• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Děkuji Vám všem za podporu. Opravdu mi to moc moc pomohlo.
1. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj děvčata, tak dneska je to zase o trošku horší než včera, ale pořád jenom špínění. Břicho nebolí, hrudník se mi dme, ale nebolí. Tak uvidíme. Včera u nás byli známí s 5-ti letým kloučkem a čekají holčičku. Takže jsem se neustále třela o těhu bříško a očekávám nakažení.
1. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Dneska jsem dala velký procházkový okruh s našim Ronaldem (dlouhosrstý jezevčík, 3 roky) a nálada je lepší. Děkuji za přivítání. Mája se ptala odkud jsem, bydlíme v Brně. Ak303 přežila si hrozný zážitek, už bude určitě jenom líp. Zdravím všechny a přeju krásnou sobotu.
1. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj Evi, pořád špinění, tak to by mělo býti dobré a třela jsi se o bříško :slight_smile: , to je hezký, snad jsi pořádně nakažená :wink: Držíme palečky. :zipper_mouth: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylkýýý, honem k Májuši do albíka, něco se tam stalooo :grinning:
1. srp 2009 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím Evičku, neboj, bude to dobré, musíš věřit do poslední chvíle. Držím moc moc pěsti.
1. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Navrhovala jsem známým, že by mi to druhý mohli darovat :grinning: . Že prý se o tom doma poradí a dají vědět. :sunglasses:
1. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
S Ronaldem :grinning: , to je hezký jméno na jezevčouna :slight_smile:
Holky vytvořte si taky albího, ať vás vidíme a Ronalda taky :grinning:

Frčíme na ten obídek a na Miss, hned jak mě zvolej, přiletím na Kobylu :grinning: Páčko :zipper_mouth: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
Můj hlas máš v kapse, Májo :grinning:
1. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak já najdu nějaký foto a zkusím vložit. Kromě Ronalda máme ještě kocoura Montymora. Snad se mi podaří vložit :wink:
1. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Máji, to je bomba, takhle tam mít Věrušku aj s Berťasem, kdes to vzala? Jj, Evi a Ali, šupky sem s fotečkama:slight_smile: jo a můj hlas máš taky, Máji.
1. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Šmankote, ona nás tam má všechnyyy, já to prvně neotvírala. To je krásnééé:slight_smile:
1. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Májo tak to je opravdu náááááááááááááááádhera.Kdybych měla klobouk tak smeknu :slight_smile: .To se ti opravdu povedlo.Jsi opravdu šikovná :slight_smile: .
1. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Máji tak to je bomba, to jsi šikulka, jé je tak se s náma pohrát, krása. Kde se to v tobě bere?? ty se tím živíš?
1. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tak se mi po dlouhém úsilí podařilo zmenšit tuto fotku. Popis zní: Já a Ronald na výletě :slight_smile: Musím jít nachystat něco na talíř, jinak budu sežrána já. Dobrou chuť všem!
1. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Evi, tak konečně Tě taky vidíme, ta fialová paní vůbec nejni hezká, že jo holky? Máji, pošli mi to mailem, prosím Tě, ten Tvůj výtvor, se nemůžu vynadívat:slight_smile:
1. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak jsem tam taky hodila nějakou fotku. Lepší jsem nenašla, já se totiž moc nefotíml
1. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tak jsem tam taky hodila nějakou fotku. Lepší jsem nenašla, já se totiž moc nefotím :grinning:
1. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Alenko, taky už Tě vidíme, no paráda:slight_smile:
1. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
MÁJO zlaté ručičky :wink: jsi šikulka nemůžu se vynadívat.
Tak Terka už dorazila ae už je zase včudu :frowning2: Ségra jela na chatu tak si jí vzali s sebou.Jen jsme vyměnily hadry v baťohu a museli se vkoupat.Terka dobrý přeci jen je to holka ale ty hnáty toho synovce to byl masakr.Páchne mi celej byt!!!Tak si jdu zapnout pračku ať mi není smutno.
Bellí Jirka nakoupit nemohl jel dodávkou na ten samý tábor co byla Terka a vezl tam věci tomu turnusu co dnes nestoupil :wink: jinak autíko už mam před barákem :wink: jupí tak sned odjedeme i na pár dnů na nějakou dovču :slight_smile:
Alenko to je dobře,že už to máš za sebou,život je občas kruťárna Držím palce do dalšího boje s dobrým koncem :wink:
Evi špinila jsem taky a zatím vče ok :wink:
Pa jdu něco uvařit :slight_smile:
1. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Vítám Evičku a Ak (Alenka?).Konečně jsou ty nové holky vydět.
Bellko určitě jsou hezčí než ty fialové :wink: .
1. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Nazdárek Regí :wink: už se těšíš do práce??? :grinning:
1. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Peťko, tak už Ti zase frnkla Terka, jo? Regi ahoj:slight_smile:
1. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Majdí vyskočila z autobusu skočila mi kolem krku,pak do mě pořád něco hustila,doma se vykoupala,najedla,zabalila a pááá mamííííí :slight_smile:
1. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
No vidíš ji? No jo, už je to velká slečna, viď?
1. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
No právě ji přeci nebudu nutit buď s maminkou doma :wink: máme na sebe celý příští týden :wink:
1. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Hezký den kobylky. :slight_smile: Zdravím Alenku a přeji hodně sil vím je to těžké ale neboj přebolíto a bude dobře. Vím o čem mluvím.
Máji ty fotky jsou super jsi úžasná :slight_smile:
1. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak už jsem přestala špinit a začala řádná MS :rolling_eyes: . V pondělí zavolám doktorovi. Dřív to stejně nemá smysl. Jak to půjde, jdeme zase do boje.
1. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
Bellko, držím pěstičky. Musíš převzít ten těhu štafetový kolík!!!! Je hezky, jdeme se projít.
1. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
Májo, to je skvělý, až mne to uplně dojalo a chce se mi bulet. Prostě je to skvělý skvělý!!!!Jak jsi ještě každou okomentovala a přiřadila jim ten návrh. Jak jsi to udělala? Prosím, pošli mi to taly mailem, dík!

Jinak zdravím Alenku a přeju jí znovu nabrání síly doma. Je dobře, že se tu vypovídáš, taky mi holky moc pomohly :slight_smile:
Ahjoj Evo, moc ti to na fotce sluší a Ronald je taky frajer:slight_smile: To je dobře, že tu máme nové tváře:slight_smile:
Hani, užij si jezero!!! Ať máte dobrý vítr v plachtách:slight_smile:
Mončo, co prdola, už prohání nové kolo?
Petí,pusť si kromě pračky ještě i nějakou hudbu, ta tě taky rozveselí :grinning:Kde byla Terka na táboře? A kam chcete jet na dovolenou?
Ahoj Lůco, máš volný víkendík?.
Copak naše berouňačka?
A co dělá těhubelík:slight_smile:Pase žížátka?
Já jsem se teď prospala, bo se u nás doma přehnala "vichřice",ale vzduch se pročistil, jen mne z toho bolí hlava, tak jsem si dáchla. Teď jel Míša hrát, tak jsem tu sama s Mikim a je tu nějak taky smutno. Musim jít uklízet, bo tu je pěkný mrdník.
Tak zatím, rodino, MVR
1. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.