• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Luci:slight_smile: no jo, celý den na zahrádce, ses taky opalovala?
30. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj Bellko opalovala a mazlila se celý den s neteří byla to paráda :slight_smile:
30. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Brý večíííír, jsem byla pro muže na koupališti. Vzal mimísku v 15 hodin ven a dojeli až na koupák, tak jsem pro ně v 18 hodin jela, spíše jim vezla mlíčko. Ještě jsme se prošli, okoukli spálený lidi za celý den :grinning: , dala jsem si točenou limču a tyčinky :slight_smile: a frčeli jsme domů. Nálada trošku ubrečená, ale ok. Mimisko už spí.
Jééé na jedničce zase v počasí spolužák :grinning: , říká, že budou hice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji co manža šel Aničku učit plavat :grinning:
30. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky Lucko a Májí.Jak se máte holky?
Bellko sama nééééééééé.Máš přece jak jsi psala zvířátka a taky mimi né????Nebo se pletu?Mrcha určitě nedorazila že?
30. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Regi, nedorazila, bych tady tak klidně nepsala, OMG!
30. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
No tak to jasný co?????Kdy měla dorazit?
30. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Regi, nikdy není nic jasné, to si pamatuj, beruško:slight_smile: měla dorazit včera, ale víš sama, jak to všechno může být ovlivněno lékama.
30. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Luci, tak neteřinky sis užívala:slight_smile: Máji, jsi měla taky vystrčit ty svoje nohy na sluníčko:wink:
30. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj Regí jak je holka :slight_smile: Belušce ani nedorazí mimísci se zavrtávaj a 7.8. bude krev na jedničku :wink: Jinak se mám dobře opálená dobře naladěná s neteří důkladně pomazlená co si víc můžu ted kom přáti :wink:
30. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Já vím Bellko :slight_smile: ale já tomu prostě věřím že teď jsi ta vyvolená ty.Prostě věřím a nikdo mi to nebude kazit.Ani ta mrcha :wink: .Víš jak to myslím?
30. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Vím, Regi, vím a rozesmálo mě to:slight_smile:
30. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Lucko tak to je super.Krásnej den jak malovanej co?To je dobře že sis ho tak užila.
Jinak u mě celkem dobré.Jen dovolená se trochu pokazila ale jinak fajn.
Bellce určitě nedorazí mrcha Hrášky jsou u maminky a tam taky zůstanou 9 měsíců :wink: .
30. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Beluš dneska jsem dělala chůvu totávně se pos...a a byla bez plíny no měla to vážně všude :grinning: studená voda to zpravila ani neplakala je zvyklá. Jinak byla super byla jsem s ní s Pétou na procházce a ještě mi to šlo to vození a krmení ještě jsem nevyšla ze cviku :grinning:
30. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
To jsem moc ráda že jsi to tak pochopila.Někdy se do toho tak zamotám že to napíšu blbě ale myslím to dobře.Jsem někdy na ránu.To jsem celá já a mé jméno REGÍNA :grinning: .
30. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Zdravím holčiny, tak jsem tu na skok. Před chvíli jsem dorazila z práce :unamused:
30. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Alenko na zítra moc sil a přeju ať to je rychle za tebou.
30. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj Alenko moc na tebe myslíme. :wink: Vím že slova nepomůžou ale jsme stebou a kdykoliv si budeš chtít popovídat tak za náma přijd. Zítra budeme všechny stebou holka držse
30. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
JJ moc díky. Jak dorazím domů, hned se ozvu.
30. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Alenko ahojky kočko.Tak na zítra ti také držím palce.Budu na tebe moc myslet.Vím co budeš prožívat ale neboj vše jednou přejde a budeš zase bojovat dál.
30. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Alenko, drž se, holka zlatá, budeme na Tebe moc myslet.
30. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Luci, tak to sis užila a hlavně sis zopakovala, co ještě budeš potřebovat:slight_smile:
30. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Děkuji ještě jednou. Jdu do sprchy a natáhnout se, moc jsem toho nenaspala a zítra mě to čeká. Tak se všechny mějte, a zítra se ozvu jak jsem dopadla.
30. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Mi neříkejte, že Andrejkovic ještě schůzujou, OMG!
30. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Koťátka moje zlaté, už jdu do pelíšku, jsem unavená. Přeju vám dobrou nocičku a pěkně se vyspinkejte, sluníčka:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
30. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Holky já jdu taky do peřin.Zítra mám rande s kamarádkou která rodí za 29 dní.Tak sní chci ještě pokecat než porodí.
Tak dobrou noc a hezké sny.Papa.
30. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Berušky dobrou noc a krásné sníky jdu taky do hajan :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj kobylky, hlásím příchod, Z práglu jsem ulpně hotová, ušlá... Něco jsme si se ségrou nakoupily, kino byla pěkná kravina. Nechoďte na česko -polský film Operace Dunaj. Ani obsazení to nezachránilo- Menzel, Polívka, Holubová, Buda... Jinak to byl pěkný výletík.
Co tady, jen jsem zběžně jukla na Leontýnku, že operace zatím nebude, ale ,že má bolesti, tož to je boj...chuděrko.
Co Katka, už víte něco víc?
Dočtu vás pak, teď jsu do vany, zatím páááá.
30. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
ahooj lásenky! jsem přilítla, ale ještě letím do spéérchy.. Jsem grogy.. pak dočtu.. Katuška měla návštěvy, manžu a rodiče. Má nízký tlak, tak je jí slabo, ale huž trošku chodila. Ještě má dren. Ani jsem jí neodpocěděla, hovado jsem! Schůze byla 3 hod!!! OMG Přijdu tak za 15 min, jdu se umejt..
30. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jsem tu, lítala jsem na mimáči v diskuzi o dovolených, je tam plno tipů, mimo jin jsem tam našla i Frymburk, jak byla, myslím, Věruška, krásný domy na dovču :confused:

3Hodiny domovní schůze? :confused: Co jste tam jako dělali?

Alenko, tak yna Tebe budu myslet.

Věruško, co jsis koupila v Práglu? Já bych tam tááák jela. Vy si tam frčíte do kina, já bych šla po památkách :unamused:
30. črc 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.