• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Hm. tak jsem se asi sama nadlábla, nikdo se mnou nechce obědvati.. Tož jdu jináám :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
sem tadýýýý mužík se nabaštil a padl za vlast :grinning: tož du za vama,od rána je mi blujno,ale zatím sem jak psala Regí do ciziny nevolala :grinning: :grinning:

Peti já nevím jak je to s tamponama,koupím si ty mini a uvidím,třeba do toho moře vlezu jen po kolena :wink: já si volala právě čeera dr na gyndu musela sem se přeobjednat na krev a nic neříkal :slight_smile: sem mu říkala že letíme do ciziny.

Máji my Spartu nežerem ani fotbal,my tam jedem jen kvůli výletu a že se aspon někam podíváme za prachy Sparty :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak si mě rozesmála s tím komárem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co ty fazolky jak to dopadlo je to jedlí? :confused:

Andrejko ahojík,cos měla dobrýho?My brambůrky a filé :wink:
30. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Hele sparťanko, ještě se to vaří a odpově´d, zda je to jedlé, najdeš na předchozí stránce v Andrejiném příspěvku :grinning:
30. črc 2009 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
hehe tak to je tvůj poslední oběd jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
doufám že ne,bo mě umíš rozesmát :grinning: :grinning: :grinning: by tady bez tebe bylo smutnoooooo
30. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak to na tampons prdím z vysoka,se namočím i bez koupání a plavání :grinning: se ocáknu a zapluju do stínu a je to pokoušet to teda nebudu :wink:
30. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Sežráno, žijeme....zatím...

Mňamka to byla.

Bellíšek se sluní s Pavlíčkem jo? To je krása. My ležíme, Andrejko, vypadá to nadějně :grinning:
30. črc 2009 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz
Už máme elektrikuuu:slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Janni.ko, na tampóny zapomeň, pokud je budeš používat mimo menstruaci, můžeš dostat zánět a je to popsané i v přibalovém letáku, že je to zdraví škodlivé.
30. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Už maj elektriku :grinning: , no to je paráda, co vám tam s tým dělaji? :confused:
30. črc 2009 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
V albíku frknut dnešní balík, zítra bude klid, zítra nic nečekáme :grinning:
30. črc 2009 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte kobylky tak jsem konečně doma a jsem spařená jak jatelina.
Operovat se zatím nebude až tozačne tlačit na míchu do té doby ženo trp bolestma,čekají mě prý lázně a nějaké speciální rehabylitace tak uvidíme.
Jinak všechny zdravím a moc děkuji že jste na mě mysleli.
Zdravím novou Alenku a držím pěsti at moc netrpí a je jí brzy líp,mimochodem jsem taky z Břeclavi tak jestli mi chce písnout odkud přesně třeba by jsme se mohli sejít ,můžeš i na meil Leontynka15@seznam.cz
Jdu se trocha vydýchat jsem kaput.
30. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Leontynko ahoj, tak doufám, že Ti aspoň ty rehabilitace pomůžou:slight_smile: Máji, to já nevím, co s tím dělali, to bylo v celé naší části Rychvaldu. Jsem unavená a přitom nemůžu usnout, OMG!
30. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj kobylenky, všechny vás zdravím. Dneska jsem byla v poradně a teda pořádně mě doktorka vyděsila. Dostala jsem neschopenku, protože mám mimísku moc nízko, nesmím nic dělat, jen polehávat s nohama nahoře :cry: 19.8. jdu na velký UTZ a do poradny na kontrolu. Neznáte podobný případ?Nevím jak moc je to vážný a fakt mám strach :cry:
30. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Mončoet ahoj, tak pěkně odpočívej a poslouchej, co Ti doktorka řekla a určitě bude všechno v pořádku. Držím pěstičky, beruško, neboj.
30. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahoj Leontýnko, tak snad, jak píše Bellí, Ti pomůžou alespoň ty rehabky.

