• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Břeclav, tak jsem projížděla na kole, když jsme byli v Lednici na dovolené,ale to už je dávno. Ak, Andrejka ti to napsala hezky. Hlevně zvládnout tyhla dva hnusné dny a pak už to bude lepší a lepší, uvidíš. Budem na tebe v pátek myslet:slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jo jinak pro doplnění jsem ALena. Ultrazvuk si nechám určitě udělat a mám pořád nutkání si ho nechat udělat i u někoho jiného, protože jsem v tu doktorku ztratila důvěru. Ještě jednou bych Vám všem chtěla poděkovat za podporu.
29. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ak Alenko:slight_smile:kam jdeš na zákrok, do nemocnice? Tak ti ho tam udělají určitě sami a na tu Dr. se můžeš vykašlat.
29. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
JJ do nemocnice a bude mi ho dělat moje doktorka :angry: . Pak s ní ale končím a jdu jinam, protože tohle mě dostalo.
29. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky
vítám Alenku, taky se připojuji k ostatním a posílám ti moc sil ať tyto dva dny zvládněš co nejlíp.
Regí já brala i po IUI utrouš, tak si ho zkus vyžádat. jinak to mi uniklo že už jsi jedno IVF měla.
Leontýnko na zítra hodně štěstí při vyšetření.
Janiko tak to je teda super překvápko :slight_smile:
jinak zdravím uplně všechny berušky a zrovna přeju dobrou noc, jsem dnes uplě splavená tak jdu rovnou do postele.
29. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Holky dodělala jsem bramboráky,opláchla nádobí a jdu žehlit.Pak rychle do pelechu.
Tak se sváma loučím a přeji dobrou noc a hezké sny.Papa a ak303 drž se kočko.
29. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Lásky, jdeme do lesoparku s Tairunkou, pak ještě písnbu
29. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Regí já Ti zapomněla napsat,že Múller nám dočasně končí.Jde na velkou operaci s plotýnkama tlačejí mu na míchu tak holka hledej jinéh doktora.Nejdřív tam bude v únoru :frowning2:
Andrejko no to jsem popleta,já z ní mam takovou rados,že to budu hlásit jako novinku ještě za měsííííc :grinning:
Majdí ano kontakt s kalhotkama je v tyto dny velmi častý jev :grinning: tím jsme asi prošly všecičky,že???Ale ona nedorazí to je jasný :wink:
29. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Alenko a nechceš se jít zítra zaregistrovat k jinému gyndaři, který by ti utz zrovna udělal? je to asi hodně narychlo, no.
29. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
To je opravdu dost na rychlo, hlavně nejdřív musím nějakého sehnat. A zákrok je v nemocnici, takže stejně by tam asi ta doktorka byla, protože ona má i ordinaci v nemocnici a co vím, tak je u operací pořád, protože ona vlastní rodinnu nemá a žije jen prací
29. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Andrejko doufám že bereš i manžu, já bych se bála tak v noci.
29. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Tak já jdu řešit s tím manžou co s námi bude :wink:
Leontýnko zítra hodně štěstí :wink:
Katuško na tebe myslím ať je vše ok a jdeš brzy dom. :wink:
Bellí pohodu a klííííd :slight_smile:
Mončo ahojky :wink:
Ak pevné nervy a drž se :wink:
Všem dobrou nocku :slight_smile:
Andrej nezatoulej se :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Peti gratulka k průkajdě :slight_smile:
Taky už jdu nebo tu usnu na klávesnici, tak dobrou.
Belli neboj budeš těhulka, tak žádná ms nebude.
29. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Mončo dobrou taky půjdu papa :wink:
29. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Já už 4x psala, že tu nebyla Monča a pořád mi to padá a ona už je tu a aj už šla spát, OMG.
29. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky, jdu odpočívat, možná i spát. Všem Vám děkuji a určitě se opět uvidíme na těchto stránkách. Přeji všem dobrou noc a sladké sny :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Mončo, Petí, Alenko dobrou noc. Alenko, drž se.
29. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Než povečeříme knééédle se švestkama, tak Kobyla spí.

Podivuje mne na tom dnešním dni, že muži měli nějako nápady brát ženy k mooooři a teho mojeho to nepostihlo :confused: , proč? :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz
Brou noc všem odchozím do pelíškůůůů
29. črc 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Věrýsku, kde Ty jsi byla gancn tááág?
29. črc 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
A Katy huž nepřinde bo jak? :confused:
29. črc 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Věrýsek jsem já? :slight_smile: :wink:
A Katy je kačer?:slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jsi tu první den bo co? :grinning:
29. črc 2009 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
No já, že jsi mi tak ještě nikdy neřekla a Katy může být taky Katka:slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ne, to bych napsala Katka :slight_smile: a Ty jsi dneska Věrýsek...

A nezamlouvej ten dotaz, kdes byla :grinning:
29. črc 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem byla ve městě, mám zamluvné plavky až pojedem k temu moři, což tě zase naštve :slight_smile: a taky jsem se byla podívat na sedačku, maji jednu co se mi móóóóc líbí,ale to bysme nesměli jet k tomu moři aby jsme na ní měli :frowning2:
29. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Berušky dobrou noc a krásné sníky.
29. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Brou Luci:slight_smile: a taky sladké sny
29. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Mě to padá, tak jdu taky do pelíšku. Přeju dobrou nocičku a krásné sníky, koťátkaaa:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ser na sedačku a jeď smočit hnát do moooře. Já chci taky obojí,a le to by jsme nesměli žrát a bydlet, aby jsme si to mohli dovolit.

My tu zrovna Óčkujeme a posloucháme hity 80.let :grinning: , zrovna pěje Samanta Fox

No nic, tak mě serte dál :grinning: , kdo ještě jede k moři? :sweat_smile:

Andrejka šla do lesoparku :slight_smile: , omg to tu taky nemáme, buď park bo les, ale smíšeninu, to nééééé :grinning:

Já taky potřebuju plavky, ale nevím jaký, asi budou muset býti v celku, ale nevím, kd eje vzíti. Kámošky si nechávaj šít tady v jedné firmě, ale nechce se mi tam svlíkati na měření :confounded:
29. črc 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.