• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Za nečil je vyděšená držka:-O
2. srp 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
Se nečílím, jenom vysvětluju:slight_smile: koťátkaaa, jdu do pelíšku, tak vám přeju dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: Luci, ať Ti to v práci uteče:slight_smile: teda ta Karolka je jako kde??? Moni a Peťce krásnou dovolenou:slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Dobrou noc Bellí :zipper_mouth: :dizzy_face: (pusa, usměv)
2. srp 2009 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
Beluško krásné sníky a dobrou noc. Budu se taky loučit vrátí se nám dcera z naší matičky Prahy a pak poletím do práce :frowning2: Karolka je myslím na dovolené :wink:
2. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky,
zdravím z Práglu. Monči, tak jedeš za mnó?? :grinning:
Jakej máte tedy nakonec program?
2. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Lůco, pěknou směnu přeju, hlídej mi Nugetky a doufám, že nám Peťa něco nafotila v tej matičce :wink:
2. srp 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj Bellí, a tedY hned dobrou.. Myslím, že jsi těhu. :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Ahoj Lúco!! :slight_smile: Takže ještě dvě nočky, fuj fuj. Hele, a jak je to vlastně s Tebó? Kdy půjdeš do boje??
2. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
To jó Luci, Karolajnka měla dovču, ale asi by se huž mohla vrátit, ne?
Tak jo, všeci v čoudu..
2. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahojky kobylky.
Jak se dneska všechny máte?
Já byla včera u mamky.Kamarádka slavila 30 a bylo to super.Přišla jsem domu ráno v 5 hodin.
Lucko ty dneska do práce jo?Tak ať ti to rychle uteče.
Andrejko kočko tak jak je v PRÁGLU?
Bellko dobrou noc a hezké sny.
Májo co malá Anička?Je hodná?
2. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Regí, ahojda. Tak jsi slavila, jo? A frčíš za tou Majký?? Jak se daří?
2. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
No už mám zbaleno.Tak snad jedu.Markét jsem psala ale ještě neodepsala ale snad ano.
Jinak se daří fajn.No mohlo by být líp ale co se dá dělat.Víš co mám na mysli že?
2. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
REgí, yes :wink: . Tak si holky pořádně podrbejte, všechno rozeberte a kobylce udělejte ňáké společné foto :slight_smile: :wink: :wink:
2. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
No budem se snažit podrbat.Snad nám ty 3 dny budou stačit :wink: :grinning: .
Foto snad uděláme.Napíšu ti něco na interku.
2. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
KOčky, dobrou noc vám přeju. Zítra bude živo v arbeit. Jó a v úterý jsem dó teho teáátru s Honzou, jak jsem dostala k narozkám. Přeju všem hezký týden, dovolenkářkám pěkné zážitky, nám pracantům, ať to utíká, Lúce navíc v noci :frowning2: ,těhulím příjemné těhulení, snažilkám trpělivost, maminkám radost z prďolků a Bellce v akci moc moc štěstí, ať už testíkuje či počká na krev. :slight_smile:
Jdu vložiti Nasťu a uložím se k spáánku.
A Kačere, Ty máš zítra důležitej UTZ, tak nám přijď říct :wink:
2. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!Máme bylinky,chlorellu,ječmen.Neléčitel :wink:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v srpnu bude IUI. Tož jak bylo v kempu?? Povídej!! :slight_smile:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Máme dovču. V pondělí pofrčíme za Majkýý! To bude drbáárna! :sweat_smile:
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci, ještě si užíváme neschopenku, v září KET, zase akčně poletuchujeme.
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7operace,myom pryč!jupíí,jedno jak,ale je fuč! ještě jsme ve špitálu
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě půjdeme do domečku!Operace odložena, ale bolístka trvá, ach jo...
