• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Regi, úplně vedle, popleto:wink: ale to nevadí, kdo se v tom má vyznat, viď?
29. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
No to jsem celá já Bellko.
Mám toho teď nějak moc.Tak se moc moc moc omlouvám.Prosím odpuste mi holky :frowning2: .Děkuju.
29. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
A jé je holky se nám zamotaly v pojmech.No jo když ono je tolika skratek že člověk se v tom pak nevizná.
29. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Regi, proč se omlouváš? Když jsi to neměla, tak o tom nemůžeš tolik vědět přece. Ty zase víš víc o IUI:slight_smile:
29. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
Jj, Majky, zkratky a zmatky:grinning:
29. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
No taky úplně ne, mám poruchu dozrávání vajíček, takže potřebuji stimulaci. Takže to máme oba špatný, ale já jsem na tom o trochu lépe.
29. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
Já vim ale jsem taková že se omluvám.Maminka mě dobře vychovala :slight_smile: .
Jo IUI je moje parketa a asi zůstane.
29. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Ak, tak se můžete domluvit, že si necháte oplodnit nějaká vajíčka dárcem a nějaká manželem.
29. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
No metoda ICSI se musí hradit celá, tj 19.000 plus léky, takže nás to vyšlo něco přes 25 tis.
29. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Ak je to všechno nespravedlivé ale člověk proto udělá úplně vše aby se to povedlo.No je to hrozná cena ale člověk to podstoupí.Já si vždycky říkám že člověk příde om víc než jen o peníze.
29. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
to máš naprostou pravdu. A je to hrozně nespravedlivé. Když člověk vidí a čte co některé matky udělají svým dětem.... a jiné které by pro ně udělaly první poslední s tím mají takové trápení. A jak koukám, tak je nás teda hodně. Ale věřím, že vše dopadne dobře...všem nám tady :slight_smile:
29. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Ak, no jo, než se člověk sám dostane do téhle skupinky, tak ani nemá ponětí, kolik nás je a s jakým osudem.
29. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
To jo, když jsme začali docházet na kliniku, tak jsme se divili, kolik je tam párů, co nemůžou mít děti bez pomoci. A na těhle stránkách, to teda úplně koukám. ALe musím říct, že to opravdu pomáhá, když si můžu povídat s někým, kdo už něco podobného zažil, ví jak se cítím a snaží se Ti pomoct..i když jen písemně. Moc Vám děkuji.
29. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Holky jdu zase makat a vybírat korunky.
Ak hodně to pomáhá.Chce to jen mluvit a mluvit.
Jestli chceš tak sem klidně choď dál.Jestli ti to aspoň trochu pomohlo tak je to jen dobře.
Tak zatím holky.Večer ještě juknu.
29. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Regi, máš dovolenou!!! Ak, je moc důležité, si o tom s někým popovídat a i když máme vedle sebe úžasné chlapy, tak to někdy nestačí a né všemu porozumí.
29. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Hlavně chlapi to asi vnímají trochu jinak než my. Určitě je to trápí, ale pořád je to jen chlap. Každá má určitě doma úžasného chlapa, ten můj to vzal taky dobře, snaží se i když ví, že se s tím musím poprat sama,ale už pomýšlí jak na to vlítnem znovu aby jsme byli brzy rodiče :wink:
29. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahojky
Bllinko jak je?
Regí nazdárek kde se touláš?
Ak 303,je mi líto co se stalo.Konečně po vítězství zase prohra :frowning2: držím palečky do dalšího boje :wink:
29. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Peťko ahoj, zase tak pozdě z práce? Mě je pořád stejně, takže nijak:slight_smile: Ak, je moc dobře, že už máte plán, co dál. Budeme držet pěstičky:slight_smile:
29. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj Petjuno, děkuji, snad to příště vyjde. Je to opravdu velké zklamání ale věřím....
29. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
No plán sice máme, ale asi je to ještě předčasné. Ještě se z toho budeme muset vzpamatovat, samozřejmě informovat rodinu a to bude řečí...no však to asi znáte....Jinak ale už aby to bylo za náma a my se těšili...
29. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Nene byla jsem jen dopoledne,pak jsem byla s mamčou a Baunkou na pozdním obědě a na obr procházce :wink: bolí mi celé tělo :frowning2:
Ak tady si tím zklamáním prošla asi každá :frowning2: taky proto víme moc dobře jak Ti teď je :frowning2: ale uvidíš bude líp :wink:
29. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
JJ určitě bude líp. Bohužel se stejně nedá již nic dělat, takže se musím držet a dívat se na to co bude...
29. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Právě, že se nedá už nic dělat. Teď to chce jenom ten čas, aby se aspoň trošku dušička zahojila, ale musíme věřit.
29. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Začátky jsou vždycky těžký u všeho....
29. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Ak kolikátý týden jsi byla? Jestli se Ti nechce neodepisuj,pochopím.
29. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
V 11 TÝDNU. Vím, je to brzy a stává se to, ale nejhorší byl ten pocit, když jsem byla na tom ultrazvuku v 6 týdnu, tak jsem viděla srdíčko...bouchalo jak o závod. A dnes mi doktorka ani ultrazvuk dělat nechtěla, že prý je vše v pořádku, ale já chtěla fotečku pro přítele který je v práci a nemohl být se mnou...Tak na ten monitor asi 10 minut kouká a pak mi řekne, že srdíčko nevidí bouchat, takže se vývoj miminka zastavil. A že si mám dojít v pátek na vyjmutí...
29. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
No to už je dost.A doktorka fakt úžasná :angry:
29. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
To jo, taky mě to dost překvapilo a zvažuji, že půjdu jinam. Kdybych na tom ultrazvuku netrvala, tak nevím, asi by to bylo zajímavé. Je mi z toho všeho na nic, ale bohužel...
29. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahojky Petruš ty těhulko naše.
Já mám nějaké problémy tak jsem řešila ale nevyřešila.
A jak se cítíš ty?
29. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Ak303 vítám tě mezi náma beruško,je mi hrozně líto toho co se ti přihodilo....čas vše zahojí a zase bude líp,hlavně že máš plán co dál a víte že se pustíte do dalšího boje.
Jka jste tady mluvily o tom ivf tak mi měli taky ivf+icsi a platili sme 7500 za Ivf + 10 000 za ICSI +teda puregon ten mě vyšel na 2000 tak za IVF ste taky platili určitě,ICSI tolik určitě nestojí :wink: každý Car to má jiné ale že by tolik rozdíl to se mi nezdá,my byli v Brně v Repromedě a můžu jen doporučit :wink: :wink:
29. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.