• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Dneska vše doženu, huž se těším na tabulku, jej dám do kožucha!! :slight_smile:
Tak jste všechny někde venku, to je dobře, taky půjdu...
2. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Nakukuju, než se nám udělá ten obídek a vidím, že Andrej už se rozpovídala, no pohádka to musela být, jen co je pravda:slight_smile: jo a jezdí Pavlík na rušení nočního klidu, jezdí. Noční klid je od 22.00 - 6.00, tak klidně bez obav zavolej kluky policajtské a oni už to vyřídí:slight_smile:
2. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Ahoj Bellí, tak jak se cítíš?? Já cítím pozitivní vibrace z Tvé dělohy :sweat_smile: !!
Kdy dorazí testíky?? No, na krev by to vycházelo na čtvrtek, takže.. aj kdybys netestovala, dočkááme se!
Hele, a je to běžné, že lidi volají? A jak se k nim dostanou, když mají vrata na elektriku na dálku, zvonek žádný, a zahradu dlouhou a až na konci sedijó? To jsou děsný primitivivé, bouráky tam stojej tak 4-6 před bránou, je to sdamej ču a pí a řvou jak paviáni a do teho duc duc duc.. Před dvěma lety jsem tam vtrhla v noci, nasr.. jak bejk, v noční košili, rozcuchaná a v brejlích a bylo mi to šumák! řvali na mě, že jsem na cizím pozemku, což je pravda, a nezmohla jsem nic. Pak jsme se chytli, když byli střízliví,a msyslím, že jsem tak na něj argumentovala zvýšeným hlasem, že se lekl, a byl chvíli klid, ale tohle léto zase pařej.. OMG, proč???? Já tak miluju to ticho tady a ptáky a nějakej idiot mi to tady furt kazí. Nejhorší je, že mu jede radio i přes den, a na to z´ákon nejni....
2. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Andrejko, na krev jdu v pátek:slight_smile: no a k tomu pitomci, co tam máte, tak oni už si poradí, o to se vůbec neboj:wink:
2. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jéje, to víš, že lidi volají. Vždyť někteří dělají randál a chudáci, co ráno vstávají do práce se taky musí nějak bránit.
2. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojkýýýýýýýýýýýýýýýýý, tak jsem vá sslavnostně dočetla, kabel asi sešitej :grinning: , ale stále to není ono, vypadává to. tak jsem se bála že to nepůjde několikero dní a nocí, to by mě mrdyng :grinning:

Chtěla jsem reagovati na vše, ale paměť neslouží. Tak postupně, co si vzpomenu:
Rozesmála mě Belluška, prej ajk sji tam dostala Věrušku aj s Berťasem :grinning:

Pak jsem chtěla pochváliti děvčata nová, že mě poslechly hnedka a vložily fotečky, tak to má býti a jste krasný, ale na druhou kočenku moc dobře nevidíme a výmluvy, že se nefotí, nebereme :grinning: , tož ve větším formátu, prošíme.

Andrejka, krásné storato, čte se to nádherně, ale že dupa nefotila, to jako nechápu, omg!!! :confused: A jezdíš ke třídní, to je super, to je hezký.

Petjunka zase vyslala dítko na další dovču :slight_smile: , to má holka aspoň super prázdniny, tak to má býti, z jedný akce do další, ať si to detičky užívaj, však už maj půlku pryč.

Věruška nafotila prochajdu, ještě jsem albíka neviděla, tak jdu na to, hnedka jak odešlu.

Belíšek má idylku pořád, to je tak hezký, prej Pavlík něco dělá s traktorem a já ho pozoruju, to je krááása, zjišťuju, že mě vzrušuje zemědělství :grinning:
2. srp 2009 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé, tak Tobě už to fachá, parádaaa:slight_smile: a honem mi to pošli mailem, ten Tvůj výtvor, bo to je nádhera neskutečná:slight_smile:
2. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jinak k temu albíku, Janni.ka tam nejni asi proto, že jsem projížděla včerejší ránko a kdo nebyl poblíže, tak tam nejni, bo jsem neměla jeho fotešky...