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Aspoň, že máme tu zahrádku! pá, so, ne ,po nočňuch :angry:
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize, ách jo, neboj, známe to, a zase budeš brzy bojovat. :slight_smile:
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF, Zatím nám dělá radost čtyřnohý Ronald.Voláme doktorovi :wink:

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7.,ET 22.7. Slavnostně hlásíme, že Belíšek má u sebe dva kulíšky, jedna sněhová vločka ještě počká. Tak huž jsme dom a hýčkáme si Venglářata, 7.8.krev. Testy objednány, tož, že bychom testly? :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!7.8.další kontrola, čekáme Regínku! :sweat_smile:
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!17.8poradna,25.8.3DUTZ,velkýUTZ3.8.!!Držíme kopyta! :wink:
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Výsledky tripplu??Služebka, návrat 3.8.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markétka! Neschopenka,velkýUTZ19.8
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5, Frčíme s rodinou a známými do Práglu,jupí :slight_smile:Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ , halló, jak je?
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,UTZ15.8.,prďolka se vrtí,tak to má býti!Frčíme do Řécka v pondělí :slight_smile:
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Máme průůkajduu! Kónečně Terka domáá!!! Další frčilka na dovču! :slight_smile:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Huž jsem větší, tak jezdím v káře na vejlety a beru sebou rodiče, když jsou hodný :grinning: !
2. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojte miláškové, tož jsme doma :slight_smile: Muj hlavní pozdrav patří Belce, moc jsem na tebe myslela :slight_smile: Beruško, je ve mě malá dušička, vypadá to hodně nadějně, jen to nechci zakřiknout :slight_smile: Jinak zdravím zbytek, chlapi si dovču užili a já ji přežila :grinning: Zítra napíši víc, jdu vybalovat :slight_smile: Berušky, moc jsem na vás myslela :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Karolko kočko ahojky.
Ty jsi nám taky moc chyběla.Tak zítra napiš zážitky.Budeme se těšit.
2. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
regí díky, jdu makčit :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Holky já taky zalezu do pelechu ale nevím jestli usnu.Tady se hrozně blýzká a jsou děsivé rány.
Zítra se ozvu od Marký.
Všem dobrou noc a hezké sny.Papa.
2. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tady huš asi nikdo není? Jdu si vás dočíst a pak do hajan. Všem krásnou noc.:slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tak jsem vás všechny pročetla,a le už nemám sílu reagovat, bo jsem hro´´ooźně unavená.Už mi vypadávaj i písmenka:slight_smile:
Ahoj Karolko z dovolené.
Dobrou kočky MVR
2. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jo Andrejko, zítra tfuj , tfu j na neléčitele, jsem taky zvědavá.
Bellí,už vůbec nedýchám:slight_smile:
Tak už brou
2. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka. Vítám doma Karolku:slight_smile: Je mi to tolik líto, zázrak se nekoná, ms už je tu, jsem to oplakala a ještě opláču, teď nějak nevím, co se svým zbytečným životem. Děkuju vám všem, že jste a nezlobte se, že teď sem nebudu chodit. Moc vám všem přeju jenom to dobré a ať vám to vždy vyjde. MVRMMM, sluníčka moje:slight_smile:
3. srp 2009 v 05:28  • Odpověz
Krásné dobré ráno, Andrejko sms asi dorazila jen částečně, UTZ v pořádku, výsledky testu 04.08. a měla jsem dovču. Všechny Vás moc zdravím. :slight_smile:
3. srp 2009 v 06:40  • Odpověz
Ahoj Belko, je mi to moc líto.
3. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
Dobré ráno všem! Andrejko děkuji za vložení do tabulky. Bellko, vím jak se cítíš. Já myslela, že už je to ono. Všechny zdravím!!!
3. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahojte kobylky přeji pěkné ráno.
Belinečko zlatá tak strašně moc mě to mrzí tolik jsem doufala,že se ti zadaří,vyplač se zlatíčko a nadávej na ten krutý svět at se ti aspon trošku uleví,myslím na tebe kuřátko.
3. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Dorbé ráno :frowning2:
Bellíšku tomu nechci vůbec věřit, proč když to vypadalo tak nadějně :frowning2: Brečím tu s tebou, vůbec se mi nikam nechce. Zkur...ý svět. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
3. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Belíšku, vubec nevím co říct, :frowning2:
3. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.