• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kdyby bylo místo, tak krávu bysme určitě měli, tak jsem ráda, že to místo už nejni. A ten zvonec na krk máme jako ozdobu na okně, z toho by se asi fakt jakékoliv žíže zbláznilo. Jejda, tady je travičky a jetele:wink:
1. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Pavlík sebral motorovou pilu a jel řezat dřevo, OMG.
1. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Kde je ta Monča? Já pořád nevím, co je to ta neckyádaaa:wink:
1. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Belli a z kama ti ty testy dojdou??? to tam nemáte lékárnu že by ti Pavlík skočil. Já vím že na ně nespěcháš, to jen já jsem nervózní za tebe :sweat_smile: . Taky přesně nevím jak ta Neckyjáda bude vypadat, je to na rybníčku a budou nejspíš dobrovolní blázni plout v neckách, tak by to měla být sranda.
Věrko moc ti to sluší a ceny super.
Máji jakého jointa ? ty jo ty jsi jak chodící lékárna. A váš had jí jetel? A je to fakt had, bráchův jí morčata. Samota mě včera utekla kde ji dávali, to mě mrzí, je to má nej česká komedie.
1. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Belli a tys mu to dovolila? vždyť už má kus prstu pryč :confused: , no tak doufám že dnes dorazí Pavlík celý :wink:
1. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Mončo, had to néjni, je to leguán zelený :grinning: Morčata nežere :slight_smile: A ten joint je v podobě bylinek :grinning:
1. srp 2009 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem to pozřela, na to jsem hodila Pribináčka, jsem ho našla v ledničce, to jsem neměla už léééta letoucí, ais mi ho sem mamka schovala.
Doprala pračka,ale zjišťuju, že venku je jen 22st., mraky jsou tu zas a sluníčko není vidět, takže tropy jim nějako nevycházej? Nebo se nekdo z vás tropuje? :confused:
1. srp 2009 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já si to myslela :grinning:
1. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Mončo, hadici můžeš viděti v albíku s názvem mimíska :grinning:
1. srp 2009 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz
Máji u nás krásně včera i dnes. jak to že máte zas mraky :astonished:
1. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Moni, tak to tam bude legrace:wink: no jo, už jsem si je objednala přes net, no. Taky doufám, že bude opatrný, já tu pilu nemám ráda. Máji, u nás je teda vedro jako blázen.
1. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Máji a já si říkala že už jsem toho leguána někde viděla. no upřímně je pěkně škaredá, já tyto tvoru nemusím a u bráchy se bojím bojim- toho hada.
Jdu vařit.
1. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Pěkný slunný den :wink: Tady se krafalo i v noci? Já jsem jak spící panna :grinning: jsem zvědavá kdo bude vstávat k miminku :wink: Andrejka na Berounsku?No tak návštěva Unhoště! Sakra ale ten bordel to mě asi holka pomluví :zipper_mouth:
Něco rychlého k obědu počebuju!!!
1. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Peťko ahoj, taky nevím, co dneska budeme jísti, asi rychle udělám palačinky:slight_smile:
1. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
OMG hadice je pěkně škaredá :confused: :angry: Tož jedu k Hradišťu :grinning: , kde že to přesně přebejváte?Byla jsem u vás už vůbec?
1. srp 2009 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz
Hm ty bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mocinky na tebe myslím,dnes i v půl 4 ráno :grinning: To je můj čas mezi pul a 4 ranní je mi bídně nevim jestli budu zvracet či co ale nakonec to vždy rozdýchám :wink: no a tak si mi padla do hlavěnky a já držela palečky a myslela na tebe :wink: sakra té smůly už bylo dost!!!Mocinky držím palečky :wink:
Věruško kam koukáš ta kapela je za tebou :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Věruška se přecivá fotí s Malátným a odhání ty fanynky z prvních řad :grinning: Bych taky šla poslechnout, soukromnice nás nepozve, co? Ale sluší jí to, jdu se zase podívat :slight_smile:
1. srp 2009 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
Takhle by to nešlo!Nerada ale odcházím!Kdo by asi tak došel do krámu.Musím pěšmo auto stále nejde a nikdo neví proč :angry: No a Terez je tad po 11 :slight_smile: sakra mám skluz,páááááááá
1. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Sluší jí to moc. :wink: Ježiš když se chci fotit s Malátným tak vylezu asi na podium a vyfotim se nééééééé :grinning:
1. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Zdravím Vás děvčátka, tak to mám za sebou. Je to hrozný žážitek, ale zvládla jsem to. Vím, že ještě to bude chvíli bolet, ale musím bojovat a těšit se na nové začátky. V nemocnici hrůza, všichni mě tam litovali, protože tam hodně těch sester znám, no co Vám budu povídat. Už jsem doma, týden si pomarodím no a pak už opět ten stejný kolotoč.
1. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj Ak, to je dobře, že už to máš za sebou, zase bude dobře, uvidíš.Hlavně to chce vymyslet pořádnej plán a za ním se hnát.

