• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj berušky :slight_smile:
Beluško, jsi nakoukla, to jsem mooc ráda. Sluníčko! To bude horská dráha teď, ale my pofrčíme s Tebó!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Luci, máš ale posledního nočňucha teď, viď?
Katy, jsem moc ráda, že jsi Ty a prďolka v pořádku. :wink:
Mikískúú, tak vše nej, jsem zvědavá, jak dlouho Ti bude panička přát každej měsíc :grinning:
Máji, obJE :grinning: dváš v 7 večír?? Co by na to řekl neléčitel?
3. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Karlíí, já Tě snad ani nepozdravila!! Vítej z dovči, kobylko zlatá! :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky kobylky.Tak Regínka dojela v pořádku ve dvanáct.Provedla jsem jí malinko po městě a napapkaly jsme se co to šlo.Ted Regí leží nožky na hoře a zatím odfukuje.Mám vás moc pozdravovat a myslíme na vás. :grinning:
3. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Hezky si to Marky s Regíí užijte, taky zdravím.
Katy, to je dobře, že je mimi v pořádku.
Kobylk, jdu spát. Všem dobrou noc a tobě Belluško, pokud to půjde, přeji sladký spánek zapomnění a ráno jsme tu zase s tebou.MTR MVR DN
3. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Nojooooo, já četla Karolku už včeráááá a taky asi nepozdravila. Tak Karolko, vítej dooma a popiš nám pořádně dovču, den po dni, výlety, kde jste byli, jak bylo pod stanem, fotky dodej, nebyly povodně, bouřky?

Marky, tak už jste si prošly Marijánky? Jééé, to musí být kráááása, doufám, že to máte taky zdokumentovaný a pak hodáte na Kobylu. Zdravíme. Co jste papkaly, že leží nožkama nahoře? :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu spáti, brou nocku všem! :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 23:33  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránečko rodinko.
Máji Regínka měla Lasagne se špenátem a smetanou,pak měla zákusek,oplatku,hned na to po hodinové přestávce asi jsme šli na večeři a měla kuřecí plátek na grilu z hranolkama a tatarku.Vzala jsem jí do pěkný restaurace kde dobře vaří hlavně obr porce za málo peněz.Já jsem měla Lasagne se špenátem a smetanou,větrníka z karamelem,oplatku,medajlonky z panenský svíčkový na grilu z bilinkovým máslem,vařený brambor a tatarku,jo a večer jsme šli ještě na drink a tam jsem měla banánový split a Regí měla jahodovej koktejl.Protáhla jsem jí jen tak zběžně po tom hlavním jinak by tady musela bejt aspon týden,aby jsme to všechno stihli. :slight_smile:
4. srp 2009 v 05:59  • Odpověz
Dobré ráno všem, dneska je 14 den od transferu a i když jsem věděla, tak jsem "testla". Rozhodnuto, negativní. Jsem telátko, ale co kdyby... Dneska se opiju!
4. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Teda až večer, teď jsem v práci :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko, dneska nějaké pošmourné, alespoň u nás.
Evinko, tak Ty jsi testla ještě?Opij se a hurá do plánování :wink:

Marky, Regé, dobré ránko, už někde poletujete bo dospáváte ty drinčíky a plný pupíky? To jst pěkně nenažraný :grinning: , dva hubeňouři a takhle se cpou :sweat_smile: Závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě tak napadá, dobře, že tam bydlíš, bo my se tam taky chystáme a poradíš aspoň, kam zajít na obídek bo véééču. Co znamená v Marijánkách obr porce za MÁLO peněz? Prý se tam neda najíst nikde, psala kámoška z K. Varů :slight_smile: A taky mi napiš, jak se ta restaurace jmenuje.
Zdravím vás, holky, užívejte si.
4. srp 2009 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to teda nevim Máji kam kamarádka chodí na jídlo nebo kde byla.My jsme měli tři jídla,tři rajčatový džusy a kolu a platila jsem 550kč.A to sem měla v ceně i krabičky protože co jsme nedojedli tak jsme si nechávali zabalit domů a ted to dojídáme.Určitě dej potom vědět a já ti řeknu kam na jídlo.Ta restaurace se jmenuje BAVÁRIA a je to v Ušovicích.
4. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Ono když si vleze přímo do centra tak tam se dají koupit třeba palačinky za 120kč a víc ale tady ne tady jsou za 79kč se zmrzlinou ovocem a šlehajdou.
4. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Brééé ráno kobylky.
Všechny vás zdravím taky z pošlurného rána,ale aspoň se ochladil a pročistil trochu vzduch. Asi půju s Mikim do lesa, bo to oba potřebujem. Já opočinout a vyčistit hlavu a Miki proběhnout.
Ahoj marky, teda, vy jste si to pěkně užily a vzaly to přes papáví:slight_smile:
Májuš, plánujete výletíky?
Ahoj Evi, opij se, já bych to taky tak udělala. Kde pracuješ?
Belluško, zdravím tě, jestli se díváš. jakpak jsi se vyspala? Aspoň trochu?
Jestli máte dnes někdo nějakou kontrolu, tak držím palce a pracujícím t to rychle utíká.
4. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak díky za info, to jsou báječný ceny, to ani tady nemáme, tož asi budem jezdit na oběd do Ušovic :slight_smile:

Petjunka už nám taky odfrčela na dovču, prý se ozve, tak jsem zvědavá, kde budou cestovati.

