• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Docela jsme dobře poschůzovali.. :wink: A co zas remcáš? Karlův Most je stejnak neopravený ešče!
Monča byla smutnáá, proč? :frowning2: . Monči, co je?
A Leontýnka taky takový smíšený zprávičky...
30. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Máji, koupila jsem si vše ve slevě, 1 tílko, takovou lehkou košlili s krátkým rukávkem a 3/4 jeans. Zíta je u nás v Kladrubech rehabilitačním ústavu akce motorkářů co jsou na vozíčku. Synovec tam hraje a večer jsou Chinaski jako charitativní koncert, tak půjdem a vezmu si ty nové hadříky :grinning:
Kobyky, mrzí mne to, ale huš jdu spát, Bolí mne z toho chození kyčel.
Brou nočku
Alenko zítra ať to máš rychle za sebou. Držíme palce.!
30. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Věruško, ahojj kobylinko! Tož jsi dneska byla kilometr ode mě, ani ne, víš to??
30. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Belušku ňák flákám, tož takhle by to nešlo. Čím dál víc mám pocit, že je to DOBRÝ!! :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jak to víš, že kilometr? :sweat_smile:

Brou noc. Koncerty závidím, u vás to teda žije, tady chcípnul pes, omg.
30. črc 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
Bellušku ani nekomentuju momentálně, bo ani nedejchám, jak déééržim celou Anděvu :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz
No nic, tak Andrejos je v řiti, tož brou nocku všem, bo tady práááááááázdnota a Bellí taky už spí? Asi jooo...
30. črc 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Honzík dorazil... za 5 minut ..
30. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Kde se tooolal takhle v noci, omg?
30. črc 2009 ve 22:59  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májííí, jsi tu??
30. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
autor
Byl malovat u kámoše. My máme jednoho takovýho kamaráda, no, huž jsem to psala takovej Forest Gump..Hodnej, ale houuuupeej, až bych řekla .. no, radši nic
30. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
Tak ho pošli aj k nám, potřebuju vymalovat obývák a chodbu a kuchyň... :grinning: Bo maluje obrazy? :confused:
30. črc 2009 ve 23:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

