• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Máji, neblázni, takový krásný háro máš..
Já jdu na Nasťu a zkuším chrněti, bo mi zas vylít adrenalin!
29. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
Jsem byla na poště, adrenaline. Nebláznim, to vidim, ptačí zobák a bílá farba :grinning:
29. črc 2009 ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz
A s vylítnutym adrenalinem neusneš, to dá rozum, Ti bude lítat ještě vejš v duchnách...
29. črc 2009 ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Vysvětlovala jsem mu , že doktor nemá vždycky pravdu, a že je potřeba i zapnout vlastní mozgovnu. Ale láskyplně, to jest jinými slovy. Zkrátka jsem mu říkala, že paní ušařka je jistě odbornice, ale že ona přece neví, že to jsou 6.atb, že by asi bylo rozumné jí ráno zavolat a zeptat se , zda aspoň neexistují jen lokální ATB ve formě kapek. Jsem si vyslechla, že nemá čas furt lítat po doktorech. Jsem se ho zeptala, proč to děláme asi? No, klasika...
29. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz
Asi nesmíš láskyplně :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!! Bylinky,chlorella a ječmen na cestě. :slight_smile:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v srpnu bude IUI.Huž frčíme na týden do kempu.Mobil necháme dom.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Máme dovču, ale Kája marodí, ách jo. V pondělí pofrčíme za Majkýý! :slight_smile:
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci, ještě si užíváme neschopenku, v září KET, razíme se ségrou do Práglu:slight_smile:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7operace,myom pryč!jupíí,jedno jak,je fuč!Týden poležíme ve špitálu.
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě půjdeme do domečku! 30.7.vyšetření, držíme palečky!! :wink: :wink: :wink:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, A zasejc makáme!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7.,ET 22.7. Slavnostně hlásíme, že Belíšek má u sebe dva kulíšky, jedna sněhová vločka ještě počká. Tak huž jsme dom a hýčkáme si Venglářata. :slight_smile: 7.8.krev. :wink: Vydrž prťka, vydrž, držíme s Tebou! V pondělí testneme.... , to bude D1!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku. Máme bomba den,kadeřnice,kosmetika,cvíčo! :slight_smile:
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!Huž máme 2x25cm a 2x360g.
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!3.8velkýUTZ,17.8poradna,25.8.3DUTZ , jak je Kačere?
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Výsledky tripplu za týden.Služebka,návrat 3.8.JsmeOK
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!30.7poradna,zatím furt makáme, ách jo.
Monnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Máme neschopenkú!Poslední týden makáme.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ , halló, jak je?
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,UTZ15.8.,prďolka se vrtí, tak to má býti!Pofrčíme do Řéécka!!!!!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Huráá,máme jednoho bobíska! Máme průůkajduu! :sweat_smile:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Máme houpajdúúúú!! Juchúú, Jukni na nás do albíka! :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 23:40  • Odpověz
Tož já jdu dělat malakooo a půjdeme spáti. Mimisko chrní, je třeba ho vzbuditi, bo by jsme tu mohli taky čekati do rána.
Tak broooo noc...Věruško, už to stačí, ježečku :grinning:
29. črc 2009 ve 23:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla napsati novej Ak, bo jak to bylo, prostě Alči, aby nás informovala blíže o tej svatbě. Ta se má, co? Jééééééééééééé to bude hezký. A taky dodej nějaký fotešky svoje do albíka :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:43  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak lásenky, přeju všem dobrou nočku!
Zítra hodně sil Alence! Leontýnko, ať je návštěva doktora pozitivní. Beluško, jak říkají holky na jiných diskuzích "drž plody"! Katušce virtuálně, ať nemá moc velký bolesti!
29. črc 2009 ve 23:56  • Odpověz
autor
