• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ak, nevím co říct.
29. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Ak tak tos mě šokovala,opravdu,nevím taky co na to říct,mě si třeba můj gynekolog hlídá a ted sem plašila a šla na ultrazvuk a udělal mi ho hned ani sem nemusela nic vysvětlovat.Na tvém místě bych si našla určitě jiného gynekologa,je dobře že si na tom ultrazvuku trvala.
29. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Berušky, za chvilku přijede Pavlík z práce, tak se zatím loučím:slight_smile:
29. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Belinko tak papa
29. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
Ak také nevím co říct i když jsem si to prožila taky.
29. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
Tak jsem doma, myslím, že jsem to nepsala, bo jo? Jsem nějaká přehřátá bo co :grinning:
Jdu vás postupně čísti.

Janniko, já tak spěchala na to setkání, že jsem přešla, že letíš do Řecka, no neser :grinning: , já cu taky letět :grinning:

Pupeny na xichtě se tu taky řeší, tož já mám dneska novej pupínek na xichtě, krááása nesmírná :slight_smile: a koupila jsem si po porodu nějakej krémik v lékárně, bo to byl děs.

Leontýnak jde na nějaké vyšetřo ráno, tak držím paluchy, ať jsi ok.
29. črc 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím Janin.ku, no IVF plus ICSI nás vyšlo na 19 tis, plus léky, které nás vyšly víc, protože na mě stimulace nezabírala, tak jsem musela brát větší dávky injekcí...Ale máš pravdu, každý to má trochu jinak, bohužel jak vidím, rozdíly jsou znatelné.
29. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Dále se tu dočítám, že Katuška má už po operejšn, to je báječný, teď se ještě vyspat z tej narkózy a bude den ode dne líp. Zdravím ji :zipper_mouth: :dizzy_face:

Majky a ten kurz máš každej tejden jo? To my měli jen tři a byli na dvou, bo o tom prvním jsme ani nevěděli. Kolik tě to stojí? My platili 200Kč za každej.
29. črc 2009 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz
Májo kde ses toulala.Ty jsi pořád někdwe v luftě.To je hrozné s tebou :grinning: .
29. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
No a už jsou zase všechny pryč.
29. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Jo to jsem měla štěstí, protože kdyby mi ten ultrazvuk neudělala, tak na další jsem byla objednána na 14.8. kvůli genetice...tak to by asi bylo zajímavé. I když asi už bych začala pociťovat nějaké potíže.
29. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Máji a kde si byla na srazíku?sem si říkala že tě tady nevidíš a huž si mi chyběla :wink:
No jooo,zítra valím do City koupit botky bo večer v po je nějaká luxus véča tak prý máme být oháknutý noooobl,mě stejně zajímá jen to moooře :grinning: a mužíka taky.Huž mám nachystaný tamponky že do moře aspon na chvilinku vlezu taky :slight_smile: ale fakt jen na chvilku když tam budeme celý odpoledne,pak zalezu pod slunečník a bude :wink:

Ak já si píchala 150jednotek a pak asi 5 dní jen 75 ale jak mi říkal dr každé tělíčko reaguje jinak a je těžké odhadnout kolik to bude stát.

Berušky jdu do hajan,pokoukám na přátelé a pak na Donutila a budu chrupčit,přeju všem dobrou nocku a krásný sníky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Jani dobrou noc a hezky se vyspi.Papa kočko.
29. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
ahoj holky konečně jsem se k vám dostala a to díky Belce nemohla jsem vás najít měla jsem jít v srpnu na KET ale bohužel kvůli operaci se to posouvá ale ještě nevím na kdy. Mějte se krásně a já se zase připojím. Jinak jestli máte nějakou tabulku kam píšete co máte zasebou atd. tak já chodím do brna na Unicu a mám zasebou IVF+ET a čeká mě ten Ket tak pa
29. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jani dobrou noc :wink:
Regí to je mi líto,že jsi řešila ale nedořešila :frowning2: Já celkem dobrý občas žaludek jak po opici ale nebliju :wink:
Ahoj Verčo :wink:
Máji ahojky krásné foto z kuchyně,mocinky pěkné doplňky :grinning:
29. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
dobrý večer berušky moje.
Zdravím novou kočku at303 je mi líto co se přihodilo moc mě to mrzí :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
OMG, to si děláte prču??? Kdo to má dočíst??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky Lucko.
Petrušsnad se někdy vyřeší.To je fajn že zatím nevoláš cizinu :grinning: .No a jinak už ti to došlo že jsi těhulka?už asi jo co když máš 9tt co???
29. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ještě Vás nemám dočtené, ale zdravím novou Ak303, jestli to dobře chápu, tak byla na IVF s ICSI. Je mi líto, jak to dopadlo, ale příště to určo vyjde. odkud jsi Ak? Z Brna? Možná se to dočtu dále, ale Lub. mi bere noťas, tak se pereme :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco ahojky s tebou už jsem se tady nesetkala ani nepamatuju.Jak je? A víš,že mi úplě vypadlo kdy se chystáš do další akce :wink:
29. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky Andrej.Kde ses tak dlouho toulala????To máš tak dlouhou šichtu jo?
29. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Jéé, Janninka frčijó do ŘEcka? Kdy a kam? Sjúúpr..
jsem četla "Věruška bude malovat pytlík" :grinning:
Budu reagovat postupně....
29. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Srpen září huž to vím,Andrejky tabulečka mi napověděla :wink:
29. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jééžiši, mám dočteno...uf
29. črc 2009 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem zase na chvilku tady. Á vidím, že Verča nás taky konečně našla:slight_smile: Andrejko, no konečně jsi taky tady:slight_smile: Luci zdravím Tě:slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Petruš ahoj jsi holka šikovná že jsi na to přišla. Ještě že máme naší Andrejku a píše krásnou tabulku s té se všechno dočteme.
Ahoj Regí a Andrejko Májinko prostě všechny moje kobylky :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Oubošovi nic nepůjčujcelý den jsme Tě neviděly :wink:
Regí nene nedošlo.Jééé a to jsem Vám asi zabudla říct,že mam průkajdu :wink: Byla jem se zaregistrovat u nového doktora a on mi řek,že pokud se mu bude líbit UTZ tak,že mi dá průkajdu.Vše bylo jak mělo miminko mělo 16mm :grinning:
Andrejko nazdárek :wink:
29. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Zdravím i Verču, ale asi se neznáme :confused: bo jo?
29. črc 2009 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco to máš pravdu Andrejka je poklad :wink: A to musíš i se stimulkou nebo mrazáčky??
29. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Máji, Verča byla už na starých snažilkách a má toho malého nemocného synovce.
29. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.