• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Lucinko, tak e pořádně vypotit, ještěže jsi doma :slight_smile: Jani vitamín E milášek bral, ale tehdy nevím, jaký měl spermoš. :slight_smile: Katy, zdravím, šípková ruženka pořád pokračuje, já byla spavice celé těhotenství :slight_smile: Belíšku, díky za zprávy o Andrejce, doufám, že to bylo tak krásné jako v sobotu. :slight_smile:
27. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, zdravím vás. Jsem grogy, jdu vás dočíst, snad neusnu.. Od Belíška vím o Terce, tak Terko Gratulka největší!!!
27. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky Andry, no než usneš, musíš napsat, kolik bylo otázek, jaký to bylo....
27. dub 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejkooo, konečně jsi dorazila:slight_smile: Ale nestihla jsem Ti napsat, že Ince to nevyšlo, no. To věřím, že jsi unavená a k tomu ještě ta hnusná mrcha, co? Už je Ti aspoň trošku líp??? Berušky, už jsem hezky v pyžámku, drápky zkrácené, za ty 4 dny vyrostly, tak jsem jim trošku utnula tipec:wink:
27. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
Jsem dočetla,uf uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veliká gratulace Terezce :grinning: :grinning:

Inko,mrzí mě to,nevím co napsat,přijde mě že nenajdu správný slova-prostě hlavu vzhůru,a příště to vyjde.
27. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Majdí,jinak je super že už funguješ i s ksichtíkem :wink:

Teda ale Mája s Regíí jsou porád drzé kozeny :grinning: :grinning: že já tam do Třebíča dojedu nakopnu Ti prdelku-ale až porodíš,aby Aňulk nedošla k úhoně.
Jinak teda zase sexujete? mě už to nebere,tak klidně sexujte :grinning:

Karolko,jak v práci? jen pro info já nespala,lítala jsem po městě,kupovala jsem něco pro mimi-kamošovic Nikolku a koupila jsem super šatičky,ale teda snad jí tak za měsíc nebudou malý :confused:
27. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahojky Katy.Kde se touláš????????????
Tak RODINO já se sváma loučím.Zítra mažu do práce a vstávám ráno ve 4.00.Tak abych hned nezaspala.Mějte se krásně a krásnou dobrou noc a moc toho zítra nepište abych to stačila přečíst.
Páááááááááááááááááááááááááááááápááááááááááááááááááááááááááááááá.
27. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Jejda já dojdu,vy odejdete :angry: :angry:

Regíí pěkné sny a ať se dobřezítra vstává :wink:
27. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
Regííííííííí, páčko to ty vejce teda přehazujete brzy. :confused: Ale zase budeš brzo doma, ne? Tož hezkej pracovní den, už je úterý, v pátek svátek... O víkendu snad nechodíte bo jo?
27. dub 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Regi, tak dobrou noc, už půjdu za chvilku taky do hajan. Ráno si na Tebe vzpomenu, vstávám ve 4.15:wink: Katy, víš jak jsem ráda, že už mi to jde???
27. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
O víkend neděláme.
Tak já si na tebe také Bellko vzpomenu.Když mi zbyde čas tak sem písnu.Papa.
27. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Majdí,moc věřím že jsi ráda,taky bych byla nerves že to nejde.
Holky já na Vás budu myslet v 2 to chodím na záchod :wink:

Hele mám dotaz,jestli se ve středu potvrdí že mimi je nebo jsou správně uhnízdění,tak musím nahlásit mé gyndařce a ta mi změní neschopenku na rizikový a pak bych to měla říct v práci,co?
27. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Andrejka buďto usnula, nebo to nemůže dočíst, beruška:slight_smile: Ještě vlastně může psát dlouhatánský popis dnešního dne:wink:
27. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Na rizikový ne, ne? V CARu budeš ještě delší dobu, pak až Tě daj gyndařce.
27. dub 2009 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz
Koukám do deníku a mám tu, že jsem byla naposledy v Repromedě 29.10.2008, HCG bylo 83 998 :slight_smile: a OPU bylo 17.9., transfer 22.9.
27. dub 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jo to vím,ale ta neschopenka se změní,né?
27. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Holčičky, reportáž asi odložím, je mi zase blbě. Snad později, ale nějak jsem to dala, a uvidíme, no. Dneska Májo nevím, jestli bylo víc algifenu nebo minerálky :unamused: , někdy bych chtěla být chlapem, no a zrovna v testu jsem tohle tajný přání zapřela :grinning:
Inko, je to smutný, a co si budeme povídat, když v rodině čekáme na dva výsledky a z toho je jeden dobrej a jeden špatnej, o to víc to tu, co to nevyšlo zabolí. Jak se cítíš?
Do pr.. ty křeče jsou na ho... já se ještě vrátím. až přejde ta idiotská další ms vlna..
27. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Máji, to musí být krásný pocit, když se podíváš, kdy to všechno začalo a že už se blížíš k ještě krásnějšímu konci:slight_smile: Berušky, už taky zalezu do pelechu. Přeju vám všem dobrou nocičku a nádherné sníky:slight_smile: Pa, pa, pa.
27. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Máji mě říkala gyndařka že jak budem vědět co a jak tak mi napíše rizikový,nebo ty ji chodila normálně do práce?

