochopitelné, když už se konečně dočkáme toho našeho zázraku, že se stane něco takového, naše Věruška tady, přišla o miminko v 5.měsíci.
29. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Je to opravdu hrozné. No ještě musím vydržet ten pátek a pak po nějaké pauze, nevím jak dlouho musí být, tak do toho půjdem znovu. I když s ještě větší obavou. :frowning2:
29. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Ak Bellka má pravdu.Na Věrušku jsem úplně zapoměla.
Klidně piš a jak už jsem psala mi se pokusíme aspoň slovně ti pomoct.Kam chodíš do CARu?
29. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Byla jsem v Brně na Unice
29. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Nevím jak je to u IVF ale u IUI jsem šla hned po 6ti nedělí do boje.Byla jsem už po druhé a zatím nic.Jinak mám celkem za sebou asi 7 pokusů a z toho jeden ten samý co ty ale bojuju dál.Nevzdám to.
Chce to jen o tom mluvit a dostat to ze sebe.Mě to hodně pomohlo.Hlavně opora v manželovi je důležitá.
29. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Tak já mám zatím jen přítele, manžel bude za měsíc :sweat_smile: . JJ budu bojovat,jen je to opravdu šok a ten kdo to nezažil tak to nikdy nepochopí. Teda to těch pokusů máš dost za sebou. Jen prosím tě neznalcovi vysvětli co je IUI
29. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Ak, ta bolest už v Tobě zůstane, ale je moc dobře, že už myslíš na to, co bude dál. Myslím, že na další IVF můžeš jít za 3 - 6 měsíců, ale každý CAR to má jinak.
29. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
IUI je inseminace.
29. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
No abych to upřesnila, my nebyli přímo na IVF ale ICSI. Ale asi to bude stejný.
29. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
Já mám také přítele ale na to nesejde jestli manžel nebo přítel.Prostě ten co sním žiješ by tě měl hodně podržet a být velkou oporou.
IUI je že já mám dárce na sperma.Přítel nemůže mít děti.Je to jako sex ale nic necítíš :grinning: .
Šok to je.To máš pravdu.Určitě bojuj.Jak už psali holky mě tak je vydět že to tělo těhotnět chce.Ty jsi byla poprvé na IVF a hned na poprvé jo?
Jo nevím jestli jsem to dobře napsala aby jsi to pochopila.Já to moc neumím.Jsou tady holky které to umí líp.
29. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
Ak, napsala jsi to dobře, měli jste IVF a použili metodu ICSI, což je upravení jedné spermie do vajíčka.
29. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Jo pochopila. Děkuji. Přítel je na tom hodně špatně, ale zatím se povedlo, že ještě nějakou tu šikovnou spermii vybrali. Jo byli jsme poprvé a vyšlo to. Ale bohužel jen ten začátek. Tak snad teď podruhé už se to povede. A kolik Vás to stojí?? Asi dost že...Nechci být moc zvědavá, spíš se informuji, kdyby jsme to taky potřebovali.
29. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Ak, myslíš, kolik stojí ten dárce? To jsou malé položky, ale Regi to bude vědět nejlíp.
29. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Ak nejsi zvědavá.To je naprosto normální.Takhle bych to nenazvala.
Já třeba neplatím nic.IUI je zdarma do 35 let.Platím jen dárce a to 550 kč za jedno které mi dávaj.IVF jsem měla jednou a taky jsem nic neplatila.Platí mi to pojišťovna.Tak já timoc neporadím ale Bellka určitě má víc informací.
29. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Jo o IVF vím, to se neplatí. Ale my měli tu metodu ICSI, která se bohužel platit musí. Jiná metoda pro nás není vhodná vzhledem k tomu, že je na tom partner se spermiemi špatně.
29. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Ak, no jo, když půjdete na IVF, tak tu metodu ICSI budete potřebovat, pokud budete mít manželovy spermie. Ale pokud byste měli dárce, tak stačí IUI a nemusíš na IVF, viď? Pochopila jsem správně, že Ty jsi naprosto v pořádku.
29. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
A kolik platíš?Přesně nevím co ICSI ale pokud ty jsi v pořádku a přitel ne tak by stačilo jen to IVF ne?Teda to si myslím já.Sama se v tom moc neorientuju.
29. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.