• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
To víš že bojujemééééééééééééééééééééééééééééééé :wink:

Berušky jdu do hajan ráno mi to zvoní ve čtyři. Dobrou noc a krásné sníky :wink:
4. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Karolko IUI není tak uspěšné , ale jsou aji vyjímky viz.Regí takže je to složité já bych zkusila IUI a pak šla do IVF ale záleží na tobě a na tom co ti poradil doktor :wink:
4. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky holky zdravím z večera,

kdo chcete tak do albíka jsem vložila foto malé.

Belko,budu držet palce a víš jak naděje umírá poslední :wink:

Přeji krásný večer a pěkné sny :wink:
4. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Holky, jsem tu, dočtu vás a pak napíšu dojmy z chalupy
4. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Katy, pěkný fotečky a těch úlovků, to je už z tej netovej stránky?

Jéééééééééééé Věrušká a dojmy, čekám!!! :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky moc Vas vsechny zdravim, starsi snazilky si me pamatuji :wink: ja jsem uz takovy inventar u snazilek.

Bellko, Katuska u nas psala, ze mas za sebou dalsi pokus, ale v postupce jsem se docetla ze mas jeste snehulacka a jdes si hned pro nej. Belli my jsme ted celkem slavili uspechy s anopyrinem 100mg denne a zvednutou davkou prednisonu n 2 tbl. denne, takze jak se rika, uz clovek nema co ztratit u nas zoufalek, tak to zkus, a dalsi hodne dulezita vec, 7 den po transferu si skoc na krev, at ti naberou progesteron .. hodnota musi byt vyssi jak 50j aby melo tehu sanci .. pokud je nizsi a nebo jen kolem 50jednotek, tak okamzite na gyndu si nechat pichnout agolutin. Ja jsem mela hodnotu 127j a Sarka tusim 96j .. Preji hodne stesticka a drzim pesti !!!
4. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Máji z té netové jsou ty oblečky s dupačkama,dnešní jsou nové Tesco a Puntanela.

Věrko,na chatě určo bylo fajn,co? :wink:
4. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Petjuna se už nekde zabydlila a ani nevíme, jakse má, omg :grinning:
Zítra jedu na výlet do Telče, do cukrošky, škoda, že jste změnili trasu, omg.
4. srp 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
A co ty dvě můůůry lázeňský? :slight_smile: Kde jsou ty společná fotky? :confused:

zdravím Áju.
4. srp 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu si zkusit udělat ,mořský koktejl, nikdy jsem to nejedla, ale smrdí to děsně :grinning:
4. srp 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tak vás mám dočtené, zdravím Lůcu,ale ta už šla asi spinkat, Katy, hezké fotečky, Karolku a Áju, se ví, že si tě pamatuju a gratuluju k miminku. Pozdravuj ostatní holky:slight_smile:
Májo, Anýseka je plné umyvadlo:slight_smile:
Tak a teď k chalupě. Je to ve vesnici kde lišky dávaj dobrou noc,ale moc krásné prostředí cca 24 km od Vlašimi.Měli bysme tam i zázemí, Míša tam má sestřenku a maji hospodářství, takže mléko od krávy, vejce,maso brambory a jako bonus jízdu na koni :grinning: Jinak chalupa je to udržovaná 2 místnosti, třtí by se musela dodělat,ale to nehoří, koupelna s vanou a brutarem, kamnna... Není tam teplá voda,ale to by se talk dodělalo. na dvoře jsou ještě chlívečky a nějaká kůlna. Kousek za barákem je velká zahrada,celkem 4 hektary, která je na 2 půlky, buď by nám to prodali celé za 800.000, nebo jen půl zahrady,ale i tak má 900m za 600.000 ,což je uplně suprová cena. Krovy a střecha jsou v pořádku, okna časem vyměnit, ale to taky nehoří. Moc se nám to líbilo a je to první chalupa, která se líbila i našim, což je co říct, protože naši by byli nejradši, kdybysme bydleli u nich,ale to se nám nechce. Máme o čem přemýšlet,ale asi otálet nebudem, bo o to maj zájem ještě jedni lidi.Vedle má chalupu tak Olga Somerová.
4. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Májo do Telče? Tam je tedˇfolkový festival a já jsem uvažovala s kamarádkou, že tam pojedem na víkend, ale dám přednost zábavě u našich, hrajou tam kluci.
Andrejko, zítra v 18,00 budem už na masáži v Celetné,ale tak kolem 16.00 přijíždím do Práglu:slight_smile: :wink: Kdepak to sídlíš, sociálko,na Roztylech?
4. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Zdravim i Maju a Veerku, budu vedle pozdravovat .. :wink: Vy za me taky pozdravte stare snazilky, protoze tady se to v tolika prispevcich ztrati ... Bellky je mi moc lito, a doufam, ze snehulacek uz konecne zaboduje !! Musi !! Ale vazne to chce pohlidat .. Jinak jsou to vyhozene penizky, ztracene nervy, a zbytecne pokusy .. Veerusko a co ty? Kdy do boje? Ty moje spolubojovnice lednova :wink:
4. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tenhle týden je hodně nabitý: zítra ráno jdu vyzvednout Boženku od opraváře, mám už funkční brzdy :grinning: pak půjdu do práce udělat ségře zoubek, odpoledne do Práglu na masáž a pozítří jedu k zubařce se ségrou, pak zas do práce dodělat zub a večer návštěva a v pátek ráno jedem do Týnce na rafty sjíždět Sázavu do Pikovic,ale prý není voda. Má nás jet 6 na raftu, tak to asi moc nepojede, no a v sobotu už odpol k našim a večer na zábavu. Ne nadarmo se mi říká poletucha :grinning: A to bych chtěla chalupu OMG, nejsem blázen? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ty můro koukni do albíčka zatím je tam jedna ale dáme jich více se neboj.Nemůžeme vyfotit ty naše pupky narvaný pač se nevejdou na displej telefonického aparátu. :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ájo, pamatuju si tě z ledna:slight_smile: Kdo by to řekl, jak to vše nakonec dopadne, že? Moc ti to přeju. Já to plánuju v září, mám 3 mrazáčky. Chodím taky k léčiteli a prý dělám pokroky, tak uvidíme kam to vše povede. tvůj přízpěvek si budu pamatovat, díky.
4. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Verusko budu drzet pesti .. no my teprve cekame na srdicko v UT, jsem nervozni jak pes, vsak kdyby jsi neco potrebovala vis, kde nas najdes :wink: Kdykoliv radi poradime .. :wink: Dobrou noc vsem
4. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
Máji opatrně z tím koktejlem aby s tebe nebyla pak mořská pana :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Panna ze mě už asi zas je, ale asi ne mořská :grinning:

Hurá fotečky. Majky, na tom večírku bych Tě nepoznala, jsi úplně jiná :confused:
pěknej pupík u noťasu a pěkně lejete :grinning: a fučíte jo? :confused:

Věruško, to zní hezky a máte i kde bydlet v nejhoršim, jako u vašich. to my nic nikde.

Já jedu do Telče právě kvůli prýzdninám v Telči, jsou tam hezký trhy a žije to tam. Jsi měla dojet, omg, je to 20 minut od nás!!!
4. srp 2009 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz
Mimochodem, koktejl nebyl sežrán, smrdí rybinou, to bych ještě přežila, ale ty tvary a slizy, velebnosti du blejt :grinning:
4. srp 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka už je asi vytyjátrovaná a dělá možná tyjátr doma :grinning:
Tak brou nocku všem, jsem spala Redžíííííííí sms a nějako se mi vytratilo číslo bo co :confused: , nechápu....bo si nepamatuju, pd jakým jménem ji mám uloženou...
4. srp 2009 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ahoj berušky!
Jsem dom, divadlo bylo úžasný! Máte dáreček v albíku!
4. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
Ti ho písnu..
4. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
Beluško, no to je krásná zpráva, že se cítíš líp! :slight_smile: A hnedle pro Sněhurku :dizzy_face: !
Věruško, tak kde je ta chaloupka?? Znáš Chudelazy, nebo tak nějak u Bystřice? Tam jsem jezdila s kámoškou, když jsme byly malé, je tam taky nádherně.. A v Bystřici bylo kino, a taky jsme tam chodili s jejíma rodičema na smažák, to se ještě nikde nedělal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zdravím Áju!! Jen tak dál!! MIlé, že jsi zaskočila.
Jsme byli se pak projít na Václaváku, jsem si říkala, jestli nepotkám naši MOnču s rodinkou :slight_smile:
A Regí s Majký - super foto! Huž jsem myslela, že se nevyfotíte!
Ještě juknu na Katy albíko
4. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Valuška už je velká princezna :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
4. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
Tak huž všechny spinkáte, tak jen vám řeknu o tom teátru.. Hrál tam Langmajer, Jirešová, Freyová a ještě jeden, kterýho neznám, ale Honza říkal, že je to možná syn toho, co hrál v pojišťovně syna Jiráskový. Ale děsná prča, jsme se chlámali celou dobu. Prostě o vztahu mezi ženskou a chlapem, co vám budu povídat, viděla jsem se tam mockrát a Honza evidentně taky, protože, když jsme vylezli, začali jsme glosovat některé scény, a nádherně jsme se doplňovali :grinning: ! Prostě se mi zase ulevilo, že to, co někdy řeším, se řeší všude v bleděmodrém :grinning: . No, a pak jsme hřešili, dali si na Václaváku smažák a čučeli na ten mumraj ź lavičky, Jediné , co se mi nelíbí, huž tam není slyšet cizunu ze západu, alebrž z východu :rolling_eyes: . Ale super večer. Pak mi to lehce kazilo to, že najednou Honza honem honem dom, aby stihnul aspoň kousek fotbalu. No, stejně prohráli! Jsem zvědavá, co nám vylíčí Janninka, jak to probíhalo!
4. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
Kobyla pro kobylu pěkná:slight_smile:
Jo aholky Majký a Redží, taky vám to sluší:slight_smile:
Májo, to jsi měla hotovku?
Andrejko o čem bylo dííívadlo?
4. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
jjjó!! Zmrzka tam byla v tej hospodě taky!! Naproti dveřím!! :slight_smile:
4. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jo tak už to víme:slight_smile: Jste si to pěkně užili. Přesně tam je ta zmrzka. Míša měl v Bystřici kdysi byt
4. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.