• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jsem po 3. IVF, dneska 10 den po ET a začala jsem špinit. Test je negativní a už jsem to obrečela. Na tuhle diskuzi nakukuji už dlouho, asi od března. Je fajn, když si člověk může vylít srdíčko tam, kde mu rozumí.
31. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Evi, vítám Tě, i když né zrovna vesele. Moc mě to mrzí, ale i když tyhle řeči už znáš, tak špínění nemusí nic znamenat a 10.den může být taky ještě brzy. Přeju Ti, aby to tak bylo.
31. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Já vím, třeba tu smůlu zlomím, ale ... Dneska je mi ouvej, ale bude líp!!! Nic nevzdávám a poctivě zobu všechny medikamenty, co mi předepsali :slight_smile: . A držím palečky, aby Ti to vyšlo!!! Vzhledem k tomu, že si vás poctivě čtu, tak vím, co máš za sebou.
31. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Májinko, tak k bazénku si jdete užívat:slight_smile: Leontynko ahoj, Ty víš, že na sebe musíš dávat pozor a u Tebe je to zdravíčko na prvním místě.
31. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Evi, jenom pěkně zobej co máš, to děláš dobře. A kam do CARu chodíte a co máte za problém, jestli se Ti o tom teď nechce psát, tak to pochopím.
31. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
To že o tom můžu mluvit s váma mi naopak pomáhá. Chodíme do Brna na kliniku Laurea k doktoru Bourkovi. Uznali jsme, že má nejlepší přístup. 1. IVF jsem podstoupila v santoriu Helios v Brně a byla jsem rok tak znechucená, že jsem odmítala další kroky. Problém je ve spermiogramu, já jsem naštěstí v pořádku. Všechno řádně průchodné a zkontrolavané :slight_smile: . Při posledním pokusu byli spermijky tak mizerné, že málem nebylo co transferovat. Ale pan doktor si s tim dal práci a nakonec jsme měli 2 morulky k transferu. Testy si mám dělat až 7.8., ale jaksi jsem nevydržela, když se to začala takhle barvit. Při prvním IVF jsem začala špinit už 4 den, při druhém 6. den a tentokrát 9. den. Takže se to vlastně pořád zlepšuje :slight_smile: .
31. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Evi, a podle toho čísla u jména, Tobě je 36 let a snažíte se o první miminko? Jejda, před chvilkou jsem si objednala testy, taky mám 2 morulky a dneska jsem 9.den, tak asi tu objednávku raději zruším nebo teď nevím. Já mám jít 7.8. na krev a UTZ.
31. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Evi a teď máš nějak kolem termínu ms? Já si pořád říkám, že to špinění fakt nemusí nic znamenat, ale všechny moc dobře víme, jaký je to strašák, když se objeví.
31. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Bellko, přesně tak. Snažíme se už skoro 9 let. To už je docela slušný číslo. Až jsem se teď sama lekla, že to tak letí. Dokonce se nám zadařilo před 4 rokama přirozeně. V 9. týdnu jsem bohužel potratila. Chodila jsem tehdy do Heliosu, byla jsem přeřazena z kategorie adeptů na umělé oplodnění do kategorie pro ně ne tak finančně zajímavé. Začala jsem krvácet 2 dny po kontrole, kdy jsem lékařce s obavou sdělila, že špiním. Dle jejich slov, vše v pořádku a za dva dny mi dělali kyretáž. Nenapsali mi ani neschopenku a poslali do práce. Kyretáž mi dělali bez uspání, protože jsem před tím ještě spokojeně povečeřela. No prostě hnus!!!
31. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
MS jsem měla dostal 30.07., v ten den jsem začala špinit.
31. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Teda, taky sis už toho hodně zažila a jste běžci na dlouhou trať. A to od 30.7.stále špiníš? Moc držím pěstičky, ať se to nerozjede v ms. Do té doby není nic ztraceno.
31. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Já měla ms dostat 29.7.a od té doby žiju hlavně v kalhotkách, jak říká naše Mája:slight_smile:
31. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Včera to bylo opravdu jenom minitaturní zašpinění, ale já už měla oči vytřeštěný. Vím, že je to poměrně častá záležitost, ale u mě to zatím vždycky skončilo blbě. Dneska už je výraznější, ale stále se to nerozjelo. Břicho mě nebolí. Vlastně mě nebolí vůbec nic a to vždycky před ms trpím bolestma v prsou docela hodně. Od transferu jsem zhubla 4 kg a to pořád ležím. Mám to nějaký vobrácený :slight_smile: . Mám doma psa a kocoura, tak se mám s kým pomazlit :slight_smile: . Manžel se snaží, jak může. Nevím, jestli něco nedělám blbě.
31. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Taky jsem pořád na záchodě. Momentálně nejnavštěvovanější místnost v baráku :grinning:
31. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Evi, určitě si nic nevyčítej, udělala jsi co jsi mohla a teď už je to jenom na nich, jestli se zakousnou, bobíšci.
31. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Věrko to mě mrzí s těma chlapama je to někdy těžké, ale je to určitě jen takové období ono to zas přejde. U nás to teda trvá tak 14dní 3týdny a pak dobrý.
Leontýnko pěkně si s kamarádkou poplkej. A opatruj si zdraví, ale to ty děláš :wink: . Naše šéfová bohužel nejedla byla samá kost a kůže hodně kouřila a do toho prac.nasazení, tak to srdíčko prostě nezvládlo.
Máji ty si užij koupání, dnes má být nádherně.
Evi držím pěsti ať se to v lepší obrátí.
Alenka už to má asi za sebou, tak už bude líp.
31. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Je mi opravdu líp a nehážu flintu do žita. Když mám kolem sebe takový bojovnice, tak to přeci taky musím zvládnout :sunglasses: . Drž se!!!
31. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
No jasně, držím pěstičky:slight_smile: Moni, ještě jsi v práci, beruško?
31. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Děkuji Mončo, každá pěstička dobrá :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
ahoj berušky,
tady je smuténko dnes..To tak prostě někdy je. Bellí, si říkám, jak je důležitá psychika, a Ty jsi teď tak nějak uklidněná, tak bych s testtíkem nestresovala, jsem vždycky obdivovala, jak jsi vydržela. ´ˇRiď se svým instinktem :wink:
Alenka snad huž probuzená..Půjde domů a nalpíše nám a začne plánovat dál..
Monči, tak to je v práci asi všeobecně smutná atmosféra, co.. :frowning2:
Věruško, ách jo... vnímám, co píšeš, a poradit neumím..Ty se zasejc odreaguješ jinde, takovejch kámošů a ségru a rodinu skvělou máš..
Leontýnko, jakbysmet, starostí nad hlavu, a musí to bejt někdy sakra těžký nebejt úplně fit, to se člověku honí leccos, ale určo Ti Domča pomůže odhodit ty myšlenky :slight_smile:
Evi, ahoj. Jak říká Bellinka, ještě vydrž, ale já jsem taky huž 8 den "věděla"..Přesto držím palce, zázraky se opravdu dějí, to víme ze stránek!
31. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Jsem v řiti, mám zase ten mobil v čudu, jsem si blbka do toho T-mobile nedošla a teď mám zase kartu přehozenou dio jinýho, ale bez čísel!! A Katuška včera psala, a já ji nemůůžu odepsat, jsem kokot!! Pevně doufám, že zase půjde , aspoň na chvilku, abych si mohla přetáhnout kontakty, bo se zastřelím!! Mám véčko, a v tem ohybu asi blbej kontakt, někdy jde a někdy ne, ale čím dál častěji nejde.
Jinak huž jsem tady měla prvního kurýra a mám ječmen a chlorellu. Ještě přijede jeden s bylinkami na čajík :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
holky děkuju, rozhodně vydržím!!! Co jiného nám taky zbývá. Taková výdrž přecivá musí být jednou odměněná.
31. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Andrejkooo, já myslela, že ten mobil už máš nový, OMG! Ty jsi to nestihla, viď? Katušku pozdravuj:slight_smile: Máš pravdu, jsem nějaká klidná, až moc bych řekla:slight_smile:
31. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Jé, tak už Ti došli pošli, jo?
31. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Čekám, až se Pavlík vzbudí po noční, ať můžu začít dělat obídek. Dneska bude smažený patizon a brambůrek, už se těším a mám hlad:wink:
31. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Jsem ouplnej kokot, mi došlo, že mám její číslo v interku.. tož jdu písnout..
31. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak to bude dobrůtka, taky si jdu něco zobnout a vezmu to přes záchod :grinning:
31. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Patizón??? Ještě jsem ho nikdá nedělala, ale na zahrádce nám roste, tož taky bude.. Tedy pokud se vzpamatujou, bo na něj napadaly ty větve, jak byla ta vichřice.. Jiřiny mi to polámalo všechny :frowning2:
31. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Proto jsi Evko tak zhubla, bo furt běháš po bytě, na hajzlík a zpět .. :grinning:
31. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Andrejko ty dnes máš obědovou brzo, ty vlastně končíš dnes dřív, no jo. Tak hezky papej chlorelu a ječmen, jestli to má takové účinky, ajk píšou holky, tak to budeš mít ms ani o ní vědět nebudeš. A večer máte zas nějaké mecheche, jé ty se máš. Katušku pozdravuj, už je jí snad líp a líp.
No já tu uplně usínám, v noci jsem nemohla spát a na čt2 byl tak hezký film o Němcové, tak jsem ponocovala. Hrozné že tak hezké filmy jdou v noci, a odpol. jdou kraviny. no musím vydržet do 15.30.
31. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.