• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No Karolko já to tak nepotřebuju.Já potřebuju nějaké to kilčo dolu ale je to tady moc fajn.Hlava se mi vyčistila a nechce se mi domu :wink: .
Leontýnko i mi se připojujem ke gratulaci.Omlouváme se za zpoždění ale snad nám to ten CHLAP :wink: promine.
4. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Holky peče se ovocná buchetka kdo přijede na kávičku?
4. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Katy, vítám tě doma. Hezky si odpočiň ať nabereš znovu sílu.
Májo, tvého spolupracovníka je mi moc líto. Teď je to na silnicích nebezpečný a člověk si není jistý ani když jezdí sebelíp. :frowning2:
Leontýnko, tak ty jsi sama? To mi nějak uniklo . A kde je manža, že se vrátí až v září? Tak máš aspoň nás prďolku, kterému taky přeji vše nej k svátku:slight_smile:
Karolko, kdy jdeš zase do práce? To je paráda jak jste si to užili, vždyť jsme ti to říkali :wink: Do Sence chce jet brácha s rodinou.
Petí, taky si to užij apejska si mohla dát na hlídání k nám:slight_smile:
Já se jedu teď podívat s našima a s Míšou na chalupu, kterou možná koupíme. Je u toho velký sad, což je můj sen a ještě nějaká louka. Tož pak napíšu víc. Jo a zítra jedu na tradiční thajskou masáž. Dala jsem to jako dárek Míšovi k Vánocům a ještě jsme nebyli schopní si to vybrat, tak Andrejko, zas jedem do Práglu:slight_smile:
Zdravím Bellinku, je dobře, že pbčas nakoukneš:slight_smile:
4. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Já peču domácí štrůdlík a kávičku zrovna dopíjím:slight_smile: Pozdravuj Regíí
4. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
Tak tu masážbych si taky nechala líbit Věruško a štrůdlíka taky tak jedeme k tobě i z Regí :grinning:
4. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
beru vás za slovo:slight_smile: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Taky bych jela do Mariánek. Kdysi jsem tam byla. Nedaleko je rezervace SOOS a motýlí farma, že jo? Na té farmě, to byl zážitek. Obrovký motýli lítali kolem nás.
4. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Tak tak nám dej hodinku a mi dorazíme :grinning: .
Prý ty motýli jsou ve Františkovejch.Tady je zpívající fontána,miniatury a obora s Daňkama.
Jinak je to tady samej němčour a rusák.Já je tak nenávidím (Regína).To jen aby jsi věděla kdo to píše.Trochu se tady střídáme :grinning: ale neperem se :wink: .
4. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Kočenky, všechny moc zdravím. Teď jsem doma, vše jsem dočetla, udělala jsem Nasťu, a jdeme s Honzou do divadla :slight_smile: Nevím, zda nakouknu v noci. Moc moc zdravím Tebe Belíšku! Vítám doma Katušku! A obr pozdrav celému hřebčínu.. Pápá
4. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Andrejko, užijte si to!!! Taky to potřebuješ:slight_smile:
Já taky už jedu pápápápá
4. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci 2.KET v září!Máme bylinky,chlorellu,ječmen a neléčitele
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,Teď Olmík,v září bude IUI. Zpět z dovči doma.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Máme dovču. Jsme u Majkýý! To je drbáárna! :sweat_smile:
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka,v září KET, 5.8. poletuchujeme do Práglu na masage :wink:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7operace,myom pryč!jupíí,jsme domáá, je to za nááma!! :sweat_smile:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.A ještě tam půjdeme 1x!Manža bude až v půlce září.Máme nové nehtíky :slight_smile:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Aspoň, že máme tu zahrádku! konečně po nočňuchách.
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Tak jakpak dopadly výsledky?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,11tt revize, ách jo, neboj, známe to, a zase budeš brzy bojovat. :slight_smile:
Eva36,Brno,nejdřív Helios,teď klinika Laurea, 3xIVF, Zatím nám dělá radost čtyřnohý Ronald.5.8.konzultace :wink:

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), ještě máme SNĚHURKU!!, půjdeme si pro ni hnedle, máme sílu, jíme knedle, života se nebojíme, ještě mu to osolíme !!Jsme óbr bojovnice! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!7.8.další kontrola, Regí na návštěvě!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!Vše OK!!!17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Výsledky tripplu 4.8., vše ok??
