• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Evi, tak to je mi moc líto :frowning2: Bereš to ale statečně, to je dobře. Kolikátý to byl tvůj pokus, psala jsi , že 3. ? Nebo si tě pletu s Alenkou?
1. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahoj Věrko, nepleteš se, je to můj 3. pokus.
1. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
Evičko drž se. Je mi to moc líto :frowning2: , moc jsem Ti držela pěsti.
1. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
Evi a máš alespoň nějaké mrazáčky?
1. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
Tak jsem taky tady, pěkně vykoupaná a v pyžámku sedím na zahrádce:slight_smile: Evi, je mi to fakt líto, sakra. Pořád si říkám, že když to nevyjde napoprvé, tak je to nějaká zkouška, ale napodruhé už by to vycházet mělo, ale nic jiného, než bojovat dál, nezbývá. Luci, dneska máš zase nočňucha, viď? Věruško, taky pořád koukám na to dílo Máji dokola, opravdu nádhera:slight_smile: Věrísku, hlavně, že se vzduch vyčistil.
1. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Bellí, tak ty už chodíš spát se slepicema :grinning: Udeří šestá, začnou lítat klekánice a Bellíšek už je v pyžámku:slight_smile: To znamená, že jsi krásně unavená, bo máš v bříšku miminka :slight_smile: Ulpně vidím tu idilku,tak si to užívej. pa, posílám pozdravení do žížátkova
1. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
No jo, už jsem nachystaná, když mě to popadne, tak jenom umyju zub a ležím:slight_smile: venku je tak krásně, jsme sbírali trošku brambory, teď Pavlík cosi kutí s traktorem a já tu na něho vykukuju:wink:
1. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Venku je nádherně,ale já jsem dnes převážně zalezlá. až se trochu ochladí, půjdu s Mikim na procházku. Teď se tu s ním mazlím, on leží na gauči, no prostě pohodička:slight_smile: Včera jsem mu ostříhala chlupy okolo očí a vypadá uplně jinak:slight_smile: Ještě, že ho mám, je to můj milášek:slight_smile: Tak já jdu ještě vyluxovat a pak na t prochajdu. Copak dělá naše včelka Mája, kdepak s Anýskem lítá? A co Andrejka, kolikátou už má za sebou navštěvu? Snad se večer zahlásí,ale to ty Bellíšku budeš už tvrdě spát :slight_smile:
1. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
No jo, až mě to štve, že nevydržím čekat na vaší večerní debatu, ale mě ten Utrouš opravdu vždycky skolí a spím jak štěně:slight_smile: to je nic, nic a najednou se otočím a spím:wink:
1. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
Evi je mi to moc líto,přeju Ti ať to vše brzy přebolí.
Věruško Terka byla v Lubenci a dovolenou chceme někam do Jižních Čech ale nevíme kam,já bych jindřichohradecko,chtěla bych se juknout na zámek Červená Lhotka :wink: nemáš nějaký tip,poraď cestovatelko :wink:
Bellíšku pyjamo???No teda :wink: já se taky chystám na prochajd s Endikem Věruško počkej na mě jdu s tebou :wink:
1. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
Mája oslavuje a dává rozhovory, když ju zvolili tou miss:grinning:
1. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Petí, tak teď vyrážím s Mikísem, půjdem do parku? máme tu hezký park i zámek, tož doraž:slight_smile:
Na jindřichohradecku nic nemám,ale teď jsme byli na Lipně a našla jsem ubytování po agenturou Otre. Na červené Lhotě jsem byla asi přesně před 9ti lety,moc dobře si pamatuju jak jsem tam vyfocená před hradem vtakové hučce na hlavě, bo mi začínali zrovna růst vlásky po chemošce.
Jižní Čechy miluju:slight_smile: a Šumava, to je moje!:slight_smile:
1. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Jakou miss, něco mi uteklo? Miss blonde hare? :slight_smile:
1. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Tak já razím, Miki mi leze do klína a samou láskou mi líže ruce. Asi chce, abych už přestala cvakat na to PC. Tak pa, beru s sebou foťák a pak vám pošlu fotešky našeho parku,aspoň virtuálně s semnou projdete:slight_smile:
1. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Mája osekala nožiska, vzala plavky a šla se nechat zvolit nějakou miss. Tož asi se tam dohaduje, že ju nevybrali, nebo oslavuje, že vyhrála:grinning:
1. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Jo tak já letííím :slight_smile:
1. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Tak máme po grilovačce bylo to fajn celé odpoledne jsme se pelešili u bazénku´a ted jsem kaput tak jdu do píža a k telce.
