• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Beluško je mi to moc líto.Já jsem ti tak držela palečky. :frowning2:
3. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Bellinko moje, je mi to tak líto :frowning2: Moc jsem tomu věřila. Je to všechno na .....Chtěla bych tě nějak podpořit...Proč jsi tak daleko? MTR
3. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Jen ještě jedna hloupá otázka, Bellíšku, ms se rozjela uplně, nebo jen špiníš? Já si stále přeji za tebe zázrak...
3. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
To je fakt na pytel. Já budu mít příště ještě větší strach. Myslela jsem, že když se ms neozývá tak dlouho, že už to nemůže dopadnout špatně. U mě to přišlo přesně v den, kdy měla ms dorazit. Kdyby člověk viděl dovnitř. Ach jo :rolling_eyes: . Já jsem dnes ukončila neschopenku. Pravda je, že když jsem otevřela kancelář a viděla ty lejstra, hned jsem přisla na jiné myšlenky. Dneska budu volat doktorovi, tak uvidíme co dál.
3. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Evuš, bohužel je to o strachu a to hodně... Člověk se snaží ho nějak přemoci,ale stejně nás ovládá. Ani nevím kolikátý den byla Belluška,ale ms jí měla asi dorazit už minulý týden v pátek? Je to nespravedlivé. Pořád přemýšlím nad tím, proč se nám to děje? Má nás to něco naučit? Kdyby byl člověk nějaká svině, tak to aspoň nějak pochopím,ale proč se zrovna tohle zrovna děje lidem, kteří přejí ostatním jen to dobré, pomáhají si...atd. ???????
3. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Věrko taky to nechápu, proč má někdo ve všem štěstí a jiný cestu trnitou :frowning2: měla jsem takovou radost, když jsem přijela a viděla, že Belíšek se pořád drží :frowning2: Beli, beruško, vím, že ti moc nepomužem, že ta bolest je veliká, a veř, že jsme tu stále pro tebe a až budeš mít chuť a náladu, naše náruč je pro tebe otevřená :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
:frowning2: , nemám slov...
3. srp 2009 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mě přepadl těžký pesimismus.
3. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Dneska mi byl doporučen na mizerný spermiogram vitaminový doplněk Profertil. 3-měsíční kůra asi za 2,500 Kč. Nemáte s ním někdo zkušenosti? Že bychom ty mršky líný před dalším pokusem trošku probrali :grinning: . Když na ně žádný defibrilátor neexistuje :grinning: .
3. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Evi, s tím zkušenosti nemám,ale určitě ti některá z holek poradí. Vím, že tu někdo bral Eregmu a po té se to hodně zlepšilo.
3. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Beluško moje nemám slov posílám ti hodně sil.
3. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky :slight_smile: Je to nespravedlivé na tom světě je mi to s Beluško moc líto hodně jsem jí to přála.
3. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky, prosím Vás, jistě víte, že jsem těhotná, dneska začínáme 8 týden. Bohužel jsem kuřák ( docela závislá) a nevím, jak se toho zlozvyku zbavit. Na miminko sme čekali dva roky a konečně se to podařilo. Kouřila jsem cca 15 cigaret denně, nyní jsem to ztáhla na 1-3 cigarety denně ( tím, že jsem závislá, nejde s tím skončit ze dne na den). Chtěla bych se toho zlozvyku zbavit úplně, ale nejde to, i když bych moc chtěla. Nevíte prosím nějaký dobrý způsob, nebo tip? Díky moc.
3. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj Hanýsku, bohužel jsem kuřačka nikdy nebyla, ale neporadil by Tě třeba tvůj gynekolog nebo v lékárně určitě nejsi jediná kdo tento problém řešil.
3. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
ja bych to i necim nahrazovala, ale bohuzel ovoce, zeleninu i mlecne vyrobky jim z donuceni ( nejak to nepatri mezi me oblibene jidlo). dokonce uz nemam chute ani na sladkosti a to jsem, nez sem byla tehotna, snedla tuny sladkosti.
3. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky.
K Belince nemám co dodat, ani nechci.. WHY???

Ostatní moc zdravím.