Mončo, už jsi 19.tt, to bude oks. Myslím si, že v nejhorším případě, by Tě dali do nemocnice a ležela bys právě těma nohama nahoře. Se mnou takhle holčina taky ležela, pak se jí to ustálilo, asi po 14-ti dnech a šla domů. Ale poslechni doktory a fakt lež a měj ty nohy vejš. Držím palečky a neboj se. Dokonce tam byly baby, co jim celé těhu odtejkala plodovka, to je horší, si teda myslím... :confounded:
30. črc 2009 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Bojím Belunko :frowning2: :cry:
30. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Mončo jukni.

http://www.rodina.cz/dotaz34650.htm

Pak klikni na odpověď. Asi Tě MUDr. prohlížela, takže čípek v poho, ne?
30. črc 2009 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz
Díky moc, koukala jsem, prohlížela mi čípek a v poho, CS mám v průkazce 0, takže se neotvírá. Jen musím pořát lítat čůrat, prý je to tím, jak mímíska tlačí na močák, protože je nízko.
30. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Ale Mončo, já ji měla taky pořád nízko, strašně mě to tlačilo, jak já říkala, do piční :slight_smile: kosti, hroznej tlak, jak kdyby mi měla vypadnout. Chce to fakt být v klidu a ležet. Pokud by byla nějako hodně nízko, že by hrozil porod, tak bys neměla to CS 0 a hlavně by Tě nepustila domů.
Jinak to Magnezko jsem taky brala, ale to bylo na tvrdnutí břicha, na stahy.
30. črc 2009 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz
Mončoet, pěkně si lehni a zkus se uklidnit, beruško. Já nevím, co Ti jiného poradit, i když bych moc chtěla.
30. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Díky moc holčenky moje, jdu tedy hajat i s mimískou, ať si nemyslí, že ju pustím tak brzo ven, na to může urychleně zapomenout.
30. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky
jé tu je prázdno :confused:
30. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahojky kobylky.
Tak jsem byla dneska celý den u mamky a trochu se spálila ale jen ze předu.Zadek mi chybí :grinning: .Tak to zase sukni na sebe nevemu.Jsem jak rak a to by asi dobře nevypadalo.Tak zas kalhoty a zítra v Praze v tom pařáku budu jak magor.
30. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Regínko holka zlatá na to prď a vem si sukýnku. Se nebudeš pařit v takovém hicu v kalhotách. Já jsem bílá jak stěna nohy opuchlé a taky nosím sukni.
30. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Monči neboj bude to dobré jen hezky odpočívej.
Peti ty vyber nějakou hezkou dovču, nebo už něco máš?
Belli doufám že je vše ok a ms nedorazila, už je po termínu viď tak to vypadá nadějně.
Andri tobě rychlou schůzi, jé vy teda schůzujete hodně často, my tak 2xdo roka.
Janiko nevím ale já bych se do moře zchladit šla celá, tam ta voda je přece čistší než naše bazény a rybníky.
Leontýnko to je fajn že ti vyšetření dopadly dobře.
Máji tak ty máš tento týden taťku doma.
Alenko tobě na zítra přeju ať to zvládneš, na tebe budu beruško moc myslet.
Já jdu do postele dnes mám smutný den tak to jdu zaspat.
30. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
No jo Mončo ale zepředu červené a ze zadu bílé.To by asi bylo dost divné nemyslíš?
Teď přemýšlím jestli se mám večer natřít tím samoopalovacím krémem když jsem se spálila.Nemůžete mi někdo poradit?Prosím.Děkuju.
30. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Tak už mám Pavlíka v práci a jsem tu:slight_smile: Moni, koťátko moje, proč jsi smutná??? Posílám Ti pohlazení, beruško. Regi, tím tělovým mlékem se klidně namazat můžeš:wink:
30. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahojky Bellko.Děkuju moc za radu.Tak jdu na to.Dneska padnu asi za vlast.To počasí mě dneska nějak zmohlo.Jdu do sprchy ale jěště kouknu.
Bellko ty jsi dneska doma sama jo?
30. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
No jo, Pavlík má nočňucha, tak jsem tu sama:slight_smile: ale co to povídám? Vždyť tu mám plno žížátek:wink:
30. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Dobrý večer berušky jdu na chvilku za váma už mi bylo strašně po vás smutno :frowning2: ráno jsem odjela na zahradu a vrátila se před chvilkou jsu unavená asi z toho sluníčka.
30. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.