Věruško, bré ránko.
4. srp 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky u nás pršivo ,ale aspoon se vyčistí vzduch už několik dní se nedá pořádně spát jak je dusno.
Mám od včera nějakou tesknivou náladu tak jdu někam zalést.
Všem vám přeji pěkný den.
Regince a Markyt pěkný pokec.
Ahoj Maji a Evi.
Na Belinku taky myslím.
4. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Máji my jsme taky jenom obyčejný lidi a chudý tak víme kam máme zajít.Chodí tam hodně lidí protože je to na klidným místě a je to tam i útulný.Nadtím mají i rovnou i ubytování.Tak až pojedete na výlet tak se určitě ozvy. :grinning: Zdravíme jinak Věrušku a i Leontýnku.
4. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak nálada se dívám u všech mizerná. Jsem mluvila teď s doktorem a říkal, že máme zítra v 18,45 přijít na konzulataci. Prý se domluvíme na vylepšení toho spermiogramu a prý můžeme bojovat zase koncem září. To nás teda bude, co??? Věrko pracuju v nemocnici jako ekonom. Tak nějak mám pocit, že to v září výjde. Musíme přeci myslet pozitivně.
4. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Dostala jsem hlad, když si čtu ty úžasný příspěvky Markytky.
4. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Zapoměla jsem pozdravit Věrušku a Andrejku do rachoty.
4. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Tady je to samej ekonom, by jste jen počítaly prachy :grinning:

A chudej tu neni nikdo přecivá, bo my jsme bohatý na duši a nějakou kačku taky máme, bo by jsme neměly kompjůtry a nepsaly si :wink:
4. srp 2009 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Leontýnko, zas ta blbá nálada? Klidně si zalez na kobylu a vymluv se. Zas to zdraví? Ach jo...
Evuš, tak ekonom:slight_smile: a odkud jsi? Děláš ve velké nemocnici? Jsem zvědavá:slight_smile: Jo září, kéž by bylo plodné...
4. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
ahojky holky jsem doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bellinko beruško je mi to strašně moc líto drž se, moc na tebe myslím.
4. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Alfice peníze jenom počítám, nevlastním :grinning: . Pracuju ve Vojenské nemocnici Brno. Do práce to mám 15 minut autem. Věruš, září bude plodný, to cejtím ve vzduchu :slight_smile: .
4. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Májo, jak si přišla na tu Alfici?
4. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Zdravím Katku, jak je Katy? Konečně doma, viď? Odpočívej a choď za náma :zipper_mouth: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Katy.
Věruško naštěstí zdraví to tentokrát není,to se jakštakš drží,ale jsem nějaká bez nálady na nic nemám chut :frowning2:
Byla jsem pověsit prádlo a venku chčije a chčije.
4. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Evčo, Alf byl náš pejsánek, takové naše první dítě a loni nám umřel, v sedmi letech teprve, tak já dle něj měla všude Alfici..., jinak Mája jsem byla na minulý diskuzi, tak jsou holky na to zvyklý, to je zas po druhym pejsanovi, který ho máme teď. Jmenuje se Maiky a já mu říkala Májo občas...
4. srp 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to je hezký. Před Ronaldem jsme měli taky jezevčíka, celých 17 let. Jak říkáš, naše děťátka to jsou :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
ahojky,jsem někde na cestě směr Nové město. Pardubický kraj. Jé čapi na levo,myslím na Vás. Karolko vítám Tě doma.Majdinko zlatíčko mocinky na Tebe myslím,nemám k tomu slov,život je v něčem sviňa!Katuš to je dobře,že už jsi doma,pěkně odpočívej.Evi i Ty se drž však ony se na tom testu ty 2 objeví. Zdravím i zbyteček familie.
4. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Dupky tak vás zdravím, jsem z Belky hodně vykolejená, tak vás jen pročítám a jsem tu s vámi :slight_smile: Na dovolené jsme měli horko, sluníčko a levné pivo :grinning: Je to malý klidný kemp, takže žádné hurá akce, jednou jsme vyjeli do Sence, do kempu mého dětství :slight_smile: Tam bylo moc živo, dětska pojezdili na tobogánu, já taky, bo jsem ještě prý taky dětsko, zašlapali jsme si na šlapadlech a jeli se zpátky rochnit k bazénům :slight_smile: Májo Sladkovičovo doporučuji pro rodinu s dítětem, dětský bazén je kouzelný :grinning: Jinak sociálky strašné, ale to dětem nevadí, takže dospělý si museli trhnout nohou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cvičilo se v bazénech, nahřívali záda a koukalo na šťastné děti :grinning: A vo tom to je :sweat_smile: Zdravím Peťku a Evču, asi budem bojovat v září spolu. :slight_smile: Na IUI pujdu až v září , teď jsem se na to vyprdla :pensive: Katy je dobře , že huž jsi doma a zbytku posílám kousek sluníčka ze Slovenska :wink: Belíškovi veliké pohlazení :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.