:fearful: :fearful: :fearful: Držíme palce Alence!!!!! :fearful: :fearful: :fearful:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!! Bylinky,chlorella a ječmen na cestě.
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v srpnu bude IUI.Huž frčíme na týden do kempu.Mobil necháme dom.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Máme dovču, ale Kája marodí, ách jo. V pondělí pofrčíme za Majkýý!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci, ještě si užíváme neschopenku, v září KET, zubožená z vejleta!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,Myom fuč!Točí se nám hlavinka, ale huž jsme se prošli, návštěvy byly. :slight_smile:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě půjdeme do domečku!Operace odložena,bolístka trvá, ach jo... :frowning2:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, A zasejc makáme!Aspoň, že máme tu zahrádku!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky. Manetko, hallo!!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7.,ET 22.7. Slavnostně hlásíme, že Belíšek má u sebe dva kulíšky,
jedna sněhová vločka ještě počká. Tak huž jsme dom a hýčkáme si Venglářata. :slight_smile: 7.8.krev. :wink: Vydrž prťka, vydrž, držíme s Tebou!V pondělí testneme.... Bez pródu byla, tož lehátkovala s Pavlíkem a prďolkama. :slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!.8.další kontrola, Tak co?? Noje háre, nojes xicht?? :sweat_smile:
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!Huž máme 2x25cm a 2x360g.
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!3.8velkýUTZ,17.8poradna,25.8.3DUTZ , jak je Kačere?
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Výsledky tripplu za týden.Služebka,návrat 3.8Jsme OK
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3 mrazáčci,ET13.4,Markétka nemá ráda výšky,tak je dole,no,neboj!lUTZ19.8,neschop.
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Neschopenka!Naposled do práce?smutná :frowning2:..
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ , halló, jak je?
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6,UTZ15.8,prďolka se vrtí,tak to má býti!Pofrčíme v pondělí do Řecka!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Huráá,máme jednoho bobíska! Máme průůkajduu!Hlídáme Bajunku :slight_smile:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Máme houpajdúúúú!! a plnej špajz miminčí bašty!! A černý fazole :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 23:53  • Odpověz
Dobrééé ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju krásný páťulínek, a je tu víkendík:wink: Alenko, myslíme na Tebe, holka zlatá.
31. črc 2009 v 06:11  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Dneska je den Alenky. taky na tebe myslím.
Katka teda chuďátko asi vytrpěla, no snad to už bude dobrý.
Andrejko vy jste teda nočnice. Mě včera zemřela šéfka, tak proto ten smutek, ted se mi vůbec nechce do práce, no ale musím, tím tedy u mě trochu padá volný srpen a budu nejspíš ve vycházkách chodit do práce, než se vyřeší kdo povede firmu a kdy se přijme dohodnutý zástup.
Věruško jé ty sis udělala radost taky bych snesla nějaký nový hadřík.
Máji jakto že nemáte koncerty? No ale stejně máš mimísku v noci doma, tak by tě to jen dráždilo.
31. črc 2009 v 06:57  • Odpověz
autor
Dobré ráánko :slight_smile: ,
tak Alenko, vydrž a odpol bude líp, uvidíš..
Beluňko, ahoj, tak ona může spát a stejně nespí, já bych ták spala. A to večer jedeme k těm znájmejm, takže spát určo nepůjdeme zrovna brzy :confused: ..
Monči, to je mi fakt líto, a takhle nečekaně :frowning2: . No, chtělo by se říct, kašli na to, mimi chce, abys už byla doma, ale tak mám pocit, že tam máte hezký vztahy, takže to je pak asi trošku o něčem jiným, co?
Kočky, letím do prááce...
Hezkej den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
Bréé ráno kobylky.
Alenko, drž se, my ti tu držíme palce.
Mončo, to je mi moc líto :frowning2: Kolik bylo šéfové? Ach, jo, to je život...nikdy nevíme co nás čeká.
Hezké ráno Belluško. Jam je, broučku? Moc na tebe myslím :wink:
Kočky, bolí mne hrozně kyčel, ale musím zas tapkat 2 km do práce pro lístek na peníze.Boženky mám u opraváře, tož musím po svých.
Dnes je nějaký divný den, mám taky smutnou.
31. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Andrej, Moni, Věruš, ahoj berušky. Moni, ať se brzy uleví dušičce, beruško. Andrej neboj, večer si ani nevzpomeneš, že se Ti chce spát. Věruš, tak kyčel Tě bolí? Foukám, ať to brzy přejde.
31. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Monča už je v práci a snad se nebude zlobit, že Ti odpovím, Věruško. Šéfce bylo 45 let.
31. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Reaguju jak tatar. Věruško, japato, že máš dneska smutnou, beruško?
31. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
45 let...to je hrozný. :frowning2: To si hned člověk uvědomí co je v životě nejdůležitější.
31. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Ještě jsi mi neřekla, koťátko, pročpak jsi smutná???
31. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Ale zas nějaké nedorozumění s Míšou,ale to se vyřeší. Asi jsou nějaké zas erupce. Jakpak je tobě? Ani nedejchám jak su napnutá:slight_smile: Jdu pro ten lístek papap.
31. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Ani vlastně pořádně nevím. Nějak mám strach, že je to v pytli, kdykoliv mě píchne v podbřišku, pak si zase říkám, že se mimísci hnízdí, no na palici, takže na to nemyslím a říkám si, že co se má stát, to se stane. I když, tak nějak jsem na neúspěch už zvyklá, takže si moc přeju úspěšný konec:slight_smile:
31. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Věruško neboj, zase se usmíříte, však Ty víš. Jenom jsi asi smutná z toho, že si uvědomuješ, že jste se poškorpili úplně zbytečně, viď?
31. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Je to na palici. Uplně ti rozumím.
Včera jsem viděla plno krásných těhulek v letních šatičkách. Taky jsem tak měla chodit ,ale najednou mi to připadalo jako hrozně vzdálená skutečnost. Vím, že takhle nesmím přemýšlet, stále věřím, že se stane ten"zázrak", ale když si vzpomenu na každý ten týden těhotenství, na každý strach před utz, na uplné ty začátky čekání, tak mám najednou z toho všeho hrůzu to prožívat znovu. Samozřejmě, že i kromě toho strachu jsem zažívala ten nádherný pocit těhulky, plánovala jsem ,pozorovala růst bříška, ale zas když si na to vzpomenu, tak mi to připadá tak srašně dávno a hrozně vzdálené. Asi jsem divná. Omlouvám se za to vylívání pocitů, nějak to ze mne vypadlo. Jo, je to boj až do konce, než budem držet náš vysněný uzlíček.
31. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Věruško, jenom se vypovídej. Máš pravdu, je o neustálém strachu a strachu, přitom bysme měly být šťastné, když se to povede, ale copak to jde, když vidíme a zažíváme samé kotrmelce a úskalí, abysme se dočkaly toho, po čem na světě nejvíc toužíme?
31. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojte kobylky.
Ahoj Belko,Věruško úplně tě chápu já bych ted měla měsíční dvojčátka kdybych neměla to mimoděložní ,taky si na to dost často vzpomenu a když vidím někoho s bříškem nebo kočárkem hodně mě bolí u srdíčka a jsem neštastná.
Belinko jak je tobě myslím na tebe.
Monči je mi líto tvé šéfové,já když je mi někdy tak strašně zle tak mám hrozný strach že umřu.
Alence držím dnes pěsti at je ji brzy líp a vše se pěkně hojí,i když na dušičce to bude trvat dýl.
Tak jdu vařit a pak musím na větší nákupy a odpoledne jsme s malím pozvaní ke kamarádce tak pujdu popletkat.
Tak se tu mějte.
31. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj kobylenky, pěkný pátek přeji, jistě sluníčko vyjde, jak venku, tak na dušičkách, bo tady máme zatažíno a to frčíme na koupání...
Mončo, to je hrůza, 45let, život je zvláštní, ale mimisko je na prvním místě, tak se netrap..., ale já taky včera měla ubulenou kvůli tátovi, těžko se to přechází, no...
Věruška taky smutná, taky veselo doma, my se taky včirá veselili, ale jen tak lehce, no do prdky je kopnout, co jinýho.

Tož já vás opouštím prdečky, frčíme k Lub. rodičům na ten bazééének, měla bych se po roce koupat venku, ale nevím, nevím, když vidím to mračno, jsem měla pocit, že hlásili tropy :confused: Odpoledne jsme tu jak na Kobyle. :zipper_mouth: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
Extra zdravím Bellíška, jak jsem psala včera, ani nedejchám, tož tááák, myslím na Tě! :dizzy_face: :zipper_mouth:
31. črc 2009 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.