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markétka! Neschopenka,velkýUTZ19.8
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5, Jsme s rodinou a známými v Práglu,jupí:slight_smile:
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ , halló, jak je?
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6,UTZ15.8,prďolka se vrtí,tak to má býti!Frčíme do Řécka od po do st :slight_smile:
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Máme průůkajduu! Taky si užíváme dovču! máme to aj s čápama :slight_smile:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Ouboš jde do autoškoly,asi bude řídit káru s Anýskem! :sweat_smile:
4. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Jéé, a právě mi došlo, že Janninka bude v telce :grinning: , bo bude v telce ta Sparta v Řecku!! Tož to hlídejte, kobylky!
Věruško, jo táák, Ty jedeš teď do Práglu, jo?? No, my jedeme taky metrem, tak v 6 na Hájích, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
Marijánky, přestaňte žríti a koukejte fotky do albíka dáti :grinning:

Jsem přilítla z mega vycházky, jsem kapůt. Ale doplnila jsem enerdžajzr v restauraci, ledová káva-v téhle zimě :grinning: a salát se smaženejma hermelínkama a somaženou anglickou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Satan ostříhanej.
4. srp 2009 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátka, jen vám chci popřát pěkný večer a říct vám, že jsme se s Pavlíkem rozhodli, že hned půjdeme pro tu naší sněhurku a je možné, že třeba ještě zkusíme nějakou tu minimálku. Říkal, že jsem bláznivka bláznivá, ale co bysme neudělali, že? Mějte se krásně, MVRSM sluníčka:slight_smile:
4. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Jééé blznivko bláznivá, to je dobře :slight_smile: , neházejme zbraň do žita :sunglasses: Fandíme Ti, hned je veseleji. :wink:
4. srp 2009 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz
Vkládáme právě provedenou koupačku... :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka už v tyjátru :slight_smile: , taky bych šla, pak nám muší napsati, v čem tam kráčeli a jaké to bylo.
4. srp 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
A Věruškááááááááááááá, hlásit chajdalupu!!!
4. srp 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
No tak to je super příběh, to může být sranda, to divadýlko, to jsem zvědavá, jak se to těm dvěma bude líbiti :sunglasses:
4. srp 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, v čem ji to koupeš? V umyvadle? :grinning: No to je bomba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Dneska mě to prvně napadlo, že je ještě malá, že by to bylo fajn, nemusela bych se ohýbat do vaničky. jojo Karolko, to je luxusní umakartová koupelna s umyvadlem na rezavé noze, dříve otočné :grinning:
4. srp 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrý večer berušky moje :wink:
4. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj Lůco, zase jdeš na noční bo už máš volno?
4. srp 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji dneska mám volno jdu zítra na pátou do práce a ve čtvrtek mám volnáska hurá :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj všem,
chtěla jsem se zeptat jestli náhodou někdo nevíte jak je to s hrazením pokusů IVF pojišťovnou. Mám za sebou tři stimulace (z toho jedna stopnuta pro nereakci) a dva transfery. Zajímalo by mě,jestli mám nároj na ještě jeden pokus plně hrazený pojišťovnou. Někde jsem četla že pojišťovna hradí 4 stimulace a tři transfery. Ale jak je to doopravdy???
4. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Máji, tak to je super :grinning: Luci, zdar, užij si čtvrtečního volna :slight_smile: Kdy vy jdete bojovat? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Mawiss to ti nevím, lv tom ti neporadím :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla Regí je u Markytankakalky na návštěvě tak si to holky užíjte. Májinka koupe Aničku v umyvadle no paráda. Beluška má další plán svého boje o miminko to je paráda jsme tady stebou beruško naše. Andrejka vyrazila za kulturou. Veruška se jde podívat na nějakou chajdu paráda. Jestli jsem na někoho zapoměla tam se omlouvám. Zdravím Karolku :wink:
4. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Karolko půjdem srpen nebo září ještě se musíme doma dohodnout s manžou máme nějaké rodinné problémy tak uvidíme co a jak :unamused:
4. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Luci to tak bývá, nic nejde nalajnovat :slight_smile: Já taky pořád hledám vhodný okamžik a jestli IUI nebo IVF a pořád se v tom plácám :frowning2: Ale jinak bojujem nééééééééééééé :wink:
4. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.