• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Gratuluji Petjunko k tej dlouhej Lovosici :grinning:, 16mm a o průkajdě ani nemluvim, paráááda.

bflmosvz taky zdravím :zipper_mouth: :dizzy_face:

Já si jdu hoditi sprchu.

Janni, byla jsem s kámoškama na kávě, s Verunkou z porodky, kterou máme v albíku..., jo a Anýs tam komplet ohodil židli blijákama, krááása :astonished:
29. črc 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
Petruš to musím se stimulkou mražáčky žádné nemám ach jo :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Aha bellí, tak to já nevím, bo já byla v tej druhej diskuzi, bo to už bylo asi rozdělený :unamused: , no neva, se seznámíme :wink:
29. črc 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
Luci a půjdeš zase do Ostravy? Od srpna už totiž jede ta Polanka, jedu tam 7.8. na krev a můžu Ti dát číslo, ať si tam můžeš zavolat:slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Zdravím všechny, trochu jsem se odmlčela, takže teď jsem nestihla reagovat. ALe děkuji všem za podporu
29. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj kobylky, tak jsem vás zběžně taky dočetla a zdravím novou
Ak, které bych chtěla do pátku popřát pevné nervy a pak novou sílu na další pokus. Já jsem o miminko poprvé přišla v 9. tt a teď bohužel až v 17.tt, to je už 5. měsíc. Mám taky problém s dozráváním vajíček,tak jsem měla vyšší dávky hormonů na stimulaci, poslední pokus cca 25. 000 . Měli jsme tak ICSI, je větší šance oplodnění. kdybys potřebovala něco víc sdělit, ráda ti napíšu. Jo a když jsem o to přišla v 9. tt., tak jsme se začali snažit o další už za 3.měsíce, ale teď mi doporučili za 6. měsíců.
Jinak zdravím další kobylky:slight_smile: Stránky zase žijou ou:slight_smile:!
29. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Lůco to neva budeš plná sil :wink:
Máji tohle si pamauju Terka poblila taky vše co bylo po ruce :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
děkuji veere2... je to fakt hrůza, doufám že další pokus už bude úspěšný až do konce....Doufám,že i Tobě to teď vyjde a v pořádku.
29. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Beluš ještě jednou to zkusím s Ostravou a pak když tak půjdu jinam
29. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
jo ,jo všechny tu doufáme, až do uplného konce:slight_smile: tím myslím do porodu:slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tak dneska přišel manžílek s tím,že bychom mohli na pár dní do Chorvatska.Nemáte tam někdo kontakt na nějaký ubytování?Dost často tam mají češi byt a pronajímají to.My máme známí s vilou na Floridě ale nemam na letenky :grinning:
29. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Věruško čauky já tě ouplně přehlídla :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ak, jak se vlastně jmenuješ? Jestli nevadí, že se ptám, je to zkratka tvého jména? A máte nějaké mražáčky?
Jinak gratilka Petí k průkajdě:slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Šmarjá, než dočtu, další stráánka a huž půlku věcí nevím..
AK303, je mi to moc líto :frowning2: . Já byla na revizi také v 11tt a bylo mi řečeno, že dle velikosti mimi nežilo už 3 týdny, já zase tenkrát měla gyndařku na dovolené. Je to hodně těžký, ale zvládneš to, neboj. :wink: Ty dva dny před revizí budou asi hodně nepříjemný, tak si choď ulevovat za náma.
29. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Petruš ty už nejsi u Mullera? :confused: .Gratuluju k průkajdě.
29. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Petjunko, kdepáák, to víš, že jsi psala huž o průkajdě :slight_smile: všechno vím, všechjno čtu :grinning:
Belíšku, kulíšku, hnízdíš , hnízdíš?? Tož už embryjka vytahujou klky a šroubujou se do dělohy :wink: :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Regíí, copak ty, něco řešíš? Máš nějaké špatné období, bo zlobí chlap?
29. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Belíšek hlavně dneska celý den žije mezi kalhotkama, bo má ms doraziti, OMG.
autor
Zdravím moc všechny přítomné i nepřítomné :slight_smile: . Já ještě jdu žehlit, tak nestíhám reagovat na vše...
Zítra zasejc schůzujeme v baráku a v pátek juchú na víkend, jedeme ke známejm do soboty na grilovajdu a pak na naši chajdulu do neděle..
ANDRE.... no mě gynekoložka řekla, že velikost má takovou jakou má mít, ale že nevidí srdíčko a krevní řečiště. No prostě že se to stává. ALe jak už jsem tady psala, původně mi ani ultrazvuk dělat nechtěla, jen mě prohmatala a že je vše ok.
29. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
MS má doraziti,ale až za rok, ty jedna Bellucho!:slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Věruško poštáááááááááá.
29. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ak, od takové doktorky bych šla pryč, protože když jsi po IVF, tak se to automaticky bere jako rizikové a ultrazvuk na každém vyšetření , hlavně ze začátku je uplnou samozřejmostí!
29. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Táák Bellí, Věruška Ti to snad řekla jasně, ne??? :grinning:
Ak303, Já jsem daleka ubližovat Ti ještě větší nejistotou, ale stejně bych si před narkózou ještě řekla o ultrazvuk.
29. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
To jsem si taky říkala.Je mi z toho zle ještě víc, než je mi mizerně. Už si chci najít jiného doktora, protože tohle se mi opravdu nelíbí.
29. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Já myslím Andrejko, že jí ho udělají ještě před zákrokem. Takhle to aspoň chodí u nás v nemocnici. Na příjmu mne ještě vyšetřovali.
29. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ak, odkud jsi? Máte tam víc doktorů?
29. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Z Břeclavi, a je jich tady víc. Tuhle mi doporučili že je kapacita...a po dnešku teda fakt pozoruji jaká. :angry:
29. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
AK, víš, ono to máš těžký. Starší generace neměla UTZ vůbec a věděla kulový. Dodnes ještě kolují články o škodlivosti častých UTZ na miminko. Mně doktor říkal, že většinou by ty zamlklinky asi odešly samy, ale třeba po delší době. Je to zkrátka hrozně těžký období, ale není nekonečný. Teď v první řadě vydržet ty dva šílené dny. Pak přijde trošinku úleva, uvidíš. A zase začneš plánovat :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
No, Věruško, to je taky fakt, že po IVF by mělo být vždycky víc sledování..
29. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.