Evi je mi to líto,at je ti brzy líp a příště at už to výjde.
Tak dobrou holky.
Belíšek už taky chrapká a Petjunka s Veruškou se procházejí tak přeji příjemnou prochajdu.
1. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Veruško mám nočnucha ach ještě tři mám před sebou. :angry: Ahoj Péto ,Belluško, Evuško a Alenko. :slight_smile: Zavařujem okurky koupily jsme si 15kg včera v polsku a koupila jsem boruvky a babička nám udělala kynuté knedlíky jé to je mnamka :wink:
1. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Luci ahoj, tak knedle bych si taky dala, to je snad jediné jídlo, které jsem ještě nikdy nedělala, vydrž ty nočňuchy, beruško:slight_smile: Leontynko, to je dobře, že jste si grilovajdu užili:slight_smile:
1. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Beluško kdybych nemusela o práce hned bych ti dovezla pár knedlí :wink: Naštěstí ty noční nejsou tak drastické nemakám celou noc aji kecáme o všem možném udělám si svojí práci a pak mám klid.
1. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Jé, Ty jsi hodná, bys mi aj knedle přivezla:slight_smile: Tak hlavně, že ta noční není tak drastická:slight_smile:
1. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Beluško to by byla maličkost co bych pro tebe beruško naše neudělala :wink: Musíme se někdy domluvit a dát si někde rande :sweat_smile:
1. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Chtěla jsem napsat udělala píšu blbosti píšu si ješte s mamkou na skype
1. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
No jasně, vždyť to máme od sebe kousek:slight_smile:
1. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se chystat směr práce zítra se na vás příjdu zase podívat. :slight_smile: Beluško držím pořád palečky :wink:
1. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Luci, tak klidnou a pohodovou směnu Ti přeju:slight_smile: Koťátka, už si jdu lehnout, tak vám přeju dobrou nocičku a krásné sníky, sluníčka moje zlaté:slight_smile: MVRMMM:slight_smile:
1. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahojík
Luci klidnou směnu.
Belli tobě hezké sny.
Evi, to mě mrzí, nechápu kde berou CARy ty statistiky :cry: . Beruško teď i asi nevíc pomůže se vyplakat, no. Ale snad už se brzy uleví a půjdeš znovu do boje za svým snem.
Věrko byli jsme navečer s malým vyzkoušet nové kolo, bohužel spadl a je celý dodřený, no tak jsem se pohádala s mužem. Tak je u nás dusno nebo teda spíš ve mě to vře. Tak si dám na uklidněnou chleba s medem. Neckyáda byla fajn jen jsme chytli přejezd lávky na kole, ještě tam byla plavba na různých plavidlech a jízda na trakaři po lávce, ale táhlo se to 5 hodin, tak jsme nečekali na zbytek.
Věrko vidím že jsi sama doma, ale Miki tě ochrání.
Leontýnko to vám vyšlo hezké počasí na grilovajdu, tak si teď hezky odpočiň.
Já pujd asi taky, tak dobrou noc
1. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zátky z parku. Jukněte do albíka, máte tam aspoň trochu virtuální procházky:slight_smile:
Leontýnko, to je fajn jak jsi si užila grilovačku, zasloužíš si odreagování:slight_smile:
Luci, ach jo ,ty nočňuchy. Okurky mám taky objednané, 10 kg. měli by dorazit příští týden z Moravy, ale prý je letos o ně bída, plíseň je zničila. tak doufám, že bude aspoň něco.
Moni, tak rodinná idylka se nekonala? To mne mrzí. Snad tě chleba s medem alespoň trochu uspokojil:slight_smile:
My jsme měli tyhle přejezdy pes rybník taky nedavno. Soutěžil můj starší synovec a v jízdě s zrakařem získal 3. místo :slight_smile: kluk šikovná. Teď je celý víkend na Sázava festu, tak spolu se ségrou trneme, aby se v pořádku vrátil.
Jo, Miki ochránce? To je kamrád a mazel s každým. To zas bylo zastávek u několika lidí se psi i bez psů :grinning:
1. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
místo přes jsem napsala pes :grinning: :grinning: :grinning: a trakař jste si taky vyluštily, doufám:slight_smile:
1. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tak jsem tu ouplně sama samička, tož dobrou noc všem a sladké sny.MVR
1. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.