No, toto?? Poslední jde spát, první vzhůru! A ještě jde makat! OMG, tak tedy dobréé ráánkoo hřebčíne! :slight_smile:
30. črc 2009 v 06:57  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju všem krásný a slunečný den, kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na jedničku a pracantům ať to v práci utíká:slight_smile: jejda, tady to zase žilo, aspoň mám ráno co číst:wink:
30. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
autor
Tak tady fakt nikdo?? Bellí??? Vše ok?? Halló! Až jsem z Tebe nervéz. Tak snad mi podáš hlášeníčko sms, prosím... Letím..
30. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
autor
No, máš štěstí Ty žííže! :grinning: :grinning: , tak jo, móžu letěti!! Pusu na čumák!!!
30. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Bréé ráno kobylkýýý.
Nestíhám ze včera dočís ty dvě noční sůvy, jen jsem jukla Máje do alba, no nádhera, Miminka stejného věku? A vám to tam taky sluší.Já jsem taky ponocovala, jsem očíhaná, jen trochu, pak jsem to tu musela vytřít, to nemám ráda, všude vlasy...a teď se mi necgtělo vůbec vztávat,ale musím .Letím s autem do opravny, pak se projdu nazpět pěšmo s Mikim přes park a pak odjíždím do teho Práglu. Tak se tu mějte, všem krásný den a
Leontýnce ať dopadne dobře vyšetření!!!!!
30. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Á, už je tady živo, teda:slight_smile: Andrejko, všechno je OK, Ty moje starostlivá mamko:wink: Věruško, Pavlík je taky 5.9.:slight_smile: Leontynko, tfujtfujtfuj:slight_smile: Katuš ať nic moc nebolí:slight_smile:
30. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj Bellí, jetě su tu,ale v 10.00 vyrážíme. Bellí, ségra není 5.9., to má jen tu velkou oslavu, ale je v dubnu a to se prasisko nedá moc grilovat., tak to slaví až te'd. Jinak taková zvláštnost, myjsme 3 sourozenci, ještě mám bráchu a všichni jsme v dubnu a mamka měla termín na nás všechny ve stejný den:slight_smile: já jsem 21, brácha 28 a ségra 29 a všichni jsme měli přijít na svět 30.4. :grinning: Dobrý, co? Myslím si, že buď to naši dělali furt a mamka byla plodná jen jeden den v roce, nebo to spíš naši dělali pouze jeden den v roce :grinning:
30. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Jinak ještě Andrejko, ta chlorela je fakt super volba, vyčistí ti tělo a hlavně střívka a to je základ zdraví! Honzík by si měl k tomu neléčiteli dojít, takhle to nejde, tolik antb. Tak to jsem chtěla ještě říct a te'd už letím na autobus báááááj
30. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahaaa, tak takhle to je, už rozumím:slight_smile: A s tím Andrejkovic Honzíkem se mi to taky nelíbí, toliko antibiotik mu zničí nejenom žaludek, ale veškerou imunitu bude mít v háji. U nás nejde proud, máme výluku asi do 14, OMG! Tak musím opatrně s budkou, nemám jí kde nabít, no:wink:
30. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky teda tady se krafalo :grinning: Všem přeji krásný den.Já byla na krvi a poptala jsem se pana doktora co si myslí o té cizině a nejdřív neprotestoval ale když jsem řekla,že bylo IVF tak nedoporučuje :wink: to jsem ráda,bála jsem se jet ale nechtěla jsem dělat maroda :frowning2: Teď mi přišel dopis od policajtů :angry: překročení rychlosti!!!!Manžel!!!!ale auto psaný na mě!!!do pr....jen starosti s těma chlapama :angry:
Bellí takže biograf s kalhotkama pokračuje?
Věruško dobře pokup :wink:
Andrejko ať to v práci utíká.No a Honzík?????.....Chlap no,myslíme to s nima dobře a oni jsou ještě protivové!
Máji klidně tam frkni hnědej a rezavej :wink: ničeho se neboj jsi opravu moc světlounká :slight_smile:
Leontýnce dobré zprávy,Alence pevné nervy a hodně štěstí a Katce bezbolestný den,chudinka vytahování drenů to je pro mě masakr! :frowning2:
Všem krásný den :wink: já jdu hledat ubytování v Jižních Čechách :wink:
30. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Vítejte ve čtvrtku :grinning:
Bellík má výluku, jak na nádru :grinning:
Petjuna se vzdává Chorvatska a frčí na jih, ale vejš :grinning: , tož si tu drbejte, kam všade frčíte a budete mě mít na svědomí, bo já pojedu totiž s váma.

