• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Máji já mám ze ségrou dobrej vztah ale manža ne. Kdysi pujčil manžův tatka bráchové ženě 300000kč a měla to zplácet ale nezplácela tak se sní můj manža začal soudit měl dostat 300000 kč plus úroky takže asi 750000kč ale on chtěl jenom 150000 plus úroky. Pravomocné to bylo před 2lety a pořád nic nezaplatila tak že se manža ozval a chce je zpátky a mamka to strašně řeší :angry:
31. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
Nojono, kdyby nebyly prachy, byl by na světě klid, to řikám pořád, akorát to dělá neplechu v rodinách :confounded: Bo by jich mohli natisknouti dosti pro každého a rozdávat :grinning: To by bylo asi lepší.
31. črc 2009 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz
máji kdyby to šlo hned bych šla do fronty kdyby dálali někde zadarmo :grinning:
31. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
To já bych byla i ochotná platit, např. za litr bych dala třebas stovečku :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já jdu uklízeti, přejedu, dle rad tej mej kámošky, celej byt ubrouskama na prdku. Prý to krásn voní, což je fakt a hodně vyčistí. :wink:
31. črc 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
To bych taky brala. Holky loučím se sváma jdu se chystat do práce jdu na osum pá zítra zase na chvilku příjdu pokud manža dovolí čeká mě zítra zavařování okurek :frowning2:
31. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahojky
Andrejko hezky si užijte večer, já budu dělat tuto kapustu: http://www.mamincinyrecepty.cz/bezmase-pokrmy/dusena-kapusta-s-bramborami
Máji tak bylo i koupání a zítra zas. Anýsek hezky papá jen jí dej když chce, beruška malá. Film byl o Boženě Němcové, na tu druhou bych se fakt nedívala.
Luci tak vidím už ti začnou nočňouchy, no aspoň sis teď užila hezké dny s Peťou. A ty dluhy jsou fakt děsné, ale jak jde o prachy tak se lecjací sourozenci raz dva rozhádají. A můžou za to samo i rodiče, když je nedělí rovným dílem.
Leontýnko ahojky.
Belli tak jak to dopadlo s Pavlíkem, myslím ten sen?
31. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj Monči.
Luci tak si to užij.
Jsem vymydlená tak jdu odpočívat tak dobrou všem.
31. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Koťátkaaa, jsem usnula a spala jak malé štěně, OMG. Jdu vás dočíst:slight_smile:
31. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Leontynko ahoj:slight_smile: Luci, ať Ti nočňuch utíká. Moni, Pavlík vůbec neví, že se mu něco zdálo, natož, že se mnou mluvil:wink:
31. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky :wink:
Katuška už má venku dren!Já řikala fuj!No hlavně že už je to za ní :wink:
Bellíšku boj pokračuje :slight_smile: to jsem moc ráda :slight_smile:
Věruško s těma chlapama to známe dnes dole zítra nahoře :wink: My se rafli v úterý a musím říct,že jsem neměla zrovinka vybraný slovník :slight_smile:
Všecinky moc zdravím :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Peťko ahoj:slight_smile: už jsem myslela, že tu nikdo nejni, že jste teď usnuly vy:wink:
31. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Eví držím mocinky palečky a otřepaná ale pravdivá fráze špinění NIC neznamená. :wink:
31. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Nene já nespim ale je pátek tudíž obídek s Jiřinkou a Vašíkem pak prochajda :wink:
31. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
No jasně, páááteeek:slight_smile:
31. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Jinak od pondělí mam dovolenou,tedy vlastně dnes jsem to zapíchla,no a drahoušek nalil místo nafty do auta benzín takže budeme dřepět doma protože není kdo by to opravil a auto nešlape :angry: já ho trefim hňupku :frowning2:
31. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Jejda, tak to honem opravit, jinak máte motor v dupě, OMG!
31. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Majdí chlap! :angry:
31. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Já jsem vorvaná jak borůvka jdu se napapat a zalezu,zítra se mi vrací Terka z tábora už se na ní moc těšim :wink: tak papa
31. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Pěkně se vyspinkej, my budeme koukat na náš milovaný film Na samotě u lesa:wink:
31. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Peti tak to naštve to autí, nejde to nějak vycucnout šlauchem? no asi to bude chtít odborníka.. Terka se vrátí to bde radosti, a pak volníčko :slight_smile:
Belli to je dobře jen si schrupni, když se ti chce. teď ale budeš ponocovat s Májou Věrkou a Andrejkou. :sunglasses:
Leontýnko dobrou noc :slight_smile:
Já tomu nedala moc minulou noc, tak už jdu taky do pelechu, už se mi klíží zraky. pa a hezkou noc všem.
31. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Moni, však já už jim cca týden nestačím, sůvám:wink: Pěkně se vyspinkej a já už se taky loučím:slight_smile: přeju dobrou nocku a krásné sníky, koťátkaaa:slight_smile: MVRMMM
31. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Miláčci, já než tady něco vyřídím, tak vy chrníte. Taky koukáme na Samotu, paráda, se tu nasměju, pořád dokola na to člověk čučí, ale stále je to dobré :grinning:
mami, chčije a chčije :grinning:
tati, předjel Tě trabant......tati, zase Tě předjel trabant :grinning:
tak takhle děti se dřív svítilo.....v pravěku tati, viď? :grinning:

Bellíšek odpoledne spinká, ráno spinká :grinning: , jojojo :wink:

A Andrejka se nám griluje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kde je ta Věruška? :confused:
31. črc 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, tady se už asi nic nedozvím, tož brou nocku kočenky, jdu dělati Nutrilooon a půjdu taky spáti :zipper_mouth: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem tady, kobylky moje, ale půjdu spát. O všem vám povím zítra, bylo to pěkný.Chinaski hráli skvěle a k tomu ještě dalších plno zážitků.
31. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojka kobylky,
tak jsem Vás přelouskla no jo každý má nějaké problémy ,ale vždy je nakonec dobře. :astonished:
Co Belíšku zahříváš pěkně svoje děťulky?Moc na tebe myslím a z celého srdce Ti to přeju a držím pořád palečky.
My začínáme 28tt zatím máme na hoře 2,5kg což je v pohodě a nemáme těhotenskou cukrovku hurá!!!!!!,protože ségra jí měla tak jsem měla strach byl to pro ní hrůza ta dieta.
Máme trošku línější Sophinku ale prý bude klidná a hodná až bude na světě říkal pan doktor.
Dnes jsme s manželem složili mimísky košík ten co mám v albu a je moooooc krásněj a velikej 1m dlouhý a 70cm široký alespoň nám budedlouho sloužit.
Zdravím Vás všechny,Máji ta Anýska Ti nádherně roste je z ní už úplná slečna.
Krásný den a noc papa :slight_smile:
31. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Všechny vás zdraví Andrejka , je u známých a přihlásí se až zítra. Má nový ho founa, z kterého neumí psát, tak jí tu sms píše kamarádka. Taky se nerada přeučuju na nový mobil, dlao mi to práci.
Tož kočky brou. Jen jsem vás zběžně přlítla. Katuš má vyndaný dren, zdravím novou Evu a držím palce, jinak ahoj Leontýnko Luco, Petí ,Regí,Markytko, Máji,Moni,Bellí, tfuj, tfuj, myslím na vás všechny... Brou kobylky MVRM
31. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj Hani.Koukám tobě to čísílko taky pěkně roste.Ještě se párkrát vyspíš a Sophinka bude u maminky.Koukala jsem ti do albíčka a pěkná maminka tebe bude.Holky pěkně se tu všichni vyspinkejte a nechte si zdát samé krásné sny.A zítra o hodně lepší náladu než dneska.Takže ráno vstáváme pravou nohou a z úsměvem.My jdeme ted z miláčkem na rousnice-neboly velký žížaly co lezou jen večer-Protože jedeme na ryby.Takže papapapa :grinning:
31. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Věruška se našla, tak je to fajnové a Marky jde na žoužaly, tááákhle v noci, ale zase bude plnej mražák rybiček zítra :grinning: Tak good lov :wink:
31. črc 2009 ve 23:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Lásky, bude to sice bez tabulky, ale pozdravit vás muším!!
Věruška vyřídila vzkaz, děkuju. Mobil kleknul absolutně, tak jsem v řiti s kontaktama. Mám nový, myslím, že je to ten, co jsi mi radila, Bellí.. A naštěstí Věruška poslala MMS, tak jsem jí poznala a měla aspoň jeden kontakt :grinning: . Teď huž jdeme spáát, zítra to vezmeme ještě přes dvě návštěvy, bo jsme na Berounsku, tak když huž jsme tady, tak to využijeme..TAk na chajdě skončíme haž večer.. Tak všem přeju hezkou sobotu!!!
1. srp 2009 ve 02:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.