My jsme se měli taky báječně, přifrčeli jsme k těm příbuznejm, oni josu mladí, Lence je myslím 23 a Honzíkovi asi 27 bo tak nějak, ale šikovní, opravili si hezky baráček na vesnici, maj obří zahradu, něco jsem vám tam, Kobylky milé, domluvila, pak hodím do albíka, tu rozmluvu :grinning:
No a vystoupili jsm a huž byly na stole řízky a brambory právě vykopané, úžasná bábovka, která se jmenuje alibaba, tu jsem neznala, no fakt výtečná byla. Jsem sežrala dva řízky :grinning:
Pak jsem šly s Lenkou a Anýsem na prochajdu na daňky, pražilo jako prase, já jsem se odvážila zvednout sukni a opalovat si hnátky :grinning: Přišla jsem totýl spálená jakože na ramenou a na dekoltu, pupeny jak hrom, tož mě Lenča půjčila Panthenol, já prostě se sluníčkem kámoška nejsem, no.
Následně jsme valili na pláž, už tam soutěžily děfffčata, no sranda to byla, ětší jelita pubertální jsem neviděla, ty postoje a chůze, no málem jsem se potrhala smíchy :grinning: Luboš se staral hezky o Anáska, jezdil s ní po stínkua já lítala, bo tam bylo prlno známejch, pak dojel i brácha s kamarádama a byli tam jeho spolužáci, ti vyrostly, to je děsný. Večer byla zábava, místní skupina Bagr hrála, jednou byly aj v Esu s písničkou Eva, kde se nakrucovlala Eva Vejmělková :slight_smile: No a po 22. hodině jsme dorazili domů, Anýsek spal až do 8hodin do rána, asi taky únava a vedro no.
2. srp 2009 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí a co přesně chceš poslati? Sebe?
2. srp 2009 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz
Všechnooooo:slight_smile:
2. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Máji, takže jste si včera taky užili krásný den, škoda, že Ti nenasadili tu korunku té Miss, no ale nevadí:wink: my včera taky kopali brambory a dneska jsme je měli k obědu, no mňamka to byla:slight_smile:
2. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Prdečky moje, tak jsem ještě doplnila Janni.ku, ale ona v albíku nemá ty svoje fotečky, měla tam sebe a byteček přecivá nebo jsem blbě čučela? To asi ne. Neva, naštěstí máme Věrušky albíko a ta ji tam má.
No a pak jsem vám tam teda vložila i tu rozmluvu :grinning: Tak juknite.
2. srp 2009 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ale já to chci všechno, Máji:slight_smile:
2. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Andrejko, s těma hlučnejma lidma jo. my máme nad náma taky takový, nejdřív kluci hráli na elektrickou kytaru, že nema j zkušebnu, tak cvičej nad náma :confused: No zvykla jsem si a přežila to,a le když jem měla migrénu, tak to teda byl boj!!! Dneska už to nedělají a myslím, že tam už ani mladí nebydlí, asi by to s Anýsem tolerovat nešlo. No a venku ječí pořád někdo, máme vedle baráku hřiště a lavičky a to je kalamita, jak jsem psala včera, to bylo zrovna tak, ječeli celou noc, chlastali, hrůza. Ale myslím, že to musí překračovat nějaký limity bo to jen ve dne?

