• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Haló, haló!
som si sedla, bo je takej hic, no, super, ale jestli to bude i zejtra takhle v kanclu :frowning2: !! Jre novej měsíc, dvéře se netrhnou, a to ještě jedu k neléčitelovi cez celej Stadt!!! Bojím, ale zvědavá jsem taky, no uvidíme.
Broskvičky pěchné, co?? Loni koupenej stromeček, a letos huž asi 8 broskviček!!
Odkaz super, ale muším vyzkóšet až na jiné mašině:wink: ! Aj Káju si otévřu jinde. Belíšek má Terezku, tož pěkně zaplněné odpoledne bude. Díky za rady, nějak s tím volem vyběhneme, ráno se sebral a odjel, tož počkej příště, syčáku! Teď sedím, bo vařím, no, to je silné slovo :grinning: , rýže a polotovar plněné papriky, bo jsem ani nechtěla pouštět lednicu na to odpoledne, ani jsem nechtěla vařiti.. Jinak Máji, ta kolébečka je naše!! A čekáá!! To je na chajdalupě u nás, aj ta pec, je falešná ale, dělal ju táta :slight_smile: . Takové ty fotky z jara, jsou u našich v podkéérkonošsku.
2. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Už jsem zas tady. Tady se zatahuje, vypadá to slibně,ale ještě peru mimísce hadříky, tak to muší uschnouti.
No Andrejko, ta kolíbka je úžasná, já takovou nějakou sháněla, ale bohužel, nedostatkový zboží :confounded:

Ještě jsem chtěla vlastně říci Petjunce, že mamka jeden na víkend právě do Červený Lhoty, ukazovala mi odkaz. Tož pošlu, ale četl ajsme tam recenzi a nebyla kladná, ovšem je tam jedna jenom, tak nevíme, uvidíme, ale vypadá to pěkně.

http://www.ubytovani.cz/jizni-cechy/kardasova-recice/cervena-lhota-restaurant/6885/
2. srp 2009 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz
Dávaj nějakej dobrej českej film na Jedničce, ale už to frčí asi dlouho a neni čas pokoukat, škoda.
2. srp 2009 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
čus bus Anděvó :slight_smile:
Jsem pélná papriky a líná jak prasátko, tož jsem jen nádobí umyla a půjdu se ochladit do bazénku, bo jinak usnu.
Kolébku dělal kámoš, na mou zakázku, když se měla narodit Terezka, no a je jí dnes skoro 16.
2. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Májinko jsi moc moc moc hodná,už jsem úplně zoufalá,dřepim tady asi 3 hodiny a nevim si rady,net nějakej zpomalenej :angry: sakra jse vzteklá!!Jsme se rozhodli,že bychom to vzali přes pardubickej kraj někam dolů ale vše je na mě :frowning2:
2. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Si tady kecáte a já pak budu muset dočítat:wink: no nevadí, nevadí, teď tu mám Terezku, ale já příjdu:wink:
2. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
Tak huš jsem tady vyspaná. Holky vy píšete jak strahané to je hrůza nestihám dočítat :sweat_smile:
2. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
Už jsem konečně shlídla i to albíko Věrušky, MIkís může jít taky na Missáka, ta poooza a samej zámeček a hradeček, no pěkná vycházka... :sunglasses:
2. srp 2009 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už Terezka odjela, ach jo. Luci ahoj, tak už vyspaná? Chcete vědět, jaká jsem kráva? Jsem chtěla zachránit slepici a málem jsem zabila husu, OMG! Teď chodím a sleduju, jestli je v pořádku a omlouvám se jí, bo je mi jí líto.
2. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem včera večer ještě volala doktorovi a řekl, že mám všechno vysadit a v pondělí zavolat. Domluvíme se na kontrole a dalším postupu. Mražáčky žádný nemáme. Dneska byl krásný den, celý jsme ho strávili s manžílkem a Ronaldem u vody. Hezkou neděli!!!
2. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
Tak a teď se dívám na obrovský koš vrchovatý čistým prádlem, který musím vyžehlit. No nic, jdu na to :rolling_eyes: .
2. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Evi, tak doufám, že ten další boj už bude tím vítězným. Drž se!
2. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Belli a co se stalo, že jsi zachraňovala slepici, kam utekla a jak se tam dostala i husa? No u vás je teda veselo.

vi, žehlit v tomhle vedru? :confused: To je blbej nápad, ještě že já takový nemám :grinning: Koš je v pokojíku, zavřela jsem za ním dveře a huž na mě nekouká :grinning:
2. srp 2009 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz
Šoupla jsem do pece bábovku, to je tak báječný, když má člověk troubu :slight_smile: Jelikož jsem tu Alibabovu nenašla, tak jsem si udělala jen tak svou s ořechama a kakaem, jenom tmavou, no už se na ni těším. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejka už frčí asi na nach Prááág co? To jí nezávidím, vlastn ějo, ale tu práci zítra ne.
2. srp 2009 v 18:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky všecky berušky
dnes je hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiše závidím Andrejky bazének. Krásné fotečky :wink:
Věrko vy to máte u vás taky moc hezké, to se ti chodí na procházky po takové krásné zahradě.
Belli zítra vyjedem v 9 do Prahy tak se tu ukážu až ve čtvrtek. nevím jestli ti testíky do 9 dojdou, prosím prosím kdyby ne tak mi písni sms.
Máji v takovém hicu děláš dobře, se venku nehodí být, teda krom u vody.
Evi ahojky tak to je dobře že jste si dnešek užili.
Peti ty taky zítra vyrážíš, tak si to hezky užijte. A kde se toulá Karolka? že by si to protáhli.
2. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Mončo, to frčíte na dovču do Prahy? Neznáte holky nějaký dobrý ubytování v Praze? Teda ne ani tak dobrý, jako za normální kačáky? By jsme zajeli na pokoukáníčko s Lubošem a s mimískou, já se tak těším.

