• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Berušky moje, jsem se těšila, jak písnu dlouhej příspěvek, ale jsem si tak dlouho hrála s albíkem, že už usínááám.. Tož slibuju, zítra vylíčím všechny zážitky a konečně vše dočtu., Huž jsme na naši chajdě, ze starého telefonu kontakty úspěšně vytaženy a nahrány do nového, tož foťák huž v provozu. :slight_smile: :slight_smile: . Jsme chtěli jen za Petjunkou, bo jsme viděli sjezd na Unhošť :grinning: , a Honza aj vypadal, že by se nechal zlomiti, ale ten pitomej mobil mi nevydal ještě ty kontakty.. tak jsem byla v řiti.. No, ale už fachám normál! Zítra vše napíšu. MVR a BA (byl absťák :grinning: )
1. srp 2009 ve 23:44  • Odpověz
Dobré ranko a krásnou sluníčkovou neděličku, koťátka:slight_smile: Moni, takových pádů malý ještě zažije, to bude dobré, uvidíš beruško.
2. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Zdravím skorovždyprvní Bellušku. S každým dnem u tebe vzrůstá napětía zároveň klid , ne? Zítra budou testíky? Oni ti vlastně asi přijdou přes den, tak kdy budeš testi, hned je pribneš? Já jsem tak nedočkavá:slight_smile:
Ahoj Andrejko, máš krááásné albíko. Zase tam vypadáte jinak,prostě sympaťáci s takovým vnitřním klidem. A nejlepší fotka je, jak Honzík dává neteři bumbat z té lahve, je vidět, že má otcovské geny v sobě:slight_smile:
Tak vstávat, huš je ráno, bude pažák!
2. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
autor
Dobréé ráno, hřebčíne!!
Tož su tady a jdu si vás dočíísti :slight_smile: !
2. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ranko rodinko moje jdu vás pozdravit a jdu spinkat oči se mi klíží já odcházím dobrou noc :grinning:
2. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Andrejko, dobré ráno,
Lůco, dobrou noc :wink:
2. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Jé, už jste tadyyy:slight_smile: Luci, pěkně se vyspinkej. Věruško, sluníčko, no jo už zítra, uvidíme, řekl slepý:wink: Pavlík šel pro něco dobrého k snídani, tak jsem uvařila čajíček a čekám:slight_smile:
2. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Už je tu snídaněěě:wink:
2. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Tak jsem zkoukla Andrejky a Věrušky fotešky a musím říct, jedno pěknější, než druhé:slight_smile:
2. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Belluško, já to mám takový miš maš, až bude mimísko, tak to bude lepší album :grinning:
2. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
No a? Mě se to líbí a basta. Jsem říkala, že v těch albech by měly být zachyceny věci, které nám momentálně dělají radost, když ještě nemáme mimíska:slight_smile:
2. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Psala Mája, nedostane se na net, někdo u nich překopnul nějaký kabel a oprava bude stát milióny, bo co. Všechny vás zdraví, berušky a zuří, bobek.
2. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Víš co Bellí celé ráno dělám? nehtí ky alá Bellá:slight_smile: ,ale nedělám to na bílo,ale používám na ty špičky taky barevný lak a přetřu to nějakým průhlednám se třpytkama. Vypadá to moc pěkně.
Co dnes budete vařit? Já jsem líná, nejradši bych se jela někam vykoupat a najedla se někde po cestě. Co budete dnes dělat, kobylky v tomhle vedru?
2. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
No to je děs!!! Tohle se zrovna musí stát Máje, takové netové královně! To jsem zvědavá, kdo to u nich zaplatí, bo překopnout takový kabel není žádná sranda.
2. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak jsem psala Máji, že jí o důležitých věcech budeme informovat a že moc děkujeme za vytvořené dílo a až bude přístupná, tak nám to musí poslat mailem:slight_smile: já dneska udělám zapékané brambory a bude:slight_smile: tady už je taky vedro. Andrej ještě pořád čte?
2. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Tak potom si prosím fotečku těch nehtíků:slight_smile:
2. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Mám ti to Bellí radši poslat mailem? Bo v tom mém albíku to bude už asi provokace :grinning: Se bojim aby mi to admina nesmázla
2. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Klidně mi to pošli mailem nebo mmskou:slight_smile:
2. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Počkej až budeme mít PC, tam budu mít i každého králíka zvlášť:grinning:
2. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Máš to tam
2. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Pěkné, zajímavé a Mikísek Ti hlídá nožky, jo?
2. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Koukám na novu a mám husí kůži, Mattioli a Bartošová zpívají Feličita:slight_smile: paráda:slight_smile:
2. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Hojky jen to dej do albíka to chceme taky vidět :wink:
Andrejko moc krásné albíko a já byla včera celičký den sama doma takže škoda,že Vám to nevyšlo a tojsem měla i rozepsanou zprávu ale pak jsem si řekla,že nebudu unavovat.Věděla jsem že jedete po návštěvách tak jsem mi to bylo hloupý,škoda :unamused:
Bellí my bychom zítra měla vyrazit někam :grinning: ???na tu dovču takže testík prosímtě prosímtě prosímtě musíš nebo nemůžu odjet :wink:
Věruško máte kolem moc pěkné prostředí,to se to chodí na procházky.Ta brána to je super fotka.A vůbec všude zleno opravdu krásné :wink:
Lůco dobrou noc :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Bellí na tu Bartošovou m Jirka taky volal,moc se mu tam holka líbila :slight_smile: ale proč se tak kroutila :grinning:
2. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Peťkooo ahoj, ale ony mi přijdou až během dne, beruško:slight_smile: jen klidně jeď, všechno se dozvíš:slight_smile: jdu vařit, ale vůbec se mi nechce.
2. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Se kroutila, bo se jí asi líbil, né:wink:
2. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak jsem Novu prošvihla, ale dík Bellí za upozornění.
Petíí, Vlašim je docela hezká. teď nám tu předělávají obě náměstí, jsme město, které vyčerpalo peníze z Unie nejvíce z celé republiky, tož máme dobré radní:slight_smile: Třeba k nám taky jednou zavítáte. Zítra razíte? Tak jsi něco našla?
Tak my jedem k našim na oběd, pak zpátky, přijede na návštěvu děda a pak se teprve půjdem koupat na koupák. Tak zatím pa kobylky pakobylky :grinning:
2. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Jsem znovu usnula, no, asi jsem to potřebovala..
Půlku věcí zase nevím, muším to zasejc prolítnouti :frowning2: . Ale Petjunko, to mě nepovídj, že nemáme tady kobylí
telepatii!!! Já na tej dálnici znova zkoušela nahodit starej krám., abych Ti písla!!!
Starej krám jsem nicméně nahodila až doma večer, protože jsem začala bejt zoufalá, kde budu shánět nový kontakty, měla jsem jich tam přes 300! Jsem s tím mobilem kroutila a různě stlačovala, pak jsem s tím třískla vzteky (ale jen o postel) a naběhlo to :grinning: . Tož jsem rychle překopírovala.. Huž premávám.. Víkend byl suprovej!
Sice začal zvláštně.. Jak jsem psala, že Honza si hnul už minulej víkend zádama, no tak v pátek ráno se ohnul k botám a nenarovnal se. Tož chvíli mu to trvalo, ale nakonec se odploužil do arbeit, tak jsem ho odpol dokopala na masage! Prohlídla ho primářka, řekla mi pak, že je dobře , že jsem ho přivedla, má vyhřezlou plotýnku bo co.
Tak muší ještě na rentgen v tejdnu. No, nějak ho napravila, pak ještě jiná sestra rozmasírovala, no ke známejm jsme přijuchali až v 8. Super večer, grilovačka, a ráno jsem dostala do pelechu Vojtííškaáá, viz albíko! No, nádhera nádhernáááá! No , snídaně super na verandě v baráčku, OMG , já chcu pryč z panelááku!! Pak jsme jeli dálej, a byli jsme u mé třídní z gymplu na chajdě na obědě , no protáhlo se to do 4, bo tam bylo nádherně!! Já tele nefotila, a teď mi to mrzí, Holky, oni jsou huž důchodci , ale ta zahrada, to je jak v botanickéé!! Jsou úúplně na samotě, členitej terén, všude schůdky s kytkama, bazén z poloviny ve svahu obehnanej taky schůdkama s kytkama a největší dominanta obrovskej keř s modrejma hortenziema, zasahující až nad bazén
, To bylo tak náádherný, no práce tam mušelo bejt sakra dosti! Pergoly omotanéé, na oknech závěsy barevnej surfínek až na zem, prostě pohádka. Radši to odešlu, než mi to vypadne a budu pokračovati
2. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
No, pak jsme juchali huž na chatu, a to jen pro to, že jsem tele , páč jsem měla ty meziprstý pantofle, a v tem nemůžu dělat túry, bo jinak jsme měli v plánu jít ještě na Ameriku, no, i jsem čučela po číňanech, že si koupím provizorní botky, ale světe div se, buď jsme koukali blbě, fakt jsme žádný nepotkali.. Tak jsme dorazili na chajdu, já hupsla do bazénku. Naproti zasejc ten debil pouštěl techno až do 1, pak nevím, bo jsem si i v tem vedru zamotala uši peřinou a ňák usla.. Jsem vůl, pořád si říkáme , že zavoláme policii, a nějak to asi ani jeden neumíme.
Teď mi Honzík přinesl snídani, a jsme se domluvili, že si nejdřív zjistíme , jak to přesně je s tím rušením klidu.. Bellí, neporadíš?? Jezdí Pavlík taky, když se mu zavolá?
2. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Jo, ještě jsem vám neřekla, že v pátek jsme měli s Honzou oba červený pruhy na poštu, tož se mi hned rozjela fantazie, že huž máme mimčo k vyzvednutí :sweat_smile: , (samo, že vím, je to blbost, ale..), no a ono to bylo jen oficielní oznámení , že jsme schválení. Ale i tak to bylo příjemný, vidět to černý na bílym :slight_smile:
Nejde reagovat na vše, albíka jsou kouzelná!! Máji, to mě mušíš naučiti!!! Jen mi tam chyběla Janninka, a aj v příspěvkách, kde je???? Odlétat má až v pondělí, ne??
2. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.