Hanýsku, prostě nekuř!! OMG.:angry:

Evi , na profertil se pějou chvály, manža bral zinek se selenem a eregmu a zlepšení bylo asi po 5 měsících značné.
3. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Tak to je dobrá zpráva Andrejko, první v dnešní chmurný den! Vzhledem k tomu, že při posledním pokusu málem nebylo co transferovat, protože spermijky odmítali spolupracovat, tak s tím musíme něco udělat. S kouřením neporadím. Je to závislost, ale zdravé miminko je přecivá nejpřednější !!!
3. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Kouřit nebudu. To co sem se dočetla na netu, mi to fakt za to nestojí. Teď sem si začala věřit a už si nezapálím. Já to dokážu a věřím si.
3. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
To je přístup!!! Chválím
3. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
:frowning2: :cry: Ahoj kobylky, Belinko, nevím co na to říct, hrozně mě to mrzí :cry: :cry: :cry: zbytečný řeči teď nemají stejně cenu.
Jinak všechny zdraví včetně všech nových kobylek. Já furt hajám, Market sebou pořád šije, až se mi dělají boule na břich, ale pořád sakra dole :angry:
3. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Kobylky, jdu vyřídit pozdrav od Katušky.. Moc všechny zdraví. Zítra ji snad pustí..
MončiET,zdravím Tebe i Markétku. No, jen ať sebou šije :wink: , ale ať se hezky drží.
Hanýsku, já přestala kouřit před 5 lety přesně, kvůli budoucímu případnému těhu.. Hulila jsem 2 krabice denně.
Je tu smutno, ale mně je nějak smutno celkově, nějak se mi Bellinka zažrala pod kůži. Aj Hionza se na ní ptal..
Belííšku, jsme s Tebou...
Jdu pobalit a dom..
3. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Ještě jsem dostala jednu sms, specielně pro Bellinku od Katušky..že ji to moc mrzí, že jsi bobek, kterej si už zasloužil mít štěstí..
3. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holčenky, nikdo tu, je tu smuténko, já vím...
Co Markytánka, už jí dorazila návštěva? Musej nás holky poinfomírovat.
A co Janni.ka? Ta už asi přistála érem v Řecku bo kam to letěla...Ta se teda má.
Já jsem byla se spolužačkou na ledové kááávě, moc dobrá byla,a le těch vos, co teď je, to je hrůza, člověk se bojí někam posadit. Prokecaly jsme 3 hodiny, ani jsem netušila, že je už tolik hodin. Jsem zase samej pupen ze sluníčka, ale je příjemně, často sluníčko zaleze a mračna, tak to tolik nepálilo a i větřík pofukuje.
Jdu poobědvati :slight_smile: , nějak nestíhám.
Co kačer?
3. srp 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Májinko tak na kávičku jsi si zašla to je dobře aspon jsi vypadla ztoho domácího koletoče :wink:
Je tady pochmurno všechny myslíme na Belušku kočičku naší :frowning2:
3. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
Koťátkaaa moje zlaté, nakukuju a všem vám strašně mocinky děkuju za podporu, za to, že tu jste, že opravdu člověka umíte neskutečně podržet, zároveň, když je někdo šťastný, tak to štěstí prožíváte s ním. Ale, prosím vás, žádné smutnění, bavte se, diskutujte. To jenom já si musím vyčistit hlavu a uspořádat si, co vlastně teď bude. MVRMMM, sluníčka.
3. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Beluěko ahojda :wink:
Berušky loučím se sváma hola hola práce volá :slight_smile: Dobrou noc a krásné sníky všem
3. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
To je dobře Belluško , že nakukuješ. Jsme tu s tebou a stále budeme:slight_smile: MTR
Zdravím taky Hanýska, Mončuet, Lucu, acho jo, zas ta noční...
Májuš, ty máš s tím sluníčkem problémy, tak mazat, mazat...
Andrejka je huš asi doma.
Tož já jdu poslat nějaké fotky pani chovatelce, bo má Míkísek dnes 4 měsíce.
3. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky,

Belko,je mi to moc líto :frowning2: ,držela jsem palce,není to spravedlivé,žádné věty asi teď nepomůžou :unamused:

Jinak na velkým utz vše ok,moc se mi to tu nechce rozepisovat,zvláště teď né.
3. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj Katy, konečně jsi dorazila, to jsem ráda, že je vše ok. Můžeš mi do IP napsat příjmení :grinning: Díky.

Věruško, tak to Mikískovi gratulujeme k narozkám :grinning:
3. srp 2009 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz
Katy gratuluji k dobrým zprávám a Májenko, ksi šikulka, ty fotečky byli kouzelné :slight_smile: Dobrou noc a hlavně Belce klid na duši, snad to bude zase lepší :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.