• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Bellí, jj pošlíííííí došlíííííííí!! Ale ještě jeden dojdé!! Bude čajíček :slight_smile: 5tisíc cca tento tejden v řiti :grinning: . Ale včera jsme dostali přeplatek za byt, tak je to OK :wink:
31. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
jj, souhlasím Monči, a vůbec v sobotu večer např je pro mě nejhorší program v telce vůbec :angry: Samé američanoviny, a stílečky, apod, a na to já nejsu.. Vydrž v práci... Já si přitáhla větrník z domova a pak si blbka všimla, že tady jedeb máme ve skříni..
Jdu si zalít čínskou! Děs, jsem hrozná..
31. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Asi jo, to mě nenapadlo. Musím zvolnit tempo :grinning:
No vidíš, bydlíte slušně, tož aj pošli došli jsou:grinning: Patizon já miluju:wink: Evi, dobrou chuť. Moni a nemůžeš jít domů dřív?
autor
to byly střřřílečky :grinning:
31. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Pavlíkovi se asi něco zdálo. Kouká na mě a říká: běž tam. A já: kam? A on: no podívat se. A já: na co? A on: ze střechy. A zase usnul, tak nevím:grinning:
31. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
tam viděl anděléé asi!! Vezou vám novou dušičku!!! Jupííí :sweat_smile:
31. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Andrejko taky nesnáším střílečky. no já si koupila bagetu :unamused: tak taky žádná sláva. No a ještě koláč. No to nejni jak strava u Bellky. ale o víkendu to napravím. A udělám kapustu :slight_smile: mňam.
Belli musím tu vydržet, holky chcou končit dřív, tak to zbylo na mě ale protože jedu pak na 16.00 k babičce pro dítko tak mi to hezky vyjde.
31. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Se ho optám, až vstane. On nikdy dlouho nespí, ale dneska jak na potvoru ho to asi baví, bo co:grinning: Moni, tak to vydrž, beruško.
31. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj kobylenky.Co to dneska vidím?Samí pochmurný nálady.Jak to psala Andrejka?Na každý negativní věci najít něco pozitivního tak šup šup a hledat.
Jinak Andrej jo jo jak jsi mi napsala do tabulky noje háre a noje xichte a ten že dostal zabrat.Pak byla návštěva u kejmošky na kávičce,těhu cvíčo a povídání a pak pozvánka ke kamarádovy do kavárny na palašinken a kapučo se zmrzlinkou a zeleninovej salátek se sýrem a šunčičkou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Tož Katuška zdraví všechny! Má vyndanej dren, to bolelo :frowning2: , ale zní veseleji a předpoklad je, že by šla ve středu dom... :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Majkýý, super dej!! (rozuměj DAY :grinning: ) Tak to má býti, bo když Tě chlap zazlobí, nemušíš čekat, až se uráčí přestat zlobit! :slight_smile:
Bellí, To asi Pavlík potřebuje dloouuheeeej spááánek! Určo ani nebude vědět, čo se mu zdáálo.. :dizzy_face:
Monči, jak budeš tu kapustu upravovat?? Každej zeleninovej recept víítáám!! :slight_smile:
Berušky moje, jdu dělat, tak si vás radši zavřu, páč jinak furt nakukuju.. a dnes mám huž n+ějak ručičky za zádama, mušíím. MVR
Ps. tu kapustu si pak přečtúúúú :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tak jsem ten oběd odflákla oplatkama. Nějak nemám na nic chuť. Ale večer bude grilovačka a to se nadlábnu.
31. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Hurráááá! Huž tu byl druhej kurýr!! Bylinky jsou pod střechouuuu!!
Evi, lepší oplatky, než ta moje instanta :sweat_smile:
Páá, zase idúú
31. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Teda holký vy máte ale chutě.Jedna má oplatky druhá zase čínskou polívku. :unamused: To já dělám holandák a sekanou z kaší k tomu okurkový salátek. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Právě mi dorazil manžílek, dneska s předstihem. Jsem ho dostala těma slzama a vzlykama do telefonu. Musím se pochlubit, že jsem se konečně odvážila přidat k vám do diskuse. Hezký den!!! Zdravím všechny!!!
31. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Berušky hezké poledne. :slight_smile: Zdravím novou kočku Eva36 :wink:
31. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jejda, jsem se napráskala. No výborné to bylo a mrkvičkový salátek s hruškama, no paráda:slight_smile: Luci, Majky, ahojky kočky:slight_smile:
31. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holčiny, huž jsme od třech doma a já furt čtu a krmím mimísko. Tož včera došel ten Nutrilooon a mimisko si usmyslilo pávě, že začne více no přímo žráti!!! a vysosla místo 100ml, jako vždy, celých 170ml!!!No hlad je sviňa, žrala si ručičky a tak jsem uvařila ještě a ještě, no víc už nedostane Otesan! :grinning:

Zdravím novou Evu36, pačimů jsi nepřišla dříve, když už se s námi tak dlouho znáš :confused: , na Tebe od března čekáme :grinning: Hlavně hlavu vzhůru a to by bylo, aby nebylo. odkud jsiEvčo?

