• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No ještě že Věruška poslala sebe a ten los Andreos to rozšifroval, bo jsme bez info :grinning:
Tak voni vymetajooo návštěvy, ještě že sooo až na Berounsku, to je v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Bré ráno Kobylky, vítejte v sobotě, v srpnu a zároveň v druhé polovině prázdnin :wink: Tož študenti, to je na mašlu, co? :rolling_eyes:

Mimíska pojedla a venku snad celou noc řvou dva bo spíše tři debilní hoši. Jsou na sra...y a vyčítaj si ženy a chtěj si lámat ruce, mluví tak vláčně a hlavně hlasitě, paráda, doufám, že si je teda nakonec zloměj a vypadnou. :sunglasses:
1. srp 2009 v 05:26  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, sluníčkaaa:slight_smile: přeju všem krásnou sobotěnkuuu. Hani ahoj, super, že je všechno v pořádku. Věruška mi taky poslala fotos a moc jí to tam sluší:slight_smile: Máji, dneska jdeš do plavek, viď? Moni, doufám, že ses dneska už vyspinkala:slight_smile: Andrejka nemá kontakty, OMG? Doufám, že je co nejdříve seženeš. Majky sbírá žížaly, tož už asi loví ty rybičky k obídku:slight_smile:
1. srp 2009 v 06:47  • Odpověz
Bréé ráno kobylky:slight_smile: Jak jste se vyspinkaly? Já jsem toho moc nenaspala, nemohla jsem usnout a teď jsem zas už od 5.30 vzhůru,ale koukám, že tady nejsem sama.
Andrejka se zahlásila ještě v brzkém nocoránu. To musí být docela blbý přijít o všechny kontakty. :frowning2: Třeba je ještě nějak vydoluješ. No aspoň, mne už tam máš :grinning:
Teda, markytka chodí takhle v noci na žížali? A jak je dolujete? Mňam, ryby, ty já můžu. Kampak chodíte lovit, někam na rybník, bo na řeku?
Ahoj Máji, ty víš jaký je den v kalendáři? To já jak jsem doma, tak jsem v tamhle uplnej imbecil.
Všem přeju krásné ráno a pěknou sobotu.
1. srp 2009 v 06:49  • Odpověz
Ahojky Bellí, já myslím, že už Majky sáčkuje naporcovaný sumce do mrazáku :grinning: Už je určo po lovu :slight_smile:
Andrejce budeme museti poslati svoje fotos, aby si nás zařadila do teho nového stroje..., ale vlastně pačimů, když s ním neumí premávat :grinning:
Dneska možná do těch plavek vlezu, ale zase na veřejnosti? S tím pupendem a celuli? :grinning: Ještě mě tam zvolej tou Miss a co pak se mnou? :grinning:
Bellíku a jak je? Prííímově?
1. srp 2009 v 06:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Beluško, jak je? Už taky ani nedýchám, ale podle tvého psaní usuzuju, že je vše v pořádku. :wink:
1. srp 2009 v 06:51  • Odpověz
Věruško, nevím, ale jelikož první co ráno vidím je Seznam, tož najdu tam co neznám :grinning: a ten první srpenec mě nějak šlehnul do okou :wink:
Andrejka Tě v noci budila? Ona takhle ponocuje?
1. srp 2009 v 06:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jéé, bréé ráno, Májo tady to už žije:slight_smile:
1. srp 2009 v 06:54  • Odpověz
Pročpáák by mne budila Andrejka? Aha, seznam, no to já taky zapnu,ale datumy nevnímám:slight_smile:
1. srp 2009 v 06:55  • Odpověz
Bo píšeš, že se ještě zahlásila v nocoránu :slight_smile:
1. srp 2009 v 06:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jj, koťátka, taky ani nedýchám. Dneska ve 3.30 jsem šla na záchod s tím, že je tuty ms tady, no jak říkám, ani nedýchám.
1. srp 2009 v 07:03  • Odpověz
Ale tím chci říct, že ani nestresuju, však znáte moje heslo: na slzy je vždycky času dost a že o tom taky něco vím:slight_smile:
1. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
Tím jsem Máji myslela, že se zahlásila na kobylu:slight_smile:
Bellí, držím všechny palce! MTR
1. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
Jé, blonde háre zase pochopila situaci úplně jinak, se směju, jak nacpala Andrejku k Věrušce:grinning:
1. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Věruško, vždyť já vím, Ty dušičko čistá:slight_smile:
1. srp 2009 v 07:20  • Odpověz
Tak jsem do albíka vložila pár fotek ze včerejší akce. Rychle se na ně juknete, než je smáznou, bo to asi udělám i sama, protože tím porušuju pravidla,ale co , že jo...:slight_smile:
Ještě jsem zapomněla Janinkce vyfotit motorkáře. Ta by si včera přišla taky na své:slight_smile: Krom minibajků tam ještě jezdil jeden blázen na nějaké závodnéí motorce, zvadal jí na zadní i přední kolo a vždycky si vybral nějakou pěknou babu z publika a tu pak taky svezl. No, nesedla bych si k němu ani za nic! Bojim!
1. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Věruško, parádní fotečky, hlavně Malátnej :grinning: a ta malátná ještě suprovější, bo já se nemůžu vynadívat na to obléééčo. Krásná barvička košile, odkud je? A s tou sukýnkou to parádně ladí a to tríííčo bílý a kabelečka, no a ještě brejličky, krasavice :sunglasses:
1. srp 2009 v 07:28  •  1 dítě  • Odpověz
Jooooooooooo a nemůžu poznat Kabeláka, poznám jen teho Malátnýho :grinning: A synovec je kterej? Taky houby popis :grinning: ...OMG
1. srp 2009 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jsem včera koukala, jak je Věruška krásně oháknutá, no krasavice. Moc pěkné fotešky:slight_smile: jo a nevrací se dneska náhodou Karolka z dovolené?
1. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
A ještě je kráně onáramkovaná, oprstýnkovaná, ořetízkovaná s křížkem a hlavně opáááááálenááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 07:33  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, já si myslím, že už by se nám taky měla vrátiti, to jsem zvědavá, jak se jí tam nakonec líbilo, to bude zážitků a doufám i fotešek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
1. srp 2009 v 07:34  •  1 dítě  • Odpověz
To je něco se mnou, já tady sedim ještě v noční košili :slight_smile: , ani prášečky jsem si ještě nevzala, čajík neuvařila, hlavně že šmejdim po netu. Venku to dneska vypadá lepčejc jak včerááá, tak doufám, že i ta voda bude koupatelná a smočím se. A oběd bude uvařen Lubošovou sestřenicí, ani nevíme co, prý překvápko, no těšim se, hlavně, že to nemusím vymýšlet a vařit já :sunglasses:
1. srp 2009 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno, jétu to žje dnesky :slight_smile:
Věrko fotky super, Chinasky hráli a ty se hezky fotíš, kde jsu zástupy fanynek, zdá se mi tam málo lidí, jé tiše zívidím.
Máji kolik toho naspíš za den? v noci tu brouzdáš v nocoránu taky.
Belli už máš doma testíky? dneska jsi myslím 10.den, tak by jsi testnout mohla. Ty jsi takový klidný človíček, to je dobře, já už bych testila jak o život.
Dneska pojedu koupit kolo malému k svátku (vybral si uličník za 5000 to bude mít nejdražší z rodiny, musí si přispět z pokladničky), do práce jen na hoďku něco dodělat a pak na neckyádu, mezitím už peru a navařím.
1. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
Moni ahoj:slight_smile: jj, dneska jsem 10.den a testíky přijdou v pondělí, ale já dupa ještě uvidím, jestli testnu:slight_smile:
1. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já to popíšu ještě jednou:slight_smile: Košilka a košile jsou z New Yorku teď když jsme tam baly se ségrou a košile stála pouhých 180 kč
Tak na fotce kapely synovce: zleva vpředu klávesačka, zpěvačka, Malátný, synovec, bubeník, saxofonista, dechová sekce Chinasek a basák,vzadu zbytek Chinasek
druhá fotka kapela Míši Prpmněny s Chinaskama: zleva nový bubeník Chinasek, basák Promněn, Malátný, vzadějc basák Chinasek(ten se mi líbí nejvíc :grinning: ), bubeník Promněn,(to je ten co se teď ženil a kamarádíme s nima ),zpěvák, kytara Promněny, Míša zvuk vzadějc, saxofon, kytara Promněny a zbytek dechy Chinaski.
Májo, je to dost podrobně popsané? Stačí? :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Moni, co je to ta neckyada? Nepereš v neckách, že né:grinning:
1. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj Mončo, zdravím:slight_smile: Bylo tam míň lidí,ale to bylo tím, že v popředí pod podiem byli i vozíčkáři, tak to vypadá takové poloprázdné. Byla to toiž charitativní akce na popdporu vozíčkářů-motorkářů.
Jinak fanynky se právě vrhly na ně ařž v zákulisí přece :grinning:
Jé , kolo, to bude mít prdˇola krásný dárek:slight_smile:
Máji, jsme na tom obdobně, Sice jsem už vyvenčila, ale sedim tu v noč. košili, a čaj zatim chladne, tož se jdu nasnídat a sníst taky prášky. Co ty bereš?
1. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
Jé, já už jsem po snídani, vitamínky spapané, žížátka venku, Pavlík v čoudu:wink:
1. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Věruško, popis báječnej, ale terazky přemýšlím, jak ten popis zkloubit s tyma fotkama :grinning: Ale já si poradím a podrobně to prozkoumám :grinning:
Já beru pééélno vitamínků, for example:
CELL GUARD, ANTI-PARASITE, JOINT - MOBILITY, PERILLYL STAR, BOUNTY STAR, MULTISTAR, k tomu si zobnu Letrox na štítnou a jsem po snídani :grinning:
Jinak jak to tu studuju v tem knize :grinning: , tak jsem našla taky tu Chlorelu, ono to tam je taky, no toto, muším si o tem přečíst.
1. srp 2009 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz
V jakym čoudu Pavlík je? A žížátka už se pasou? Maji se čím pást pořád? Jsou na travičce? Naše hadice ráda pampeliškový listy, jetýlek, nemáte? Kdyžtak sem pár lístků hoď bo je hladem.
1. srp 2009 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz
A nekoupíte kravku? To by byla krása, se zvonečkem na krku, ale to by mohla zblbnout, že jo?
JITKO, KRÁÁÁVO :grinning:
1. srp 2009 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.