• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kurňa, to nás teda bude v září bojovat :grinning: . Bude nás víc, nebudeme se bát vlka, nic!
4. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Ahoj berušky:slight_smile:
Katuš, vítej doma, zaplať Bůh, je to za Tebou.. Úleva, viď??
Beluňko, hvězdičko, asi odpočíváš.. :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi, to jdeš brzy do dalšího boje, já se taky hlásím k těm zářijovejm, jdu do Ketu..
Tedy pokud mi to neléčitel doporučí, zapomněla jsem se přeptati , Májo.. Ale jdu tam zase 7.9., tak to se ještě stihnu přeptati...
Karolajnko, zlato, ahóój. Tak Ty jsi tobogánila??
4. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Leontýnko, tak splín přišel?? No, já se Ti vůbec nedivím.. Kdy že se má teď vrátit manža?? A už se to pohlo s těma papírama??
4. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Petjunko, zdravím na dovču! Tož kde jste dneska přespali? A kde se utáboříte večer?
A Majký a Regí, fotó!!!
4. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Jó. Leontýnko, malej má dens svátek, viď??? Tak vše nejjjj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Si tady sama obědvám :grinning: :grinning: :grinning: No, jsem samostatná, vystačím si :wink: :grinning:
4. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Andrejko ano má svátek,děkujem za přání.
Papíry mám nachystané ,ale nesmí být datumově starší měsíc tak nemůžu ted nic vyřizovat,protože manža se vrátí až někdy v půlce září a musí si vyřídit svoje papíry a překlady takže to bude chvíli trvat.
No už mě asi ta samota nějak leze na mozek.
A copak dobrého obědváš.
4. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já jsem po obědě. No hnus to byl, u nás v jídelně. Pokus o pizzu, ale nevyšel. Ale polívka houbová a ta byla dobrá.
4. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
No Evi aspon ta polívka že se dala
4. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Leontýnko i já přeju malému vše nej. Andrej nakonec jsme měli problém s hlídáním pro pejska tak jsme jeli až dnes a jen do pátku ale i tak jsem spokojená. Jedeme k Moravské Třebové-Polička se to jmenuje. Ale zapomnela jsem foťák já dupka. No mám mobil tak něco pofotim. Jsem ráda,že Vás mam s sebou. Jo Evi jen si jí nandej,známe tyhle stavy,přeju Ti aby zítra nebylo zle. Karolko jsme rozmazlený ale co bychom pro děti neudělaly! MVR
4. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak děvčata jdu si umít a vyfouknout palici ,nebo mi za 2hodky příjde skoro švagrová udělat nehtíky tak at se mě nelekne.
Zatím se mějte.
4. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
U Poličky jsme byly předloni na dovolené. Nasbírali jsme tam spousty hub. Bylo tam krásně :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Leontýnko, neboj nikdo se tě nelekne :grinning: Andrejko, musela jsem s malým na tobogán, protože sám se bál a nechtěla jsem mu kazit radost :grinning: Peti hezkou dovču a marky z regí, žádné blbosti a psát podrobnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Holčenky, nakukuju.
Zdravím Petjunu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , sbírá ostružiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leontýnko, taky přejeme malýmu vše nej k svátečku.

Dneska samý nějaký nedobrý zprávy, zabil se mi spolupracovník, řidič z povolání, v cizině, hrůůůza a to jde Luboš zítra do tej autoškoly, konečně volali, že kurz začíná, no nevím, nevím, asi ho nikam nepustím, omg.
4. srp 2009 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz
díky moc,
Máji teď budu hodně odpočívat tak tu budu hodně často.
Strašně mě to mrzí s Bellkou jsem z toho nesťastná.
4. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak mi to nedá, abych vám nepopřála pěkný den, koťátka. Katušku vítám domečka z nemocnice, doufám, že Tě krásně vyspravili, abys měla připravenou peřinku pro mimíska. Je mi hodně smutno, ale časem to přejde, však to všechny znáte. Holt nejsem ta vyvolená, aspoň teď to tak cítím. Mějte se moc krásňoučky, sluníčka. Myslím na vás.
4. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Belliko a co teď? Jsem rádá, že jsi přišla
4. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Beli, kdybi to šlo, tak ten tvuj smutek vezmem na sebe, ale máš ještě sněhuláčka a když to vypadá teď beznadějně a nechce se ti bojovat, tak uvidíš, že zas tu sílu v sobě najdeš a nakonec zvítězíš :slight_smile:
4. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Máji, některé dny by člověk vymazal ze svého života, ale pak bychom si neuvědomilůi, co je to štěstí :slight_smile: Boužel, některé věci nejdou zvrátit :frowning2: Toho spolupracovníka je mi líto, hlavně jeho blízkých :cry:
4. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Já vím, Karolko, tak jako já, když se nedařilo některé z vás. Katuš, teď si půjdu pro tu sněhurku, ani né proto, že bych čekala nějaký zázrak, ale proto, aby tam nezůstala. Nic od toho nečekám, ale nechat ji tam nechci.
4. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj Bellko, ty už plánuješ Sněhurku, to je dobře :slight_smile:
4. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Beli, tak jak ty jsi pro nás velikánská opora, tak mi jsme tu teď pro tebe a i když sněhurce nevěříš, muže tě překvapit :slight_smile: Já vím, že pochyby jsou velikánské, ale ten malinký střípek naděje zbývá a s Pavlíkem a s námi to určitě zvládneš. Viď beruško :slight_smile:
4. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Evi ahoj. Neplánuju už nic, jen chci uzavřít tu kapitolu, kdy jsem strašně moc toužila po miminku.
4. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ale ona se ta smůla musí zlomit, já tomu pořád věřím
4. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Taky jsem tomu věřila, při tomto 6.IVF jsem teď o tom byla dokonce přesvědčená. No jo, člověk míní, život mění. Ani největšímu nepříteli nepřeju zažít tolik bolesti a beznaděje za těch 10 let marného snažení.
4. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdu raději pryč, koťátka, protože nechci rozsévat kolem sebe pesimismus. Držte se, moc na vás myslím a přeju hodně štěstíčka všem, úplně všem. Pa, pa, MVRMMM.
4. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky kobylky.Zdravíme z MARIJÁNEK.
Bllko neházej flintu do žita.Sněhurky jsou průbojnější něž sněhuláčci.Tak jí dej šanci a uvydíš že o dobře dopadne.Jsme moc rádi že už myslíš do předu.
Jinak se máme dobře ale Markétka pořád zlobí a cpe mě jak housera :grinning: .Pořád mě tady obskakuje a nechce s ničím pomoct.Asi jí naplácám na prdel.
Zdravíme Evu,Karolku,Petruš no prostě všechny holky.
4. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ještě nakukuju skoro švagrová ještě nedorazila.
Holky malí vám všem moc děkuje za přání ke svátečku,celí se tetelil jak jsem mu to vyřizovala.
Belinko zlatá ani nevíš jak tě chápu já se snažím už 20let a jsem úplně vyždímaná a bez síli.
Moc na tebe myslím zlatíčko.
4. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Beli, teď ti naplácám na dupu :angry: vubec nic tu nerozséváš, od toho tu jsme a tak jak ty jsi měla pro nás otevřenou náruč, tak teď tu jsme pro tebe, i když bychom se raději s tebou radovali. :slight_smile: To huž nechci slyšet, beruško víme částěčně jak ti je a klidně nádávej, breč, jsme tu pro tebe!!!!!!!!!!! :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Leontýnko, vždy se zapomenu připojit k gratulaci malému, posílám mu velkou sladkou pusu :dizzy_face: huž aby bylo září, a byli jste zase všichni spolu, já jsem na mrtvici, jen jsou moji chlapi pul dne pryč, tak si to ani nedokážu představit :slight_smile: regí, jen se cpi a užívej si :grinning:
4. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.