• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No nic, berušky, je mi s vámi moc dobře, ale jdu ven za žížátkama a pak nachystat na oběd, tak se mějte krásnoučky:slight_smile:
22. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
Regí neboj,bude to ok :wink: se to radí co,ale v čekárně mě taky žaluek se sevře a je mi šoufl,uvidíš,jen to zkontroluje a bude to ok

Majdí,to je hlavní když něčemu věříš.Víra je mocná čarodějka,jen teda páni co vymýšlí nové léky těm to trochu komplikuje výsleky :sweat_smile:
22. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráno Katy, Belce, Máje, Terezce, Monče, Mony, Martě, Regí, Ivě do práce, Petře, Janince, Věrce, Marky,Luce, Dadě, Andrejce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska mám volno a máme výročí svatby, tak bych měla měco upéct, ale nevím co. Mám pro miláška parfém, tak uvidím, v pátek má zas svátek, to jsou vydání, a nemocenská nikde. :wink:
22. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Katy, já zas tak akční nejsem , od toho tu máme bellušku:slight_smile:
Regíí, že bych si nasadila taky ten nos a šátek :grinning:
Belluš, já taky věřím v kameny, růženín mám stále na krku od ET, občas ho opláchnu a nabiju na měsíci :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Jéé tak to Terezce držím palce,ať jsou na testíku // až bude testit.

Karolko,pěkný den přeji a zvláště když mát výročí,tak to si krásně užijte :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj Karolko, přeju krásné výročí a užij si volníčka:slight_smile:
22. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Karolko, tak si to hezky užijte, já jdu péct piškot s ovocem a želatinou. Tak já teda jdu, uf , uf, ale jsem nějaká pomalá :confounded:
22. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Jojo Věruš přesně tak.Bylo by to hezké nemyslíš??????? :grinning:
Ahoj Karolko.Tak to gratuluju k výročí.Na téhle stránce se jen slaví.Stará se uzavřela Věrčiníma narozeninama a tady to začalo čárkama.To je nááááááááááádhera.
Jo katy při mé smůle mi vrtat bude.Už mám žaludek v krku a káva už mi nejede.
22. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Věruško, jo jo, vzpomínám si, že nosíš růženín. Je dobré věřit něčemu příznivému, toho zlého je kolem nás dost. A hlavně mám i pocit, že mě chrání před zlými lidmi i před stresem:slight_smile:
Regí, tobě vypadávají panty? Božatko, to je nemilé,Emile :stuck_out_tongue_closed_eyes: Věrka čeká jaké ex, že se chce tak vyfiknout, pálení je až příští týden, moc už se těším, konečně se ohřeju. :slight_smile: Belíšek už šek poklidit žížatka, já mám přes víkend noční a teď mi volali, že v pátek mi mění službu na odpolední, no ak už jsem v pracovním procesu. :frowning2: Katy, jak si užíváš těhulení a Mony vekliká gratulace. :wink: Peťuli se to už taky blíží, a kde máme Máju, snad se něco nestalo? :frowning2:
Tak miláškové, zavřete oči, odcházím:slight_smile:
22. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
Karolko jen mi tam přeskakuje ale bojím se že jednou tu pusu nezavřu.Neumím si to ani představit co by semnou dělali.
Tak už ti přehazujou šichty jo?Ani jsem se tě nezeptala.Jak tě vůbec přivítali v práci??????????
Holky musím vám taky něco říct.Včera byl SEXÍK :wink: :wink: :wink:
22. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
Jéé si asi opdo pustím Kristiána :slight_smile: si mě přivedla Majdí na super nápad :wink:

Veruško pěkné pečení.

Regíí se neboj,za chvíli to máš za sebou :wink: :wink:

Karolko,užívám,kdybyste viděli můj pupek,tak se zlázníte,já mám samozřejmě samý upleší trička,tak to je hrůza,když dlouho sedím v riflách tak si to musím rozepnout :confused:
jinak se mi zase chce šíleně spát,pálí mě oči a zívu,a i dýl spím,dnes až do sedmi :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
Regíí tak já už chápu proč jsi včera reagovala na ten orál tak,si měla říct hneka že se ti huba vyhazuje z pantů :grinning: :grinning: jo tak sexík,hmm tak to muselo být super :wink:
22. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Tak už i Regí se dočkala sexíku, Regí já přesně vím, co by s tebou dělali, u nás to spravujem, je na to jeden hmat, ale zubaři ho znají taky. :slight_smile: Katy, vyfotit pupek a dát ho do albíčka, šupyty presto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Halooooooooooooooooo, jsem tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýý. Nebudu Vás momentálně čítat, bo má přijít koupelnové studio. Vzbudila jsem se ve 4hodiny, přemýšlela hodinu o přestavbě, v 5hodin jsem vstala, vyvenčila satana a sedla k rýsování. Takže jsem právě ukončila malby a seznamy a čekáme. Maj půl hodinový zpoždění, o půl desátý jsou tu, klucííííííí.
Takže až dojednáme, udělám si čas na rodinu. A pak jedeme do tý porodky, tak ať na to nezapomenu, hlavně přezůvky sebou :grinning:
Jo a je mi dneska zrovna blbě, kontrakce už asi hodinu. Snad to tam rovnou nevyzkouším :confused:
22. dub 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
Konečně jsem se dočkala.To je super.
To a bolí to?????????????Fuj ani nechci pomyslet.
No Katy já to nechtěla psát ale dneska už můžu.už se tomu směju :grinning: ale ta představa co říct pak doktorům kdyby se ptali jak se to stalo.Asi bych se smíchy počůrala :grinning: .
22. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
krásné ránko holky tak dneska vařím sýr a brambor a je to a jinak včera mi dr ukončil neschopenku takže ted budu doma za nic :dizzy_face:
22. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky Májo.Prosím tě co ty vůbec děláš za práci?Jako teda dřív než jsi otěhotněla?Ty jsi jako nějáká ta co navrhuje stavby nebo co???????? :confused: .
Holka nestraš pořád.Nebo na tebe budu myslet a u zubaře pak zavřu pusu a provrtá mi celou hubu :grinning: .
22. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holčičky nestíhám jen se hlásím a chci vám napsat,že je něco špatně!!Včera mi rupnul náramek s měsíčními kamínky :frowning2: to je nějaké ošklivé znamení.Já mam zřejmě výborný týden.Ale ten pežiju hlavně ať je dobrý ten další :wink: Jinak jedu na masáž nožiček tak se těším :slight_smile: Ozvu se asi až večer.Těm co testí hodně štěstí.A ůbec všem krásný den pa
22. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Karolko,žádná fotka nebude,to byste se zděsily.Asi tak nějak jak má Věrka na posledních fotečkách :sweat_smile:

Regíí,to by ses divila s čím lidi příjdou za prblémama kvůli experimentování při sexu a tak,by ses divila a to hodně,známý vykládal historky a kolikrát mi bylo zle :wink:

Máji,tak ať máte vše ok a jde to jak po másle-s tím jádrem. No a tak nemáš nervičky z té koupelky? Hlavně klid,Anička má přeci ještě chvíli čas.Držím palce ať je vše ok
22. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Májo, nestraš, alespoň ještě chvíli vydrž. :wink: Regí, tak by jsi řekla, že si zívala, oni to tak tvrdí, když k nám dojdou a jinak ten hmat vůbec nebolí a odcházejí naprosto spokojení, že jsme jim pomohli, takže děkovné dopisy, kytky atd :slight_smile: Danuš ahojky, jakto že ti doktor ukončil neschopenku?
22. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
karolo - ahojky no řekl mi že mě převede na gindu ale muj doktor na gindě řekl že né že až se potvrdí těhotenství no :confounded: a protže jsem zkončila v práci a tak jsem omarodila do tech 7 pracovních dnu ale bylo mi to k ničemu no mám to ukončené
22. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Regííííííííí, jsem obch. zástupce pekárny, kterou jsme tu již probírali. Ale ne takovej ten nastrojenej s kufírkem a kravatkou, co obtěžuje lidi :grinning:
Jinak nestraším, dneska mám to břicho fakt na houbelec. Ještě že jdeme do tý porodky, kdyby něco, tak hnedk anastočím na kozenku :grinning: a ukážu jim, zač je toho loket :wink: . Hm, spíš by ukázali oni mně... Musím ještě teda stihnout osekat srstě, to je honička.
Nevím teda vo co gou, ale Regíííííííí má hubu dokořán z hulení??? :sweat_smile: Si to pak musím přečíst, si nedáte pokoj. katy z toho zas bude muset zalehnout do pelechu :grinning:
22. dub 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko dobrej nápad.Jen doufám že ho nikdy nepoužiji :grinning: .Jinak dary určitě budou kdyby náhodou něco bylo.Děkuji za radu :grinning: .
Nervíky pracujou.Chodím stále na toaletu.Ještě hodinku :confused: :frowning2: .Brrrrrrrrrrr.
Katy to jako nemyslíš vážně.To jsou takový lidi jo?
22. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
A jako pátrací skupina-Bellíšek a Andrejka-jsou kde? :grinning: Se tu okamžitě poslušně hlásím a zjišťuju, že mě vůbec, ale vůbec nikdo nehledá :grinning: :grinning: :grinning: Jsem ještě na nástěnce? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to jo Májo.ale taky dobrá práce.Nene zhulení ne.Bavíme se o zubaři.Trochu přiblížím.Přeskakujou mi panty když mám dlouho otevřenou hubu :grinning: .
Ahoj Petruš.Třeba to nic neznamená.Neboj.Teď si odpočineš na masáži a myšlenky budou pryč.
22. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Májo,Bellka je u zvířátek a Andrejka už tady také byla.Na nástěnce jsi neboj.Holky tě scháněly.Jsi žádoucí :wink: .
22. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
Danuš s prací je to na prd, já ji mám, ale blbou a kdo ji nemá, taky smutní, ale za chvíli budeš těhulka, tak to je stejně jedno. Tak teď jsi na pracáku? :wink:
22. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Danuš ahoj,to teda máš pěkně blbou gyndařku :angry:

Peti krásnou masážičku nožiček,taky bych chtěla :wink:

Máji,srst zhazovat nemusíš,Ti ju kdyžtak zhodí tam,né? :grinning: :grinning: A mě ten sex nějak přešel co tam jsou ty // :wink:

Regíí,vím že u jedné mi bylo zle-naštěstí si nevzpomenu co to bylo,ale třeba baba s kusem banánu-si ho oloupe a pak se diví že se zlomí a nejde ven :sweat_smile: a co mě teda docela dostalo když dojela ženská s flaškou mezi nohama,no tak asi je jasný že vznikne podtlak a nejde to ven-strčila si ju otevřenou.tak museli navrtat dno a pak šla vytáhnout :grinning:
22. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.