Jdu si hodit spršku a Bellí, natřela jsem si ty hnáty bílé samoopalovákem a běda Ti, jak budou flekatý :grinning:
2. srp 2009 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, prší u vás u některý? Na netu zase vyhrožovali bouřkama na Vysočině, no jasně, že tu nic nebylo, ani kapička neukápla, ale pravda, prádlo ještě suchý neni, tak jestli ten mrak číhá za rohem? :confused:
Píšou na seznamu, že se zase prohnala jižníma čechama průtrž, jsou vymletý silnice a vytopený sklepy, já to prostě nechápu, jakýkoliv deštík a jsou z toho pohromy :frowning2:
2. srp 2009 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz
Moni neboj, budu Tě informovat, beruško:slight_smile: Máji vydrž, hned popíšu, jak se to všechno seběhlo, ale jsem fakt kráva neskutečná, no.
2. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Tak jsem až dnes zabrooosila do polí, projela se ulicí Maršála Malinovského, natankovala si tam u OMV. Aj na Nám. Republiky jsem byla, v Hotelu Morava pojedla. Ale tam teda maj ulice, omg, to jsem ještě neslyšela, Rudy Kubíčka, Derflanská, Vladislava Vaculky... Kde já to jen byla? :sweat_smile:
2. srp 2009 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Takže, aby husy nepoštípaly návštěvu, tak je Pavlík zavřel do zahrady ke slepicím. Dvě husy se vrhly na slepici a chtěly ji asi udusit, bo co. Tak jsem vzala desku, že jí hodím k nim, ony se leknou a bude po boji. Jenže já tu jednu husu trefila, že ještě teď je z toho v prdeli.
2. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
OMG, no toto, u vás je stejně pořád veselo. Hus se taky bojím, takže až přijedu, mušíš je zavřít :grinning:
2. srp 2009 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
To už budou dávno v mrazáku, ale kdybys to viděla, asi by ses nesmála, mě teda do smíchu nejni a chodím kolem ní a ona to ví, že jsem jí ublížila a je smutná a bolí jí to a mě je z toho až zle, no.
2. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Máji, jé tys byla u nás :slight_smile: no takové škaredé sídliště viď, co naděláme, jsme rádi že bydlíme. teď je ve městě letní filmová škola, tak je hodně živo, celé město tak každoročně ožije. Není to tu tak hezké jak u Věrušky, ale neměnila bych.
Jedeme do Prahy se známýma, on tam pracuje u policie, tak nám zařídil levnější ubytování někde v jejich ubytovně, celé si nás proklepli podle občanek a RČ, jestli nejsme nějak nebezpeční. Sama jsem zvědavá.
Belli chudák husa a je aspoň dost velká kdyby se to zhoršilo, že by jako šla už do mrazáku?
2. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Moni, už jsou před zabitím, Pavlík je chtěl včera zaříznout, ale jsme sbírali ty brambory. Jé, tak si tu Prahu pěkně užijte:slight_smile:
2. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Berušky já zase usnula to je hrůza nemůžu se nějak dospat :frowning2:
Moni užíjte si Prahu je krásná moje Péta se sní právě vrací byla tam na víkend s tatínkem :wink:
Beluško co to čtu ty ubližuješ husám :angry: ale zase můžou si zato samy nemají ubližovat návštěvě a potom ubližovat slepičkám :sweat_smile:
2. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Já vím Bellí, já bych asi bulela, ale já bych po nich nic neházela, u nás by to bylo naopak, to by házel Luboš a já bych ho mlátila :slight_smile: , t je jak se sataniskem. Tak ony už jdou do mražáku? No to jsou vyhlídky.
včera na tej návštěvě mi Honza ukazoval krůtu, že ji ráno koupil a hnedka zabil, ukazoval mi její prsa :confused: , no zahanbená jsem byla, bo těch byl plnej pekáč :confused:
2. srp 2009 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz
Luci, jenom se pěkně prospi, tělo si o to řeklo, tak ho poslouchej, vždyť Tě ještě čekají 3 nočňuchy:slight_smile:
2. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Májucho, jsem říkala, že jsem to chtěla hodit vedle, ať se leknou, nééé? OMG!
2. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Beluško už jenom dvě noční mám před sebou už mám dvě za sebou :wink: Manža mi říká že jsu jak kojenec :grinning:
2. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Však já vím Bellíšku, omg. Se nečil :confused:
2. srp 2009 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.