Petjuno, Ty furt někam chvátáš :slight_smile:

Asi je nějaký období nejezdících Božen bo co... :confused:
1. srp 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
Alenko, ať se brzy uleví na dušičce. Peťko, ať Ti skočí do obchodu Jirka, když zkazil autí.
1. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Dobré ranko všem,Belíšku vydrž já nevydržela a testovala jsem už 8.dena a byla tam slaboučká//,úplně mě polil pot přesně si to pamatuji ale řekla jsem to jen manžovi a mamce .
Pak asi za týden jsem ségře poslalam MMS s vyfoceným testíkem testovala jsem každý den minimálně 3x Petr z toho byl úplně na palici, a mě se pokaždé úplně tajil dech.
Jsem ráda že už to mám za sebou,ale teď je zase takový pocit strachu o malou ohledně cestování v autě teď ta blbá prasečí chřipka to mě docela nervuje,pracuji v léjkárně a tam se to bacilama jen hemží.
Jsem sice na neschopence ale občas musím holkám pomoct hlavně účto.
Dnes odjíždíme na dva dny k berlínskému jezeru tak Vám něco nafotím,konečně hotýlek a pohodička.
Jo dneska jsme začli 3 trimestr huráááááááááááá!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Věruško je z tebe pěkná kočka určitě už brzo bude díťátko mát takouvou krásnou maminu.
Máji užívej Anýska moc Ti to přeju že je taková pěkná slečna uteče to jako voda.
Všem krásný den
1. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Jé Hani, vy pořád někde cestujete, se máš a do hotýlku, tak v hotýlku jsem byla naposledy jako dítě na dovolené ROH :grinning: a myslím, že v hotýlku již do sméérti nebudu. Závidíííííím, jak já bych někam vypadla, počochtat se v mooooři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte kobylenky zdravím všechny přítomné i nepřítomné.
Dnes mě čeká úklidoví den a musím něco navařit,ale jsem z těch nyců nějaká praštěná.
Zdravím Alenku zpátky z nemocnice písla jsem ti do interka.
Belíšku na tebe pořád myslím a držím pěstričky.
Tak jdu něco dělat odpoledne máme grilovačku tak to musím taky vše nachystat.
Tak zatím pa pa.
Ještě zdravím Andrejku na výletku at si to užije a Májo ty se neutop.
1. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Hani, tak na vyletík jedete, no to musíš zdokumentovat:slight_smile: Leontynko, úklid Ti neuteče, je víkendík:slight_smile:
1. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Tak hlásím, že ta hicna dorazila už i k nám, ještě to teda neni tropický, jen 25 st., ale na sluníčku už to praží. Ani opalovací krémiky nemáme, budeme muset něco pokoupit.

To jsem zvědavá, co bude na ten obídek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu se osekati, bo miss se srstnatejma nohama by nevypadala moc dobře :grinning:
1. srp 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz
Missko tak dojeď Sadová 1033. Taky bych jela k moři, jé jak ráda, ale ty si počkáš až bude mít Anýsek aspoň 2roky a pak pofrčíte.
Alenko jsi statečná a je dobře že už to máš za sebou, drž se a vzhůru do dalšího boje, ten už dopadne na 1*.
Hani ty si užij pohodičky na jezeře, budete tam mít i loď? má být krásně.
Leontýnko ať se grilovajda povede. Na úklid se vyprdni. ten počká.
V pokoji už stojí nové kolo, tak musím ještě pro dítko k babičce, ať ho může vyzkoušet.
Belli taky bych si dala palačinky, no ale můj mužík by asi brblal, že nejni maso.
1. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
ještě jsem zapomněla pozdravit Petruš, ale ta už je určitě na cestě na zastávku a tam bude nedočkavě stepovat a čekat na Terču :slight_smile:
1. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Dobré ráno kobylky.
Jak se dneska máte?
Andrejka je na Berounsku jo?Páni abych jí dneska nepotkala.Jedu k mamce.Tak třeba se sejdem v hospodě :wink: :grinning: .
Mončo,Leontýnko,Petruš,Bellko,Veruško,Hanííííííí,Májo AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJ :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: .
Ak303 moc tě zdravím.Je to těřký ale už jsi doma a to je také velké plus.Doma to člověk snáší líp ale vím jak se cítíš.Dívej se dopředu a jak už jsi psala těž se na lepší dny a bude dobře.Držím palce kočko :wink: .
1. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.