Jsem dala do albíka ty šatičky co jsem koupila,tak se kdyžtak mrkněte.

Jejda Andrejko,tak to je mi líto,snad to brzo přejde a bude líp.
27. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Majdí dobrou nocinku a pěkné sny :wink:
27. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Belí, ještě Tobě popřeju.. Ty máš zítra denní, viď? Zase dvanáct perných hodin... Tak se na to hezky vyspi... :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Katy, to víš, že přejde, ale nepopírám, že už mi to pěkně sejří.. moc Tě zdravím těhulíku!
27. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Andrejko já takhle trpěla do 18 než jsem začla baštit antikoncepci, kolikrát jsem omdlela,jednou i autobuse a jaře,všude bláto,no děs,pak s antikoncepcí to bylo ok,no jak jsem vysadila tak to zas bylo horší :angry:

Po pravdě,pořád mám strach aby bylo vše ok,prostě v hlavě mám samé šílené scénaře a tak nějak se trochu bojím té středy,ale zas si říkám,nekrvácím,zle mi není nijak extra tak snad je vše ok
27. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dobrou noc všem a Andrejko, mi vždycky pomůže termofor na břicho a ležet, ale to ty jsi dneska nemohla. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak tu zůstanu sama ? :confused: :confused:

Karolko dobrou nocinku a také pěkné sny :wink:
27. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
jsem sama :confused: :confused: :confused: se ta Mája lekla,jak jsem vyhrožovala s tou prdelkou či co? :confused: :confused:
27. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ještě načuhuju, ale už fakt naposledy:grinning: Andrejko, kéž bych Ti mohla pomoct, ale nemůžu, zlatíčko. Aspoň na dálku foukám, ať bříško přestane bolet:slight_smile: Jejda, ale budete mi, zítra, chybět, hmmm. Holčinky, dooobrooouuu noooc, všeeem:slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky,bolí mi celé tělo ale není e čemu divit,celou noc jsem stavěla barák :grinning:
Jani zatím jsem jiný CAR nahledala,počkám co mi oví pan doctor ve čtvrtek a pak se uvidí :wink:
Terezko oooooobbbbbrrrr gratulace.
Inko je mi to líto,budu držet palečky pro příště. :wink:
Těm co jdou spát dobrou.Já jdu do vany,dám si pěnu a budu odpočívat
27. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Berušky, moc děkuji za podporu. Nebudu nic nalhávat, tentokrát mě to dostalo snad nejvíce :frowning2: . Při etech jsem vždy krvácela dopředu, ale teď nic. Prostě jsem si dělala naděje :frowning2: . Těžce jsem to neustála a rozbrečela jsem se už sestřičce do telefonu :frowning2: . Příště už budu testovat dopředu. Abych byla při telefonování připravená. Pořád si říkám, proč? Embryjko bylo kvalitní, sliznice vysoká.... Tak kde je problém? No, asi nemá cenu o tom přemýšlet, protože bych se z toho zbláznila.
Ještě jednou moc děkuji a určo se zase ohlásím. Dneska nám dokonce ani nezlobí pc a já zrovna nejsem moc schopná psát.
Ještě jsem chtěla poprosit o radu. Zítra bych si chtěla skočit do lékárny pro nějaké vitamínky. Poradíte? Brala jsem listovku pro podporu těhu, ale když jsem si chtěla koupit další, tak mi v lékárně řekli, že je na předpis :confused: . Asi nějaká novinka?
Teď jdu spát, jsem úplně hotová. Pá a dobrou noc :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj kočky. Tak se zase objevuju tedˇvečer.
Terezko vellllkáááá gratulace.
Andrejko, jak jsi dnes dopadla? nevím, jestli si vás všechny ještě dnes dočtu, jsem docela unavená, ale mám pro vás jednu zprávu,. Asi cítím první pohyby :slight_smile: Je to takové malinké lechtání, jakoby bublinky. Snad se nepletu. Cítila jsem to už dnes po obědě, když jsem ležela a tedˇvečer to samé. Uplně mne to zas dostalo:slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.