• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
přišel nám na návštěvu Míšův bratránek OMG a chce nás ostříhat, tak se zatím loučím, to bude na dlouho, on je hrozně akční :grinning:
29. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Včera sestřenka masíruje, dneska bratránek střihoun, kdo přinde zííítra? A Ty se budeš stříhat? OMG, Tož pak vlož foto, co Ti na tem kulatym zbylo...

Andrejka je furt v tem lunaparku bo jak? :confused:

No nic, tak já si tu ještě pobrouzdám, stále pějeme s hity 80´s
29. črc 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz
autor
čus bus autobus, kokobus :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Samantha Foxovic, a zpívá Touch me , Touch me, óoo?? :grinning:
29. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Zpívala nooooooooooo, jak to víš? V lunaparku to taky hráli bo co?
OMG puberta tu ječí pod oknama, asi vyletim a vyflákám jim riciny :angry:

kokobuse, jak bylo v parku?
29. črc 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz
autor
DO pr!! Může mi někdo říci, co vždycky zmáčknu za klávesu, že se mi obnoví stránka a můj příspěvek je v řiti?? :angry:
Tak ještě jednou! Dyk to byl hit!! Jsem na to trsala v pobertě, ne?
A v lesáči nádherně. Jsme vyplašili srnečku s dvěma pidikoloušky :slight_smile: . Pak jsem si málem zlomila nohu, bo byla čerstvě posečená louka a přes to seno nebyla vidět ňáká nora :confounded: , jsem se natáhla jak široká, tak široká :grinning:
29. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
Míša je pod nůžkama, pak půjdu já:slight_smile: Ale jen trochu. Ještě má Míša jednu sestřenku, ta má zas kosmetiku, tak by nám mohla zítra udělat třeba nějakou kosmetíše:slight_smile: Ba ne,jsme se vám ani nepochlubila, zítra jedu se ségrou do Práglu. Půjdem po nákupech a pak do nějakého kina
29. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Ale Ty si mě beztak šmírovala na mapě, a dávno huž víš, že tu máme lesopark :grinning: . Lesopark je les, kterej je ale maličko upravenej, louky, dřevěný vláčky a tak pro děti, altánky pro bezdomovce :grinning: :grinning: a tak..
29. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
OMG, jak široká, tak široká,snad dlouhá, bo snad nejsi jen široká:slight_smile:
Na jakých vlnách posloucháte to rejdio?
29. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
Jéé, Věruška jede za mnou na návštěvu :grinning: !!
29. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Věruško, kolik je ségře? A na co jdete do kinča??
29. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ségra je jen o jeden křížek starší než ty, proto bude mít5.9. velkou oslavu. No, uvidíme ještě na co půjdem , Já bych chtěla na Líbáš jako Bůh
29. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
Máme tě navštívit? :slight_smile: Asi bysme tě jen zdržovaly, necháme to na jindy... :wink:
29. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
na vlnách televizních :grinning:
29. črc 2009 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jóó, super volba, taky jsme to ještě neviděli. Máme kinovej deficit! Ale ňáká kultura bude, 4.8. jdeme do teho divadla. A ještě teď sakra běží jeden film, co chcu vidět.. českej novej.. ale Herz to nejni, bo horor v kině je pro mě horor na druhou :confused:
29. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
Na to chci jít taky, ale nejprve musím přečíst tu knígu...
29. črc 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No, že vylezeš k temu kompu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
Věruško, máš recht, nestíhám, zatím stále přesčasy, muším dodělat vše do konce měsíce vždy..., ale huž jsem psala Máje, přesčasy se budou hodit.. :slight_smile:
29. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
Júú, jsem dostala maila, že chlorella a ječmen jsou huž vyexpedovány, zítra to v Práglu převezme kurýr a v pátek mi to doveze!!!
A taky jsem vám neřekla, dnes jsem pořídila (tedy vyslala jsem Honzíka) calibrum babyplan, febion800, a psyllium!!!
29. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
To snad byla vejplata, ne? Já tu mám taky jedny vitamínky pro těhule a asi půjdou do kooooše bo co...
29. črc 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Neblázni, to můžeš baštit dál, přecivá!!
Jo, a Honzík byl u ušařky, škoda, že tu nejni Karolajnka, a má další antibiotika, to je přece pí.....na, ne? Od září 6.!!! A on trubka neřekl, že jedny dobral před týdnem! Ale má to jednu pozitivní stránku, už ho to taky sere, a prý půjde radši k léčitelovi :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
autor
OMG, moje hodina je tu! 23.7. :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
Holky, dnes jste toho napsaly spousta. Určo jsem nereagovala na vše, tak vás zdravím ouplně ouplně všechny!!takto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ufff, to bylo pozdravůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jéžiši, ať se tím neláduje, omg. Asi nechce něco slyšet no, to pak bolej ušiska, tož vyřešit :angry:
29. črc 2009 ve 23:10  •  1 dítě  • Odpověz
33 pozdravů, máš štěstí :wink:
29. črc 2009 ve 23:11  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Moje řeč, tak asi ani radši nepřilévej olej do ohně.. Páč já huž to rozdejchávala :angry: :angry: :angry: . Má zánět či co.. Jako malej měl prdlej bubínek a od té doby furt něco s ušiskama, a on se nechce potápět nikdy. Ale to neměl lézt se mnou do bazéna :grinning: . Ale to já taky tak nějak chápu, že něco nechce slyšet..
29. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
autor
33, fakt jo?? Ty počítáš?? :grinning:
29. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
Počítám :slight_smile:
Věruška už je přistřižená, to bude klašavice. Já tady stahuju dnešní fotky a to je děs ta moje palice, jsem jak běloba, ty světlý vlasy..., asi zas navštívim kaderničku, aby mi tam lupla něco hnědýho bo už nevím. Petjuno, co hnědá? Budu stará rašple, co? :unamused:
29. črc 2009 ve 23:21  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Hm, jsem to zkusila a huž mě nasr..
29. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
A co jsi jako zkusila? Mu říct, co nechce slyšet? :grinning: No tos temu dala :grinning:
29. črc 2009 ve 23:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.