Bellíšek leze po střechách, bo Pavlík přikázal :grinning: , asi měli nějakou honičku možná v práci ne?

Andrejka se stravuje vyloženě pro prospění střevům, omg, asi tam vlítnu do teho Veritasu a vyhážu jí všechny ty šmejdy ze skříně, bo toto živilo aj Luboše, hnus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :rolling_eyes:

Věruška je kde? Zas někde trajdá?

Mončo ahojky, nojo, to byla šéfka fakt mladá, takže srdíčko...asi infarkt ne? Zrovna zas volala tetka, že tátův brácha měl několikero infarktů, o kterých asi nevěděal bo co a že je v nemocnici a pomůže jen transplantace srdce, ovšem po infarktech to snad ani nejni proveditelný bo jak, no děs...

A Mončo, o tej Němcovej, to myslíž Boženku? Bo tu političku? Ale to by nebylo tak hezký, že? Jestli o Boži, tak to bych se taky koukala, jak říkáš, v noci pěkný zajímavý věci a přes den hovadiny na entou, taky moc na telku nekoukám. Luboš zrovna čučí na Pidilidi.
31. črc 2009 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Bellí dneska bych u vás ráda poobědvala. U nás nic, jdu si pro rohlíky a salámoš, koupila jsem si takovej ten xindlíkovej, jako lunchmeat, Turistický nářez se to jmenovalo, tolž jdu na něj.

Jo a koupačka po roce byla, bylo to báječný, bazén sice jen 21st, ale ok, blbli jsme s mužem, já plovala s kruhem :grinning: , muž s dětskýma potápěčskýma brýlema, no pěkné. Mimisko se tam vyspalo a teďka huláká. Byla s náma ja mamka. No a hlavně teda tím chci říci, že tropy se nedostavily a bylo zataženo :angry:
31. črc 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, no vidíš, konečně se Ti Andulka začíná v jídle podobat:slight_smile: tak jste se vyblbli s Oubošem, jo?
31. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Já už tolik nežeru, jak v těhu :grinning:
31. črc 2009 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz
oukej no
31. črc 2009 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, to patřilo mamce do icq :grinning: , pardooon
31. črc 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jstéééééééééé? Bellíšek asi lozí po střeše s Pavlíkem, bo ten je už určo vzhůru a Andrejka jisto jistě už griluje u kámošky, závidím. Ale já si užila zahrady a bazénu a všeho teho krásnýho už dopoledne, pravda. A zítra frčíme na obídek k příbuznejm a pak s nima na Hartvíkovickou pláž, to je kousek tady od nás, budou tam volit Miss, je tam hezky, vezmu si aj plááávočky, třebas to bude ještě koupatelný :slight_smile:
31. črc 2009 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem doma s pokecu a jak nejsem zvyklá seděti tak dlouze tak mě bolí zadní část těla,tož pujdu asi do spérchy a dále lenošit,ale už jsem ohřála večeři a vyčistila pidi akvárko.
Jinak u nás krásno až moc nedýchatelno.
Teda Májo to máš pěknýho žravce,ale hlavně že ji chutná.
31. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj Maji a Leontynko Beluško prostě všechny kobylky. :slight_smile: Dneska mi začínají noční mám 4 za sebou no děs a hrůza. A ještě mám doma problémy s manžovou mamkou je to složité manža se soudil s bráchou o nemalé peníze a pořád nezaplatil a ted musí zaplatit a mamka se ho zastává chce nás vyhodit z bytu, ale má smůlu je napsaný na mě :frowning2:
31. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj Luco ty noční ti teda nezávidím já jsem je neměla nikdy ráda.
A s tchýní už nekomunikuju 7let taky to bylo kvuli dědictví,ale i jiných věcech,takže žádná slast.
Musíš se obrnit trpělivostí a ono to pujde :wink:
31. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Tak huž tu někdo načuhuje :slight_smile:
No vy teda máte starosti, omg a s vlastní rodinou, dokonce bratrem... Jak tohle se může v rodinách státi? Já byh bráchu nedala za nic na světě... :confused:
31. črc 2009 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz
Maji taky mám jednoho bráchu a je na mě pěkně drškatý,ale myslím že by mě neměnil.
Bud ráda že nemáš starosti s rodinou a že vycházíte ono to moc příjemné není.
31. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.