Andreja makáááááááááááá, bflmosvz

A Věrošek jel do Práglu, se má co? A to jejich rodění, to je taky něco. A co takhle, Věruško, si najítí termína na teho 30.4. a zkusiti to taky :confused:

A jé, starej je tu z ouřadu, jdu dělat, že něco dělám.

PAPA! :grinning:
30. črc 2009 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to byl starej někoho jinýho :grinning:

Prdky, nevíte, jak se zachází s tyma fazolima zelenéééma, co jsou přímo uškubnutý na zahradě? Sousedka mi je dala, ráda bych je uvaříííla, ale nevím jak. Nějako se to očišťuje, bo vylupuj, bo jenom spařuje, nebo co? :confused:
30. črc 2009 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a Věruškooo, ty mimiska v albiku nejsou stejného věku, ale měly býti, klučánek se narodil správně a ty dvě prdky, to jsou ty z porodky, narodily se obě o měsíc, ovšem Verunka s plnou váhou :wink:
30. črc 2009 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz
Nikde nikdo, to by jsme cííípli hladem :grinning:

Huž mám nějaký recepty z mimáče a jdu na to, pak zahlásím, zda jsem lila do talířů bo do hajzloooooooooo :grinning:

Kačer stále nepřítomen? :confused:
30. črc 2009 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz
všem krásnýden přejii :slight_smile:
Ak tak holky napsaly to co sem si taky myslela,včera jsem nad tebou ještě přemýšlela a říkala si že bych na tvém místě šla k jinému dr na ultrazvuk pro jistotu :wink: za to nic nedáš a nic neztratít,můžeš jedině získat :wink:
Andrejko letíme v pondělí ráno a ve středu ráno se vracíme do Prahy je to výletík na 2dny :wink: v po bude večer slavnostní večeře asi se Spartou a pak v úterý snídaně a od 10 hod do 16hod výlet k moři,večer odjíždíme na fotbalový zápas Sparta a ještě cosi,řecko bo co :confused: sem zapomněla s kým hrajou a pak po zápase odlet damoooooj :wink: Vše je zadarmo tak neberte to ne :grinning: dostali sme to nečekaně od švagrové-dostala to ve firmě od nějakého sponzora nebo společníka bo já už nevím :sweat_smile: oni jet nemůžou tak letíme my.
Jen teda nevím ted mě ta Petka vylekala že jí dr nedoporučil jet do ciziny a proč?Tak ted mám v hlavě brouka zda dělám dobře :confused:

Máji ty lusky to nevím vím jen mražený a to je tuším to samé,jen bych to omyla,pokrájela na menší kousky a pak postup jako u mražených,si šikulka si poradíš :wink:

Petulinko gratulka k průkajděěěěěě huž abych ji též měla :slight_smile:
mužík je doma tož valím vařit :grinning:
30. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Spartááááááááááááááááááááá Spartááááááááááááááááááááááá, buzerantů partáááááááááááááááááááááááá :grinning:
30. črc 2009 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mimisko stále spí od večíra, jen vypilo mlíčko a ten ichtyl chlupatej sedí na posteli v ložnici a š´touchá do ní čumákem skrze šprušle, no neni debžot? Mi ji ještě vzbudí a nemám huvařeno :grinning: Se z něj picnu. Asi ho drtí to ticho tady, se nudí...
30. črc 2009 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ježišííí, on mi donesl na ruku veliký tělo hnusnýho komára s jednou nohou :confused:
30. črc 2009 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz
Máji teda ty se nenudíš :grinning: víš že bych u Vás chtěla strávit jeden den :grinning:
Jani let asi nevadí,my chtěli jet autem a to je 10 hodin :frowning2: jen nevím jak to koupání v tom moři.Smí se třeba tampony?Máji jak to je?
30. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Haló láásky!
Zdravím všechnyy!
Petjunko, tampóny si myslím jsou právě ještě horší, bo nacucnou svinstvo z venku a ještě Ti ho tam podržejí. Akorát před piňdou Tě ochráněj:grinning:
Belíšek se prej lehátkuje s Pavlíkem a spřádaj pláány!! SPRÁVNĚ!
Naše Májovská Ándí si dělá poslední oBJED :grinning: :grinning: :grinning:
Janninko, no super vejletek. Nejhorší je, že Ti tohle nikdo neporadí. Je to na Tobě..
30. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
A jak dopadla Leontýnka????? :confused: :confused: :confused:
A Alenka, snad nezrtratila kontakt??
30. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.