Jednou slyším nějaký rány, jako když skla, tak vykoukneme na balkona a tam střepy, rozbitej stolek no děs, tak jdu, že to jsou ti nad námi a ti taky sledovali, co se děje. Vždycky jsme zalezli a zas rána, lítaloto furt na náš balkon, možná i na jiný. Tak Luboššel ven, já měla o něj strach, taky je kaskadér a nakonec se sousedama přišli na to, že to jsou nějací pubertální hošánci z protějšího baráku a házej z okna, ze 7. patra!!! flašky od piva. No chápete to? Kdyby to vlítlo do bytu..., teďka tam třebas spí Anýsek v postýlce, no kretéééni. Volali jsme poldy, ti než přijeli, tak kluci vypadli z baráku, ale Luboš je viděl, kam šli, tak je navedl na benzinku, kde stáli. Byl u toho když s nima mluvili. Prej ten jeden temu policajtovi nadával, a´t drží hubu, že jeho táta jim ukáže apod. pak tam tatínek jedneho došel a místo aby mladýmu dal na držku, tak čuměl. To je výchova dneska!!! OMG!
2. srp 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz
Já vím Bellí, já Ti to hnedle pošlu.
TAdy je vedro jak v krávě :grinning: , ještě peču králíka, kterýho jsme včera dostali na tej návštěvě, jen se mi nezdá, že byl včera zabitej a už ho pečeme :unamused: , to se myslím nemá jíst, bo jak je to Bellí?
2. srp 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, to se nemá, musí se zchladit, pak zmrazit a tak za týden ho můžete sníst. Ale nic se nestane, maximálně se poserete, no.
2. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ty jsi byla za nás orodovati u pana čápa? To je hezké, děkováme moc:slight_smile:
2. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tož to je v pííííčce co? No huž se peče, je nazdobenej od mamky :grinning: , pokladla ho slaninkou, prošpikovala ho, i květiny kolem něj nakladla :grinning: (bylinky), tož ho hooodně propeču, aby byl křupavej a všechny srajdy z ěho vyprchaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já se tak těším na objed :slight_smile:

Věruška lítá po rodině a po koupáku, ta se má. Jéééžiši já ještě nenavštívila ty albíka, tak jdu na to ajinak maily rozeslány.
2. srp 2009 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, ještě jednu otázku na Tebe mám, za kamarádku, které se Tvoje výtvory taky moc líbí, v jakém programu jsi ty fotky upravovala? Děkuji moc.
2. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Pche, to by vás zajímalo, co? :grinning: Tož sama jsem to tvořila :grinning:
To nééé, hnedka hodím odkázek, mám to z mimáče :grinning:

Ještě k albíku Andrejky, na Věruščino se chystám:
Krása nesmírná, Andrejko, čí je ta kolíbka? To je foceno u vás bo po těch návštěvách? Já už to zapomněla :grinning:
Jinak Sokol parádní, jak se na šutráku sokolí :grinning:
Krásný blahopřáníčka, takhle hezky vystavený, to je bomba a to je na chalupě? A vy tam máte jkoby spaní na peci?
Nádherný oznámení, miláčci na lavičce, no nádhera!!!
2. srp 2009 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz
Hýýýýýr to je, tož si pohrajte, miláškové!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:

http://www.loonapix.com/cz/
2. srp 2009 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, děkuju moc:slight_smile:
2. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jsme na šestisté stránce, to jsme holky šikovný, co? :slight_smile:

Jsem byla chvilinku na balkoně, no je tam na zdechnutí, to neni na vycházení ven.Šla bych aj někam k vodě, ale Anýsek toho měl dost myslím včera, tak dneska budeme doma, je tu celkem fajn, ikdyž by mohlo býti o pár stupňů méne, mohla bych třebas něco práti, ale už ani neni co a žehlit zase v tomhle hicu? :confused: Ai ne, odpočívat se má.
2. srp 2009 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a Janni.ka je na Znojemsku, myslím, že tedy asi u rodičů. prý si užívaj teploučka, jistě někde na zahrádce v bazénku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz
Si jdu na chvilku lehnout a koukat na pohádku:slight_smile:
2. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Andrejka je asi u moooře bo co, poslala mi broskve, teda jestli jsem to dobře poznala :sunglasses:
2. srp 2009 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz
Taky koukáme na pohádku, já u teho vařím, tož Bellíšku, už vidím, jak se díváš :grinning: Chrrrr pšššššššššš, chrrrr pšššššššš :grinning:
2. srp 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jede k nám Terezkaaa, tož jdu ven:slight_smile:
2. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Dívejte, co mi poslal brácha :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs
2. srp 2009 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu hňácat knééédle, to zas bude boj! :rolling_eyes:
2. srp 2009 ve 14:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.